Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

emjee
12. jan 2009

ale iq test naroda bol zamerany na rozne oblasti, kdezto tento je vylucne na obrazovu predstavivost - takze tie vysledky su aj tak skreslujuce

janka196
autor
12. jan 2009

emjee ale ja som si nerobila ten co bol v telke ale ten isty co aj teraz 😉

emjee
12. jan 2009

aha 😀 lebo aj iq test naroda sa dal robit cez net, tam mi vyslo menej, ale to som tusim este nebola tehotna 😀

janka196
autor
12. jan 2009

emjee vidis ja som tusim v tom case bola tehu, tak zeby preto mi vyslo vysoke?? 😅 😀 😀 😀

monkula
12. jan 2009

no, mne vyšlo len 114 😅 😅 😅 tuuupec 😀 😀
ael aj som nikdy nebola na logické zmýšľanie....
Ale keĎ bol test národa, tak tam mi vyšlo vysoké číslo...
ale aj tak patrím medzi 12% populácie 😀

janka196
autor
12. jan 2009

mon cosi ved to je vysoke 🙂 . ozaj a ten co bol test naroda myslis ze sa da najst este niekde na nete. ja by som si tiez urobila

monkula
12. jan 2009

janak, už to tam nie je... ☹

janka196
autor
12. jan 2009

skoda, by ma zaujimalo tam kolko by mi vyslo. no nic umrem glupa 😀 😀

ja sa lucim babeny ideme pozerat eurotrip. dobru nocku 😵

monkula
12. jan 2009

ja diem variť deťom grísik... a Eurotrip pozerať nebudem ,lebo sa zase rozčúlim, ako nás Američania a Češi zhovadili... ako v Hosteli, fuj, to bol otrasný film... 😝 😝

iwanka
13. jan 2009

Morning Ladies,

I am back in England. 🙂

janka196
autor
13. jan 2009

dobre ranko

iwanka no ahoj naspat v uk? tak co ako bolo doma? co malicky?

mon no ja som ten eurotrip videla vcera prvy aj posledny krat. este ten zaciatok usiel ale potom ze rinavy obrus a popolnik je slovensko no cista sila. trapne jak hostel 😠

ivka19
13. jan 2009

dobre ranko babulky 🙂 mne sa vcera nedalo od obeda dostat na konika,blbol ☹ 😀

iwanka,vitaj spat 😉

jani,to je ten film s mladymi co cestuju stopom? ak hej,tak fakt trapne,ked som to videla islo ma roztrhnut,uplnych spinavych chudakov z nas spravili 😠

janka196
autor
13. jan 2009

ivka ahoj, inak mne poobede asi 5x nechcelo pridat odpoved 😠
a hej je to ten film. joj ma skoro slahlo. normalne vies zacala jak taka komedia no a ten koniec 😠 a ked som bola v spanielsku tak tam prave bezal hostel tak sa ma vsetci pytali ci fakt tam male deti okradaju dospelych 😠

ivka19
13. jan 2009

jani,trapne co ti poviem,no neviem ci by si dovolili za 5 dolarov hotel s tym zradlom 😠 asi tak pred 2 rokmi bol dokument v telke o zivote na sr,moja znama anglicanka ma nan upozornila,ze to bude vtedy a vtedy,tak cakam,cumim a aoni ti tam pleskli zabyjacku prasata z dedinky na strednom slovensku a ako chlastali pri nej slivovicu,ta to bol vrchol,hovada,co neukazu nase krasne tatry,kras,tanap,kupaliska,atd atd atd islo ma rozhodit 😠

ivka19
13. jan 2009

no a hostel,dalsia hruza,mna sa tiez vsetci pytali,ze ci fakt takto zijeme ☹

janka196
autor
13. jan 2009

ivka coby za 5 dolarov. 1,80 mali a dobrezene mmilionari boli 😠 ja nechapem ze preco nas tak zhovaduju.tiez myslim ze mame vela krasnych miest a oni z nas dobrezene ludoopov robia 😠 skoda nervov bazmek

ivka19
13. jan 2009

ja som to uz videla davno,tak som myslela,ze mali 5 dolarovku a oni len1,80 😖

inak co robite a carli,kukla som tie foto z play arei,supeeeer,pacilo sa jej vsak? 😵

janka196
autor
13. jan 2009

ivka ja som zacala varit a carla pozera barneyho 😉 . a velmi sa jej tam pacilo. sme sa rozhodli ze budem s nou chodit kazdu nedelu. nech je trosku medzi detmi lebo je dost hanbliva. ale tam jak sme boli taka bola zlata. najviac ju tie lopticky zaujimali a kazdemu ich davala. ajedna taka mala jak ona sa carli bala a utekala od nej a ta zanou s tymi loptickami. ta sme sa tak nasmiali 😀 😀 😀

iwanka
13. jan 2009

caute,

doma bolo dobre, oddychla som si.... a maly vyrastol a zmudrel.... 🙂 Sa uz vie sam posadit, beha v chodaku jak strela a ked vidi betarstava, co moze vyviest,tak sa mu az ocka zalesknu, no sama som zvedava, ze co to z neho bude, ked bude vasci.... 😀

Na svk kosa, ale tu fajne teplo, tak prijemna zmena.

Inac neviem, ze co sa deje so skyeurope, uz som dost pocula, ze maju problemy. My sme v nedelu leteli bulgaria air namiesto skyeurope.3 letusaci z bulharska a dve zo skyurope. neviem, ci ste uz leteli s bulharmi, no ale tie letusky, take koketne boli, jedna dokonca čapla zakaznika po pleci( anglana).
Lietadlo letelo dost nizko, za 5 min. sme boli hore a celu cestu som videla mapy. Fakt nizko.

Tak co, bude dajake stretko tento rok???? 🙂 🙂 🙂 By som vas vsetkych rada stretla aj osobne.... 🙂

iwanka
13. jan 2009

aj ja chcem uz ist s malym do nejakej play groups, aby zacal pocuvat anglictinu. Teraz sa uz s nim da...Len dakedy tak nechce sediet v kocari a ao sedacke v aute ani nehovorim.

janka196
autor
13. jan 2009

iwanka to je super ze si si doma oddychla. ja si nikdy doma neoddychnem. neviem akosi mam viac starosti s carlou. tu to mam uz prisposobene prenu. ze si mozem porobit alebo posediet pri konikovy a ona sa pohra aj sama. ale doma same nastrahy
no to skyeurope uz asi budu koncit alebo co. ved aj matka pisala ze jej let zrusili. joj zase sa bude treba trepat az do londyna 😠

a stretko by som brala urcite ze hej. tak ja didi navrhla niekde pri mori v lete by sme sa mohli stretnut. pogrilovat. deti by sa pohrali 🙂

ivka19
13. jan 2009

iwanka,maju problem,zobrali im lietadal,teraz maju len 5 svojich,takze vypoziciavaju,inak nemali ste meskanie,my sa tiez chystame za 2 tyzdne domov,no ale uvidime,lebo ako som pocula je meskanie aj 10 hodin 😖

jani,my sme boli tiez ale len raz,lebo to mame dost daleko a k tomu tie lopticky raniya obdivovala najviac z ruky do ust,ale problem bol,ze neboli ciste,tak sme tam uz viac ani nesli 😒 aj moja kuka telku 😎 a co dobre varis 😝 my mame na veceru navstevu,tak budem vyvarat cele popoludnie 🙂

janka196
autor
13. jan 2009

iwanka aj mne carla sabotuje kocik. len vtedy tam sedi aj v autosedacke ked jej dam daco chrustat. keksik alebo chrumku. najnovnie lyzatko 😅
a chod urcite my sme boli v play centre a super sa vybehala aj pohrala.

janka196
autor
13. jan 2009

ivka ta carla nastastie do ust nedavala 😉 robim grenadir ci granadir, furt neviem ako sa to vola 😀 😀

ivka19
13. jan 2009

jani,ani nestras ,ze skoncia,to ja budem lietat cez amsterdam kde mam na prestup 50 min.to budu nahanacky,ale ja si myslim,ze aj ked krachnu na tie lety uz niekto zalusk ma,vsak tolko slovakov co lieta 😀

iwanka
13. jan 2009

jani, tak som zvedava, ze co bude, nasi maju priletiet o mesiac. Tak dufa, ze doletia 😠 U z sa tesim s mamkou na nakupy 🙂 A aj moj oco pride, som strasne chcela, aby videl, ze v jakom to anglicku zijeme.

janka196
autor
13. jan 2009

iwanka mozes kuknut na azete som pridala foto co sme boli v play centre 😉

ivka19
13. jan 2009

rozumiem ti,nerob si s tym starosti,u nas na juhu granaTir 😀

janka196
autor
13. jan 2009

ivka ako ja to neviem na stopro. to len ja si myslim 😉

iwanka, tak sa isto tesis na vasich. aj nasi mali prist na vianoce ale mama dostala novy job tak nechcela onho prist ☹

sisulik
13. jan 2009

ahojte krasavicky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre