• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vibračný krúžok. Skúšali ste ho niekto?

17. februára 2016 
ajojky, dnes som bola v drogerke a všimla som si lubrikačný gél PLAY od DUREXU,a k tomu bol pribalený vibračný krúžok !
vyskúšal to niekto ?? a aké máte skúsenosti aj s týmto gélom, dakujem za odpovede
27. sep 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto nevyskúšal ?
27. sep 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kruzok mame odskusany, ale kupovali sme ho bez gelu, takze mozem len referencie na kruzok :wink: , ten je super :dizzy_face: odporucam skusit
27. sep 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič ma do toho, ale všetky témy čo zakladáš sú zamerané na partie tela od pol pása dole :rolling_eyes: aspon si daj fotku nech viem s kým sa bavím o takých intimnych veciach :zipper_mouth:
27. sep 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ten kruzok tiez videla.. o com to je? ako to funguje?? ja sa do takychto veci nevyznam a drahy bude mat anrodeniny, chcem ho neicim prekvapit... :wink: :dizzy_face:
27. sep 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no trochu od veci čo si napísala, ty založ tému od vrchu hore
a či mám fotku alebo nie je to moja vec
27. sep 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
od veci sú pre mňa tvoje témy ktoré zakladáš, bud máš plesne, alebo si málo vlhká alebo teraz vibračný krúžok, to je moj postreh :zipper_mouth:
27. sep 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem o čo ti ide, mala som mykózu tak som chcela poradiť
27. sep 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
katka mas pravdu je to divne a poleva si musi dat fotku tak to kazu pravidla inak bude mat pisomny rozhovor s emjee :grinning:
27. sep 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby klud bo admini budu mat zasa nervy ze sa hada v temach :unamused: komu sa tema nepaci nech neprispieva no nie? tot moj nazor :slight_smile:
a k teme... kruzok je super :grinning: fakt treba vyskusat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi dakujem :dizzy_face:
27. sep 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mitinka, ja som fotku nemala vyse roka a nikto mi nic nepovedal :sunglasses: take poleva si fotku nemusi dat, nie je to striktne pravidlo
27. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kotenko fotku si určite dám :grinning:
27. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k.a.t.k.a.
je kazdeho osobna vec ake temy zaklada a mne sa tato zda uplne v poriadku.
Rada chodim na MK ale obcas mam pocit, ze niektore baby sa tu bavia len s urcitymi ludmi :unamused: . Ak pride nova, tak ani neodpisu. Ak chcem poradit a napisem do nejakej temy, kde si myslim, ze by mi mohli poradit tak sa nikto neozve. Preto tu aj ine zakladaju stale nove a nove temy.
K tej fotka ... je kazdeho osobna vec. Ja som tiez dlho mala "falosnu" lebo v mojom okoli boli ludia ktory ma ohovarali a ublizovali :angry: .

A k teme :wink: chcem aj ja vyskusat ten kruzok, len zatial sme sa k tomu nedostali :sweat_smile:
27. sep 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
červená čiapočka dovolíš mi napísať môj nazor???? si tu mam pytať povolenie? som písala za svoju osobu tak mlč
27. sep 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koteko, no neviem, ako darček pre manžela to asi nie je, to skôr pre teba :grinning:
27. sep 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"tak mlč" silne slova, ake agresivne :dizzy_face: ved aj ja som len povedala svoj nazor. :sunglasses:
27. sep 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
k.a.t.k.a - ty co si taka nabrusena????
Asi si nemala dlho sex, alebo ta muz neuspokojuje, pravda??? katka napisala pekne, ja zas mam este jeden nick, a v nom nemam ani fotku, ale nepouzivam ho. cez net sa neda nikomu verit. ak chces byt taka uprimna, zmen si nick a pouzi nato tvoje "meno a priezvisko"... potom sa mozes obuvat do Polevy, ze zaklada nove temy a nema tu fotku!

Inak o com je ten kruzok, ste este neodpisali... :unamused:
27. sep 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
k.a.t.k.a. trosku sa nad sebou zamysli,nik ti nevravi aby si nenapisala svoj nazor,ale ide o ten tvoj princim a uz tu vidno aku mas "super"styl komunikacie tym svojim slovnikom!a ked si niekto fotku nechce dat tak je to jeho osobna vec a nikoho do toho nic neni!ked si si ty zalozila nejaku temu,tak si chcela poradit,nie?tak nechapem co malo znamenat to,ze si ju odbila tym,ze pise furt len o chorobach,mala problem tak chcela poradit!!uvedom sa!
27. sep 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
dakujem červená čiapočka, mala som strašnú mykózu a chcela som poradiť v ostatných témach...to bolo všetko...
teraz majú tu akciu v 101 drogerie
a fakt ak niekto do témy písať nechce tak nech nepíše
27. sep 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievčatá dakujem vám za podporu
27. sep 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, chi, dakujem, tak mu poviem aby mi to kupil na jeho narodky... :sweat_smile:
27. sep 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestacim sa divit
27. sep 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nehadajte sa!
27. sep 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kotenko, je to krúžok, ktorý si muž navlečie na penis a pri sexe ti dráždi klitoris.
27. sep 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky co to stoji v tej drogerii?
podla mna je to pre muza ved to si natiahne on nie??? :confused: neviem nemam skusenosti ale rada si necham poradit :grinning:
27. sep 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to proste super vec pre zeny :grinning: :grinning: :grinning: chlapovi to podla mna dobre nerobi....
27. sep 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pipi - ale rozhodne mu dobre robi to, ako skvele uspokoji svoju zenu :wink: :grinning:
27. sep 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, tak to mu kupim k narodeninam... Ved je to pre chlapa, chi :sweat_smile: a ze to spravi dobre mne, to je uz o inom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste vsetko so vsetkym suvisi :grinning: :wink:
Pipi, podla mna to chlapovi robi dobre v principe, ze vidi ako to robi dobre tebe... :grinning:
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok