Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
27. nov 2008

antoni veru netreba,vyberes z plechu a sup do pusy 😀

antoniab
27. nov 2008

didi mna zaujima miesto nie ako nazou obchodu už som ty šla pisat kde sa flakaš 😉
jaj kukam ordinaciu a sa šulam jak toten toho začal boskat 😀

janulka7
27. nov 2008

babulky ta vas estekukkam a citam. dakujem za gratulacie. 😉 jaj dnes si pripadam lahucka ako pierko. ako keby zomna vsetka starost opadla,.tak si to idem vychutnavat kym ma to drzi. v mndelok MM zacina v nvoej praci tak drzkajte mu prsteky.
inak jani ty proabvokater chces aby som bola ako kombajn?neprovokuj s mufinami lebo zacnem aj ja peist a to ma uz moji chlapi asi prizabiju. 😀
monkula tak dnes bude romantika ked si sa tak vyfintila .co???????????????
😀 😀 😀
babulky idem ja lebo MM uz na man zazara ze mu nedam brusko pohladkat a ja tak rada sa necham hladkat. monku asi ako tvoja macka 😀
dobru nocku papa

antoniab
27. nov 2008

joj didi som to dopletla hej nazou obchodu či kaviarne či čo toje to ma zaujima 😀

ivica2705
27. nov 2008

jani aj ja chcem posli mi nejake, ja neviem piect ☹
alebo mi antoni upecia?hahahah

jani skladat budes az pred lietadlom nie? no hadam mi niekdo pomoze ked budem mat malu na rukach, sice je to velmi jednoduche, ale aj tak 😖 sakra to mam s toho ze idem sama, ale sa riadne bojim ... ja rada lietam ale teraz ked idem s malou, hmmm

didi o akych drinkoch s abavite? ci o kave? ci co to je? 😅 😅 😅

jankando
27. nov 2008

AHOJ Ivi....tak gratulujeme k 6 kilam..
my sme sa tiez boli dnes vazit a tiez mame 6.36 kil a 61.5 cm sme dlhi...tak sme stastni..
Petik sa ma uz lepsie, a co mala princezna?

ivica2705
27. nov 2008

jani tak to ste frajery!!! jej a aj aky velky, ja musim malu odmerat sama zajtra nam tam deticky nemeraju 😠 sakra...
my sme ok, mala je stastna aspon si myslim , ale uz je bohovka, ked ju dam lezkat uz sa taha si sadnut , najlepsia hracka su moje ruky 😀 dam pred nu ruku a ta ju bude obzerat, chytat, krutit, no bomba, ahahah
a co praca? nie si moc unavena, aj maly aj robota?...

dididi30
27. nov 2008

anotoni veru, to bol booooozk 😀 😀

a co ocom sa ty bavis ,ci my? 😀

ivica no o tych kavach co nosia po meste tie mnmky ochutene kaficka 😵

jankando ivka, veru paradne vam vazia my sme mali pred 2 tyzdnami 6.500g, hej vy nas dobehnete ale neva potom my vas, lebo nas sat ak rozjedol ,ze az, cici a aj dokrmujeme vselijakymi papkami, a celu noc na cice, normalne nechapem uz takto slape 3 dni 😀 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

ivi my sme zatial vsade okrem kosic museli poskladat aj pri kontrole aby ho mohli preskenovat

dididi30
27. nov 2008

ivica ani mne nechu merat, ale ja si to donucujem 😀 len neviem kolko ma, on bol merany pred mesiacmi...ale rastie bo len triedim oblecko 😀

janka196
autor
27. nov 2008

ivi ja som tiez tak isla prvy krat sama. nastastie som mala kocik s autosedackou takze mi tam mala sedela kym som ho poskladala

dididi30
27. nov 2008

veru aj my sme skladali, bo trebalo ale najviac ma zerie tu v anlicku ta kontrola, ako nejakych mafianov 😠 😅

antoniab
27. nov 2008

didi no kde kupim tu kavu či my pošleš 😀

janka196
autor
27. nov 2008

didi bazmek ani u nas nemeraju ja uz ani vazit ju nechodim bo zbytocne si ju odvazim doma na digitalnej aj pomeram si ju. bo stale ked som povedala nech ju pomeraju ta nemali meter 😠

janka196
autor
27. nov 2008

didi ta ne. v londyne este aj topanky ludia museli davat dole a normalne taky maly scan na nich mali. ta vies sa boja teroristov

ivica2705
27. nov 2008

no jani tak to teda som zasav strese, sakra ako to tam dopadne
keby som mala aspon klokanku, ale ani tu nemam 😠
to zasa bude, uz to vidiiiim ☹ ☹
didi kavicka cooo, mna nik neponukal a to by som si dala aj keby neviem co , ja som taka kavickova 😀
inac ten nas susedik Davidko ma uz 6,7kg, hahaha tak to maly Thomasko musi pekne papat 😀 ale halvne ze su zdrave, nie, a inac s tym vynucenim, didi ja som rada ze nieco na mna povie ja prikivnem a tym konci konverzacia, ahahahah

janka196
autor
27. nov 2008

ivi neboj zvladnes to ked som to ja zvladla. to som mal len kufor velky a prirucnu som ani nebrala aby mi nezavadzala. len som mala tasku od kocika naplnenu plienkami 😀 😀 a hrackami. a hlavne si ju nechaj pod sedadlom aby si ju mala po ruke

ivica2705
27. nov 2008

no presne nad tym som jani rozmyslal ze si ju necham dole, hadam nebudu pindat
😀
ale dik baby za podporuuuu 😉 😉

janka196
autor
27. nov 2008

neboj ivi nebudu, mozes mat pod sedadlom pred sebou. ja si tak stale nechavam bo to by som vkuse musela stavat a daco vyberat 😉

dididi30
27. nov 2008

tonka, jaj sak v meste 😀

janka u nas odmeraju ale s nechutou, vraj sa to ma robit raz za pol roka 😒
sak janka ja som tiez davala dole topanky bo som pipala,teda pipala mi pracka na riverniaskych rifliach 😀 tak ma pokukali od zadu do predu 😀

ivica ale ja nenukam, ja len odporucam v meste ju predavaju 😀 😀
a co o prikme pises?nepochopila som 😀 😀 😀

inak ja mam take deti, moja dcerka je drobna aj syn bude, ale oni dorasktu a prerastu vsetkych , to vam subujem 😀 aj muz bol drobny a je teraz jak hovado, to proste tak ide
ale zas maly nieje odvyziveny, on ja baculaty ma fajne mastne telicko, proste ma lahke kosti 🙂 ako aj tamarka 😉

dididi30
27. nov 2008

ze odvyziveny, podvyziveny 😀 😀 😀 no tak baby, maly je fajny, len ma lahke kosti 😉

janka196
autor
27. nov 2008

didi nic si z toho nerob aj my sme drobni. sice nas papino je jak drabina ale carla asi bude malucka pomne 😀

antoniab
27. nov 2008

didi ta aspon dakde ta tu pokukaju odzadu do oredu 😀
aj aj si nechavam tašku pod sedadlom a pohoda ale ked som šla prvykrat len na dovolenku tu ta ona namna keca ako že tašku dat preč zo sedadla a ja toletu hore dole hore dole a ona jak na trafenu kuka a vedla mna čo sedel mi potom hovori že tašku mam dat dole 😀 😀 ta neboj ivi prežiješ

ivica2705
27. nov 2008

didi jasne ze s maleho bude riadny chlap, ved mi ho hadam vykrmis, nech sa mi potom o dceru postara no nie!! 😀
no ja si musim zaklopat este som nepipala, ale ja teda musim povedat ze tu sa ka nam vzdy milo spravali, ale v BA not am by som im dala 5 korun, sa tvaria ako keby to tam oslobodili a est su ja neprijemny, no hroza 😠

antoniab
27. nov 2008

do predu som myslela 😀

dididi30
27. nov 2008

janka ale kde ze, pockaj ako sa ti mala vytiahne , ty ostanes sama krpana 😀 😀 tak ako ja 😀 😀 😀 😀 uvidis, ked sa niekedy stredneme po rokoch, tak si spomenies....alebo si na mna spomenies aj bez stretka 😉

monkula
27. nov 2008

janulka, romantika ninčen, mám Stopku 😀

dididi30
27. nov 2008

aj ja mavam tasku medzi nohami v lietadle 😀

monkula
27. nov 2008

dididi, ty si Diana? 😅

dididi30
27. nov 2008

monkula nie, elizabeta 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre