Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
18. dec 2008

tie co rozky co som robila teraz tak boli tie orechy mixovanelen posekane a nevadi to v tych rozkoch

janka196
autor
18. dec 2008

didi 😀 😀 😀 ta my nebudeme mat isto. v obchode som ich nevidela a piect sa mi ich urcite ze nechce 😀 😀

dididi30
18. dec 2008

janka sak to mozu byt aj rozky miesto bobalok alebo vianocka ,ze vraj to je este lepsie 😝

ale jani sak to nieje iste ci aj my budeme mat, no ale ked to maju tak kupim 😀

antoniab
18. dec 2008

hej didi ta ideme sobotu na nakup tak pozriem no ale my robime s makom a ešte mak no neviem nechce sa mi nejak do toho 😅
janka ta ja pohodlna ked sa daju kupit pomlete ta čo sa budem trapit 😀 😀

janka196
autor
18. dec 2008

didi ta bazmek ci tote rozky vydrzia bo uz skoro niesu co som musela skryt tak zajtra dorobim dalsie. ved to lahulinke 😉

antoni no jasne len ja som si predtym nevsimla ze mali aj tak najemno pomlete

janulka7
18. dec 2008

baby ako vidim vy uz riadne rozoberate aj postupy 😀 ja sa s orechami trapit nebudem, MM bude aj cistit a rajbat na rajbaci. ako kazdy rok. 😀 😀
ja bobalky budem urcite ja ich robim kazdy rok a keby som nebola leniva ta aj viac do roka. lebo ja ich zboznuje so syrom a maslom mnam. urobim viac poslem vam? 😉

janka196
autor
18. dec 2008

janulka mne mozes 😀 😀

dididi30
18. dec 2008

mati u nas maju v ceskom taky mak tusim polsky,ze je rovno zrobeny s cukrom , v konzerve, ulne dobra vec, mnam......tak kupim a smarim to na bobalky 😝

jani ja som odlozila len tak 20 kuskov, no bohuzial, boli na stole a stale sme na nich chodili 😀

janka aj ja lubim so syrom, teda tvarohom ale aj bandurkove halusky s tym 😝 😎 😀

antoniab
18. dec 2008

janka tak to je jasne
ty vole my budeme tak tlusti už tu nedavajte recepty ešte že makam bo by som piekla viac a to nedobre 😝 😲 😀 😀 😀
janulka ja bobalky moc nemusim na vianoce si dam to tradične ale inak sa za nimi nehrniem 😅 😀

antoniab
18. dec 2008

didi ta to je super ked sa to da tak kupit no ja kuknem v polskom obchode ale neviem bo tomy nezjeme a potom všetko vyhodim abo donesiem janke 😀 😀

janka196
autor
18. dec 2008

antoni len ty mne nic nenes kokso ja budem miesto teba priberat 😠 😀 😀

didi ja som tiez tak odlozila ale to malo. este ked pridu znami na navstevu ta co im ponuknem z kolaca dziru 😀 😀 😀

no nic moje krasne ja sa lucim. pusinky detickam a dobru nocku

antoniab
18. dec 2008

dobru janka ta dobre donesieme vam vahu či niečo na cvičenie 😀 😀
aj ja idem majte sa krásne 😉

monkula
18. dec 2008

janka, krááásny rožok... 😀 😀
to sú tie podľa mňa? 😅

janka196
autor
19. dec 2008

dobre ranko babule 🙂

monku to su tie druhe bez vajicka 😉

antoni vahu mam aj nieco na cvicenie a dost mi to je naprd bo som leniva jak vsa 😀 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

jaj ja som opica skoro som zabudla

😵 😵 takze mila nasa IVKA..... 😵 😵
Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín,
veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá,
veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti,
úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku

timinka1984
19. dec 2008

ahojte! 😉
ja sa tiez pripajam ku gratulacii 😉
ivka, vsetko najlepsie k tvojmu narodeninovemu dnu, nech si zdrava, stastna, nech mas lasku okolo seba stale, nech ti tvoja rodina len radost prinasa 😉 😉 😉

janka196
autor
19. dec 2008

ahoj timi, no ako mala uz lepsie~?

janulka7
19. dec 2008

dobry den. tak ja za dve hodinky koncim. konecne ahor sa do pecenia. baby ja som vcera kukla do kalendara a ma skoro porazilo. ja som si neuvedomila ze datum je uz tak vysoky. takze ma caka perny vikend.
ivka aj ja sa pripajam ku gratulacii, nech v zivote ta sprevadza len zdravie stastie, laska a vsade naokolo ludia a priatelia len s dobrymi umyslami. 🙂 🙂 🙂
baby mne je tak blbo od vcera. ja neviem ci je to tlak alebo vazne to srdce ako mi ta sestricka povedala. ci pana uz mi nic ine nechyba ku stastiu. ved uz aj tak mam toho dost. nic idem makat este mam toho hodne a to mi este doma treba kopec veci porobit, nakup, upratovanie, pecenie a este musim ist kupit chiarinke tu vysnivanu barbinu. maju lacne tak aj dobre ze som skorej nekupila. inak baby am tu kvoli krize zacinaju teraz vypredaje a zlavy. divne lebo to bolo vzdy po vianociach teda v januari. a tento rok zacinaju uz teraz. 😨 no nic ja. papa

monkula
19. dec 2008

ivka, všeeetko naj k narodeninkám 😵 😵 😵

baby, ja som dnes dostala pohľadnicu z UK, s podpisom Martina a Jojo, a ja absolútne netuším, kto to je 😅 😅 😅 😅 😅 😔 😔
veľmi sa za to ospravedlňujem a hanbím sa ako pes. takže tak či tak ďakujem. 😵 😵 😵 🙂
A ani netuším, skade mal adresu, posielala som tuším len janke, že? 😅 😅 😅

antoniab
19. dec 2008

ahoj monku to som ja a moj MM 😀 tak super že to už došlo 😀 😀

ivka všetko naj naj najlepšie k narodeninam vela lasky štastia a zdravička nech ti mala kvitne do krasy a prinaša len a len radost 😵 😵 😵

baby dnes mam naposledy večernu pracu a začinaju mi prazdniny 😀 😀 joj sa tešim si oddychnem konečne aspon nachvilku 😉

janka196
autor
19. dec 2008

hehe monku tak asi si aj antoni poslala 😀 😀

jej antoni tesime sa stebou. ja uz sa hlavne tesim jak pridete a pojdeme na kafcu a fajne pokvakame

janulka inak aj tu uz su vypredaje ale este take slabe

antoniab
19. dec 2008

jani aj ja sa tešim na tyžden možno o takom čase alebo až zajtra 😀 a na koniku bude prazdno 😝 😀 😀 no ono bude prazdno asi tak či tak bo ostatni budu nakupovat vo velkom heže didi 😀 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

😀 😀 😉

ivka19
19. dec 2008

ahoj babulky moje,vsetkym vam veeeelmi krasne dakujem za gratulacie 😵 😵 akurat som si dopiekla a dozdobila moju tortu 🙂

antoni,tak aj mne ked dosla pohladka,ze martina a jojo,tak ja,ze 😕 😅 ale dole som zbadala tvoje meno,ale monku ani sa necudujem 😀 😀

antoniab
19. dec 2008

joj ta vy neviete šak ked som posielala moju adresu tak som nepisala že Antonia 😀 ale Martina 😀
no možno prve dievčatko zdedi moj nik 😀 😀 😀 len už nebude Baj.... ale Hova......
chcela som napisat len H potom O a V no len ten koniec by si asi každy vysvetlil inak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka7
19. dec 2008

babulky ja som uz doma. lietam ako s tornadom v zadku. dala sm prat, idem vysavat, treba mi robit cesto na opekance a rozteky a vecer chcem este zbehnut do centra s chiarou , lebo tam postavili prak a kopec kolotocov ,tak sa chceme ist pozriet aj ked si myslim ze to spustia az zajtra ale pre istotu pojdeme, la este som jej slubila ze jej ukazem obchod, lebo tu u nas v jednom cinaku, maju taku nadhernu vyzdobu. sam mikulas v roznych farbach no proste nadherea. tak pojdeme kus kuknutn a vecer si cakam na milacika, dnes mam chut na romantiku a potom este treba ist na nakup no proste mam toho dost. le musim stihat. a ved MM zajtra pomoze. tak sa mi majte a vecer vas estekuknem ak budem vladat. 🙂

dididi30
19. dec 2008

ahojte

janulka ja tiez lietam, zistila som ze mam total brodel, idem skrine vypratat, umyla som ladnicku, nakupila co treba uz aj oplatky mame, mak som kupila taky speci maju ho v ceskom aj polskom je v plechovke a rovno ocukreny, mnam, skusim kysnuty makovi kolacik 🙂
no a mam aj bobalky, budu s makom 😀
inak aj my tu mame kolotoce a momentalne supis ohnostroj, len nas tato ide do roboty tak sme doma a kukame na neho z okna 🙂 🙂
jaj baby a tiez lavy v meste, uz mi je z nich zle 😲 😝 furt cakam na rive a nic sa nekona 😠
janulka, my mame takych mikulasov v okne s svietia mi su taky ako vianocne gule, ale nadherne 😵

mati sak aj ja som si myslela,ze si tonka 😀 no ale pekne meno to je 😉 a dokonca na t, lenze ked das anto..tak to nebude na t 😒 😀

ivulka este odomna cmuk cmuk cmuk 🙂 a vsetko naj naj naj 😵

janka, no sto si dnes robila a vy ostatne? v skratke, aby som toho moc necitala 😀

janka196
autor
19. dec 2008

ahoj ivus, tak hod potom foto a poriadne to oslav. ked si vecer dame vinko si pripijem na tvoje zdravie 😉

anotni ze hov 😀 😀 😀 ta to by dopadlo

janulka ejha romantika bude 🙂 jaj ja viem asi kde ten park. tam pri metre nie?

janka196
autor
19. dec 2008

no caves didi no co ako deticky uz lepsie? ja od rana varim, este som piekla tie rozky a uz sedim s nohami hore 😀

dididi30
19. dec 2008

janka, thomasko lepsie, lenze sa mu zapalilo aj to druhe ocko ☹ tak davam kvapky do obidvoch...no a do pol noci nespal a od pol noci krasne a taky bol dobrucky, ale to len do v tedy do kedy sa o neho ne staral tatko, od vtedy je mrzuty, ja neviem ten moj muz 😠 sak mi zere nervy 😠 😀 😀 😀 😀 ale inak pohoda 😀 😀 😀

jaj ty si za robila rozky? 😀 ja budem asi dobosove rezy, no ale sak to este uvidim 😀 a budem robit nepeceny z bebekeksov 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre