Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
29. máj 2009

monika wow krasne, teda ziadna gicovina, fakt nadherne 😵 inak tiez ti ostali paradne strie, aj mne, tetovacka to pekne zahladi, mozno ja si dam akoze taky opasok 😅 😀 😀 😀 😀

monkula
29. máj 2009

didi, dííík, nechcela som gýč, aj tatér mi povedal, že je to veľmi zaujímavé a aj miesto som si dala neobvyklé... 😉 😉 😉

hej, tie strie sa mi porobili pri jarkovi, ale to tevanie ich teraz zvýraznilo, lebo to mám opuchnuté, aj modrina sa mi spravila a tak teda neviem, či je to normálne a tatérovi nechcem vyvolávať, uvidím či to zmizne 😅 😅

dididi30
29. máj 2009

fuha monku, snad to bude ok......myslis,ze to z toho strie opuchli? hm zaujimave 😕 sleduj sa, to nieje sranda 😒

monkula
29. máj 2009

didi, celé mi to opuchlo ale prečo by to nebolo OK? ak by sa nesmel ocez strie, tak by mi to povedal, je to profík... 😉 😉 😉

dididi30
29. máj 2009

no sak ty si pisala ci je to normalne 😅 a ze tam mas modrinu a opucnute a ze nechces volat taterovi 😀 , tak reku som ta chcela posanovat, ze sa mas opatrovat , aby zle z toho nebolo 😉

monkula
29. máj 2009

jaaj, ja že či tá modrina je v pohode, opuch je normálny... 😉

dididi30
29. máj 2009

monku ta som rada 🙂 sakra a este napis ako to bolelo 😀 to si potom neda nist 😀
a pocuj ty kojis a akoze v poho? nevadi to? 😉

monkula
29. máj 2009

didi, bolelo, ako kde... cez rebrá keď tetoval, tak som si myslela, že ma chce rozpíliť, ale naboku to veľmi nebolwlo, ale keď mi to tieňoval bielou, tak to bolelo.... ale boal so mrada, keď mi to krémoval a prelepoval fóliou, že hotovoooo 😀 😀

monkula
29. máj 2009

jaj a to kojenie, no, Chiare dávam už len pred spaním poobede a večer, inak nie... tak by to nemalo vadiť...

iwanka
29. máj 2009

didi, ja mam ucet v barclays a tam sa to neda urobit, tak musim skusit dajaku inu.
Ja dnes nemam spania...a zajtra budem jak vybl..... 😀

dididi30
30. máj 2009

monku ja cez den len take cuci a v noci tiez len cuci, uz som len napitie 😀 😝
ja sa len informujem,ze keby ma nahodou chytil sabes, ale ja len nieco take male, joj to by ma asi bolelo 🙄 😅 sak urcite to nestekli nie?🙂))

iwka, jaj, no tak vyskusaj inu, za to nic nedas 😉
ani ja som nemohla spat a uz sme od pol6 hore, hm dobre mi, nie?🙂)

antoniab
30. máj 2009

ahoj baby ja som teraz tak strasne unavena ze stale len spim jak batola tak na mk chodim pomenej 😅
monku uz som ti to poslala tak zatial dobre ohlasi tak to je super som zvedcava 🙂 🙂 🙂
dneska je krasne tak sa idme prejst do matalamu mozno co to kupim 😀 😀

dididi30
30. máj 2009

matka ahoj, boze aj vy tak mate horuco? len odpocivaj 😵
a co si kupila?🙂

janulka7
31. máj 2009

Ahojte krasky.
pisem len tak jednou rukou lebo kojim.
cele dni sa flakame po vonku s nasimi. je tu hrozne horuce. vcera dokonca 36. 😝 ale moj synator je zo dna na den krajsi 😉
chcela som dat foto ale MM sa hral s fotakom a vymazal vsetky fotky. som myslela ze ma porazi 😠 takze pofotim nanovo a tak pridam.
mam nervy lebo sa do nicoho nevpracem. tada vpracem ale na tesno. MM sa zlosti ze co chcem 2 tyzdne po porode, tak dufam ze po dalsich dvoch tyzdnoch to uz bude lepsie. 😉
dnes mamina vari svieckovu uz vsetci slintame a pecie vianocku s mandlami. joj sa neviem dockat. a potom chceme ist grilovat.
no nic idem ja. musim sa naranajkovat.
matka oddychuj. ja so pri malej prespala cele vikendy vsatavala som len aby som sla na wc a najedla sa.tak len buvkaj a oddychuj. pohladkaj za mna brusko. 🙂 papa

iwanka
1. jún 2009

Dobre ranko prajeme a vsetkym nasim detickam krasny MDD 😀 😵

dididi30
1. jún 2009

aj ja prajem vsetko naj k mMDD 😵

my sme boli vcera pri mori, boze tak sme sa opalili, pali ma chrbatik 🙂 prihodila som foto 😵
aj sme v tom horku grilovali, ale chutilo nam, sem tam to chrumalo od piesku, ale zniesli sme to 😅

janulka7
1. jún 2009

prajem vsetko naj nasim deturencom. 🙂
tak kde ste vsetky? ci oslavujete MDD s vasimi ratolestami?tak mi sme dnes celkom v pohode. maleho trosku bolelo brtusko ale je to o.k. teraz sladko spinka. stacilo pritulit a bolo. 😉
bola som na gynde. mysleli si ze som dosla po tehotensku knizku. a ja ze som prisla na kontrolu po porode tak boli v prdeli. vraj ako mozem byt tak tenka 2 tyzdne po porode. tak som vysla odtial o pol metra vyssia. 😀 tak dobre mi to padlo. hned si pripadam viac sexi. 😀 😀 😀
tak piste baby nech mam co citat. 😉

dididi30
1. jún 2009

janulka ty provokater 😀 sak ty si sexi 😵 😀
ja som zvedava na toho maleho pindura, hod foto aj seba, sexica 😵 😀 😀 😀

monkula
1. jún 2009

januli, no, veď som písala ,že si kočka, to si nepodrástla? 😀 😀
dididi ,aby Ti nebolo ľúto, aj ty si kočka v tých plavkách..
a aby to nebolo ľúto mne, tak mi janka napísala ,že som kočka 😀 😀 😀

dididi30
1. jún 2009

monku to je fotomontaz 😀 😀 😀 ale nie, mam tam velke brucho ☹ ale nevadi, teraz su moderne siroke tricka 😀 ale dik 😎
jasne ze si, sakra a ta tetovacka ta total zvyraznila 😵 , fakt 😕 😀 😉
sak aj janka je kocka, boze jake video som videla, ako modelka je 😉

monkula
1. jún 2009

didi, díííííík 😵 😵

a aké video? aj ja chcem vidieť našu modelku.....

a Janke budem navždy vĎačná za chrobáka, ktorého m inasadila do hlavy, že tetovanie nabok 😵 😵 ona, ona za to môže, že som taká výrazná 😵 😵 😵 😀 😀

dididi30
1. jún 2009

monku ma ho na fc 😀

heh aj ja chceeeem, ale neviem kde, ja chcem take aby bolo vidiet, napr na celo? 😅

monkula
1. jún 2009

na ruku, na rameno, na nohu.... 😀 😀

dididi30
1. jún 2009

monci, nudne 😒 co tak za ucho 😀

janka196
autor
2. jún 2009

morning krasavice 🙂

baby no aj ja rastiem ako tu citam aka som kocka hehehe 😀 😀 😀 inak mi vcera robo nafukal fitloptu tak idem od dnes cvicit. som zvedava dokedy mi to vydrzi. som nabrala inspiraciu vcera na prime islo suboj v tazkej vahe a tam riadna 160 kilo a cvicila jak dracica na tej lopte 😀

didi a rihanna ma veruze za uchom a este aj v uchu tetko 😀 😀

janul marek nech sa nesere s fotakom lebo dostane sak chceme vidiet toho krasavca aj teba jaka si kocka nech ti mozme potichu zavidiet.

mon ako tetko hoji sa pekne?

janulka7
2. jún 2009

dobre ranko. tak mi mame dost blbu noc za sebou. maleho bolelo brusko tak sa pucil chuda moje celu noc a az teraz rano sa mu podarilo vykakat.ale si predstavte ze neplace. je to riadny chlapisko.
dnes ideme k pediatrovi.ta uvidime ako priberame.
baby co sa serkate ved my sme tu vsetky sexi amicky. 😉
no a j 😉 anka ak ide este cvicit k takej postave tak to sa modelky budu moct strcit do .... 😉
no nic idem musime sa pripravit na pediatra. poyom sa ozvem.papa

monkula
2. jún 2009

ahojte...
janka, hojí sa krásne, už sa mi to zošúpalo a predstav si, tie kvety sú teraz také ružovkasté... 😵

januli, chudenko malé, pofúkaj mu bruško za tetu Moniku, aj Jarka tak bolievalo bruško...

dididi30
2. jún 2009

heh janka, no tak teda za ucho nechcem pred ucho, xixi 😀

necvic, sak uz nevidem z domu 🙄 😀 😀 😀 😀

janulka, tak veru sexice , krasavice na sirave, xixi 😀 😀
takto sa ti chlapcakto pucilo?? jaj pohryz mu za mna stehna, ze brusko bude bolet dlho 😉 😀 😀 😀 no to je veta, ze 😀 😀 😀
daj vediet, sto a co nove, co za smotanu mu davas, teda kolko uz vazi 😵 😀

janulka7
2. jún 2009

caute tak podrastol dalsi centimeter a vazi 3950g. takze sme riadny chlapi. aj ho ockovali do ramena. joj aj mi do placu bolo. len skrikol a ked som si ho rychlo pritulila tak sahned uspokojil. no proste je to moj hrdina. 😉
didi mala si praudu ono je to ine ako mat dievca. ja som z neho uplne paf. 😀 v kuse ho ocmagavam, a sa musim premahat aby som ho nepohryzla co je taky chutny.
monku aj ja chcem vidiet to tetovanie. baby vy ma navnadite tak ze este aj ja sa dam tetovat. chystam sa uz 4 rok a stale nic. inak chiaru ked bolelo brusko na revala na raty a trvalo to dva tyzdne. Marco sa len puci ale neplace. ako chlap. 😉 no nic idem ja lebo mu chcem ist kupit slnecnik na kocik lebo na ten sme uplne zabudli. takze pojdem dnes lebo je tu hrozny hic a nechcem aby na neho svietilo slnko. je dost agresivne ja mam uz plecia spalene co som sa bola s nim prejst na plazi a to som ani dlho nebola.tak sa majte krasne a opatrujte sa.

dididi30
3. jún 2009

ahojte

janulka, ja som ti vravela, asi sme jedna krvna skupina 😀 😀 jaj tak to mas kvalitnu smotanu, xixi fajne pribera 😵 neboj ockovanie to je malina 😉 ja som plakavala pri malej teraz pohoda aj ked maly to dost preziva.a to proti comu vas ockovali??
aj vy sa opatrujte 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre