Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
2. dec 2008

my zasa v noci, ked ju prelozim k nam do postele nad ranom, teda tuto noc to bolo cosi, som sa zobudila dolamana, kopala a kopala nie a nie si najst polohu 😠

janka196
autor
2. dec 2008

timi no uz aj spi, som zvedava co bude vecer vystrajat. inak v noci spi snami a to zasadne mne nalepena na cicke 😅

monkula
2. dec 2008

timi, ja som na SK, ja som sa sem len napchala a neoľutovala som ,je to to super... 😵
janka ,veď práve.... 😖 😖

janka196
autor
2. dec 2008

monku ta vidis, ozaj uz som si kupila co mi trebalo na medovniky. vo stvrtok este tie formicky na vykrajovanie a idem nato 🙂

monkula
2. dec 2008

a mne dnes manžel kúpil kilo orechov, tak ešte budem robiť dvojitú dávku rožtekov, bo sa nejako záhadne strácajú... 😕 😕 😀
Juuj ,baby, pred chvíľkou so mskoro dostala infarkt... 😲 😲 miekto nám búchal na okná, na to mby nebol onič čudné, keby sme nebývali na vyvýšenom prízemí 😅 😅 som sa začala triasť, že čo to, a bežasla som zobudiť MM a to jeho kamarát, lebo sa mu nedovolal, no infark, normálen sa mi triasú ruky ešte teraz..

janka196
autor
2. dec 2008

monku rozky nespominaj pred mojim drahym lebo to by som musela den a noc piect 😀 😀
... no a z toho buchania by som sa asi potentovala

timinka1984
2. dec 2008

no ved ja som si aj myslela, bo si spominala logopeda, pediatra, to sa mi hned nezdalo..... 😀

janka196
autor
2. dec 2008

timi 😀 😀 no veru tu v uk sa takeho nedockas

timinka1984
2. dec 2008

no ved, mne sa to hned nezdalo 😀
preto som sa radsej pytala 😉
no, idem prebalit malu, a kuknut s nou rozpravky a pojde spat pomaly, sme sa najedli karameloveho pudingu, az mi je tazko, som ho pojedla 😝 😅 😅 😅

monkula
2. dec 2008

a u vás v UK takých lekárov nemáte? 😅 😅 😅
janka, ani m inehovor.... fakt so msa skoro potento aj ja... 😅 😅

monkula
2. dec 2008

ja vá m ochvíľku jarka vyfotím... 😉

janka196
autor
2. dec 2008

timi hej ste si zamaskrtilim mne carla dnes nepapa velmi lebo zacina kaslat tak bude zase zabava

monku veru tu ani gyndosa nemame. len jedneho obvodaka co vsetko lieci ta potom to tak aj vypatra 😠 .....som zvedava na maleho sibala

.... inak ja som dnes hrozne odveci. nic sa mi nechce a boli ma cely clovek. asi aj namna lezie ten virus co ma bratova mala joj

dididi30
2. dec 2008

jej baby pekne fotecky ste popridavali 🙂
ja kukam nejaky zakusok, hej jaka som ja ale pekarka 😀 😀 😀 😀 dobre sa mi pecie pri compe a ked ten kolac citam 😀 😀 😀

ivica2705
2. dec 2008

didi ty pecies asi tak ako ja, ahahah ja tiez sem tam popozeram a tot tak vse, ale tak aj varim, idem pozriet nieco nove aj tak prd s toho 🙂
timi ahoj tak uz ste domka, no pekne aky bol let? 😉
jnai nestras ze budes chora, tak si skus oddychnut , alebo spapat vela ovocia nech ta to obide, hmmmm....

dididi30
2. dec 2008

halo baby kde ste?

mate starsie deticky od thomaska, popiste mi podrobne ako vam vysli zubky, ake mali dasienka ako to prebiehalo

pri tamarke som nevedela ani kedy jej povychadzali,ziadne priznaky, ale toto chlapca to je hruza 😒 😀

timinka1984
2. dec 2008

ivica:no uz sme tu, uz zasa bacujemme same..., no dnes som sa informovala o jednej playgroup v okoli, tak snad to vyjde, bo mi tu prepne 😀 a dakujem, let bol v pohode, ludia mi velmi pomahali, ked videli ze som sama, no mala bola super, rupsacik na chrbat a cupitala si vedla mna 🙂
didi:tak ja ti velmi neporadim, bo to asi je tak ako pri tebe s tamarkou, ked vyjde ani neviem az kym neskusim 😀 ale dasna ma napuchnute velmi, no ziadne teploty, nic 😅 😀 😉 🙂

dididi30
2. dec 2008

timi no vidis, baby to maju predsta o nieco lepsie 😠 😀

ivica hej taka mania nas chytila, nie? 😀 😀 ju chcem normalne na vianoce skusit dobosove rezy, ach to som co 😅

timinka1984
2. dec 2008

joj janka az teraz som si vsimla 😀 dakujem za pochvalu
no to ona najradsej, take sprostosti na to ju je, ale posluchnut to teda... 😀 sa skryje za roh a mysli si, ze ju nevidno 😀 😀 😀

ivica2705
2. dec 2008

timi tak to je super ze vam pomohly, dufam ze taky budu ochotny aj ku mna s malou, este stale rozmyslam ako tam zoberiem aj sportovu cast kocika 😒 stale dumam, no musim aj vyskusat ci sa s tym pomestim, ahahaha

timinka1984
2. dec 2008

no, inak aj som kukala, ze tolka ochota, ze to co?no chvalabohu, bo inak neviem neviem, ja som totiz teraz kocik so sebou vobec nebrala, bo mam na sk, a na letisku som tiez dlho nebola tak nech mi nezavadzia 😉
no a ked som isla prvykrat s malou, to mala 5 mesiacov, tiez som bola sama a mala som uz urobeny sportovy kocik, no brala som aj autosedacku a vsetko v poho, som myslela, ze pojde osobitne no nie, som si to az k lietadlu odniesla, a v blave mi to zase tak vybrali.... 😀 😀
a ked sme raz boli ocina pozriet, a uz som sa vracala spat na sk, tak mi malicka spinkala a akurat sme isli cez rontgen, tak som im povedala, ze ci mozem prejst tak, nech ju nemusim budit a dovolili, kocik obhmatali akousi srandou, co tam maju a mala si spala dalej, takze super, ze som ju nemusela budit a kocik skladat 😝 😅 😅
ja si myslim, ze oni ti pomozu, ked uvidia ze si sama....ved dobri ludia asa este najdu 😉 🙂

sisulik
2. dec 2008

ja som uzasna..objavim sa, natukam nieco a odfachcim 😀

sisulik
2. dec 2008

a vy sicke zduchli 😀

timi..ja som uz par krat letela s kocikom a nikdy mi nepovedali aby som z neho vyberala dieta ked som isla cez rontgen..

ivica2705
2. dec 2008

sisa tak to hej dnes ti ide 😀 😀 😀 😀 jej tak deticky sa ti tak santili na zahrade? fiiha, a mala o sa nechcela fotit pri tych dverach? ci fakt obdivovala klucku? hahahahaha
a co noveho? hmmm pochval sa uz mate doma vsetko zariadene podla predstav, ina som ti zabudla povedat ze v tom max ci ako sa to vola maju formu na babovku 😉
timi na ja este vyuzijem vanicku lebo moj prcek je este malinky, a aj tak ju potrebujem doistat na slovensko lebo tam chcel potom predat kocik, no ale zasa ked buidem doma tak dlho isto uz budem potrebovat aj sportovu cast, tak som aj tak rozmyslal ze by som nasadila sportovu cast a do toho vsunula vanicku, musim to vyskusat ci sa tam vojde, na a ja na letisku sa tam na nich viem usmievat jelikos nerozumiem 😀 😠 😎
no keby som ani ja nemusela skladat kocik by som aj ja bola vyskerena 😅 😅 😅

ivica2705
2. dec 2008

sisa a kjde si bola na letisku tu v Nottinghamshire? 😲

sisulik
2. dec 2008

v KE, v Prahe, v Kwt, v Bahrajne, v Birminghame...

ivica2705
2. dec 2008

no sakra, hahahahah]ja len ci si letela z Nottinghamu, lebo tam mi chodime, je to blizko a tiez to leti do BA, ze tiez budem museit skladat kocik, vis????
a co noveho gazdina, chval sa

sisulik
2. dec 2008

ivi..a kedy to ides na sr a kedy sa vratis?
zo sr cez prahu do kwt som letela bez kocika..mala som vajicko autosedacku so sebou a uplne v pohode...kocik sme kupili az v kwt.

sisulik
2. dec 2008

no nic...hehe..vybavila som rozne formality...uz by som chcela aby tu bola mamina ale este musim vydrzat dovtedy...hehe..a cez vianoce bude v uk aj moja kamoska anglicanka ktora pracuje v kwt..je riaditelkou na sukromnej skole..spoznali sme sa pred rokmi v kwt...a pride domov do uk na prazdniny...a som sa dozvedela ze tu v uk byva len 20 minut autom od nas..hehe...tak ked tu budem mat mamina, dufam ze sa nam s nou podari stretnut.

sisulik
2. dec 2008

no..teraz uz idem spat...zajtra ma caka zehliaci den...v piatok k nam asi skoci bratranec...byva od nas vyse dvoch hodin..ale vraj mozno sa u nas zastavi 😀

sisulik
2. dec 2008

kupila som si zehlicku na vlasy..dnes mi dosla..vyskusala som ju..aj aishinke som vlasy vyzehlila..hehe..no sranda vecicka...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre