Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

halaska22
17. nov 2008

Caute baby,
timinka dakujem za kompliment na maleho aj stareho... 😉
sa ty bavite o stolickach teraz....ja som kuoila na ebay - stara maniacka 😀 ale teraz som kupila novu co je vlastne len sedacka a pripevnis ju na normalnu stolicku. tato je vlastne aj polohovacia a dasa dat nicsie akoze pre mensie babo takze nemusi sediet ale je ako v polo sede ako je normalna highchair ktora ma polohovacie operadlo. moj maly sice uz sedi sam tak to mam len hore. nahodou som to nasla v maxxe za 16.99 a zdalo sa mi to prakticke kedze mame traz mensiu obyvku a aspom toto mam psi jedalenskom stole a nezavadza to. to bol vlastne dovod preco som to kupila. chcela som jednu stolicku co som nasla v toys r us...stala sice 49.99 ale bola pevna a aj pohodlna.

tu je link pozrite sa
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Feeding/Hi...)

sisulik
17. nov 2008

ivi..tk maxx tam mate..v mansfielde z druhej strany vlakovej stanice...tam je aj next a nejake obchody..a jeden z vchodov je aj do tk maxx...

sisulik
17. nov 2008

chceli som ist do suttonu alebo do mansfieldu..potrebujem ist do oboch ale nie v jeden den...ale ked sa tak pozeram vonku, tak ma to von moc netaha..tak asi dnes budem doma oddychovat.... 😀

janulka7
17. nov 2008

vy tu o stolickach a mna napadlo ze ved mozno by som sa mala po nejakych veciach obzerat aj ja lebo potom toho budem mat naraz vela. a co je na tom najhorsie je ze chiara sa narodila vo februari a miminko ma kuknut na svet v maji takze asi ani oblecko mi nebude sediet. joj zase vsetko kupovat. len dufam ze dovtedy sa mi zlepsi kus ekonomik. situacia. 😅 lebo to bude inak tvrde. no sak uvidime. hadam len daco vyuzije.
ja mam tiez taku stolicku na papanie. vemi sme ju nevyuzili. lebo ja som tam mala chiaru len kym som varila aby na mna kukala lebo v pavuku zvykla vyvadzat a v tej sedacke vzdy zaspala. tak som sa smiala ze je to nejaka carovna sedacka. ked plakala stacilo dat do sedacky a do pol hodiny bola tele. 😀 uvidime ci aj na druhe bude tak fungovat.
baby ja som nekupila este ani jednu vec. nie ze by som vobec ni nemala lebo kocik ma m cisto v¡novy doma u rodicov, stolicka, pavuk, madrac do postielky alle postielku nemam 😅 tak asi tak. no bude to zabava. uz som si odvykla v noci stavat tak som zvedava ci to budem zvladat. z toho mam asi najvazcsie halusky, lebo tu materska nie je tak ze sup po porode do prace aj s babom. mam z toho kus strach. ale hadam to zvladneme. no nie?

ivica2705
17. nov 2008

sisu len pod k nam 😉 😉 😉 aspon spolu pobehame a keby si tu bola dlhsie, tak ja zasa nakojim a mozme behat dalej 😉 😀 😀 😀
inac co pocasie je fakt na prd ☹ ☹ ☹
jani videla som pre malu, skusim pozriet este na ebay lebo na ze to bude mat cca par krat [alebo az raz] tak to maju dost drahe, tak hadam nieco najdem 😖
baby idem robit spenatik uz sa neviem dockat 😝 😝 😀 😀 😀 😀
janulik, to ti nezavidim hned ist do prace, ale isto ty si velmi sikovna a to lahko zvladnes 😉 🙂

dididi30
17. nov 2008

ivica ani si nenapisala, ci thomasko a mischelka mozu byt santaklausov parik ☹ 😀

ivica2705
17. nov 2008

didi jej to ma ani nenapadlo, al neboj nieco vymyslime idem to tam hned ceknut ci nieco tam nie je, ale viem ze sestra malej kupila doma len take body s nejakym obrazkom santy 😉
ale vies co sa mi didi moc paci ten skriatok to obliecko 🙂 joooj ale to by potom nepasovali, ahhahaha
a vy uz mate kupene?

ivica2705
17. nov 2008

ozi ja nieco mam pre malu, som jej kupila dupajdy, ked sa zobudi jej to odskusam a odfotim 😝

sisulik
17. nov 2008

ivi...idem nakoniec do toho suttonu...bo deti doma saleju..tak ich trosku prevetrat

timinka1984
17. nov 2008

ahojte, aj tu na sk je dnes otrasne, potrebujem si kupit vianocny stromcek v uk, kde sa da vybrat nejaky pekny a za dobru cenu? 😉

timinka1984
17. nov 2008

janka:malicku mas nadhernu a ten santa outfit je uplne uzasny 🙂

ivica2705
17. nov 2008

sisu ja idem este len teraz robit obed ☹ tak hadam este cez tyzdne sa dohodneme 😉 a co idete dobreho pozerat?
no dala som foto malej, ale ako maj uzasny fotak zasa fotil na zeleno 😖 😠
timi neviem ja ti s tym moc neoradim, my sme kupili v tescu ale ja mam taky asi pol metrovy, ahahaha

ivka19
17. nov 2008

Ahoj babulky,krasny zaciatok tyzdna prajem 🙂

ivi,mala je krasna 😵 😵

janka196
autor
17. nov 2008

timinka dakujem 🙂

ahoj ivka aj tebe krasny zaciatok tyzdna

ivka19
17. nov 2008

jani,dakujeme,co porabate, aj u vas je tak skaredo ☹

janka196
autor
17. nov 2008

ivka hej aj u nas je skaredo. teraz prisiel papino z prace tak robime balicky co sa popredalo na ebay a ideme na postu

janulka7
17. nov 2008

jani tak vy ste riadny podnikatelia. 😉 ale dobre robis naco skaldovat to co ti uz netreba a tak aspon daco za to dostanes.

janka196
autor
17. nov 2008

janulka ta ti poviem vcera somaj svojej veci rozoberala tak som si kopec miesta uvolnila

ivica2705
17. nov 2008

Ivka ahoj, aj tebe krasny tyzden 🙂 dakujeme za pochvalu 😀
a co vy robite v taky skaredy den? my sa dnes len tak vyvalujeme, uz sa mi ani nikde nechce ist, ved uz je aj skoro tam, a len teraz sme dopapali , tak len funim...
a ide zachvilu pysna princezna, tka to si nemozem nechat ujst... milujem tieto stare rozpravky 😀 😀
jani tak to je dobre ze predavas, ja potom asi tiez budem musiet , lebo vsetko domov nezoberiem... 😅
janulik a co mate noveho? Chiarka poslucha? 🙂

iwanka
17. nov 2008

IVICA, MAJA VYZERA KRASNE 🙂 🙂
joo, musim sa vam postazovat, maleho som naucila zaspavat so mnou v objati a teraz ho uz nemozem nechat na posteli, lebo ma tendenciu spadnut a dnes som ho ani nemohla preniest do postielky, lebo sa budi. A najlepsie by bolo, keby spal v postielke aspon cez den.

Viem, ze aj vase deticky s vami hajaju, ako to potom riesite s bezpecnostou???? 😉

diki

iwanka
17. nov 2008

ivica, mala...som myslela 🙂

ivica2705
17. nov 2008

iwanka dakujeme krasne tak ale zatial na vas s jankou sa nechytame 😖 😀 😀 😀
no moja mala spi aj v postely aj v postielke, ale ja mam taky s nou problem ze zaspi na rukach a az potom ju mozem do tej postielky dat 😠

jankando
17. nov 2008

Iwanka...
nas Petik zo zaciatku spinkal v strede medzi nami..a to bol spaok onicom...ckuse sa kontrolovat a vkuse som spala na jednej strane...aby som na neho videla ..teraz sme to vyriesili tak, ze ..(postel mame jednou stranou pri stene)..sme oblozili stanu postele pri stene zahlavkami a Petik spinka tam..on ma rad byt oblozeny zahlavkami, tak spinka kludnejsie..to je ako 'chabe objatie'...no a ten, ktory ku nemu vstava v noci je pri nom a ten druhy ssa dobre vyspi...takze tak....no a kedze je pri stene, nic tam nehrozi.....teda zahlavkami oblozeny.. 😉 no ale ty mas uz vacsie babatko.. 😉

elizabethm
17. nov 2008

iwanka moj maly ma len 14m a minuly tazden sme mu kupili taku tu prvu postielku v argose ma ju tesne pri nasej a z druhej strany stenu inak v babetkovskej spal tak do pol roka a potom s nami a my sme sa odvtedy nevyspali a teraz spinka celu noc lebo je pri nas ale my sme vlastne sami tak........

timinka1984
17. nov 2008

Nasa mala zaspi vecer sama v postielke, no nad ranom , oklo tej 4 , 5 sa zobudi, davame ju medzi nas a musi ma drzat za nieco hole aby sa ukludnila, tiez som sa od porodu este asi poriadne nevyspala celu noc.A cez den, som skusala do postielky, no take kriky, tak spi v obyvke na gauci.Alebo v kociku, ked sa niekam ide, no to tak na pol hodky 😒

timinka1984
17. nov 2008

Ahoj eilzabeth, ake mas pekne deticky.Prajem ti nech vsetko dopadne dobre s "vianocnym"darcekom, v podobe krasnej dcerky 🙂

elizabethm
17. nov 2008

dakujem timi no a co poviete baby na stromcek?nam trocha zasibalo a vyzdobili sme ho uz predvcerom

jankando
17. nov 2008

Jani196
Carla je nadherna v tych satockach.... 😵

jankando
17. nov 2008

Ja uz som tiez zaobstarala petikovi vianocne obliecko.. 😉 z mothercare

elizabethm
17. nov 2008

ivica a dakujem za ten program 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre