Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
18. jan 2009

Dobre ranko,

ta rolada vyzera lakavo 😝

My trhy teraz nemame, az od marca....

janulka7
18. jan 2009

tak my uz sme nazad. pomodlili sme sa aj za vas.
jani tak dobre nakup a potom napis co si kupila.
no aj ja myslim ze na prvyraz vysla pekne. a uz som do nej palcekom aj dzobla a je uzasna.iwanka ahoj.
baby no kde ste???????????
vari vsetky naupujete alebo je u vas tak teplo 😀 u nas uz rano bolo 16 stupnov, ale teraz zacalo prsat 😖 ale aj tak je teplo.no nic ideme obedovat a potom kolacik. 😀 tak vam prejem dobru chut.

dididi30
18. jan 2009

ahojte

janulka, my sme boli na bazare, teda carboot, kupili sme is super obrazy, jaj sa tesim, to je nasa mania, musi to byt na platne, olejomalba a bez ramu 😵

a ked si sa aj za nas pomodlila, tak dakujeme 😵 😉

inak ti zavidim to teplucko, my mame okolo 4 , ale slnecno no chladno 😒

tak pekny dnik 🙂

monkula
18. jan 2009

foto rolády už asi vymazali.... nevidela som....

Ale som rada, že chutí... 😵

janulka7
18. jan 2009

ahoj didi. tak dobre ste nakupili. ja sa uz tesim ze sa otepluje lebo mam zimi po krk.

monku skoda uz ju asi vymazsali.skusim pridat este raz. tak rychlo kukaj, je vynikajuca. mozno sa uz rana nedozije a padne este dnes. 😉

janulka7
18. jan 2009

monku rychlo kukaj kym nevyamzu. 😉

monkula
18. jan 2009

janulka, šikovná si... 😉 😉 😉
ja som včera piekla citrónovník 😝 😝 😝 😝
A bud. týždeň tortu pre Chiaru... janulka, dávaš tam čerstvé, alebo kompótované jahody?

janka196
autor
18. jan 2009

cafte babule. trhy boli onicom ale kupila som si krasnu ruzovu tasku s pigletom na kocik 😀 😀 😀 boli sme aj v toyse kupit dajaku hracku carle ale sme sa nevedeli dohodnut tak pojdeme zajtra. chceme jej kupit z fischer price tych little people. len tolko toho maju ze kto si ma tam vybrat 😠

janka196
autor
18. jan 2009

jaj didi my sme s robim take obrazy predavali v spanielsku. vies jake krasne. vselijake motivy. no nadhera

iwanka
18. jan 2009

caute, tak co, dnes je tu obrazomania, ja som dnes v sekaci kupila seriu troch pre rodicov 🙂
My dnes doma, maly sa hraje v postielke a ja tu tlacim banany v cokolade. Uz mame po obede...aj vonku sme boli...

janka196
autor
18. jan 2009

iwanka no tak ty si takto maskrtis. my chceme ist do play centra ale nasa mala ppotvora nie a nie zaspat 😠

janulka7
18. jan 2009

pani co ste v sedtky na obrazy?
monku ja v lete davam cerstve a v zime kompot. a vzdy je vyborna.takze nevadi co tam das.

jani ja teraz hladam na ebay tasky a tukla som jednu taku fajnovu aj ked farebne velmi nepojde, pojde len ku fusaku a ku bugine. lebo vanicka je sedo oranzova. a taska sedomodra. no ale nevadi. je perfektna. mne sa paci hlavne to ze ma vela otvorov a ma aj termo dnu tak uvidim. a stoji 10 euro takze dobryu rozdiel 100 a 10 ved ak sa mi nebude pacit ked pride tak kupim potom taku druhu ciernu za 20 a bude. a objednala som chiare kabatik. taky elegantny lebo v obchode stoji 140 a tu 30 tqak uvidime. 😉

dididi30
18. jan 2009

janulka sak dojdes na navstevu a pojdeme na carboot 😀 😉
janka, ja viem ake su krasne, my chodime okolo galerie a obdivujeme, my sme maniaci, toto mame spolocne 😀 fakt mame radi kvalitne obrazy a na bazare uplne za babku kupime a ako nove 😵 tak si kupujeme,ze budeme menit v obyvacke podla nalady 😀

janulka a preco som este nevidela tvoj kocik?? aje kuk ze mas nejaky sedo oranzovy, ja mam riflovo orangzovy 😵 tak hod foto nech skombinujeme vsetky do kopy daco 🙂 😉
ved toto bude nase spolocne dite 😀 😉 😀 😀 😀

janulka7
18. jan 2009

didi aj by so hodila je na sk u mojich rodicov.kd som prisla o male nemohla som sa nan pozerat.ale ked mi ho donesu tak odfotim. 😖

janulka7
19. jan 2009

dobre ranko babulky. joj ja mam za sebou hroznu noc. ma svrbi cely krk usi a teraz rano uz aj tvar. ☹ ja neviem asi mam na kiwi alergiu, teda aspon teraz v tehu. lebo vecer som zjedla 3 kiwi a koniec ako ma to zacalo svrbiet. nic som sa nevbyspala. a este aj vetrisko sme mali taky ze som myslela ze nam skla z okien vytlaci. narobilo nam riadny bordel na balkone vsetko rozhadzane 😠 no proste super burka. a ja sa burky bojim takze este kku skrabaniu burka a nic som nespala. takzes si davam kafe aby som vydrzala v praci lebo inak neviem neviem.
inak nemali ste iektora taketo veci v tehu.????lebo ked som jedla po jednom kiwi tak mi nic nebolo ale ako som si vecer dala 3 naraz tak sa skrabem jak besna. moze to byt to?

iwanka
19. jan 2009

Dobre ranko,

janulka, mozno boli tie kiwi postriekane a to na teba zaposobilo. Mna raz strasne svrbeli ruky, a to som krajala paradajky.

U nas prsi a prsi....ale chceme ist vonku aj tak. Malemu idu sople a fajne a hlavne, ze ich nechce utierat, tak kazde desat minut bojujeme.
Poradte mi dajaku odsavacku, lebo ja mam len tu starodavnu klasiku a malemu s tym nedokazem nic vybrat.
Co pouzivate a kde tu kupit???dikes

ivica2705
19. jan 2009

ahojte babky, tak ja len tak na skok...
pozeram ze peciete vo velkom 😀 no ja tu doma fajne priberam a to ani nedlavim tolko sladkeho ako v UK, co ma sice aj mrzi, ale hadam to vybehame lebo stale sme niekde 😉
iwik ahojte, ako bolo doma? a ani som nepostrehla ze ste uz prisli domov...
teraz som malo na nete lebo u segry maju 40ky horucky tak nechodim na net...
tak deturencom posielam pusinky a opatrujte sa 🙂 🙂
papa

ivka19
19. jan 2009

ahoj babulky

janulka,tak to si teda mala noc 😔 tak sa radsej kiwi vyhni a uvidis ci sa to este zopakuje ak nie,tak pravdepodobne to bolo z toho.

iwi,tak s tou odsavackou,ja mam tiez len starodavnu 😀 ale celkom abera,ktoru mas tu co ma dve hadicky jedna do nosteka a druhou tahat vzduch,alebo? inak kvapky by boli najlepsie nase nasivinove,ale aj tu maju vselijake,tie pomahaju 😉

ivi,a co tak horuckuju segre deticky,virus ☹ dufam,ze vy ste ok a z priberania si nic nerob,zase nabehnes do kolotoca a schudnes spat,len si uzi rodinku,posielame cmuk
😵

janka196
autor
19. jan 2009

cavte kocky

janul panecku ta to si neviem ani predstavit jak ta to muselo svrbiet. dufam ze ti to prejde rychlo

ivica tak len sa drte dalej od segry nech sa nenakazite 😉 co mala pocuva?

iwanka ja mam odsavacku na baterky ta je slabsia a mam aj na vysavac, ta je super vytiahne az z paty a hlavne rychlo takze sa babo dlho netrapi. prilozis a jeto 😉 ale sa som ich kupovala na svk. skus cez ebay pozriet

ivka19
19. jan 2009

jani,to aka odsavacka na vysavac 😕 ako sa mate 😉

janka196
autor
19. jan 2009

ivka no to je podobna ako ta rucna ci ako sa vola. tiez ma dva vyvody. jeden das ku nosteku a druhu stranu do rury na vysavaci. zapnes a taha. fakt to naraz vytiahne a vsetko. a je bezpecna lebo na vysavaci si nastavis silu akou ma tahat. a stale skusi na ruke ci neni velmi silny tah 😉
a inak dobre sa mame. taka som unavena. carla kazdu hodinu bola hore ta ja ju z pravej cicky na lavu hadzala 😖

ivka19
19. jan 2009

taku som este nevidela,tak to musi byt super 😉 hlavne,ze je to rychle a deticky sa nemusia tolko trapit 🙂
a co carli bola taka hladna,ci len nevedela spinkat 😔 nam sa raniya zobudila o 1 a to stakym placom,ze urice pobudila vsetkych 3 susedov co mame a nie a nie prestat asi po 15-20 min.prestala,asi tie zuby ☹ tak som jej dala calpol

janka196
autor
19. jan 2009

ivka kdeze hladna. nervna bola. zas sa jej reze zub tak to asi zato. a strasne surovo vtedy cicka. joj uz som taka nervozna bola z nej v noci ze az. este aj chrbat ma bolel 😠

iwanka
19. jan 2009

diki babky, ja ma taku ze stlacim a len vzduchom taha. ale to s mojim tazko, on je na nos strasne citlivy..Usi to hej, ale nos ani za svet.
teraz haja..ale asi mu pojdu aj dalsie zubale..dost je nervozny

Cauko ivica 🙂 , no ja na slovensku jem vela a i tak schudnem, to asi bude inou stravou....hod dakedy foto, ze ake ste uz velke 😵

Janka, to i ja tak, som si prehadzovala,ale furt som zaspala, tak ani nviem, ze kolko potahal 😉

dididi30
19. jan 2009

ahojte

janulka joj to bude asi alegria, treba sa vyhybat citrusom aj v tehu, ja som sa nicomu nevyhybala ale ked vies,ze vadia tak uz nepapaj, nieco ine papaj 😉

janka, to kde si kupila tu odsvacku, maju ju aj anglicania? alebo skade, bo ja som toto tu nevidela a doma niesom tak neviem ako..

ivka, vy so zubami a nas je mrzuty furt a ani zuby mu nejdu 😠 slinta a je kakajko od narodenia a zuby nikde.

inak baby dnes som sa bola prihlasit v praci a viete ake mam nervy, normalne somnou obnovuju zmuvu a neviem preco, kedze ja som odisla na natersku a ani ziadnu vypoved teda P45mi nedali, chapete to? 😲 tak tam budem dnes, volat, bo to jak debili, nechapem sak ked som odisla na matersku s tym,ze nastupim a nedostala som vypoved a ani som nedala ja vypoved, tak v com je problem, to maju tu iny sistem ci co 😠 fak som taka vytocena, normalne som rozmyslala,ci sa nevyserem na robotu a nepojdem na jobcentrum, ale zas nemam nervy zase vsetko vybavovat a cakat dlho na peniaze, to ma odradza 😖
ak mate nejake infosky akolo zmluv a tak tak prosim skuste mi poradit,ze co mam robit, ci je mozne obnovovat zmluvu a vsetky papierovacky robit doznova ked som istla na matersku a ziadna vypoved z oboch stran sa nekonala...dakujem, dufam,ze mi pomozete ☹

dididi30
19. jan 2009

ivicka zdravim ta a nech od vas choroba uteka 😀

iwanka ty uz robis? teda pracujes?

baby co nerobite, co porabate, nepotrebujem vediet kolko ale ake taxi?

dididi30
19. jan 2009

joj a toto som chcela, no ked som sa chystala do roboty maly hotovy, upistanya teraz ma nechce ani len z oci zpustit, boze co by som robila keby som sla na cely den ☹ sak on by pistal aj cely cas, chudiatko moje ☹ ja nechapem preco tu maju taky debilny system, sa necudujem,ze tu radsej maju kopec deti aby nerobili

dididi30
19. jan 2009

no asi my nepomozete co? ☹ stavim sa ze teraz nebude radsej nik pisat 😒

janka196
autor
19. jan 2009

didi ahoj
pocuj tie odsavacky som doma kupila. ta baterkova stala 1000 a ta na vysavac 400 😉
a s tymi papiermi nepomozem. ja som nikdy v uk na zmluvu nerobila. len cez agency
a mame working tax credit a child tax credit 😉

iwanka no tak to je na nervy., mne uz z toho chrbat boli lebo tak jej dam po leziacky cicat a to som jak paragraf. potom ona pusti ked zaspi cicu ja si urobim pohodlie a v sekunde ked zapsim je hore normalne si sadne a zacne mi trhat tricko. minule mi zacala ruku cucat zo sna 😀 😀

dididi30
19. jan 2009

janka tak dakujem aj tak za infosku 🙂
inak mne thomasko cucka brucho alebo ruku ked nema nic ine, normalne aj cuvcleky robi 😀
ale ja to tak lubim.........jani ja sa bojim len toho, ze maleho kojim a on rano lubi cucat a ja budem v robote ☹ zle to znasa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre