VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

zuzitka
13. nov 2008

silva a simona mali spolu dialog, to ano, ale nikdy som ich nevidela v tvari obe naraz... vzdy bola jedna chrbtom a myslim, ze ta chrbtom bola vzdy ina postava len rovnako oblecena a ucesana..... a potom sa to zostrihalo...
nahrali silvine dialogy s nejakou osobou akoze simonou a potom precesali alicu bendovu na simonu... a zase urobili dialogy s nou..... viete ako to myslim? 🙂

a staci si pozret v titulkach, kto hra silvu 😉

hynkova zena ... hanka .... nezomrela tusim, len volali, ze si podrezala zily... ale asi zije.

katrin
13. nov 2008

zuzitka, Lang zrazil Silvu a tá ho neudala

tie dve naozaj hrá jedna herečka, len pri Simone má vlastné vlasy a pri Silve má parochňu 😀

katrin
13. nov 2008

Hanka nie je Hynkova manzelka, je to iba matka jeho syna Matýska... Je na psychiatrickom oddeleni, musi byt stale pod dohladom, lebo trpi nejakymi depresiami so samovrazednými sklonmi

zuzitka
13. nov 2008

katrin ... no ty si nadupana 😀 😀 😀 😀

hej hej, zrazil ju Lang, odviezol ju do nemocnice... atd..... potom ju zamestnal v restike..... ze?

katrin
13. nov 2008

odviezol ju do nemocnice, potom robila čašníčku v reštike (to bolo dosť vtipné, keď nosila nejaké taniere s jedlom alebo pitie...), potom začala starému Langovi čítať v nemocnice po jeho havárke romány (detektívky) a robila mu spoločníčku.. Keď sa starý Lang ako-tak vyliečil, tak hľadala prácu a Petr jej ju ponúkol, takže pracuje ako sekretárka v adv. kancelárii

claudinka
autor
13. nov 2008

no som zvedava, co dnes bude.. sa mi ani nechce docitavat, co ste tu popisali..
ale tiez sa stotoznujem, nech uz tu vrazdu konecne trapnu vyriesia.. a ze je najzlatsia Ivanka, s tym tiez suhlasim, taka mila, ochotna, a chuda ma furt nestastie..
a tiez ma serie ten Petr, chudatko andulka

monkula
13. nov 2008

no ,to ste mi veľmi nepomohli... 😀
Lebo ja netuším, kt oej Lang, Kratochvíl 😅 😅 😅

claudinka
autor
13. nov 2008

Kratochvil je doktor z nemocnice, najlepsi kamarat Strnadka.
Lang sa tam zjavil z nicoho nic, je to syn stareho spravcu Langa, ktory sa staral v Anglii o Rubesovych zamok. Nechtiac zrazil Silviu a odvtedy je tam furt 🙂

bibianna
13. nov 2008

tak o som rada, že tu je táto téma, je to môj seriál čo sledujem už veľa rokov, od prvej série.

ladena
13. nov 2008

dnes to bolo zaujimave.....tak s kym caka Daniela to babo..zeby z manzelom byvalym,tu su nejasnosti a Lang asi bol priatel tej policajtky.. 😒
jezis ta Simona je mrcha..uz ide aj zneuzit Maxa a ten blb to samozrejme prijme asi chce dat zbit Filipa... 😠
chudinka Jirinka co jej zistia som zvedava ako sa zachova ked jej to Andrea z Martinom oznamia 😕 😕

bibianna
14. nov 2008

Mňa štve Kratochvíl, že ťahá Ivanu stále za nos, ona ho miluje a jemu je dobrá len tak do postele.

claudinka
autor
14. nov 2008

bibianna ja som zacala az druhu seriu a to ma taaak mrzi 😒 ale zato teraz nevynecham ani jednu cast..

ladena zbit filipa? myslis? alebo svedcit proti nemu a navymyslat si hluposti..
no snad to nebude s Jirinkou nic vazne, to by mi bolo luto..
a ten Lang s natasou, no to som zvedava.. a som zvedava, jak dopadne silva ve svycarsku

womenne
14. nov 2008

Ja si skor myslim že chce dat zmlatit Roberta 😉
Daniela nečaka nahodou dieta od Evžena? 😕 Lebo Kratochvil vedel že ensmie otehotniet takže si určite daval pozor,som zvedava skym daju dokopy Andreu.a či sa ju naozaj Strnad pokusil otravit, a chuda jej maminka je chora nevšimla som si v nejakej časti že by sa stažovala 😲

ladena
18. nov 2008

womene..praveze sa Jirinka nestazovala az teraz povedala ze si nasla hrcku.... 😕
myslis ze Roberta ? ...to som zvedava
uz sa tesim co sa dnes vyriesi...... 🙂 🙂

claudinka
autor
18. nov 2008

no tak predsa len zbit ☹

womenne
19. nov 2008

tak ja tu Simonu nemožem ani citit dokedy bude ešte Bořek tak slepy???by som mu dala par facek nech sa preberie 🤐
Inač ja strašneobdivujem herečku Danu Moravkovu to je fakt dama s velkym D a nehorazne sa podoba na noju najstaršiu sestru,a Filip zase na bracha 😀 ešte aj povahovo su rovnaky 😀

tini
19. nov 2008

Cafte baby, dlho som sem k vam nepisala, ale teraz nad niecim rozmyslam, nad tymi hercami, co tam hraju. Konkretne Liska a jeho mrtva zena Hedvika, ta herecka totiz hra aj v ceskej Ordinacii (jediny serial, co momentalne pozeram), hra tam taku mrchu, a ja som doteraz nevedela, ako sa vola. Tak som si to zistila a na nete som nasla, ze v normalnom zivote Liska ma dieta s Hedvikou, nabulikal jej, ze ma zle manzelstvo a ze sa rozvedie, a ako tehu ju hned opustil 🤐
Mozno to vy davno viete, ja som to zistila len pred par dnami 😔 mne sa totiz ta herecka celkom pozdava ako hra v Ordinacii, tak nad nou rozmyslam...

womenne
19. nov 2008

tak to som netušila 😕

ladena
19. nov 2008

jezis ta Simona ......ja som na nu asi alergicka...zase zdima Borka z penez on je taky blbec na vsetko jej skoci 😠 😠
ten Olin aky podnikatel.....ako dopadne udrzi tu kaviaren -restiku ..alebo co to je za podnik 😝
no som fakt zvedava co to zistili Jirinke....

claudinka
autor
20. nov 2008

tini to som tiez ani ja netusila.. ale hlavne nemam sajnu, kto je hedvika - ako sa vola ta herecka? lebo som nepozerala 1. seriu 😢 ale Liska mi pripadal sympos, toto ma prekvapilo..

ladena no neviem, ci udrzi.. sak uz ju ma dost dlho, nie?

a s tou simonou mate vsetky pravdu.. je to otras.. ale v normalnom zivote je to presne takisto, laska zaslepuje

pacna
20. nov 2008

Simona je bosorka no pravy opak Sylvia 🙂

akosi sa to pletie s tym Danielinym dietatom 😀

tini
20. nov 2008

Claudinka, Hedvika nebola v 1.serii a ja som sa o nej dozvedela az tu od vas. Ta herecka sa vola Marketa Plankova.

tini
20. nov 2008

Keby vas to zaujimalo o tej Hedvike a Liskovi v normalnom zivote:
http://prepni.centrum.cz/celebrity/166573-ktery...
Uz sa vam tu nebudem pliest, vo VKV som uplne mimo, ale mozno mi to womenne zase raz pekne zhrnie, vsak? 😉

zuzitka
20. nov 2008

Hedvika bola v seriali vtedy, ked aj Marie, kotra chodila s honzikem Skalou 🙂
Marie mala otca Ivosa - bol taxikar, jej babka mala kocourka paba Fouska..... 🙂
Hedvika mala nejake bolesti hlavy, depresie alebo co, Liska ju liecil, nakoniec si ju vzal.....
spominate si?

zuzitka
20. nov 2008

... kocourka pana Fouska, ktoreho nakoniec presiel Ivos na taxiku, nechcel to prezradit babke, tak ho mrtveho schoval do mrazaka 😀 😀

claudinka
autor
20. nov 2008

tak som zacala pozerat druhu seriu az vtedy, ked tam nikto z nich nebol 😀

bibianna
21. nov 2008

Ak by vás niečo zaujímalo, videla som všetky série.

claudinka
autor
21. nov 2008

a kolko ich je? 😀 😀

ladena
21. nov 2008

no boli tam zo zaciatku az potom sa akosi vytratili..odcestovali a tak.
ja som to sledovala uplne od zaciatku ked tam bol Adam ,Evicka,Simona.....atd....
fakt je toho moc zmeneneho a uplne vsetko si nepamätam 😕 😕 🤐

nicka.
22. nov 2008

ahoj všichni příznivci vkv. Já jsem sledovala vkv od začátku, ale co tam je jan zadražil (strnádek) to má šťávu. Ale co je spíš zážitek je vidět jana zadražila na živo v divadle. Je to hodně nadaný herec. Nástupce všech našich českých es. Je zajímavý jak z rostislava nováka (olin) udělali takovýho troubu. 🙂 Ve skutečnosti je to fajn člověk, měla jsem možnost se s ním setkat. Tak napiště. pa a hodně zážitků u sledování vkv. přeje nička

Jsem taktéž ráda že stream.cz udělalo to že se na vkv můžem mrknout jak to nestihnem. Tak pa