Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
30. dec 2008

mati jasne ved to tak treba zmena je zivot 😀 😀 😀

antoniab
30. dec 2008

jaj jani neprovokuj musim sa ovladat no ale ked jojo odide v pondelok ta ja do piatku budem bez dozoru ta neviem ako to dopadne 😀 😀

antoniab
30. dec 2008

a čo aky budete mat silvester idete niekto na party alebo tak rodinne doma 😉

dididi30
30. dec 2008

jani v maxxe mali zlavy aj na hracky, videla som 😉 my ich mame dost, bordel je s nimi 😠 😀
inak som zacala drzat dietku a uz valim lion 😀 ale od januara cvicim

a jani a co s tym kojenim ? je dobre,ze cez den nekojim takmer vobec?

dididi30
30. dec 2008

mati my doma a mozno k otcovi, uvidime 😉

janka196
autor
30. dec 2008

mati no cipana ja by som to neriskovala na jeho mieste 😀 😀

didi ja myslim ze to je ok. ked nechce tak mu nenut. ked dobre papa prikrmy tak je vsetko ok. hovorim ja to nepoznam lebo carla je cicka ta aj ked je uplne najedena na puknutie aj vtedy sa prisaje 😀 😀

dididi30
30. dec 2008

janka fuha to vazne? thomasko sa neprisaje on nechce ked cez den prikmujem, je plny..ale na vecer a v noci si da 😉 mame to asi otocene 🙂 sak sa mi tak aj nalievaju

janka196
autor
30. dec 2008

didi vazne carla je strasna cicka. to nikdy neodmietne 🙂 a fajne ti papa prikrm?#
.. joj aj ja chc3em zacat konecne vazne stepovat dufam ze sa mi bude chciet lebo ja stale zacnem, tak tri dni cvicima potom sa nato vyserem

mati a my na silvestra doma, ved co s detvakmi? to je ine jak ked minuly rok sme nechali s babkou a isli sme s kamosmi. ale mali by k nam dojst kamosi takze bude super aspon dufam. sme si nakupili pinakoladu aj vincika 😀

antoniab
30. dec 2008

janka jaj to to bude žurak len deti budu triezve 😀 😀
my ideme do popradu k bratovi a jeho čaji 😉 tak uvidime kolko popijeme či tam budeme aj spat alebo pojdeme domov juj pokecame dufam že bude fajn 🙂

janka196
autor
30. dec 2008

mati no veru to bude. carla potom rano dostane alkoholicke mliecko 😀 😀

antoniab
30. dec 2008

janka 😀 😀 😀

janka196
autor
30. dec 2008

tak na vino viem ze je zvyknuta 😀 😀 som zvedava co ta pinakolada.

antoniab
30. dec 2008

no janka nechaj sa prekvapit 😉 možno to že dokonca života pinakoladu už pit nebude 😀
tak sa svami lučim my už budeme odchadzat tak sa idem obliect ozvem sa z domova ked bude čas možno rano s londyna ked sa budem nudit a budem mat net na telefone tak krasny silvester ak by som sa nukazala 😉
papa 🤐 😵

janka196
autor
30. dec 2008

okik matka, stastnu cestu vam prajeme a aj tebe krasny silvester ale daj vediet ci ste dobre dosli 😉

dididi30
30. dec 2008

janka fajne mi papa, vsetko, nemam problem 😉
mati stastnu cestu 🙂

janka196
autor
30. dec 2008

didi tak potom je vsetko ok 🙂

dididi30
30. dec 2008

janka uz konecne aj vodicku vypije, co som rada, lebo on z cici len cuc a cica striekala a on nechcel 😒

inak janus hod mi prostimta ten recept na mufinky zitra idem piect k novemu roku, bo mam este dobosky tak lent ake jenodhubky som chcela 😉
no a tie co som urobila minule, sli za den, ten banan tam robil dobre 🙂

janka196
autor
30. dec 2008

didi u nas mufiny nevydrzia do rana. to prve 6 sa zjedia hned este ani dalsia varka sa nestihne dopiect 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

dobre ranko

janka to iste, len vies, ja ked peciem tak rovno aj 2 druhyy no a to musime na nich pomaly 😀 😉

janka196
autor
31. dec 2008

dobre ranko 🙂

didi tak posli aj ty mne dajaky recept, nech skusim aj ine urobit

dididi30
31. dec 2008

janka, taci ist na temu recepty a tam najdes mufiny a vyberas 😉 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
31. dec 2008

hej no dobre pojdem kuknut. joj sa rehnim pocuvam fanko a jak sa adela so sajfom vedia dodzubat 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

vidis, aj ja si zapnem 😀 😀

pocuvaj, co dnes robis na silvetra....teraz co budes varit

janka196
autor
31. dec 2008

ja som vcera urobila salat, chcela som len trosku ze na chlebicky ale nakoniec som ho zas plnu misu urobila 😅 takze bude salat, chlebicky a kapustnica 😉
...inak moja mama vravi ze na novy rok by sa nemala jest kuracina ani ryby, tak budeme asi postit 😀 😀 😀

iwanka
31. dec 2008

Ahojte babulky, prajem vam veseleho silvestra a stastný krok do noveho roka a nech vam ratolesti robia radost 🙂 🙂 🙂

Postrehla som, ze vyvarate 🙂 My po navstevach, maly mi uz haja viac nez dve 🙂 hodky, tak mam oddych. opat trosku zmudrel. Vie uz napodobnovat zvuky, ako kravicku a tavu a ucim ho uz aj mama 😀 😵 Ale po mne nechce napodobnovat 😉 A tiez uz aj ťapi ťapušky 🙂

Uz sa tesim na shopping v UK, lebo tu je to o nicom. 😠

Pekný dnik 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
31. dec 2008

iwanka ahoj, aj tebe vsetko dobre do noveho roku 😵

ivka19
31. dec 2008

--------------------------------------------------------------------------------
Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

prajeme krasny silvester a vsetko naj v 2009

janka196
autor
31. dec 2008

ivka ahoj, jej jaka pekna basnicka, aj tebe vsetko dobre 🙂 , carla uz vstala tak ideme nato. akurat hutam co si obleciem nech som kocka 😀 😀

ivka19
31. dec 2008

jani,tak vy sa uz chystate 😵 a co delobuchy mate ich odskusane,aj my sme vcera kupili v lidl,dik za tip 😀 ale je u nas taka kosa,este aj snezi,tak neviem ci ich rozbuchne 😀

janka196
autor
31. dec 2008

ivka no hej jeden sme odskusali, no na polnoc chceme ist na ihrisko buchat lebo dvorik mame taky maly nech nedojde k urazu 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre