Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

jankando
24. feb 2009

Dididi
ani my nemame taku drogerku..alebo som tiez o nej nepocula.. 😠

Ivica
ahooj, tak ako sa mate? stale este na slovaci?

iwanka
25. feb 2009

ahojte,

didi, aj moj ma stale hlieny teraz po chorobe a tiez mu nic nedaju, sa zda, ako keby bol stale nedoliecený!!!!!!!!!!!!
Ale davam mu svk fenistil, ked velmi kasle, tal aspon daco.......

iwanka
25. feb 2009

Krasne dobre ranko, inac 😵 😵 😵

Nam uz tu zacina jar, fajne teplo........

janulka7
25. feb 2009

dobry a krasny slnecny den. my sme dnes mali 18 stupnov. joj fajnucko bolo, ale ako naschval moja princezna asi vcera daco pojdla, asi jej nesadol narodeninovy balicek, lebo od rana plakala ze ju boli brusko, tak osm ju ani do skoly nedala slo so mnou do robotky a predstavte si na obed mi zaspala v kresle, co ona uz nespi na odbed od 2 rokov. a ked sme dosli domov tak mala aj avysenu teplotu chuda moje.
a musime sa pochvalit, dalsi zub nam vypadol a uz tam ma aj dalsi. takse, sa tesi ze si spoluziaci nevsimnu. lebo jej sa vraj nepaci ked deti chodia bez zubov. 😀
inak bola som na kontrole vcera, vsetko o.k. aj krvne testy, ale vraj bude miminko asi velke, 😅 tak dufam ze porod pojde hladko. kus ma naplasili. maly sa s nimi popasoval, ked mi robili sono, nepaci sa mu ked na neho tlacia. a kurnik ved som vam to uz asi pisala. joj ja som sisi. tak ak som uz pisala tak sorry. 😅 to je ta tehudemencia. 😀

dididi30
25. feb 2009

ahoj janulka 🙂

no aj mne vraveli ,ze bude babo velke a narodilo sa 3300gmove thomasiatko 😀

ale chvala bohu ste ok 😵
a co to malicka?? snad je uz dobre 🙂 juj my mame este vsetky zuby zatim 😀 😉

iwnka aj my tu mame krasne 😵 cely tyzden 🙂 a ze jar, sak este je len februar, este sa to moze zvrtnut 😉

janka kde si , co porabas?

janka196
autor
25. feb 2009

ahojte babule 🙂

jaj didi ja dneska prezivam infarktove stavy. isla som na gyndu a volali sme predtym sestricky ze prideme sa zapisat a ona ze ok. a cakali sme od deviatej do pol dvanastej kym nas zobrala a nakoniec ma ani nevysetril lebo ma k nemu ani nepustila lebo vraj sa musim ist odhlasit ku staremu lekarovi 😠 😠 😠 😠 😠 ´ta ja som ani nevedela si spomenut jak sa volam co mi usta spadli dole jak ma odfajcila

janul , iwanka ta vy tak mate fajne, a tu kosa jak svina

antoniab
25. feb 2009

ahoj ako sa mame ?
janka no tak to by nasralo aj mna 😠 a ako sa inak mame 😉

antoniab
25. feb 2009

normalne si predstavte že skyeurope zas porušilo lety a ja letim domov koncom marca a mam zas zrušeny let a ocovi som bukovala 20.februara na april a on ma zrušene oba lety no magori zas vyhodene prachy do luftu 😠 😠

jankando
25. feb 2009

Antoniab
a to akoze vam nepreplatia tie lety?
nesranduj, ja si planujem o chvilu booknut letenku domov, tak by som sa pycla, kebby mi tak zrusili.. 😠 😠

Inak ahojte Baby

Jani..ta to su tie sestricky........ 😠
och, si viem prestavit... 😠 ja by praskla... 😠

jankando
25. feb 2009

Janulka..
jjeej, kukam, jak ti tam uz ta 30-tka svieti krasne.... 😵

a pamatam, ako keby si len vcera spominala, ze chces este jedno...babo.. 😉
joj, sa ti to blizi pekne..... 😵 len budte zdravucki... 🙂 😵 😵

martin196
25. feb 2009

Caute baby prepacte se vam sem pisem, hladam nejaku babenku co pobera alebo poberala matersku od anglickeho zamesnavatela a ona odisla porodiť na slovensko. DAKUJEM

antoniab
25. feb 2009

jankado čo sa tyče skyeurope tak by mali vratit peniaze alebo si bezplatne možeš zmenit let no ale kedže ja som zavisla na dovch letoch to znači s aberdeenu do londyna a z londyna do popradu už to mam buknute len jedna spoločnost je skyeurope a druha easyjet a tu musim zmenit podla druheho letu a to mi nik nepreplati 😠 už sa mi to stalo v janari lebo všetci byvame len v londyne joj skyeurope je tak nezodpovedne za poslednu dobu 😠 😠

jankando
25. feb 2009

Antoniab
tak ja by som im na tvojom mieste maila napisala..
ze ono to nie je take jednoduche.. 😠 😠 😠
ze niekto si aj nadpaja lety a oni si len tak zrusia a ty stracas potom druhy let.. 😠 😠

janka196
autor
26. feb 2009

dobre ranko prajeme

mati ta to je sila s tym skyeurope. ta ty budes robit len na letenky bazmek 😠

janka veru sak aj zeny v cakarni vraveli ze odkedy ma tu novu sestricku ta dovidenia co sa tam deje. ze raz tam bola pani zapisana a isla na wc. medzitym ju sestricka volala a nesla tak ju vyskrtla a ked sa vratila z wc tak je povedala ze ju to nezaujima ze sa ma znova zapisat 😲

janulka7
26. feb 2009

janus tak ja by som tej sestricke nalozila ako svini do valova. co bazmek nevie na take veci upozornit cez telefon.? kurvaj tolko nechat cakat a nadarmo. ja by som si ziadala hovorit s lekarom a narobila by osm tam taky bordel ze dovi dopi. 😠 😠 😠 jaj tak so mnou by sa teraz nik nechcel natahovat. ja som jak virus nedam sa odbit. 😅 no ale treba byt svina lebo inak vas len zblbnu na kazdom mieste.
antoni tak mna by rezlo od zlosti keby sa to mne stalo. mne raz urobili daco podobne ked som letela cez air berlin, sice som nic nedosialhla 😠 ale som im napisala list a vyvolavala som im tam v jednom kuse a nazvala som ich vsetkym moznym. potom mi poslali ospravedlnujuci list, ale s tym som si mohla tak akurat prdel vytriet, co som im hned v ten den ako som ho dostatla, aj zavolala. 😀 ja keby som mala majitela pred sebou v tej chvili tak ho prerazim. a spravim z neho sekanu.
no maja princezna uz je o.k. aj do skoly sla dnes. este vecer mi teplotovala , 38,3 ale do rana uz ic a rano uplne v phode. tak neviem ci bol dajaky virus alebo co. ale hlavne ze je uz o.k.
jaj mi dnes mame zas tepucko, urcite bude na obed okolo 20 stupnov. no proste radost ist von. dnes si posedim na lavicke dve hodinky kym budem cakat chiaru tak si precitam knihu alebo co je vacsia praudepodobnost , ma zalomi a zaspim na slniecku. 😅 to sa mi stava casto. 😅 no nic kocky idem koncit idem makat. potom este kuknem. budem sem behat medzi zehlenim, pratanim a som zvedava ci mi dakto odpise. lebo to tu zanedbavate.
jankando a veru uz sa mi to blizi a auz mi aj lepi, a to bude uz moj treti porod a bojim sa stale. 😅 no co uz ja posera., 😀 😀 😀

myska0123
26. feb 2009

Super stránky pozvánka http://herni.cz/?utm_source=i-kuku

ivka19
26. feb 2009

ahoj babulky,dlho somsa tu neukazala,nejak mame rusne obdobie,navstevy, vybavovacky,mala ma uz zamestnava na plny uvazok pisanim,kreslenim 😉 tak som vas aspon prisla pozdravit,
dufam,ze sa mate fajn a deticky su v poriadku,posielame vela pusiniek detickam,pekny zvysok dna 🙂

iwanka
27. feb 2009

ahojte,

janka, ty po tom co si zazila v tej ordinacii mas chut este k tomu Dr. chodit???? 😠 😝 😝 😝 😝

Mam na navsteve rodicov, tak sa mame fajn...sa o nas staraju...aj s malym sa pohraju.... 😵 😵 😵 😵 Tak si to uzivame....a net teraz kus obmedzim 😉

pekny den.... 🙂

janulka7
27. feb 2009

dobry a krasny slnecny den vam prajem. my mame krasne teplucko. ja uz finisujem v druhej praci. moji chlapi makaju, ale a sa dnes teda lepsie povedane od vcera citim nejak divne. maly sa cite hybe a kope ale tak zpomalene ako keby odrazu nemal miesto 😕 mne je dost blbo ked sa zohynam a uz druhy den ma velmi boli chrbat. vecer som uz ani pradlo nemohla vyvesit, lebo ma vsetko bolelo aj brucho aj chrbat a zo spodu vsetko tak musel MM vyvesit. a dnes je to podobne. chvilkami mam pocit ze idem odpadnut, tak neviem. ci to je to srdce alebo co. ale proste je mi divne. no ale ide vikend, tak hadam oddychnem , aj ked v nedelu mame oslavu tak mi v sobotu treba vsetko pripravovat a piect tortu , tak hadam zvladnem, lebo som to malej slubila , pri najhorsom pojdem akupim nejaku s princeznami aku si vyberie, ale chcela som jej urobit ja , lebo kupena nikdy tak nechuti. 😉
moj drahy od pondelka zacina robit ako zivnostnik tak dufam ze mu boh da aby sa mu darilo.mam kus aj strach ale kto neriskuje nic nedosiahne , a tak ideme skusit. uvidime. ja verim ze sa mu bude darit lebo je sikovnny, tak myslite na nas.
no nic idem robkat lebo este toho mam hodne a o stvrtej musim letiet po moju princeznu.papa

antoniab
27. feb 2009

ahoj mame sa? my tu mame dneska pekne malo prace tak som doma skor no ešte večer a pracujem celi vykend 😅 no čo pondelok mam potom volno 😀 aj tak dobre no si predstavte že sky mi ešte neposlalo mail o zmene počkam do pondelka a potom im tam zavolam lebo si myslim že to bude tak ako v januari a pošlu mi to tyžden pred odletom a to by ma dovtedy asi raflo 😠 mamina tam volala no a slečna jej tarala dookola to svoje su nizkonakladova spoločnost a s otatnimi letmi nemaju nič a len mlela že lietaju z bodu A do bodu B jaj je dam taky bod A šak ja tam napišem lebo to neni normalne
inak unas nove asi tolko že ideme žiadat o council home už mam vypisane papiere ešte to tam odniest tak že sa naš pobyt v anglicku predlži ☹ no ale ak to raz nejde tak to nejde no čo potešujuce natom je ža sa mi sem pravdepodobne vrati brat s priatelkou tak aspon niečo no a možno sa dovali aj druhy brat 😝 😀 tak všetko je zatial v štadiu rozhodovania eštš ukecat maminu a budeme tu všetci 😀 😀 😀
joj pred vianocmi tu bolo tak živo a teraz tak pusto čo vam vymenili deti za živšie či to tak velmi podrastli 😀 😀 musim pozriet fotky už som dlho neobdivovala vaše deturence 😉

janka196
autor
27. feb 2009

ahojte babule

iwanka ta ved velmi vaham ale mama ma presviedca ze je dobry a zas toho stareho mam uplne odveci ze keby mi trebaloist tak treba stopat krat prestupovat a takto tento je len tri zastavky 😖

janul joj budem drzat paluchy nech sa konecne zacne darit poriadne

matka no veru deti rastu a snimi aj viac je starosti. teda ani nie starosti ale carla uz ovela viac vyzaduje moju pozornost a zas na druhej strane som aj ovela menej doma ako v uk 😉

janka196
autor
28. feb 2009

no ahojte, pekne to tu flakate ze az na tretej strane najdem nasu temu 😠

dididi30
28. feb 2009

janka no ked tu nechodis, uz to tu nikoho nebavi, ty to tu flakas 😠 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
28. feb 2009

ahoj didi 🙂 no ako sa mate: co deticky posluchaju?

dididi30
28. feb 2009

my sa mame chvala boho dobre, trocha strasujem, lebo som si precitala taku kravinu o konci sveta a mam dost, sak kukni http://helar.wordpress.com/2009/01/22/este-raz-... normalne mi z toho sibe, uz aj si predstavujem co bude ked sa to stane 😅 salena som
a vy ako, uz robite?

janka196
autor
28. feb 2009

joj a no flakam to tu. dajako je menej casu. vies furt dakde lozime po navstevach. teraz sme in. sak pockaj o mesiac dva ked sa nas vsetci nabazia 😀 😀 😀

dididi30
28. feb 2009

janka jaj no to hej, ja ti poviem, ja som taka odnaucena chodit po navstevach, mna to obtazuje, ked sme doma 😀

janka196
autor
28. feb 2009

no este ze tak. a to co idem kuknut len ma nestras bo ja hned uverim vselijakym predpovediam 😅
inak este nerobime. zatial nieje nic zaujimave ziadna ponuka takze cakame stale. robo bol uz aj na ustny pohovor tak zas do piatku musi cakat kym mu daju vediet. tak dufam ze to bude ok. je to dobra robotka co by ho aj bavilo

janka196
autor
28. feb 2009

fuha je toho dost na tom linku. idem dat carlu spat a potom si to cele precitamm lebo uz tu vrzga jak stare dvere 😠

dididi30
28. feb 2009

janka 😀 😀 😀 😀 dufam,ze po tebe nesmarila hracku 😀 😀 posielam jej pusku a precitaj aj tie videa kukni, normalne doverihodne, sakra, 😝 😠 🙄 🤐 😉

drzim palec nech sa vam zadari, korunky treba 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre