Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
18. nov 2008

didi hej to je pravda ja by som taku nevyuzila lebo nato nemam stolicku 😀 😀 mame len ten barovy stolik s dvoma takymi dosikma stolickami tak nato by som to nepripevnila. inak mne carla je tak ze za nou utekam po izbe 😅

sisulik
18. nov 2008

suknu jej nekupujem...ved v nohavkach je pohodlnejsie...ale to potom cestou do skoly a naspat domov mi bez puncosiek zamrzne... 😲

dididi30
18. nov 2008

jani ale to sa da polozit aj na zem 😉 bude sa v nej hrat 🙂 a ked spadne nie daleko 😀

sisulik
18. nov 2008

janka..tvoje krmenie carly mi pripomina sposob ako krmia sluzky deti v kuvajte..hehe..tak isto 😀

dididi30
18. nov 2008

sisu zvyknes si, lebo v skolach kuria a bude jej teplo ale je to na tebe, my nosime len ked ma suknu, nech sa otuzuje a veru je zdrava, klop klop

sisulik
18. nov 2008

ona bude koncit o pol stvrtej..tak mozno sa s nou po skole zastavim u jej tatina v praci a na wecku jej obleciem puncosky..hehe..

sisulik
18. nov 2008

to by sa na mne sestricky poriadne bavili 😀

sisulik
18. nov 2008

ivi..mrkni na tuto stranku..a v strednom zozname klikaj na nazvy..ti otvori obrazky..a napis mi potom ktore z nich je to listkove cesto ktore si mi spominala..
http://www.tesco.com/superstore/frames/default....

ivica2705
18. nov 2008

sis pise mi ze sa musim registrovat, tak pockaj prosim uspavam malu, potom to spravim, ok? 😉

janka196
autor
18. nov 2008

sisu no tak vidis aspon niesom sama. ja ked ju dam do stolicky ta hysaky chyta jedine ked ju necham samu jest a to zje minimum a vsetko jedlo na tvary a stolicke 😀 😀

sisu manzelik je lekar? 😨

dididi30
18. nov 2008

sisu tu vsetky deti koncia 3 15, tie co maju recepcion school tie skor 😉
sak jej daj 😀

dididi30
18. nov 2008

kto je lekar? 😲 😀
boze nejake je to tu domotane nie?

a sisu ake sluzky, 😅

ivica ake cesto 😅

ivica2705
18. nov 2008

sisa nejde mi to aj ked sa registrujem tak nist, stale to nieco odo mna pyta a ja neviem co 😅 😅 😅
baby poradte ja viem ze by som sa to uz maa naucit ale ako sa povie po anglicky to listkove cesto???? 😖

dididi30
18. nov 2008

ivica no to ti neporadim ale oni robia v listkovom ceste fake dobrotky a to sa vola pastry, no ale kto vie ako sa povie listkove cesto 😀 , skus pozriet do slovnika 😀

janka196
autor
18. nov 2008

didi 😀 😀 😀 😀 ja uz som z toho debil idem kukat priatelky 🙂

dididi30
18. nov 2008

aj ja idem kuk, lebo mne sa nejako neda spat uz 2 dni, tak aspon sa zasmejem 😀 cafte
a mozno dobru nocku 😵 😵

sisulik
18. nov 2008

listkove cesto je puff pastry...

didi...ano, mm je zubarik..hehehe...nic ine nevie len zuby robit 😀

tu koncia deti v skole-skolke o 15:30... 😎

sluzky? v kuvajte ma kazda rodina aspon jednu sluzku... 😒

idem dat deti spat...doteraz som objednavala veci z tesca...aj tepovac na koberce..hehe..a deti mi tu rozobrali celu obyvacku...hamba to aj odfotit..hehe...idem ich dat spat...

sisulik
18. nov 2008

ivi...potom mi posli do ip tvoj email..ked stiahnem dnesne fotky do PC tak ti ich poslem na email...nevadi ak ich dam aj tu na MK?

dididi30
18. nov 2008

sisu fuj tie sluzky 😝 😀 ale ak ako aj tu v anglicku len ich volaju oparky ci nany hlupe 😲 😀 😀 😀 😀 😀

hej tak ti fajne, zuby mas ake porcelanove 😀

aj ja idem drichmat, teda skusit, do vane hodis prchu a taho hajaaaaaaaat
papa

ivica2705
18. nov 2008

no presne tak sa to povie 😀 nasla si si to aj v tom tescu? 😉 tak to dobre ked si aj tepovac kupila. nezabudla si na sitko na halusky? 😀 😀
fiha tak to sa tam maju ked maju sluzky, nech nejaku pozicaju 😀 😀 😎
jasne ze nevadi, v klude ich tu daj 🙂
ja teraz sa este snazim malu uspat, je teraz taka nekludna, nieco trosku suchne a je hore 😒 ☹

mimus
18. nov 2008

juj az teraz som deturence ulozila 😅 utahana som jak kon 🙂
sisu mam jedno, ale muzik ma z prveho manzelstva dve 😉 a tie sem chodia na navstevy 😉

sisulik
18. nov 2008

aha..ok..a ake su stare?

ivica2705
18. nov 2008

jej tak uz si pridala fotecky, malinky je zlaty ked sa tak krasne skerii 😀 😀 😀
no a neviem ci nahodou s Aishi nebude modelka 😉
mimus, tak mas plny don deticiek aspon mas veselsie, nie? ale asi uz aj s toho padas na nos , co... 😒
tak babky aj ja sa pomaly chystam na kute, tak krasne snicky 🙂 🙂

sisulik
18. nov 2008

ivi..poslala som ti fotky aj na mail..mas tam aj fotku svojej malej..je nadhernaaaaaaaaaaaa

ivica2705
18. nov 2008

jej dakujem, a co uz nejdes spinkat? ci mas este nejaku robotu, ja sa nakoniec este idem divat na 7sro 😀

antoniab
18. nov 2008

ahoj babenky tak som vas prečitala ale dnes nemam svoj den tak len som tak nakukla seklo ma v krku tak som lebedila a MM mi namasiroval chrbatik a rozmasiroval sval na krku tak je to celkom ok som zvedava či rano vstanem s postele 😅

didi ta ty si dobre nakupila šikulka si a jednoznačne vedieš medzi nami 😀 ja mam TKmax v celku rada ak tam nieje vela ludi inak sa v tom prehrabobat a medzi tim klučkovat je odušu

sisulik , ivica ta vy podnikate stretko a nas ste nepozvali ta by som neprišla 😲 no veru neprišla 😀 joj ale by sme niekdedy mohli take konikovske stretko urobit ne to by bola žurka 😵

janka ta čo ako ty domesta a nič si nekupila 😕 alebo som to prehliadla 😲

janulka davaj na seba pozor a na babatko držim palečky bratovi v skole a tebe ak sa daš na anglinu a potom už len kročik k tomu aby ste prišlo do uk a budeš komplet naša 😀 a ako s bytykom ešte ta drži stahovanie?

mimus ta ty mas pomali matersku skolku doma 😉 alebo priprava na velku rodinu 😀

zabudla som na niekoho ? 😕
posielam bošteky detičkam i mamička manželom už račej nie 😀 😀
papa dobru noc a rano dobre ranko a možno večer dojdem 😉

sisulik
19. nov 2008

dobre ranko babenky...aj dnes je celkom krasne..tak nech vydrzi bo dnes nas caka skolka 😀

timinka1984
19. nov 2008

ahojte vsetci!dobre ranko prajem.vcera sa nam zaviril pc, tak som uz nemohla popisat ☹ , no som si vas poprecitavala 🙂
didi:ano ,som teraz na slov, no 29.11.sa vraciame spat, nachystat sa na Vianoce 😀 a aj staremu uz je hadam smutno 🙂 , nam urcite 😉 spravili sme si taky vylet pred Vianocami
inak dnes sa zobudime a vonku sneh a stale pada 😒 a ja som malej iba poltopanocky z uk doniesla 😉 tak vam prajem kazdej krasny den 😅

sisulik
19. nov 2008

timi..odkedy ste na SR?

janka196
autor
19. nov 2008

dobre ranko prajeme 🙂

timi coo snezi????? 😨 jej aj ja by som chcela

sisu aj u nas fajne vyzera ze bude. inak som pozerala fotecky super su 🙂 aj to mesto vyzera pekne

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre