Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
15. dec 2008

eliza len oddychuj kym sa ti aspon ako tak da. to mas super ze ti maly tak pekne spinka celu noc
... aj mne chutil ten kolacik to mi antoni dala recept. ja uz som ho dvakrat robila. len na druhy krat som asi malo vyzmykala tie jablcka lebo bol taky mokrejsi

antoni to je blbe na objednavani cez net. lebo niektore ked niesu elasticke tak potrebujes mozno vacsie a predsa aj od strihu zalezi. niektore ked skusam tak som zhrozena ze jaku mam postavu. 😲

janka196
autor
15. dec 2008

no didi ta to preto. ja peciem tak a zhruba tych 20 minut podla toho ktoru varku. tu druhu uz menej ked je rura viac rozohriata. obrateny som piekla na 5-6

dididi30
15. dec 2008

janka presne, staci strih rifli, alebo inac polozene tie vacky na zadku a uz mas inu rit a straaasne to vyzera, mne sa ne pacia male vacky, robia skaredu rit, ja mam rada tie vacsie a najma ked su viac pod zadkom, tie aj zmensuju zadocek 😀

tak na akom stupni si robila ten jablckovi

janka196
autor
15. dec 2008

didi alebo niektore mi take stehna urobia ze hned idem drzat dietu 😀 😀 😀 😀
ta ved tam som ti napisala ze na 5-6 😠 😀 😀 😀 😀

dididi30
15. dec 2008

janka jaj 😀 takze jablkovi na 5-6 a kolko minut a este nufinky na 2-3 a kolko minut a dam ti pokoj 😀 cmuk 😀

janka, ale sak stehienka su sexi 😉

dididi30
15. dec 2008

janka jaj uz som si to precitala 😀

no dobre takze potom ked na 2-3, potom na 1-2? 😀

janka196
autor
15. dec 2008

didi 😀 😀 aj to som ti napisala ze mufi tak 20 minut a ten jablckovy nezabi ma ale napamatam presne. ja vkuse cumim do rury ked peciem takze sa mi nestane zeby zhorelo. mne skor spadne co vkuse otvaram 😀 😀

antoniab
15. dec 2008

no ved tak to je objednat cez net nebudem draždit už som to vypla 😀 setrim na boxing day 😀 😅
janka aj ja som včera robila pravrateni a bol taky mokrejši no ale nejaka vada to nebola lebo už neni 😀 a to sme len dvaja ta pošol raz dva 😝
didi ta vy mate plynovu trubu tu ja moc nemusim 😅 ale platne plynove zas mam radšej 😀

janka196
autor
15. dec 2008

didi 😀 😀 hej stehienka su sexi ale nie moje mlandravky. a to mam vedla v izbe steper. stale sa odhodam dvakrat nanho idem a zas ma to rprestane bavit 😅

dididi30
15. dec 2008

janka sak ja mam nervy, mne ako keby pecie spodok a vrch nie ☹ a to mi dali novu trubu, jaj ma nervy 😠 ta ja sa mozem snazit a je to naprd

janka196
autor
15. dec 2008

antoni 😀 😀 sak mozno aj spolu pojdeme ne na ten boxing day a budeme sa bit o rifle bo ty tiez 6 😀 😀 😀

dididi30
15. dec 2008

janka ty opica, sak ty si stihla, co ja uz mam robit s mojimi a sama celulitida 😠 hm ale kaslem na to su aj horsie 😀 a uz nebudem nosit mini, pacia sa mi take po kolena a take sirsie dole, k tomu uzke tricko alebo natelnik, je to sexi a nekazi to dojem 😀

janka196
autor
15. dec 2008

jaj didi ta my mame teraz super tiez mamme novu a pecie jak svina 😀 predtym sme mali este z cias ked mala kralovna asi 20 rokov no strach a hroza. isla som piect francuzske aby bolo na obed tak sme ich rovno vecerali lebo 5 hodin sa pieklo to bolo hrozne

antoniab
15. dec 2008

jaj ta moj manželik tu sniva o nejakom pripravku na cvičenie na brušaky niečo no neviem ale či by cvičil to jak chodil behat 2 dni a potom prehlasil že ma svoje bruško rad 😀 😀

dididi30
15. dec 2008

tonka no co mam robit, ja niesom nadcena ale nieje to moje a urcite by som radsej mala elektricku, bo viem,ze sa dobre v nej pecie,...a zas plyn je lacnejsi, tak na to kaslem.... 😉

janka196
autor
15. dec 2008

didi 😀 😀 sak aj ja mam celulitidu ale aj tak ich mam stihlejsie ako pred tehu to som rada ale vies uz jak si zvyknes na nieco tak zacnes zas hladat chyby tam. no co uz to sme my zeny 😉

dididi30
15. dec 2008

janka jasne 😀

tak ja idem baby do sprchy a hajat, dobru nocku 🙂

a jani dik za rady, mozno ta este pootravujem 😀

janka196
autor
15. dec 2008

antoni no co sa vynasiel, ta ti nepovie ze s amu nechce nie 😀 😀 😀

janka196
autor
15. dec 2008

😉 didi dobru a neotravujes 🙂

idem aj ja lebo papina mame doma tak nech sa namna nemraci ze maniakujem 😀 😀

antoniab
15. dec 2008

janka ta možno aj hej akurat včera som pisala zo sesterkou že čo ako tak neviem či prideme 26 alebo 27 lebo oni chcu ist tiež na boxing day tak neviem do akeho mesta pojdeme a zas 27 sobotu robia tak by sme sa rano vyparili a šli do hullu tak ešte dam vediet že ktori presne ale jeden s tich dvoch isto aby si vedela 😉

antoniab
15. dec 2008

dobru a pekny večer 😉 prajem všetkym 😵 😵

janka196
autor
15. dec 2008

antoni supeeer sa tesim. ved ti potom este pisnem moje cislo do ip 😉

janka196
autor
15. dec 2008

hehe robi isiel do kupelky tak som este tu 😉

elizabethm
15. dec 2008

didi uz asi az zajtra precitas a ako mam vediet ze mi odtiekla hlien. zatka?asi mi sisi ale ja to neviem uz asi 5dni mam silny vytok ze musim intimky
sorry baby ze take pisem......tak dobru

janka196
autor
15. dec 2008

eliza zatka je taky ruzovy az krvavy hlien

antoniab
15. dec 2008

oki jani sa dohodneme ešte bo zas ja nechcem sesterku tahat neviem či by sa im chcelo a zas aj s nimi aby sme boli ked tam už ideme a tak ked budu v robote no ved dohodneme čo ako 😉 nič idem ja niečo spapat a hajde do postele lebo rano som zaspala 😅 dobru 😵

janka196
autor
15. dec 2008

dobru nocku 😵

monkula
15. dec 2008

čo je to boxing day? 😅

janka196
autor
16. dec 2008

dobre ranko baby. si predstavte ze nam zase odisiel ten zasraty bojler, pardon za vyraz ale uz je to tuto zimu treti krat. on ma sto pat rokov a ti smelinarski anglicania nic nevymenia za nove dokial sa to na prach neobrati. uz od soboty nam hapruju radiatory aj sme ich odvzdusnovali. no a dnes odisli uz vsetky. si viete predstavit aka je tu kosa 😠 a to sme v sobotu volali opravara tak som zvedava kedy pride 😠

mon boxing day tu mame 26-teho. toje volajaky ich sviatok ale v ted den zacinaju aj velke zlavy v obchodakoch. uz su aj teraz ale take slabsie potom sa to rozbehne 🙂

luciauk
16. dec 2008

janka, tak to my máme konečne šťastie na landlorda a ked zavoláme, tak hneď dá všetko opraviť. ale to asi preto, že je černoch 😉 predtým sme mali pakiho a ten bol horší ako škót 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre