Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
24. nov 2008

no monkula to je sila susedia su hrozni ja tu mam jednich poliakov a to je tiež žiadna vyhra 🙄
janka dakujem 😀 ale už starnem bola som aj krajšia hlavne mam teraz tak otrasne vlasy som sa nechala po svadbe ostrihat a to je otras čo mam na hlave joj moje dlhe vlasy ☹ a ten gel si kde kupila a kolko stal musim kuknut tu niekde ja mam tiež taky super gelik s avonu ale už ho teraz tam nemaju 😠 ani moju oblubenu vonavku 😠

antoniab
24. nov 2008

janka ja sa nemožem na plet nejak stažovat mna pubertalne vyražky nejak obišli a teraz tiež len raz začas ale ja mam taku krupičku na tvari hlavne na spankoch a to pred mrchou ale to sa neda ani vytlačit ani vyčistit to je taky podkožny tuk či čo no som to mala na celom chsichte jak som narodila a mama namna ked je ma doniesli že to je moje dieta take škarede 😀 a ked som v pohode abo sa na nahodim na nejaku akciu tak jej hovorim pozri jaka som krasna a ty že jake škarede decko ty doniesli si ma nevymenila v nemocnici 😀

dididi30
24. nov 2008

monkula mne robi garnier zle, ja zas loreal alebo teraz mam vichy a z domu mam vitaminovy mastny krem je super, plet ako babatko , ten mam na vecer a na den vichy je skvely mam aj k tomu makeup vichy, to co pouzivam dennodenne chcem mat kvaliltne, lebo na tvari sa to ukaze a najma uz po tej 30ke 😀

monkula
24. nov 2008

no, ja má do tridiatky ešte 3 a pol roka... 😀 😀 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi vichy make up je suprovy , ja som si teraz kupila botanical z bootsu je tiez super ale odkedy chodim do solarka tak si dam len od avonu ten radiance krem a trosku farby na licka a ideeem 😀

monkula
24. nov 2008

no, a jja mám permanentku d osolárka dostala som an meniny, čiže v máji a ešte mám an nej 700 SK 😅
Ta kpravidelen chodím ,ale už začnem ,bo opálenie z dovolenky bledne 😝 😀

dididi30
24. nov 2008

janka ja na plet pouzivam avene je na citlivu pokozku a aj na problemy s pletou, je drahsi ale stoji za to a je husty tak ho tak rychlo neminies, mam gel a aj odlic mlieko

janka196
autor
24. nov 2008

hehe baby ja sa smejem ked hovorim drahemu ze terraz kremy a hluposti na vyrazky a potom na vrasky takze stale daco 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi hej ten gel mne drzal aj pol roka jeden ale hovorim som ho pouzivala 3 roky tak uz dajak sa mi zdalo ze neucinkuje

monku ty si taky rocnik jak ja a antoni 😉

dididi30
24. nov 2008

janka aj botanical je super 😉 a odkial mas avon? inak tu baby maju ale teraz niesom s nimi v kontakte 😒
a ja sa tak isto malujem len makeupe a farba na lica a koniec uz ani spiralu nedavam 😲 nechce sa mi 😀 a tienov mam po...tak ich asi rozdam 🙂

monkula 😀 veru mas cas 😉

monkula
24. nov 2008

AJ vy ste ročník 1982? a ktorá je v júli? 😀 ja som, 19-ho 😉

dididi30
24. nov 2008

janka cooooooo 3 roky? ja ho mam na pol roka 😀 a to aj po slze davam 😝

janka196
autor
24. nov 2008

anotni tak to mas super mne stale daco vyjde na to ksichte a ked nemam tak si spravim 😀 😀 no normalne chora som jak mam cisty ksicht zacnem sa pucit a na druhy den som jak muchotravka 😀 😀

antoniab
24. nov 2008

no nepripomynate že starneme 😝 že tricat a potom štiricat a padesiat to ma v januari moja mamina 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi avon cez ebay som kupila ale aj polky ho predavaju
... jaj ty si sisa pisem ze som ho tri roky pouzivala a nie ze mi tolko vydrzal 😀 😀 😀

monku ja som 19-teho ale juna 😀 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi u mna spirala musi byt a uz znova zacinam tienovat 😉

monkula
24. nov 2008

hej? Tak si račica, ako ja? 😵

janka196
autor
24. nov 2008

nene monku ja som este blizenec 🙂

monkula
24. nov 2008

hej? ale o málo, nie? 😀

antoniab
24. nov 2008

ja som aprilova ale nie prveho ale 8 no ale to je pomali to iste no nakoniec som ešte najstršia 😲
ja sa nemalujem len špiralku a to zaleži akou nohou vstanem s postele 😀 a ked sa už namalujem tak sa ma MM opyta či som v pohode 😀 lebo to je jak sviatok
didi ahoj 😉
pišem to už druhy krat čo my to nepridalo ta ma porazi ked teraz zas ne 😠

dididi30
24. nov 2008

janka najlepsi je anglicky avon, maju tam paradny vyber a lacnejsie, sak avon je anlicky 😉

jani no ja teraz po porode mam pokoj no kedze som uz dostala mendzes, tak mam na brade dve bodky 😠 no dufam,ze to opat nezacne, bo ja som mavala vriedky, no jeden ale ten aj mesiac 😠 a ked som zacala pucit, tak so mala cele lico napuchnute 😲 ja som tiez salena do vyraziek, nedam im pokoj 😅
jani a kozmenitku treba menit, to je aj napisane niedke 😀 no ale ja na modru niveu na telo nedam dopustit, tu pouzivam roky hadam aj vyse 10 rokov 😀 , ale vzdy vyskusam nieco ine , ale stale sa k nej vratim bo je pre mnna naj 🙂

ta vy ste junove 😀 aj moj muz so synom rovnako 12teho 😀

janka196
autor
24. nov 2008

monku no len tri dni, moja mama je 22 a carla je 16 ta sa smejeme ze kazde tri dni ina generacia 😀 😀

dididi30
24. nov 2008

tonka co ahoj 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi ja som zase cez tehu mala tvar jak prdel novorodenca krasnu cistu co kazdy typoval ze chlapceka budem mat 😀 a teraz je to celkom ok ale ostali mi tie tmave flaky sem tam

janka196
autor
24. nov 2008

antoni ti vypadava net? mne tiez tak obcas blbne

antoniab
24. nov 2008

didi nic len zdravim ne 😀
janka aj MM rodinka je junova a to svokra brat sestra a MM tak myslim že na ten mesiac je to už dost ne 😀 no ale su to už raci

janka196
autor
24. nov 2008

antoni 😀 😀

antoniab
24. nov 2008

hej blbne ale idem MM na pc ppisat s bratom tak budem musiet vypadnut 😠

janka196
autor
24. nov 2008

antoni ale tu sa riesia zivotne dolezite veci nemozes vypadnut 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre