Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivka19
6. dec 2008

jeej,tak to vam zavidim,ze sa mozete aspon na chvilku stretnut 😵 samozrejme v dobrom 😉
my mame cely mesiac sladky 😝 v pondelok zacinaju drahemu sviatky,ktore su 3 dni,takze zajtra budem nieco vypekat,budeme sa hostit do stredy o tyzden na to mam 30-ku 🙄 😵 takze zase vypekat a potom vianoce,zase vypekat,takze cely mesiac peciema priberam 🙄 😅 a januar bude mesiac chudnuci 😀

janka196
autor
6. dec 2008

cafe krasky, teraz sme dosli z takych mensich nakupov a tie pos... vykrajovace som furt nekupila, idem kuk na ebay

antoniab
6. dec 2008

ahoj janka čo si nakupila ja že šetriš na boxin day 😀 a ja už vykrajovačky mam s tesca babku a detka no neni to take jak doma že srdiečka a hviezdičky a mesiačik ale furt lepšie než nič a ked to vyzdobim bude to ok iked som už jednu varku pripiekla a aj sa popalila ale MM to bašti jakeby len nadneska to malo byt 😀

janka196
autor
6. dec 2008

antoni setrim jasne. teraz sme carlinke boli este dajake hracky kupit a tacky na kolaciky a take somarinky. ja nic take nemam doma kedze minule vianoce sme boli na svk

janka196
autor
6. dec 2008

antoni nasla som na ebay za 4 libre a 1,.50 postovne a 9 ich tam je. take ako maju byt stromcek snehuliak........

antoniab
6. dec 2008

jaj tacky ta nemam ani ja no taniere musia stačit 😀
a čo carlinka už je lepšie 😉

antoniab
6. dec 2008

hej ta to super jani a nemaju tam toho viac 😀

janka196
autor
6. dec 2008

maju po viac kusov, pockaj ti hodim link

janka196
autor
6. dec 2008
antoniab
6. dec 2008

no presne toho panaka čo je v sade mam aj ja a potom ešte ako ženu a jak to funguje na tom ebaj sa som sa minule chcela zaregistrovat a nešlo mi to 😅

janka196
autor
6. dec 2008

ivka cipana tie kolace su super whau
.. ktoreho to mas presne 12-teho? daco sa mi mariiiiiiiiiii

no idem dat spat carlus

janulka7
6. dec 2008

ahojte babulky. tak ja som vas teraz docitala kedze som sa trosku neozyvala. mala som kus problemy ale uz je dobre. teda spon zatial.
toni krasna vyzdoba. joj aj ja tak milujem vyzdobit cely byt. a tie svietniky co mas po byte si robila ty ci kupene. ja som si na sk robila sama ale tu akosi nemam cas pri chiare a dvoch robotach nemam casu.
vcera som si napiekla medovniky,. mam suepr recept netreba vela surovin a ma poriadnu varku. este dnes ich chcem ozdobit. este chcem urobit slonie slzy a potom nanukove rezy to su moje oblubene. milujem ich. a este idemkuknut dajake suche ale ked nemam formicky na rozky, tak neviem ake urobim.
jani a u vas v lidli nemaju formicky. tu mas ake len chces. si mi mohla povedat som ti to mohla strcit do makkej obalky a poslat. ved to stalo 1,50 euro. a je ich tam 6. hviezdicka, srdiecko, medvedik, rybka, kacka, a motylik.
nabuduce mi daj vediet a ti kupim. keby sme nemali dnes sviatok tak by som ti isla hned kupit a rovno aj poslat. ale otvoria obchoddy az v utorok. mne dorazi v pondelok kamion aj smikulasskou nadielkou od mojich rodicov. joj tak sa vytesujem. vsetko co mi pochyblo mi poslali. to je pomoc.
ja som dnes vyzdobila balkon vecer uz bude svietit. 😉
este mi treba zehlit, piect, a chcem este zacat pratat veci pre maleho, lebo daco mam este od minula a chcem si to dat do nejdnej skrinky a tak aspon budem vediet co mam a co bude treba dokupit. tak sa mi mrvi chrobacik moj. a ja sa usmievam ako cvocko ked ma tak stekli dnu v brusku.inak ak budem po peceni a zehleni fit tak sa vam obleciem do svetrika co som si kupila taky tehotensky ale da sa nosit aj potom. dufam ze este sa don zmestim. ani raz som ho este nemala ale uz citim ze zase podrastlo brusko.

antoniab
6. dec 2008

ahoj janulka tak to je dobre že je všetko ok 😉 len sa pekne opatruj a odpočivaj
dakujem za pochvalu svietniky som kupila ja tiež nemam čas a hlavne tu material a je to prakticke z roka na rok len adventni so 4 sviečkami som si spravila taky moderni 😀
tiež som už dopiekla medovniky ešte vyzdobit a je to stejne nebudeme na sivatky doma a sami by sme to nepojedli 😝
janulka pošli adresu na IP aj tebe pošlem pohladnicu 🙂 ked si už tak daleko a nemam ta po ceste 😀

janka196
autor
6. dec 2008

antoni krasne mate vyzdobeny byt whau aj stromcek je uzasny

antoniab
6. dec 2008

dakujem som sa snažila ešte som si potom kupila ešte jednu suknu pod stromček bo ta druha sa mi zdala mala no a dokopi je to idealne ja si to uživam lebo možno na buduce vianoce si to už nedovolim inak jedine že by som to po skriniach mala 😀 dufam že to tak bude
ja som strihala MM ta sa mi podaril a teraz dame varit vinko take vianočne a pridu koležanky polky na kavu 🙂

janka196
autor
6. dec 2008

perfektne to je fakt
hej tak idete sa kavickovat no super tak len si poklaboste. inak carla az teraz zaspala lebo som volala s mamcou. a vypisujem uz pohladky. lebo na slovensko treba skorej posielat aj do espani 😀 😀

antoniab
6. dec 2008

a ja to zajtra s pichnem a poposielam všetkym bo potom zabudnem 😅
a čo carlinka už lepšie som sa už raz pytala 😕

janka196
autor
6. dec 2008

jaj prepac som si nevsimla 😅
vobec jej neni lepsie. sak to od pondelka vkuse teploty kasle sopli,nic mi neje aspon ze cici chce. a ten debil gp mi povie ze to prejde za 2- 3 dni. v pondelok tam pojdem 😠 😠 😠 😠

dididi30
6. dec 2008

ahojte

my sme boli na nakupoch 😀

janka preco si jej nerurobila ten sirup 😠 😠 😠 thomasko bol za 3 dni ok 😎

janka196
autor
6. dec 2008

ahoj didi a co ste dobre a pekne nakupili?
jaj s tym sirupom vies jak ja bojujem s nou ked jej mam dat lieky a kde este to jej davat

dididi30
6. dec 2008

janka, pozri riverisland.co.uk a pozri woman sale a pozri stranu 5 a na nej top na ktorom je nie ruzova ale fialova cenovka s 15 librami, co ty na nu? 😉 😀
inak su tam krasne tops, tusim som dostala maniu na tops 😅

janka196
autor
6. dec 2008

idem kuk

janka196
autor
6. dec 2008

didi nadherny je mne sa strasne pacia tieto co su na styl akokeby satka

dididi30
6. dec 2008

janka 😵 kupila som si ho a aj napriek tomu ze nemam velke cici, sekne mi a ti poviem,ze uz si nebudem zosvetlovat vlasy, lebo k tym tmavim az ciernim mi sekne viac veci 😵

a moja co ten sirup 😠

janka196
autor
6. dec 2008

jaj didi kokso a tie sive kratasy take chcem joj naco mi to ukazujes ty svinucha hehehe

a ten sirup neviem joj hnusi sa mi to fakt

dididi30
6. dec 2008

jake sive kratasy, kde su, nech kuk 😉

janka ta lepsie je jej dat atb? 😒 no ta jak chces,ale sopli a teplotuje preto,ze jej telo bojuje, davaj jej stale ten paracetamol 😉

janka196
autor
6. dec 2008

didi tam su v sale pri nohaviciach krasne su joj. urcite si iich kupim. mam kopec cierne hrube vzorovane pancuky 😉
ta vies ze neni lepsie atb ale davam jej ten paracetamol. ona kasle len jak je stekaju tie sople tak vtedy taky mokry kasel

janka196
autor
6. dec 2008

didi ja somhotova zas z toho topu http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=G44&...

ivica2705
6. dec 2008

babky idem si precitat co ste popisali 😉

ivica2705
6. dec 2008

toni jej mas krasny dom, ked som sa tam n a to pozerala tak my sme v inej sope 😀 😀 😀

baby zasa nakupujete? 😀 ja musim zajtra pobali kufor a odvazit aby som vedela ci este mozem kupovat 😕 😅
jani carlinka este teplotuje, joooj chudiatko moje maleee, daj jej pusinku za mna , jooooo 😀

kati nemas zac, ale to ti teda ryyychlo prislo 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre