Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

kamartina
29. nov 2008

ahojte vsetky maminky aj nemaminky hura mame internet.strasne vela ste tu toho popisali...aj nova stranka uz je jeeeeej

dididi30
29. nov 2008

ahojte aj my sme uz doma 😀 tak sme sa boli napapat v mcdonalde a este na cafe, ktore sa vola starbuck, je super, odporucam najma caramel hot chockled, dnes sem si v tej zime pochutili

janka fiha odfot nechty a ako vam chutilo v mcaci? 😀 😀 😀

no a v riveri maju zlavy ale len na tie spolocenske oblecko, ale v top shope mali tiez zlavy, tak som si tam kupila aky podobny svetrik ako ty, len v tmavo hnedom 😉

zajtra ide tamarka na party, bude mat jej kamoska narodky, tak sme jej kupili v h&m sponky hello kitty a este v tom vonam obchode mangovy lesk na pery 🙂 , tak to bude mat ako darcek 😉

inak aj v clarks maju zlavy , tak tam baby bezkajte 😀 , ja som cakala na jedny boty ale tie zu len cierne a chcel som tmavo hnede, tak pockam 😀 ale sa mi este pacia take fialkovo ciklamenove, lakove su svetove a ku rifliam bomba 😵

boze tolko ludi v meste a zima jak svina a mame aj klzisko v meste a vsetko krasne vysvetene, parada 😵 😵

a ozaj kde je ivica? co sa bali 😀

kamartina ahoj, tak sa tesime na kecanie 😀

dididi30
29. nov 2008

a martinka, hod nejake este foto do albumu aj tvoje brusko nech vidime ako vyzeras testne pred porodom 😵 😵 juj uz sa ti to blizi co? nebojis sa? 😀

timinka1984
29. nov 2008

ahojte baby, pozdravujem vas vsetkz, uz sme naspat v uk, tak sa tesime s tatinom

janka196
autor
29. nov 2008

didi neprovokuj ja som slubila ze budem dobraa pockam na boxing day, chcem ciernu bundu na zimua j cierne cizmicky tie nizke s kozusinkou. mam kopec hrube puncosky vzorovane a vsetky cierne ta nemam k comu nosit 😀 😀

ahoj kama no veru to si tu riadne dlho nebola, tak super ze uz mate net

janka196
autor
29. nov 2008

jej timi no super 🙂

antoniab
29. nov 2008

ahoj babenky tak sme pred pol hodkou dorazili 😀
ahoj timi vitaj v uk 😉
joj babenky my sme tolko utratili dnes 😅 a mam stromček a svetrik bundu a šalu a trička no a ešte nejake ozdobky na stromček no a nebudem pisat čo všetko si kupil MM 🙄
janka no si predstav ten svetrik som unas v primarku nenasla tak som si kupila taky červany jak hačkovany ta som bola taka namychnuta 😠
didi v riveri som skušala dvoje rifle ta to super bedrače ta ja take zbožnujem ale ma zabi ani jedni som si nekupila medzi 2 som sa rozhodovala a MM ešte hovori dnes jedne a nabuduce vezmeš druhe a ja hlupa že ne som ešte jedne tam videla take super no nemaju ich a to su moje hviezdy te chcem a kym ich nebudem mat ta žádne ine nemaju šancu 😅 😝 ale som si taku super šalu tam kupila aj s kapucou no taku imidzovu ale perfektnu no ale unas žiadne zlavy ta neviem jani uvas su zlavy asi budem šetrit many na 26 a to budem v hulle minat 😀 😀
no idem janke poslat recept 🙂

janka196
autor
29. nov 2008

antoni tak chceme vidiet fotecky 🙂

antoniab
29. nov 2008

janky 😲 no dobre ta zajtra ak bude MM ochotni možno aj dnes 😅 dam vediet
ty vole by mala byt stranka kde sa piše o nakupovani a daju sa tam pridavat fotky bo nemam koho pred seba postavit 😀

janka196
autor
29. nov 2008

antoni das na azet a bude 😉

janka196
autor
29. nov 2008

co budete robit vecer??? my ideme pozerat herbieho 🙂 🙂

dididi30
29. nov 2008

ahojte, konecne som sa sem dostala, tatino kukal tenis cez net, tak som nemohla 😠

a ideme kukat slavika 🙂 sa tesim, prave sme dojedli veceru, urobila som tie arabske chleby, teda kupene do nich som dala syr a sunku a dala zapiect do mikrovlnky , plus cibulovo syrove chipsy a este aj zeleninovt salatik, heh za 5 minut nic nebolo 😀

jaj ani, no bodaj by si fajne kupila, teda ciernu bundu a cizmy 😀

tonka, takze si sa nerozhodla?? kukni ich stranku tam maju aj zlavnene 😉 , lenze to je tak ked nevyskusas je to na prd, lebo mne vsetky v rivery nededia, teda predtym sedeli ale teraz co mam sunky navyse tak nieje to ziadne vyhra, lebo mam v bedrakoch pol riti von, normalne mi vidno tu ciaru na riti 😀 😀 😀 tak nemozem ja uz take, no co uz, sak aj s vyssim su pekne 🙂 😀

antoniab
29. nov 2008

mi pozerame smotanku a chceme slavika len dufam že ta telka pojde bo večer sa nam vždy zhorši kvalita 😅
janka ta už som pofotena MM si tukal po hlave či som ok no ale ta čo aj stromčk som vyfotila ale len s krabice hej dam to na azet to je naj aby neboli problemy 😝

dididi30
29. nov 2008

tonka no ale ja neviem, ja som tvoje foto este nevidela, no idem kuk, boze aky to mas nick 😀

janka196
autor
29. nov 2008

antoni krasna je ta bundicka joj aj svetrik a salik, super kocka si tito pristane

didi joj aj ja mam take co sadnem a polo rici vonku mam ale mam aj take vyssie co maju vzadu taku pracku tie su fajne take klasicke

janka196
autor
29. nov 2008

jaj a stromcek som zabudla pochvalit paci sa mi

antoniab
29. nov 2008

ta vy čo ja že idem napisat že fotky som dala a vy už ste kukli 😀
janka diki som tam bleda jak stena no ale čo sa mi nechcelo malovat šak vam šlo o oblečko nie 😀 bo aj vlasy mam masne 😅
bože kukame slavika ja tu furt sa rehocem ta MM s že mu pištim do ucha 🙄
inak zajtra budem mufinky robit 😝

antoniab
29. nov 2008
https://www.youtube.com/watch?v=QujA8YYgTWU

😀 😀
su super skoda že mi sme nič take nepodnikli 😀

dididi30
29. nov 2008

janka hej ta tebe aj tota zaclona ide 😀

tonak jaj sak som nekuk, nemam ten tvoj nick 😀

dididi30
29. nov 2008

tonka hej sak to tancuju zenich a nevesta 😀

antoniab
29. nov 2008

didi saralo 😉

janka196
autor
29. nov 2008

antoni ta to bolo super ty kokso no ta ttake someste nevidela perfektni boli fakt

janka196
autor
29. nov 2008

didi dakujem cmuk 😵 zajtra dam na seba zaclonu a sa odfotim 😀 😀

dididi30
29. nov 2008

jaj dobre no saralo 😀 idem kuk 😀

dididi30
29. nov 2008

tak saralo, kocka si aj pekny svetrik mas bohovska farba, boze ja len take sive hnede a zelene, ako vojacka 😅 ale zas mam krasne kriklave satky k tomu, teraz maju krasne v rivery, uz som si kupila oranzovy, modry a bezovy trblietavy, svetove su 😀

antoniab
29. nov 2008

šak ja tiež len take neutralnejšie farby no ale minule som si červene kotničky kupila ta aby som knim mala čo aj hore ne 😀 a ktomu červenu kabelu a mama sa mi smeje že možem ist na D1 😀 😀

antoniab
29. nov 2008

janka šak bomba tancuju a ja tu MM hovorim že my sme si nič take nenacvičili ale no ja som rada že som ho naučila ten valčik bo ked si spomeniem jak sa jeho brat ženil a on tam skackal jak opička ta sa idem ušulat 😀 😀 a ešte im pustil na krasnom dunaji ta to bolo divadlo 😀
inak pikoška farar čo nas sobašil 2 tyždne po našej svadbe zdrhol do prahy bo si frajerku našie a mojej sestrke sa stalo to iste len s inym fararom a už mu aj školada teraz ma 😀 😀

janka196
autor
29. nov 2008

jaj antoni cervene cizmicky su super aj fialove sa mi lubia ako didi pisala. len ja sa neviem na take odhodlat. a robi sa smeje ze uz keby som si take kupila tak to uz znamena komlpet satnik novy 😀 😀

no a stym fararom ma to vobec neprekvapuje 😖

dididi30
29. nov 2008

tonka co za d1 ja poznam e45 😀 😀

janka196
autor
29. nov 2008

didi ta uz mame aj nove dialnice na slovensku ne 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre