Voľby 2024

777januska777
19. mar 2024

Idú volby a diskusia Korcoka a Pelleho bola zaujímavá, konečne sa aj Pelle odhodlal na nejaku diskusiu. Vidíte reálne zo svojho okolia, zeby aj smeraci už nechceli voliť Pelleho a radsej nepojdu volit? A dávam to pod svojim nickom.

bejbypd
19. mar 2024

Áno ja to reálne vidím. Polka mojej rodiny zmenila názor vzhľadom na to ,čo sa momentálne deje na Slovensku.
Takže rozhodnuti, nevolit Pellegriniho.

bursika
19. mar 2024

Práveže vôbec. V mojom okolí aj tí, čo nie sú smeráci aj sú, to je jedno, tak sú nejak naklonení viacej k Pellemu. Ozaj neviem, čo ich k tomu vedie.

777januska777
autor
19. mar 2024

@bursika rovnako u nás, žiadne zlepšenie, je mi z toho reálne smutno, pritom argumenty nemajú nikdy žiadne.

zuzana_chmelova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
777januska777
autor
19. mar 2024

@zuzana_chmelova tak to zas verím, že neurobíte. Svet prežil Hitlera, ktorého porazili živí ludia.

veronikaszabova
19. mar 2024

@bursika presne aj u nas v rodine 🤦🤦 neznasaju Smer, ale idu volit Pelleho 🤦😂

777januska777
autor
19. mar 2024

@veronikaszabova au 🙈 a to akože aký majú k tomu argument?

elenka.k
19. mar 2024

my nejdeme Pelleho

lexie321
19. mar 2024

U nas zase starsia generacia pribuznych (z vychodu este k tomu) ze nejdu volit vobec. Smer nechcu ale ani Korcoka nepodporia. 🤦 Cele zle. Snazime sa ich este presvedcit nech idu s nami Korcoka ale so starymi to je tazko.

ibatanecnica
19. mar 2024

ja ani jedného.

kofa77
19. mar 2024

ja ked zavriem silno oci, tak viem pochopit, ze niekto voli fica. ale pelle- to nepochopim nikdy. tak alibistickeho, do huby si nasierajuceho vajataveho slabocha bez nazoru, nez postoja... on je ako ten kohutik na strechach, ako hrudka blata, ktoru uplacas pdla potreby a on tam bude v kute lezat, kym ho neuplaca niekto iny.
to uz aj ten ha ra bin ma nejaky nazor, konzistentny.
naozaj nerozuimem. ale viem o zenach, ktore mu hodia, lebo je pekny chlap😲

kofa77
19. mar 2024

a som zvedava, co vytiahne-ak vytiahne - na nho matovic, ked tvdri, ze nieoc maju na nho. teda viem si predstavit. ale zas uprimne, nejake jazyckove s muzmi nikoho nedojmu, to by museli byt nejaki velice mladi junaci pri nom- a mozno ani to by nehlo s volickami,

elenka.k
19. mar 2024

@kofa77 je pekný?? no zmenia názor, keď zistia že je na mužov ...

zuzanazu85
19. mar 2024

U nás v rodine idú voliť pána Korčoka a to som im ani nič nevysvetlovala,ani nevyvracala 😄. Na Pelleho vravia,že je slizký had,na Ha-ra-bi-na,že je úplne vygumovaný a Igor si to pos.al sám 🤭.

la_dolce_vita
19. mar 2024

Nepytam sa, koho ide okolie volit, ale je iste, ze smeraci si dalej idu svoje, ziadne precitnutie z ich iluzii, vsetko je v poriadku naprostom 🙂. Ja sa musim zasa vnutorne obrnit, aby som toto obdobie prezila v pohode a nepripustat si nic..

la_dolce_vita
19. mar 2024

@kofa77 haha, tak toto je silny argument. No ale co z pekneho chlapa, ktory je na muzov 🙂

palta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela412
19. mar 2024

Ja budem Korčoka, lebo Peli je len Ficov poskok. Včera v debate sa silno snažil Pele byť stále za toho usmievavého, dobrého debilka čo akože chce pokoj v politike. Pokoj bude keď sa zdekujú do teplých krajín ....

ivka225
19. mar 2024

Postoje frustrovoličov nezmení nič. Tretine sa možno aj nepáči to, čo robí Fico a jeho banda, ale boja sa, že im Korčok preoperuje deti na 87 pohlaví, tretine je to jedno a tretine arogancia a ťahanie Slovenska do bahna vyložene vyhovuje.

elenka.k
19. mar 2024

@ivka225 veď to...
skôr nová - mladá generácia konečne prinesie zmeny, a SK bude napredovať so západnými krajinami

777januska777
autor
19. mar 2024

Ja s manželom samozrejme Korcok, ale teda v rodine to je hlavne Pelle. Ja verím, že ak by na pelleho vytiahli aj nejaké bozkávanie sa s chlapom, tak to by u nás v rodine zatriaslo základmi.

zuzanazu85
19. mar 2024

Ale mňe a rodine nevadil,že Pelle pokukuje skôr po rovnakom pohlaví 😁,ale to ,že to neprizná,preto je slizký 🐍 (aj keď je to zlé prirovnanie,bo hady slizké nie sú). A hlavne,je ,, odchovaný" Smerom a to sa nezabúda 😜. Síce aj peň Korčok mal dočinenia so Smerom,ale pochopil veci a preto ho budem voliť.

ivana1592
19. mar 2024

@777januska777 nie ja bohužiaľ nepoznám nikoho, kto by bol Smerák a precitol. Najviac sa stretávam s ľuďmi, ktorí volili demokraciu. Aj v mojej rodine našťastie. No a potom strana rodiny, ktorí sú Smeráci, tak tam moc dopad nemám. Nedokážem ich presvedčiť. Buď som s tou rodinou neni tak často, alebo by hrozili nejaké hádky. Fakt neviem ako máme my presvedčiť tých so zakoreneným konšpiračným názorom. ☹

zuzanazu85
19. mar 2024

*pán

michaela412
19. mar 2024

U nás je to tak, že moja rodina budeme voliť Korčoka, Manželova strana sa prikláňa k Pelemu. Tu u nás strašne vidno ten rozdiel, že oni sú presne tá vrstva (nechcem ich urážať oni nie sú zlí), ktorá nerozumie tomuto celému. Proste jednoduchší ľudia, ale robotní, stačí im, že Peli povie, že chce pokoj a oni chcú pokoj, nemajú radi zmeny. A toto zabúdanie majú v génoch. Veľmi rýchlo zabudnú čo bolo pred rokom. Moja rodina, my skôr zarábame hlavou máme firmu, zamestnávame ľudí. Musíme dodržiavať zákony, proste veľa čítať a byť stále v strehu, lebo taká kontrola a taká kontrola. A zas ja sa ich nesnažím ani nejak presviedčať, lebo vidím že keď aj niečo začnem prikyvujú hlavou, ale to je tak všetko. Proste hovor si čo chceš...

777januska777
autor
19. mar 2024

@zuzanazu85 pozri reálne nie je dolezite presviedčať kohokoľvek ako to nevadí. Dôležité je sa naladiť na vlnu tých co im lgbti vadí. Lebo teda ak im vadí lgbti a teda pelle ako prezident je reálny zástupca lgbti komunity. Prečo je potom pelle lepší? Ci to je znak, že im nevadia tepli ludia? Takze ci si uvedomujú že ta zla zla lgbti agenda bude vďaka pellemu mat takého dôležitého zástupcu? A ze ci toto nemôže byť potom ten sorosov krok, lebo veď kroky vlády a život vlády úplne svedčia o problémoch ktorých sa báli. Ved to bol geniálny ťah od sorosa, stačilo si kúpiť Fica. 😀

zuzanazu85
19. mar 2024

Ale ešte stále môžme byť vďační,že to nebudú voľby ako v Rusku.... síce týmto štýlom ďalej,aj to môže nastať 🙄.

zafir01
19. mar 2024

@777januska777 ja mám zas v okolí a rodine ľudí ( poväčšine 60+) , ktori síce volili smer , no teraz idú voliť harabina.a ak sa do 2 kola dostane pele a korcok ( čo je zjavne ,že budú v druhom kole ) ,tak peleho,len aby nebol korcok 😒

denisa0504
19. mar 2024

Mňa teraz pobavil Ťažký týždeň 😆 pravdu majú...

https://www.youtube.com/watch?v=hCMXN-taREo
zafir01
19. mar 2024

@zuzanazu85 ono stačí ak zrušia elektronické voľby .vedia že oni nie sú strany ,ktoré by ľudia zo zahraničia volili , že v zahraničí sú skôr voliči PS a podobne . A aj zrušia elektronické voľby , koľko ľudí z rôznych kútov sveta reálne príde len kôli voľbám má Slovensko ? Takže ich % budú vyzerať opäť krajšie . To je ten pocit falošnej slobody .
Ak si nedajú pozor na ústa ,tak cakam ,že je chvíľku aj bezvizovy styk v niektorých krajinách nebude samozrejmosť ,či rôzne strednodobé pobyty bez povolení v niektorých krajinách , alebo horšie ,možno sankcie za nejake dobasanie na informacii pre Rusko ? Neprekvapí má už nič