Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
4. jan 2009

jani len ma neposielaj lahnut lebo uz budem hryzt. 😀 lezim od rana a uz mam nervy lebo ma boli chcrbat z lezania, a rit zo sedenia. jaj dufam ze zajtra bude dobre. a taky fajnovy kolac som mala v plane robit. no a takto mam po planoch. ale maly kope jak divy tak hadam je dobre.

dididi30
4. jan 2009

janka jasne, ja len tak podla inych, inak som tam nerobila

teodorka mozes ist do hocijakej agencii a tam ti nieco nejadu nebojaj 😉

dididi30
4. jan 2009

janka neboj, je to ok roztahujes sa a uz mozes citit aj tvrdnutie brucha, mne uz davno tvrdlo a vidis prenasala som 😉 a to som bola nervozna jak pes, furt mi liezlo vsetko na nervy, behala som po obchodch , kade tade 😀

janka196
autor
4. jan 2009

didi 😉 ja som parkrat bola aj v masiarni ale nepacilo sa mi tam vobec. zzzzase moja mamina tam robila cez pol roka a inu robotu by ani nechcela. jej to vyhovovalo, naslaa si tamkamosky a hlavne mala kopec nadcasov takze krasne zarabala. ale to boli ine casy. teraz je vseobecne dajako menej roboty a hadzu ta hore dole po linke 😠

monkula
4. jan 2009

ja by so mteda v mäsiarni robiť nemohlka.....
Mne sa hnusí už len naporcovať kurča a mať ruky špinavé od kusov mäsa, alebo šliach, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

janka196
autor
4. jan 2009

monku my sme raz robili vo fabrike kde sa robili polotovary. a raz ma dali davat do kelimkov take sajrajty ze som sa skoro dogrcala. to boli kusy pecene a ktovie coho este blleeee
potom sme robili v morkovni to sme mali pred vianocami super brigadu a tam nebolo ani krvy ani nicoho. to pekne ciste morky sme len pacovali alebo balili na tacky. to bola celkom cista robota a raz sme balili sunky co tiez bolo relativne ciste 😉

monkula
4. jan 2009

t oby som možno ešte zvládla, baliť kusy mäsa.... ael tá zima, pomoc, teraz mám stuhnuté prsty, lebo je tu nejako chladno, asi si švacnem do čaju trošku rumu 😀 😀 😀

janulka ,videla som ,že v Bilbau sa minule nieč ostalo, veľmi som na vás myslela...

janka196
autor
4. jan 2009

monku 😀 😀 no kosa tam je riadna. ale daju ti rukavice a ides 😀 najhorsie je to s nohami. v tych hnusnych gumakoch je to hroza 😠

teodorka
4. jan 2009

a ostatne kde pracujete v UK?

monkula
4. jan 2009

no a nohy v chlade, tak to už vôbec nie....
ja som si minule dala na nohy hrubé ponožky ,lebo mi boal strašná zima, jarino sa na mňa len pozrel a povedal, uvedomuješ si, že je august? a ja že hej, ale dáky studený 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

teodorka ja nepracujem som doma s malou a predtym som vyskusala snad vsetky mozne fabriky 😉

mon dobreeee 😀 😀 😀 ja niesom zas taka zamrznuta. 😉

dididi30
4. jan 2009

jaj sak to baby mena klesa a kleda boze dakedy stala libra 70 korun a teraz marnost 30!! sak to je hruza, no ale sak nam to nevadi ,nam je tu dobre 😀 😀

teodorka ja cleaningujem 😀 😀

monkula
4. jan 2009

no ,ja so mproste stvorená pre život niekde v teple asi... 😀 😀
preč osi odišla so Španielska?

janka196
autor
4. jan 2009

didi veru klesla strasne ale aj tak sa nam tu oplati zit. mozno uz nie tak robit ako niekedy ze si pekne zarobila ale zit urcite

mon vies ze ani sama neviem. teda aj viem. asi kvoli financiam. tam sme si zili jak na dovolenke. ani robit sa nam nechcelo. ved komu by sa chcelo ked ma pod oknom plaz 😀 😀 a robi nemal bohvie aku robotu tak sme sa rozhodli ze skusime zas anglicko 😉

monkula
4. jan 2009

a ak odlho ste dovolenkovali? 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

monku dokopy

monkula
4. jan 2009

čo dokopy? 😅 😅

janka196
autor
4. jan 2009

jaj mi to odoslalo takze dokopy skoro 2 roky 😅 takze poslo vsetko co sme v uk zarobili. my cestujeme jak blazni a vsetky lovky sa rozkotulaju

monkula
4. jan 2009

veĎ život si treba užiť... 😉
Ak som správen pochopila ,tak ste boli najprv v UK ,potom v Španieslku a potom zase UK? 😉

teodorka
4. jan 2009

monkula,
Ty si moj clovek ,aj mne je furt zima .A sprchujem sa aj polhodinu horucou vodou ,z vane vychadzam ako obarene kura 🙂 ale ja som spokojna
dididi30,
a co cleaningujes?
Asiiik kaslem na anglinu a budem sa ucit taliancinu a spanielcinu ....a bude teplo ,vsak monkula? 😀
A este otazka pre vsetky: Ked ste isli do UK ako ste vedeli AJ
Ako dlho tam chcete ostat ?Deticky chcete aby chodili do skoly tam?
Prepacte ze som zvedava ale nemam nikoho znameho v UK a ja sa chcem tiez stahovat aspon na nejaky cas

monkula
4. jan 2009

teodorka, ale ja napríklad horúcu sprchu neznášam.... 😅 😅 men stačí ten čaj s rumom a teplé ponožky 😀 😀 😀
aj ja sa cchem nauťiť po taliansky, tak môžme spolu 😀

monkula
4. jan 2009

no ,chem sa učiť taliansky ,ale píšam ako číňan... 😀 😀

janulka7
4. jan 2009

monku dik ze si na nas myslela ale nebolo to az take hrozne a ani blizko nas. ja som zazila uz 3 vybuchy blizko nas. ale to vzdy do predu daju vediet a tak policia uzvrei cele ulice. ale dik ze na nas myslis. teraz vyhodila ETA do vzduchu baskicku televiziu celu budovu a chytilo aj danovy urad takze to sa kazdy tesil 😀 😀 😀 aj manzel mojej sefky povedal ze tam mohli dat aj dve nie jednu naloz. lebo vraj malo kedy urobia dobru vec. a teraz sa im to podarilo. ono pokial nie su obete tak je to o.k.sklenari aspon budu mat robotu. kus sa im postasti v krize.

monkula
4. jan 2009

janulak, hej ,ten výbuch od ETA som myslela ,až ma oblial horúci pot, keĎ som t ovidela v správach....
marek už pracuje?

janulka7
4. jan 2009

jaj monku zatial nie. do 31.12. robil a teraz tu boli vsade zatvorene este ani papiere na urad prace nema. zajtra ide pozriet ci uz bude nekto vo firme a zacne hladat. aj ked siete sme rozhodili este pred vianocami aspon kde sa dalo. no modli sa aby sme daco nasli. ale ja verim ze daco urcite najde.
zlata si ze sa o nas bojis.

janka196
autor
4. jan 2009

mon najprv sme boli v espani, potom uk, nazad espana a teraz zas uk 😀 cisty kocovnici. a poviem ti pravdu zas nas taha dakde do tepla. ale uz asi skor juznejsie do spanielska. alebo ktovie mozno florida mam tam kamosku a stale ma taha 😉

janulka cosi vazne ani som nevedela 😅

janulka7
4. jan 2009

jaj jani ta nevies ze im tu stale hrabe. ja sa uz ani nerozculujem. ved v poslednom case ich bolo 7 vybuchov. ja sa uz ani nevzrusujem. ja ich beriem ako ciste pripady pre blazinec.

janka196
autor
4. jan 2009

janulka hej ved viem ze si nedaju pokoja nikdy. tak vidis bojuju pre svoju vec

teodorka
4. jan 2009

janka196,
to ste fakt ako kocovnici .A po spanielsky vies?Ja vzdy obdivujem ludi ktori nemaju problem sa stahovat aj ja by som sa ale moj mangel je taki chudacisko bojazlivy ,ze vsak tu mame istotu a tak...no neviem asi ho vymenim hehe

janka196
autor
4. jan 2009

teodorka lepsie jak po anglicky 😀 😀 mne dajako ta anglina nejde do papule 😀 prosto ma nebavi. a spanielcinu ucim aj malu nech to ma potom lahsie 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre