Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

sisulik
18. nov 2008

baby..ste zaregistrovane v boots? da sa este tam zaregistrovat do parenting club...ak mate dieta do dvoch rokov...poslu vam domov kupony...napr. jeden kupom vravi ze ak si kupite balenie pampersiek, tak date s nim jeden tento kupon a dostanete prebalovaciu tasku zadarmo...dalsi kupon ze pri dalsom nakupe ak kupite pampers utierky, tak mate na ne zlavu 1 libru. a ine kupony...ale aspon na tu tasku je to zaujimave...hehe..a vzdy ked kupite nieco v boots a pouzite pri tom jeden z kuponov tak dostanete dva krat tolko bodov..

halaska22
18. nov 2008

Jani nie je co zavidiet, nie je to dovolenka ako taka ku by si mala cez agenturu. ideme k nik co nie je hotel a ako dobre vies tak rekreacne oblasti v tychto rezortoch su pekne a vyblizkane ale reality zivota normalnychludi je ina. jedine co by si mohla zavidiet jhe to slniecko na vianoce 😀 😀 😀

sisulik
18. nov 2008

halaska...a kedy tam idete a na ako dlho? inac je to super...dufam ze si to tam uzijes a aj inu kulturu a zvyky..;)

janulka..aj ja by som sa na tvojom mieste bala ved ide o babo..ale na druhej strane, radsej sa neobavaj..verim tomu ze je to len z prepracovanosti...ja som to tiez mavala pri malom...ked som upratovala doma 6 hodin..hehe..

sisulik
18. nov 2008

no baby..ja mam dnes rande s ivicou 😀

janka196
autor
18. nov 2008

sisu hej mi sme v tom boots ale pravdu povediac velmi to nevyuzivame 😅

halaska no ved ja prave to slniecko v dobrom zavidim. viem ze je to ine ako dovolenka na plazi 🙂

sisulik
18. nov 2008

janka..ale kvoli tej taske..heheheehe..

sisulik
18. nov 2008

halaska..staci ak sme len susedia (hranicni) a uz sme trosku ini..ale kedze sa aj kulturi uplne odlisuju tak vtedy je to velmi tazke sa prisposobovat...

janulka7
18. nov 2008

ahoj jani. no ved sa skus setrit pri tom vsetkom, aspon ze ten odchod s marekovej roboty dobre vcera prebehol, dokonca mu sef povedal ze ak ho suri prejst do druhej prace tak on munebude robit problemy a moze odist aj skor.a vraj mu je luto ze odchadza lebo je jeho najlepsi pracovnik, ale vraj ak dostal lepsiu ponuku tak to chape. tak som rada a aj kludnejsia. Lubos dnes ide prvy den do skoly, tak uvidime dufam ze sa chyti a ja budem mat viac kludu. lebo takto to fakt nepojde.
jani budete na vianoce doma ci idete domov? a budete sami?

sisulik
18. nov 2008

janulka..a do akej skoly ide?

janka196
autor
18. nov 2008

sisu hej tak idete randit? hmmm aj ja by som joj. tak sa aspon pofotte ne 😉

janulka sak ja viem ze sa mi to lahko hovori viem ze mas toho vela. inak na vianoce ostavame v uk a aj luky tu ostavaju

sisulik
18. nov 2008

janka..dufam ze nezabudnem fotak..hehe..a dufam ze stihnem aj vlak.. 😀

sisulik
18. nov 2008

dnes je vonku krasne..tak dufam ze sa to pocasie nepokazi...

janka196
autor
18. nov 2008

sisu aj u nas je pekne aj fajne teplo. som poprala deky a vonku prevesila. no ale vcera bola ina kosa

halaska22
18. nov 2008

Jani a sisu je pravda ze je to ine ako sa to aj ukazuje v telke a magazinoch. oni maju dost nasilia a zbrani po uliciach a tak. alex hovoril ze vecer sama baba ani nemoze ist na plaz u nich v meste lebo je tam plno grazlov co by ju aj znasilnili a okradli.neviem ci len nezvelicoval ale asi on vie lepsie lebo je odtial. nemyslim ze kultura ako tak je tolko odlisna od nasej. najviac sa tesim ze si trochu oddychneme a konecne stravime trochu casu osamote ako parik lebo jeho mama bude behat s malym vsade a ukazovat vnuka 🙂
a este sa tesim na jedlo lebo ich jedlo mi chuti a urcite nepohrdnem nicim co predo mna postavia 😀

janulka7
18. nov 2008

sisu to je skola teda skor kurz spanielciny pre cudzincov kde im pomahaju naucit sa jazyk co najskor. je to 4krat do tyzdna , po dve hodiny, a platis len zapisne 10 euro. kedysi to bolo o nicom, ale teraz uz maju aj urovne, vies ze nie su vsetci v jednej triede. ale su potriedeny, ty co nevedia, nic , potom co vedia daco a tak. tak uvidime joj dufam ze sa rychlo chyti.
jani ako vam zavidim. budete fajna rodinka.

halaska22
18. nov 2008

sisu ideme zaciatkom decembra a ostaneme aj cez vianoce a novy rok takze mesiac aj nieco...este nemame letenky lebo to nechavame na last minute lebo su dost drahe.

janulka7
18. nov 2008

inak chcela som sa spytat ci niektora nema problemy so srdcom ako to je s antikoncepciou, teda ci vobec nejaka existuje aku by som potom mohla brat. lebo takymto stylom si umiesime aj tretie a to hned po porode. 😀 😀 😀 ako vravi moja sefka sme jak otrhnuty z retaze. 😀 😀 😀

janka196
autor
18. nov 2008

halaska cipana ta to hej to my take veci nevieme, miestni to musia vediet najlepsie. inak pravdu povediac ja by som ani tu sama vecer nevysla. bo sami asociali po meste fakt. raz sme mali lekara o siedmej ta inak nam lepilo ked sme isli domov

janulka no to mas pravdu predtym bola ta skola odveci dost. jedine co ma tam naucili je ola como te llamas haha. bo stale dakto novy prisiel ta celu hodinu sme sa predstavovali

janulka7
18. nov 2008

sak to . a teraz to uz maju inak, som bola prekvapena, tak som ho tam hned vopchala ved to ma 5 krokov od domu, ani metro nemusi platit tak uvidime. a ja mu potom budem vysvetlovat co nembude rozumiet. pani zas dakoho ucit. 😖 😀 a ja som pes ked dakoho ucim. ja neodpustam ked sa neuci. 😀 segra sa zmeni na HARPIU 😀 😀 😀

janka196
autor
18. nov 2008

janulka ked musis tak musis 😀 😀

janulka7
18. nov 2008

to hej . 😀 😀 😀 no co nekukas letenky ci nahodou nenajdes dajake chollo ako vravia spaniely. pocuj tu kvolikrize keby si videla tie ceny by si asi odpadla. oblecenie a vsetko, kozmetika za facku. a teraz maju take sper veci a ja si zas nic nemozem kupit lebo ktovie ako dopadnem po porode. 😠 do riti ako stale ked som tehotna. a potom pride debilna moda co sa mi nic nebude pacit a fasa. no co aspon usetrene prachy 😀
inak sa mi snivalo ze sme byvali obidvena SK a u nas na ocinovej chate sme mali dajaku akciu. brutal akcia. ale super. a vsade snehu. no proste nemalo to chybu. normalne ked zazvonil budik a zistila som kde som so bola az nasrata. 😀 😀 😀 ale co nie je moze byt. no nie?

halaska22
18. nov 2008

janulka7...mna akurat napadlo ze ak mas problemy so srdcom a nevies aku antikoncepsiu lebo si niesi ista o tabletkach co tak vnutromaternicove teliesko...budes mat uz po 2 porodoch tak by sati malo umiestnit v pohode a tam niesu ciadne hormony co by ti skodili na srdiecko....co ty na to?

a so spaniekcinou baby ani nevymyslajte lebo ja by som mala nejaku knizku narychlo vyhrabat aby som sa vlastne mohla so svokrou porozpravat 😀 😀 😀 aj ked ona vie trochu po anglicky...bude to asi vysvetlovanie rucne nejakou znakovou recou 🙂 moja spanielkcina je uplne skoro ziadna...rozumiem nieco ale hovorit?nooooo...akurat tak zaspievat la cucaracha lebo to alex stale malemu vyspevoval tam som sa aj ja naucila...hehehehehe

janka196
autor
18. nov 2008

janulka fiha no to by som brala taku poriadnu akciu

halaska ja som sa ucila zo spanielciny pre samoukou joj jedina skoda ze ju mam na slovensku bo by som ti ju poslala

janulka7
18. nov 2008

halaska ta cucaracha je dobry zaciatok.len to nezacni spievat svokre. 😀 inak to s tym telieskom nie je zly napad. ale to je sto percentne.?lebo ak usulame tretie cez teliesko tak si ta pridem pohladat do UK 😀 😀 😀
ja sa inak teraz od decembra si zacnem ucit anglinu. mam kamosa australcana tak mi slubil ze ak chcem staci povedat a bude ma s nou trapit. ja vam ma vzdy take chute ked som tehotna, daco studovat. mi sibe co?ved ja viem. 😀

janka196
autor
18. nov 2008

janulka 😀 😀

no nic babeny idem uvarit polievocku tak s amajte zatial krasne

halaska22
18. nov 2008

janulka7 neviem presne ako to funguje ale tym padom ze je to v maternici tak sa vajicko nemoze uradit takze nemozes otehotniet. viem ze moja mama to ma uz cvele roky a teda nic sa neupieklo 😝 skus sa porozpravat s gynekologom o tom ako to presne funguje. ja mam implantat ako som uz volakde pisala je to na nizkom hormone tak mozno aj to by si mohla...najlepsie ak sa porozpravas s gyndosom.
neboj svokre len slusne ako sa patri ale bolo by lepsie ked by som niecovyhrabala. ale u nich je to aj tak ine lebo oni maju ich hovorovu spanielcinu tak keby som sa ucila spanielsku spaninu tak aj tak nebudem poriadne rozumiet. 😀

janulka7
18. nov 2008

neboj halaska. ono ked sa naucis daco po spanielsky tak uz to pojde. ono tie hovorove,su trosku odlisne ale pohoda. moj manzel napr. nerozumie ked ideme ku catalancom ale ked pocuvam portugalsky nieco, a ja zas nemam problem. mne ti to pripada rovnake, len kazdy inak spieva 😀 a hlcu koncovky. ale to staci pozornejsie pocuvat a je to. uvidis ako to zvladnes. nebojkaj. 😉
no nic babulky idem dopratat a behom do druhej prace. mam chut dnes na dukatove buchticky tak ak nebudem vecer velmo unavena ked sa vratim z prace asi ic zbucham. ale kedze do vecera daleko a mne sa menia chute kazdu hodinu 😀 tak uvidime. na co do vecra dostanem. chut.teda okrem MM lebo to je ako kolac po obede. na toho mam chut stale. chudacisko moj. 😀 😀 😀

dididi30
18. nov 2008

ahojte

janulka tak ty budes prva ku komu sa ozvem, lebo som taka hnusna a stale zabudnem ti napisat 🙄
ako sa mas? ako tak pises, tak to vyzera na riadneho chlapa, kedze furt podriemkavas, ale zas to nemusi byt, ja som driemkala pri dcere a pri synovi nic,
a este napis do akeho tvru mas brusko, mozno daco vyvestim 😅

babyyyyy ja som dnes smarila maleho do kociara, isli sme odniest tamarku do skoly a potom hajde na autobus do vedlajsieho mesta a hadajte naco? 😀 no do maxxuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀
minula som tam 100 libier, krasne uteraciky pre maleho krasnu decku(dalsiu 😲 😀 🙂 sebe dazdnik zo 20 na 6 libier, take odkladacie boxiky, nepremokavu bundu co stoji 100 libier ja ju mam za 16 😲 a take sportove tenisky,take no do hor a tak, ale su krasne, ziadne nike addas, serem na nich, to su smejdy z ciny 😠 ani tricka nice ci addidas, fuj ja som s tym skoncila, su lepsie a kvalitnejsie znacky 😝
no a malej oblecko a muzovi nic 😀 baby sak jemu som kupila bundu za 100 libier a tam ju maju za 40 😲 ale chvala bohu je to starsi model, tak neva 😉

no a nabuduce tam idem zas, len neviem kedy 😀 coskoro

inak ma napdlo, sak moj drobec ma vianocnu ciapku aj podbradnik este co malej kupila segra, ked bola anglicku a ona to vobec nenosila tak odfotim ho nahaca ako iwka 😀

tak zatim takyto vylev mojej happy nalady 😀 😀 😀 😀

janulka7
18. nov 2008

didi neva ze mi zabudnes napisat.ja viem ze na mna myslis. 😉 😀
pocuj ty si nebepecensyvo ked ides do obchodu. 😀 😀 😀 ale aspon si dobre nakupila.to moje brucho to co ti poviem. zatial to vyzera tak ze ide dopredu taky spic do sirky zatial nic. pri chiare ties islo do spicu a druhy krat vaic do sirky. tak ak to je podla brucha myslim ze bude dievca. ale u nas sa hovori ze spicate brucho dube chlapec. tak som z toho jelen 😀

dididi30
18. nov 2008

janulka neva nech je co chce len nech je chlapcek 😀 😀 😀 😀 a hlavne nech je zdrave 😉

babule kde su 😲 😲 😲

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre