Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
26. nov 2008

janka ,aj moja sestra je mimo z Hausa 😀 😀
myslíš srdcové záležitosti? To je iná ZOO 😀 😅

janka196
autor
26. nov 2008

no toto myslim ja to stale pozeram a dumam odkial ti ludia chodia 😀 😀 no riadna exotika

timinka1984
26. nov 2008

Ahojte babcule:nejdem sa vam tu motat, vidim ze ste rozbehnute 😀 😀 😀
Ja vas len vsetky zdravim
🙂 😉
didi:tak vy uz aj lozite, no super, sikovny je malicky 🙂 tak teraz oci na stopkach, nech nieco nevyparati 😀 😝 😅
tak sa majte vsetky krasne a dobru nocku 🙂

monkula
26. nov 2008

ale baby niektor écelkom pekné a takých opičiakov bezzubých, tupých im vyberajú 😅

dididi30
26. nov 2008

baby idem hajat ci zehlit, dobru nocku 😀 😝

ivica ja neviem co si napisala boze to som koza nevsimla som si ☹ ale neva, hadam to bolo pekne 😀

monkula
26. nov 2008

dobru a príjemné žehlenie Ti prajem 😀 😀 😀

janka196
autor
26. nov 2008

timinka ahojky ta kde uz zdrhas, hybaj debatova 😀

monku a uplna ze haluz bolo rozvedeni zo zavazkami no na tom som isla umret 😀 😀 😀
... to mas pravdu ze niektore su k svetu ale tie myslim ze tam idu len kvoli tomu pobytu 😉

janka196
autor
26. nov 2008

didi akoze hajat alebo zehlit, to co za finty su 😀 😀 😀

monkula
26. nov 2008

hwj, ten merár bezzubov, čo sa chichúňal ako prídrbok ,že ho chytala ,tam dole 😀 😀 😀
ani bicykel by som oňho neoprela, ale mne sa kecá ,keDˇmám takého fešáka 😵
mám ho aj v albume 😅 😅

janka196
autor
26. nov 2008

monkula 😀 😀 😀 ja umrem z teba
ale najlepsie tie zvuky k tomu, on ze co ja som hajzel a dotoho jak sa zachod splachuje no lepsie jak americka komedia 😀 😀

ivica2705
26. nov 2008

monkula taky chlap hadam uz ani neexistuje, to je uz vymreteeeeeeeeeee 😀 😀 😀

janka196
autor
26. nov 2008

ivi ale coby staci pozerat srdcovky a uvidis kolko ich este je 😀

lengyelka
26. nov 2008

ahojte strasne dlho som tu uz nebola , no ako vam deticky vyrastli.............

....ja nemam vobec cas tu chodit, som brutalne busy.........................
si predstavte ze petkovi uz ide siedmy zub, katastrofa............ o chvilku bude mat plnu pusu....... joj tak strasne sa tesim , o mesiac ideme na sk , uz som nebola tristvrte roka

janka196
autor
26. nov 2008

jej lengy ahoj, tak aj vy idete domov, sa tesite urcite co? 🙂

monkula
26. nov 2008

janka, hej, tie zvuky nemali chybu... a najlepšie ich naparodovali v SOS, to mi až slzy tiekli.
lengyi, ahoj...

ivica2705
26. nov 2008

jani pozri kamosky budne, ale \kraus je mooooj, takze ruky od neho prec ak by si ho stretla, to vies ja mladsia, chapes, ahahahahahahah
ale ti poviem ked bol mladsi tak bol skaredy a nesympaticky, ale teraz je stary a strasne sexi, on ma nieco v sebe 😀 ale vsak to vidite aj vy 😀 😀 😀
legy ahoj tak ako sa maju deturence pochval sa, j aosm sem tam zaznamenala ked si pridavala fotky 😉 no vy uz ste taky hryzosi, tak to gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂
aaale didi isto ma vecer tazku romantiku, eln to akoze zakriva zehlenim 😀 😀 jasne sme ta vymakli, ahahahah
monkula inac ja tiez tieto relaaacie nemusim 😠 😠 😅
jani co no konecne mi inac niekdo potvrdil ze to enni mojim oc ale ze to oni maju chybu
no ma porazi ak to nebude zajtra v archive, brrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠
no co babky uz spite
idem ceknut este maili, a ssa tu este nakuknem...

dididi30
27. nov 2008

dobre ranko

ivica ty nemas spania? no a potom ,ze spis do obeda 😀 😀 😀

monkula a to o koho nechces opriet ten bicykel 😀 😀 😀 😀

jaj baby idem s malou do skoly a potom do meste, ale rozmyslam,ze pojdem do toho maxxu pokukat, tak cafte 😀 😅 😝 😝 🙄 🤐 😵 😕 😠 😖 😲 😢 😎 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-

dididi30
27. nov 2008

to je akzvana ranna psychoza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka7
27. nov 2008

dobre ranko. tak ja osm prave dorazila doprace z nemocnice. sme v perfektnom stave. tak savytesujem a asi to bude chlapec. vraj nie je dobre vidiet lebo pomedzi nozicky mu isla pupocna snura ale 29.11. mam tu velku ekografiu tak tam sa uz hadam ukaze drobec maly. sak mamina musi aj daco pokupit tak nech viem co. 😀 jej baby ja budem mat asi synaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 😀 😀 😀 didi a to ty si vyvestila . ty si mi od zaciatku hovorila ze syn. a MM povedal ze sak on to vedel lebo tak robil alby bol syn. 😀 ale chiara velmi chcela sestricku tak mozno tretie bude sestricka. 😅 😉
inak najlepsie na tom je ze ja mam po malej vsetky veci ruzove . a teraz.....................pani, to bude gol.no nic idem robkat. lebo som ako zdrogovana od stastia. 😅 sa vznasam nad zemou.papa

janka196
autor
27. nov 2008

dobre rankko, no si predstavte ze sme spali do deviatej 😨 😀 😀

ivica ale no ved sa podelime nie 😉 ale fakt je super, podla mna ma nieco do seba.nieje krasny ale ten jeho humor a strasny sympos. 😵

janulka juchuuuu sa tesime ze ste ok.

didi ty maniacka. ani jeden den si nedas pokoj 😀 😀 😀

janulka7
27. nov 2008

halo kde ste vsekty?didi nakupuje sisu sa cez den neukazuje, ivica asi spinka este kedze vcera bola dlho na koniu 😀 a janka sa asi flaka tiez po nakupoch. joj dajte pokoj s anakupovanim. este dobre ze nemam ziadne pracy pri sebe lebo by som utekala aspn ponozky pre male kupit. 😀

janka196
autor
27. nov 2008

janulka sak ja som tu co oma nevidis 😠 😀

monkula
27. nov 2008

janulka, blahhoželám 😵 😵 😵 som rada, že ste obaja v poriadku....

janka196
autor
27. nov 2008

monku caves

monkula
27. nov 2008

no čau, už som chela odísť, že reku keď tu nikoho niet, idem na tú obývačku.... 😝

janka196
autor
27. nov 2008

hehe ja som tu sak dnes som asi neviditelna ze ma nikto nevidi 😠 😠 😀

janulka7
27. nov 2008

cau monku.
jani sak cusis tak so myslela ze tu nikoho niet.
monku ked sa ti tak velmi zapaila pracovna zilka mozes prist aj ku mne. aj mne treba pratat.ja musim poumyvat kuchynu z von lebo vyzera jak keby sme vsetci nanu pluli.

monkula
27. nov 2008

ta zamávaj, ne?
SO ms ikúpila farbu an vlasy, lebo sa mi tá tmavá už vymyla, a ja nemám rada nazrzlé vlasy 😅 😅 😝

janka196
autor
27. nov 2008

janulka joj sak som len odbehla navarit polievku 😀 😀

monku a jaku si kupila? a ze zamavaj, sak tu mavam jak na prvniho maje 😀 😀

janulka7
27. nov 2008

jaj monkula tak ja som farbila asi pred mesiacom caffe latte vysla cierna som zurila jak tiger 😠 a teraz ako sa to kus vymylo sa mi to paci. teraz to uz je caffe latte.
inak no co nic vrais.prides aj mne upratat? 😀
a janka kde zas zmyzla sak nech mava o dusu.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre