Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
5. dec 2008

didi neurobila 😅

timinka1984
5. dec 2008

joj didi, to fakt nmas take pevne nervy ze ani po zadku nedas?tak to ta potom obdivujem, bo ja mam nervy teda biedne 😀 , ked sa mi nieco nepaci, aj zipaem, no ked ani to nepomoze, tak aj capnem, no ale potom mi je to strasne luto ☹

antoniab
5. dec 2008

didi ja už nefajčim alebo som fajčina na rozlučke zo slobodou a teraz budem ked pridem domov a pojdem so buducou švagrinkou na discu lebo ona fajči alebo už ne 😖
v tom to nebude 😀 inak teraz abstinujeme a v pondelok ideme na kliniku na odber semena to len bude sranda 😝

dididi30
5. dec 2008

janka hehe sak chcem , ale ta jedny marlborky ku tomu 😀 😀 😀 😀 fuj 😠 😀 😀 😀 😀 😀

timinka1984
5. dec 2008

antonia ved tak mozes byt iba rada, ze taka mladica z teba, no nie?aj mna minule pytali na slovensku, ked som isla do kina na bathory, tiez som nechapala 😀

janka196
autor
5. dec 2008

antoni ze stara koza 😀 😀 sak ty jak malducko vyzeras

timi aj ja dam po riti ale najprv kricim 😅 a ked nepomaha. ale inak carla uz spozornie ked nanu skriknem a prestane to robit ale niekedy normalne naschval ide robit potvora moja malicka
ale zas cudzie by som neudrela nikdy

timinka1984
5. dec 2008

antonia, ja vam drzim velmi palce, uz aby si konecne nasla tie vytuzene dve na testiku 😉 😉
ako dlho sa uz snazite?ak sa mozem opytat

antoniab
5. dec 2008

timi no na jednej starene poteši na druhej nenosim občanku furt zo sebou 😅

dididi30
5. dec 2008

tonka drzim palec, dufam,ze sa to na prvy krad podari 😵

ale vraj to boli, a aj tie vselijake testy su hrozne, ale co my neurobime pre babo 😵 juj nech sa ti to podari 😉

timinka, vies ja som salena, ja budem revat aj po meste, ale neudrem, radsej postipem 😀 😀 len maleho nemozem 😒 😀 😀 😀

janka, no pekne tak som zvedava, kedy vam prejde kasel 😠

timinka1984
5. dec 2008

no ved tak to ani ja nie, to je ine, to este zastavam 😀
no tak to moja tak isto, naschval bude furt dookola, ja tiez najprv pekne, potom zvysujem hlas a ked uz ani na 50 krat nie, tak capnem, no to sa len rozreve a zacne sa tulit a hladkat ma..a ked sa ukludni tak spravi to iste 😅

janka196
autor
5. dec 2008

didi ja viem ale ta ked ja som taka sprosta ze ked ja nieco nemam rada ta nikomu nedoprajem 😀 😀

ivica2705
5. dec 2008

fiha baby normalne ked vas citam s tymi cigamiy to by som sa mala hambit, ale aspon ze ma to preslo, hadam mi to vydrzi, 😝 😀 😀
no mne tu malinka uz pekne zaspinkava, uz by bolo aj nazase, ahhahaha

timinka1984
5. dec 2008

no ved, to ja ju mam radsej stale zo sebou...a tak co predali ti ho?ci si ju prave vtedy nemala 😒

antoniab
5. dec 2008

timi nie dlho 6 mesiacov ale mam tušaka že niečo nieje ok tak sme niečo pripočitali a doky nas poslal na zakladne vyšetrenia večšinou mi tušaky vidu a hlavne ja som už odmala mala problem so ženskymy a kedže mi neni 20 chcem mat istotu ikde tu mi ani doktor dat nemusi 😅

timinka1984
5. dec 2008

ivica, a manzel pride za vami na sviatky? 🙂
nech malicka pekne spinka, sladke snicky jej prajem 😉 😉

timinka1984
5. dec 2008

tak to mi je luto, no snad vam to vyjde 😉
tak to vestica akasi z teba? 🙂 😀 😀

timinka1984
5. dec 2008

antonia:a mas fotky na moja svadba?by som kukla, rada cumim na mladusky 😀

antoniab
5. dec 2008

didi ja nejdem na umele len moj MM ide na odber semena na rozbor či su šikovne alebo lenive 😀 no a predtim musi abstinovat minimalne 3 dni dufam že to až tak daleko nezajde
inak ja som ešte stale nemala ovulku a to 12 ma prist mrcha

antoniab
5. dec 2008

timi mam možeš kuknut a vinko mi predali mala som vodičak 🙂

ivica2705
5. dec 2008

timi dkaujeme krasne uz sa jej pekne ocka zatvaraju 😉
no pride ale nevieme kedy lebo mu nedaju cez sviatky volno, tak asi az neskor 😉
toni joj uz aby vam to vyslo 🙂 stale na vas myslim 😉

timinka1984
5. dec 2008

no a na ktorej strane asi?tam ich je straasne vela 😉
inak hodila som nejake nove fotos, ak chcete kuknite 🙂

dididi30
5. dec 2008

tonka jaj tak ok, no ale aj tak nech uz teda zamiesite na to cesticko babatkovske 😀 😀

ivica a kde je teraz bobo 😀 na ceste na sk ci do roboty ci k vam domov 😀

dididi30
5. dec 2008

timka pekne foto, dcerka je ocarujuca 😉

timinka1984
5. dec 2008

dakujem didi, sak podobne ako tvoje deti 😉
vsetky su ocarujuce

antoniab
5. dec 2008

joj timi neviem na ktorej strane vieš čo najdi si temu spoločne miesto potom nevesti spiska nova ves a ja som tam na posledne strane prispievala tak potom tuk na fotak to bude najrychlejšie 😒 a ja idem tiež kuknut foto 😉
ivi didi dakujem aj ja by som sa potešila no ale ked to raz nejde tak nejde a ja by som tak rada bola doma s buchom a četovala s vami 😀 no namiesto toho furrrrrrt do roboty 😠 ešte aj nedelu ☹

janka196
autor
5. dec 2008

jej idem aj ja kuk foto

janka196
autor
5. dec 2008

timi mala je fesanda 🙂 vyzera na taku malu sibalku

antoniab
5. dec 2008

jej mala je kráááááááááááááásna joj mne sa tka pačia take mulatky nahnedle detičky jojjjjjjjjjj aj ja chcem asi vylejem na MM nejaku farbu 😀
timi a tvoj MM je angličan 😕

ivica2705
5. dec 2008

timi male je perfektna taka velka slecna, haha a preco tam ja maminu navidime? hmmm co sa schovavas?

didi nie ide uz domov, s birmighamu ci ako s aot pise, no tam kde bol fodbal, ze o 22 tu ma byt, tak uz som kludnejsia, dakujem za opytanie....

no tak mi este nespime, mala sa zasa nejak prebrala, 😠

jani este nahanate malu 😀

janka196
autor
5. dec 2008

ale kde papino vyhladol tak si isiel urobit papat a mala tu tuka somnou 😀 😀
ikrflbgf][doi0pj

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre