Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
3. jan 2009

didi ved to ze jane su drahe a tolko nemam povolene. vies to uz je moj 4-ty kocik 😅 takze som rada ze vobec nejaky mozem 😀 😀 😀 a viem na slovensku je super vyber a krasne farby. tu vacsinou cierne, sive

dididi30
3. jan 2009

kukhttp://www.bambinodirect.co.uk/images/MdProd/ch...
a keby si kukla na bazare? teda carboot?

janka196
autor
3. jan 2009

didi nechcem uz pouzity. tento co mame teraz sme kupili cez ebay a uz taky rozhejgany nam prisiel 😠

dididi30
3. jan 2009

jani ale sak to pojdes na carboot a uvidis, omatas 😀 😀
ale mas pravdu, ja som za nove veci pre deti, ved pri nich sa to zlividuje ...tiez kupime chodacku ale novu 😉

janka196
autor
3. jan 2009

didi presne, ono su fakt veci ktore su parkrat pouzite ze vyzeraju aj su ako nove ale niektore sa vobec neoplatia.

dididi30
3. jan 2009

no sak to preto treba kukat a chodit stale, raz natrafis na nejaky, tak ako my kocik a potom k tomu sedacku a uplne nove nepuzivane ani verit sa mi nechce 😀 😀 😀
teraz sme kupili novy, no nech mam pokoj 😉 mozno 😀

janka196
autor
3. jan 2009

didi no ved to ze treba chodi a kukat a teraz jak je kosa ani vela ludi nechodi. inak nasa som ten chicco na ebay aj cierny tiez je suprovy. asi aj krajsi ako ten cerveny. uz sme dali aj stary na ebay tak dufam zze sa preda lebo uz ma mrle zeru co by som isla hned novy kupit 😀 😀

dididi30
3. jan 2009

janka verim ti 😀
aj tu nic na bazare, zima je

dididi30
3. jan 2009

janka no zabila si fotky, ze mcdonald 😅 no aj nas to caka 😀 😀 😀 mala je zlata, cisto anglicanka 😀 😀

inak my sme z mcdonalda s prepacenim srali a boli sme aj vcera a mala sa zase zosrala, koniec, koncime, teda mozno, jaj ja sa zabijem neviem z coho to ma ☹ ale ona len cokolady a voloviny tak to vyzera.

janka196
autor
3. jan 2009

didi nestras s tym mekacom. my sme boli tiez vcera a ja hnackujem dnes cely den 😲

janka196
autor
3. jan 2009

no nic ideme pozerat vyvoleny, tak cavesik zitra 😵

dididi30
3. jan 2009

jani ja neviem co tam davaju,alebo to je vo vzduchu, sak chodime po vonku kade tade a teraz tolko ludi vsade....
ale fakt minuly tyzden sme boli a do vecera mala grcala a kakala..
ja na druhy den a od vtedy mam zaludkove problemy
no a nedalo mi tak sme boli aj vcera ja dili, ale mne nic a mala zas brucho ju bolelo.....
asi moc hltavo jeme alebo co....

ok idem hajat dobru nocku

dididi30
4. jan 2009

ahojte
no pekne ani sa tu nik neukazal 😠 😀

baby kuk tu recepty, varenie nad parou, bomba 😉 http://diskuse.dama.cz/komunita.php?d=7185

janka196
autor
4. jan 2009

dobre rano 🙂

dididi30
4. jan 2009

tak jani ja som sa ti tu vcera vecer rozpisala a ty ani nereagujes? 😠 no sak pockaj 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

didi 😀 😀 😀 no co ti mam na to napisat. ved sme sa o tom bavili vcera 😀 😀 ale ja si nemyslim ze to z jedla. myslis ze v dvoch roznych mestach by mali nieco pokazene. jedine ze maso 😖 😖 to asi maju od jedneho dodavatela

monkula
4. jan 2009

ahojteeeee
návrat ztracené dcery 😀 😀 😀

telinka
4. jan 2009

pardon ze sem leziem 😅 ...mon...na teba som myslela...ze ta tu nevidim...co si mala polamane prsty??? 😀

janka196
autor
4. jan 2009

monkula 😲 no co bolo stebou zenska????

telinka neva 😉

monkula
4. jan 2009

jani, veď vieš, že tu bola Jarinova mamina... 😉

dididi30
4. jan 2009

janka v mcdonalde sa vsade robi z toho isteho, aj hranolky vsetko, oni maju na to speci vyrobne 😉 ale mozno je to nahoda ale 2 krat po sebe tak to je cudne...no neva obmedzime 😀 😀

monkula, bozenko co ta odpojili od internetu? 😀
telinka, presne 😀 😀 😀

monkula
4. jan 2009

jaaj, ale ste mi teraz pošteklili sebavedonmie, to som vám ta kstrašne chýbala? 😀 😀 😀 😵 😵

janka196
autor
4. jan 2009

didi viem my sme robili predtym v mccaine a tam sme robili tie hranolky presne pre mac donald 😉 ta ale je to cudne ked dvakrat po sebe. ale ti vravim ja som tiez hnackovala po mekaci 😠 a to sa mi prvy krat stalo

monku ze vahas 😉

dididi30
4. jan 2009

janka, no asi nahoda, alebo nejaky virus , doletel od nas k tebe 😀 😀 😀 🤐

janka196
autor
4. jan 2009

didi 😠 😀 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

didi a tamca jedna hamburger?

dididi30
4. jan 2009

janka ale kdeze, ona nelubi hanburger, ona maximalne tu suchu zemlu papa 😀 ona si dava rybie prsty alebo kuracie nugetky 😉 a kecup k tomu 🙂

inak ja som si davala ten pound quanter ci ako sa to vola, masko je tam ako v big mac ale je to ovela lepsie, nieje tam ta sprosta horcica a cibula je tam taka lepsia sladka 😝
ale teraz som objavila novinku, taky velky hamburger so syrom, slaninkou, salatom, rajcinami a tatarkou, boze to som nevladala zjest 😝 ale je to svetove vyskusaj, stoji o libru viac, ale sak raz za mesiac 😎 bude ti to chutit a maju aj kuracie to som neskusala,....ale mne strasne chutia tie ich tmave hamburgery 😝 😀

janka196
autor
4. jan 2009

hmm didi tak ja som si dala big mac a carla zas mala nugetky a nic jej nebolo. robo jedol kecup a tiez bol v poho
..hej viem ktory myslis som si ho dala minule ale namna je tam vela masa. ja si davam big mac a jedno masko davam robimu 😉 a davam si ho bez cibule a tiez niekedy vyberam uhorku
tie kuracie su tiez supove. krasne biele masko,. ale velmi stiplave su namna a zas ja kuracie varim doma tak tam si dam radsej hovadzie

dididi30
4. jan 2009

presne tak ja tiez tam chodim na hovadie 😉
ale tiez mam rada tie senvice, co kazdy den je ine...v piatok maju moje oblubene, kuriatko a slaninka mnam 😝 ale tiez mi chutilo to sweet chilli chicken senvic, ale je stipalavy tak nie 🙂
ja si davam stale omacku barbikiu alebo bq ja ho lubim mnaaaaam 😝 maros si dava carry omacku 🙂
jaj boze az mi je zle 😝 😀

janka196
autor
4. jan 2009

didi 😀 😀 aj robo bq omacku zobznuje. on vsetko stiplave a zje tam liter kecupu 😀 😀 ja zas nie ja kecup vobec

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre