Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
28. nov 2008

didi jude law hral aj v tom dalsom vojnovom ksakru jak sa to volalo tiez perfektny film to bol. daco s branou alebo nejak tak

janka196
autor
28. nov 2008

hej kosa je aj ja som vymrzla ked som bola po malu

dididi30
28. nov 2008

a kde si bola po malu 😲

boze uz sa blizi horor a mne tu padaju same od seba hracky a puka mi v kuchyni, sak sa pokakam 😀

janka196
autor
28. nov 2008

didi ne po carlu ale po braskovu malu v skole som bola. lebojeho kocka si nasla robotu tak sa staram 😀
... jaj nestras ma ja sa bojim takych veci aj verim v tom

janka196
autor
28. nov 2008

ciboha aj mne teraz pukla flasa s vodou skoro som bobek pustila 😀

janka196
autor
28. nov 2008

no a co ten film, vies o jakom rozpravam. on tam hral ostrelovaca. perfektny film to bol len si nespomeniem na ten nazov, to vies vykojeny mozog 😀 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

no zas som tu sama, 😠 😠

sisu ta kde si?

dididi30
28. nov 2008

janka, hihi ty si aj operka 😀

hej daj pokoj ja sa tak bojim , vedla diskotejka ta buchaju

janka196
autor
28. nov 2008

ta vidis 😀 😀
... ta ale aspon vies ze to ludia buchaju a ne duchovia bubububuuuu 😀 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

janka prestan 😀

janka196
autor
28. nov 2008

ale neboj 😀 😀 jaj dobry je ten film sa mi lubi. aj ked ho tak skakavo pozeram 😀

dididi30
28. nov 2008

sak aj mne a prave zacalo babo plakat a ja ze to moj place 😀

janka196
autor
28. nov 2008

jaj didi ty mas film o kusa dopredu lebo ja som si dala pausu ked som isla cikat 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

boze, toto dietatko, az ma srdce boli, 😢 😢 😢

dididi30
28. nov 2008

jani a ty mas kedy reklamu sak my az teraz 😲

dididi30
28. nov 2008

jaj idem do sprchy kaslem na horor, 😀

janka196
autor
28. nov 2008

mne teraz zacala

joj bazmek ale su svine ti muzi ciboha 😠 😠 normalne mam nervy, a az mi slza vybehla jak dal na zem to dietatko ☹

janka196
autor
28. nov 2008

okik didi dobru nocku, zajtra ti poviem aky bol 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

janka dobru, uz som sa umyla a dokukam ten cold mounatin 😉

didusa.risulo
28. nov 2008

caute baby a neprispeli ste nahodou do hannasaki?

dididi30
29. nov 2008

dobre ranko, ja som uz hodinu hore, moj synator ma zobudil, no neva odpustam mu,lebo je cela mama 😀

janka ja som dokukala ten cold mountain, nadherne a na konci som si spomenula,ze som to uz videla 😵 ked pojdem nabuduce domov, nakupim si nejake romnticko historicke hnizky, lebo mam nejaky abstak 😅

a aky bol horor?

baby dajte nejaky recept na jednoduchy zausok s jednoduchou plnkou a bez orieskov, lebo my s muzom mame hned chore podnebie v puse, diky? 😵

janka196
autor
29. nov 2008

dobre ranko

didi no trikrat hadaj ci som ten horor pozeralal 😀 ty ja som po desiatich minutach zaspala jak drevo a poviem ti ten zaciatok ma velmi neohuril tak neviem 😖
...joj didi historicke romany ja zboznujem a hlavne gricsku carodejnicu a na ten styl knihy su super

dididi30
29. nov 2008

janka 😀 😀 😀
a co dnes pecies?

janulka7
29. nov 2008

dobre ranko. tak my uz vo velkom praceme. a vsetci. kazdy ma daco za ulohu robit.
naobed idem robit syrovu polievocku chiarinkina oblubena a zapekanu brokolicu. jaj tak sa mi chutky zbieraju.
didi babonku si neskusala. to je to najlahsie a mozes si do nej pridat co len chces podla toho co ti chuti. ak ju chces daj vediet poslem ti recept. mne sato vzdy osvedciklo ked som chcela na rychlo nejaky kolacik.
no nic idem sa pridat k upratovacej cate. papa

dididi30
29. nov 2008

ahoj janulka, nemam formu a jednoduche nechcem to mi nejde 😒 😀
ci aku babnonku myslis 😀

inak baby co je to to polisy admin servis, teraz kukam vypis z banky a neviem za co mi to stiahli, sakra 😠

antoniab
29. nov 2008

ahoj babulky aj aj som už hore a idem dens nakupovat idem pozriet do riveru na rifle bo minule nič moc a pozrem aj svetrik v primarku 😀 a potom po stromček dufam že dnes už naposledy a ho kupime a žeby aj postavime no uvidim ak nie tento vikend tak na tyžden určite aj ja mam rada romani a hystoricke a nejake tu mam komu pošlem 😀
didi ja poznam jeden recept a ten kolač milujem je easy nastruhaš jablka nato urobiš piškotove cesto a ked to upečeš tak bud rozpustenu čkoladu alebo nastruhaš ak si leniva jak ja 😀 ak budeš chciet tak ti pošlem podrobne
janulka ta ty maš šikovnich chlapov 😉

dididi30
29. nov 2008

tonka jej nakupovanie aj ja idem 😀

no tak to si ma potesila, hej ale mne aj recept na tu drbnutu piskotu treba a aj kolko jabkl a tak....
veru posli 😵 diky 😵

antoniab
29. nov 2008

didi maš poštu 😉 idem nakupovat 😀

ivica2705
29. nov 2008

ahojte babky tak som sa tu dostala az teraz, lebo malinka mi spinka a cakam kedy sa mi dovaria jahodove hnedliky, mnaaam....
a potom sup na prechadzku....
baby zasa nakupujete!!!!!!!!!!! no dufam ze uz tak na vianoce 😀 ja mam nakupene len take darceky ked pridem a na vianoce tento rok budu mat nas, a to im bude musiet stacit, a myslim ze to tak aj bude 😅
vcera ste toho riadne vecer popisali, my sme mali umrnkany vecer tak som malu cicikala a potom som bola taka hotova ze som uz len zalahla do postele..... 🙂
tak som vedava co pekneho popisete babule 😉

janka196
autor
29. nov 2008

ahojte baby, no my uz sme doma. bola som si dat robit nechtiky aj sme s boli napap v mekaci 😉

antoni aj ja chcem recept ja jablkovy dakujem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre