Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
5. dec 2008

baby pardon, to bobko je moj priatel aby ste si nemysleli ze to je nejaky uchylak 😉
no ma vybity tel , aspon ze sa takto ozval, lebo ja uz som s nervami v prdeli ☹

bobo ak si tu este tak hore nas internu postu 😉 🙂

ahoj wild aj ja som bola velmi spokojna, len tie paierovacky s ami tu moc uz nepacia, ale co uz tak to je asi vsade
😉

janka196
autor
5. dec 2008

ivica 🙂 no ale sa vynasiel sikovny 🙂

ivica2705
5. dec 2008

no to ti poviem uz som myslela ze chytim uz mindrak, a zrazu pridem a sa divam ze co tu robi nejaky chlap, a to moj chapes, ahahahhahahah
no nieoc ma do seba, ahahahahhaha

janka196
autor
5. dec 2008

ivi ale sme vedelio ze to je on ked si dal nick bobo 😉

ivica2705
5. dec 2008

no este ze ho tu tak aj ja oslovujem 🙂
ale dakujem vam moc, ze ste boli take ochotne, a didi hlavne tebe ze si to tu tak organizovala aby ste sa so mnou spojili...
to vies jani je v prdeli a v inom meste v inom state, a on si s toho ani nist nerobi, vsak ok, to ja tu stresujem
uz sme sa spojili, na icq a ide uz domov 🙂 chvalabohu 😀
ako je Carlinke?

janka196
autor
5. dec 2008

ivi neboj vidis jak sa vynasiel
a carla striedavo oblacno 😖 zas jej stupa teplota

ivica2705
5. dec 2008

ale jooj este stale teplotuje? chudiatko male ☹ tak jej natri ruky a chodidla citronom, potom jej klesne teplota, u nas to tak mamina robila a bola spokojna 😉
my zasa mame stale sopliky, ale dufam ze dalej to nezajde 😝

janka196
autor
5. dec 2008

ivi tak aj vy soplute dajako som si nevsimla 😅 tak tiez dufam ze vam to prejde. ja ju pcham tym paracetamol0om ked neprejde v pondelok tam pojdem robit vetry, aako nie prdiet 😀 😀 😀 ale take ine 😀 😀

timinka1984
5. dec 2008

ja mam tiez velmi dobre spomienky na porod tu v uk, az na tie papierovacky, ako ivica hovori, no personal bol super 😀
didi:ved jasne, este je malicky, no nam uz taka staci, my sme si taku tu spravnu drahu uzili na sk 😀 , teraz uz len nakrmim aj normalne bez stolicky 😀 😀

ivica2705
5. dec 2008

no jnai je mi to jasne, ale dufam ze to uz budete fit a budete behat po nakupoch 😀

janka196
autor
5. dec 2008

jaj didi ani mi nevrav. vcera sme boli len na potraviny tak som sa velmi nevybehala. teraz aj tak setrim na boxing day. strasne sa tesim joj

janka196
autor
5. dec 2008

boze ivi ja som to pisala tebe a napisala somdidi lebo s nou sme sa o tom bavili 😀 😀 😀

timinka1984
5. dec 2008

janka, som si citala vtipy 😀
no odkial mas?paradne 😀 😀

janka196
autor
5. dec 2008

timi ja som toho vedela strasne vela ale dajako sa mi pozabudalo ale pomalicky sa mi nejake vybavuju 😀 😀

ivica2705
5. dec 2008

jani to je v poho aj tka citam vsetko, ahahahhahaha a co je ten boxing day?
timi ahoj ako?

timinka1984
5. dec 2008

ahoj ivica 😀 😉
no my v poho, boxing day zacinaju zlavy 😀 😝
no idem malu nakrmit a dat spat
a vy si ako nazivate?uz si pobalena?darceky pokupene? 😉 😉 😉

dididi30
5. dec 2008

hehe ivica, no ja som si hned spomenula,ze ty mas boba 😀 😀 😀 😀

idem pridat foto 😀 😵

janka196
autor
5. dec 2008

ivi no timinka uz ti to napisala

idem aj ja babky dat malu spinkat lebo hotova je chudatko moje male

ivica2705
5. dec 2008

timi nakupene, ja som kupvala postupne uz od februara co som prisla zo slovenksa, a teraz som zistila ze som to prepiskla, a musela som dnes kupit vasciu prirucnu , aby som to vsetko nejak aj s malej vecmi pomestila 😅 😕 😕
no ale uz odratavam dni, este ma mala ockovanie v utorok to zasa udem plakat, ale aspon z to bude mat vcsetko, a uz len naozaj pobalit a doviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂

didi no si moc zlata DAKUJEM este raz 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

jani daj malej pusinku nech slatko spinka a nehc je je uz lepsie 🙂

na ja akurat kojim tak mne mala este spinkat tak skoro nepojde ☹ 😠

antoniab
5. dec 2008

ahoj baby ako sa mame?konečne vikend iked pre mna len jeden den 🙄

antoniab
5. dec 2008

inak didi som načapala janku v inej teme 😀 vidiš kto si počka ten sa dočka 😀 😀

ivica2705
5. dec 2008

didi maly je uzasnyyyy, proste krasavec po mamine, co si budeme klamat 😀 😀 😀

toni ahoooj kde si bola cely tyzden??????? ako sa mas???? no chval sa 😀

dididi30
5. dec 2008

janka ta ty nekukaj na to ci to je fuj alebo nie, ked das cukor a fajne alebo medu, tak vobec nieje tu cibulu citit a tak jej to pekne urob, sa tabletkami jej len ublizis a toto je neurobi nic, len pomoze, a fakci rezat cibulu, lebo dostanes po holej 😠 😠 😠 😀 😀 😀

ivica nemas zac, cmuk🙂

baby kuk foto, pozor aby vas moj syn neuhranol 😀 😀 😀

dididi30
5. dec 2008

tonka co a v ktorej 😀 😀 😀 😀 daj link 😀 😀 😀 😀

ivica diky 😵

dididi30
5. dec 2008

jaj a ozaj, mali sme mikulasa, tatino sa potesi tolko balickov, ved mam uz dve deti 😀 😀 😀 😀 😝

timinka1984
5. dec 2008

no didi, maly je ozaj krasny, a tie ociska ma uzasne, mne sa tiez podoba na teba.. 😅 😉 🙂

antoniab
5. dec 2008

ivi jaj makala som celi tyžden ešte aj doma tak som si musela dat od netu pokoj bo by som nič nespravila 😀 ale už mam upratane ešte izbu a je to ok mam už vyzdobu a stromček juchuuuuuuuuuuuuu dam foto na moju strechu som pofotila celi byt 😀 ale až zajtra chcem si ešte dnes pripravit cesto na medovniky

didi joj mali je na spapkanie a čoraz viac sa na teba podoba 😉 vieš kde som ju chytla u vo volnej diskusii a tema vtipi ale ja som tam nekukala len to bolo navrchu a ona bola posledna prispievajuca kuknem potom a nam tu žaden vtip nenapiše 😀
jaka inak ja som kupila vykrajovačky v tescu babku a dedka 😀 lebo tiež už mali len čislice a to by bolo odveci 😀 iked moj MM zje všetko
inak unas bol už tiež mikulaš a som bola dobra 🙂 😵

dididi30
5. dec 2008

timka tonka ivica diky, no som rada,ze je na mna, ale tatko tvrdi ,ze aj maly je na neho 😠 😀

baby mi zitra robime stromcek 😀 😀 , heh muz mal ist na preteky, ale ze nejde a ze budu robit stromcek, heh ja budem dirigent co a kde ulozia 😀 dufam,ze za na ten nas slim stromcek vsetko zmesti 😀

inak idem dokupit nejake vetvicky, bo som si uvedomila,ze ja som vsetko z minuleho roka vyhodila, ci co, nemozem to najs 😕 , tak mam zase dovod na kupu 😀 😀

haha a kde je ta tema vtipi, teda tu na stanke?

tonka a co si dostala na mikiho 😀

timinka1984
5. dec 2008

ja som len malej spravila mikulasa, bo tata ten to nepozna, aj ked som hu hovorila, no chlap...tak ja mam velke prd ☹ 😠 sak ja si to nejak vynahradim 😎

janka196
autor
5. dec 2008

hou hou este som tu 😀 😀 😀
isla som dat malu spat a ta sa nacuckala a vychytila sa hrat 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre