Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
8. dec 2008

jani, dikes, myslela som si, ze to tak s tymi papucami bude 🙂
moj maly pospal len pol hodky, akurat som sa stihla najest, no aspon to ☹

janka196
autor
8. dec 2008

ivi no hej este dnes tak ceri zuby ze sa idem pototo znej. drsnacka je normalne. ano fotit sa nechce. ledva som aj s medovnikmi ju odfotila

iwanka no veru tak tak s tymi cizmami. inak aj mne mala dnes len pol hodku spala ale taka je uplakana a zamamkovana. kym som piekla medovniky cely cas s papim fnukala ☹

ivica2705
8. dec 2008

iwanka mne mala doma tiez spinka len cca 20minut a tot vse 😒

janka196
autor
8. dec 2008

jaj baby kukam srdcovky ta ma ide slak trafit jak tam vypaluju zobaky v tej izbe a pri nich male dievcatko 😠

ivka19
8. dec 2008

ivi,jani,dakujeme za pochvalu,ale asi ste na nas veeeeelmi pozerali,lebo teraz muzik dobehol zmoknuty,ze sa mu na mojom aute odrngal vyfuk,tak ho bere hned do opravy 😅 ale co uz,vsak,aby sa horsie nestalo 😉

janka,medovniky super,to uz mas pre mna nachystane v tej krabici,ze mi ich posles 😀

no,ale uz letim od vas,raniya sa zobudila 😝

janka196
autor
8. dec 2008

ivka no urciite ja jak som tie tvoje vytvori videla ta by som sa hanbila tie moje ti poslat 😀 😀 , ...no a mne carla zaspala 😉

iwanka
8. dec 2008

babky, ale ja pri mojom uz nie som schopna urobit nic, vsade chce len lozit, dnes uz aj na treti schod vysiel,joooj tak sa tesim domov, dufam, ze kus odychnem.

ani neviete ako by som si s vami pokecala, ale neda sa......
janka vo stvrtok letim

janka196
autor
8. dec 2008

iwanka ta ti verim ze sa tesis domov. ja si ale napriklad doma vobec neoddychnem. tu uz mam vsetko pre carlu priposobene a ked prideme domov to som je stale za ritou lebo uplne ine podmienky

janka196
autor
8. dec 2008

jaj iwanka tak to uz musim skorej ti poslat pohladnicu nech ta stihne doma 😀 😀 aj ivici lebo ta 12=teho ide

dididi30
8. dec 2008

caute, ja zase chytam nadchu 😠 mna uz porazi, bozenko , to zas bude maly chory....a este vraj moja imunita je ok 😠

iwnaka, mne bolo doma este horsie, kazdy sa maleho bal, bo len pisti, tak prischol mne a muz chodil kade tade ☹ , takto sme tu a muz nema co robit, tak sa hra s detmi 😀 mne to vyhovuje 🙂

janka196
autor
8. dec 2008

didi tak vitaj v klube usmrkancov 😀 😀
... kokso u nas je to presne to iste. doma ked sme nasvk ta carla jak kliest sa ma drzi a tu sa s nou robi stale hra tak si mozem konikovat 😀 😀

dididi30
8. dec 2008

janulka k tomu peceniu 😀 😀 😵 😵 😵

tak som rada,ze je malickej lepsie 🙂 nas to caka, urcite bude maly chory odomna ☹

inak thomasko mal pred 3 tyzdnami tretie ockovanie, teraz ma zase nejaku mat, ci nie, bo ja som z toho debil, ked sa sama naobjednam tak neviem ci ma byt ci nie...

janka196
autor
8. dec 2008

didi k tomu ockovaniu v cervenej knizke mas pekne popisane kedy ake ockovanie ma absolvovat

iwanka
8. dec 2008

sama som zvedava, co bude doma, viem, ze mozno bude visiet len na mne aspon zo zaciatku, ale aspon nebudem varit a prat, proste ziadna domacnost....

didi,ja som brala imunor na svk, da sa aj volne kupit, velmi mi pomohol, tiez som mala oslabený imunitny system.

janka196
autor
8. dec 2008

iwanka to je jedina vyhoda. ale ja ti poviem ze ja si pri domacich pracach aspon oddychnem 😉 fakt doma to bolo o drzku

dididi30
8. dec 2008

iwnaka no diky ale ja som v anglicku a na vianoce sme tu, boze ja takto budem kazdy mesiac chora az do leta ☹

janka, mas pravdu kuknem 😀

janka196
autor
8. dec 2008

didi kokso to aj ja tak. ved boli sme na slovensku koncom oktobra bola som chora a teraz zas a carla to iste, joj uz ma to nebavi 😠

dididi30
8. dec 2008

janka ja som bola doma na to liecena alergologicko-imunologickou a mala som pokoj tu je to na prd, lebo podla nich som v norme, brali mi krv a nic 😒 tak asi by som mala chodit kazdy mesiac nech ma vidia, ale zas nadcha moze byt aj chronicka, takze z toho sa nedostaneme ☹
lenze ked je maly chory, tak on kasle ako tuberak a to je kojeny 😒

elizabethm
8. dec 2008

ahojte kocky no citam ze ste stale chore aj ked je to fuj papajte cestnak aspon trocha ho primiesajte do jedla ja davam aj malemu od roka sa moze

taka som rada moj maly spava uz tri dni skoro 3hodiny aspon si konecne oddychnem ved uz ledva chodim midwaif povedala ze mala mi tlaci na nerv preto ledva chodim a mam take bolesti chrbta aj noh joj baby keby to uz bolo vsetko pripravene taska pobalena ach joj....

joj ivica aj ja chcem cestovat mna to na sk netaha ale strasne rada cestujem

janka presne ako hovoris my ked sme na sk tak sa ani nezastavim este aj varit musim lebo sme u mojho otca a on zije sam tak stale caka ze mu navarim popratam no na nervy aj ja by som chcela aby som nemusela aspon 1d varit ked som na sk

janka196
autor
8. dec 2008

didi ta vidis.aj carla je kojena a vkse je chora. podla mna to s tym nema nic spolocne ze kojene deti su menej chore. podla mna jedine je ze kojene su take tuhsie. 😉

janka196
autor
8. dec 2008

eliza ahoj, joj tak to mi je luto ze ta tak ten chrbat boli. no co uz musis si to vytrpiet 😖 no a s tym varenim ja doma nevarim ale zas teraz ked sme boli tak som raz musela bo mama si rozkazala cestovinky s kuracim a syrom 😀 😀 ta som sa zlostila nanu ale spravila som nakoniec

dididi30
8. dec 2008

janka sak to, no neva aspon su silny a maju lepsie vitaminky 😉

eliza, ahoj, joj to ti verim to je hruza, no uz len aby si to mala za sebou 😉 ja cesnak nemozem, maly je este maly, a nema rad v milecku cesnak

timinka1984
8. dec 2008

ahojte babule!vsetky vas zdravim, kukala som na vase dietky a vsetky su veeeeeeeeeeeeeeeelmi krasne 😉 😉 😉
janka, no ty sikulka uz mas aj napecene a carlinka aka stastna 😀
eliza ti prajem, nech uz je to cim skor za tebou 😉

janka196
autor
8. dec 2008

jaj baby si predstavte bol u nas opravar boiler opravit a kokso sorry za vyraz ale kokot jeden nezeby si opytal handry ale zobral mi uteraky co mi tam vysia a dotoho utieral co tiekla voda. bazmek rano som ciste zavesila. no slak ma ide trafit. a vsimla som si az ked odisiel. jojjake mam nervy 😠

janka196
autor
8. dec 2008

inak presne to sa stalo ked sme boli na svk a pokazena bola pracka. a bratova caja im tam pripravila handry a oni si nevsimli a normalne veci co mala tam pri pracke v kosi na pradlo povyberali a dotoho utierali tu rinavu vodu. 😠

dididi30
8. dec 2008

janka 😲 🙄 😅

janka196
autor
8. dec 2008

didi no , tak ako u nas by opravar nemal taku drzost a to ja este hlupana som mu kavicku zrobila 😠 😀 😀

dididi30
8. dec 2008

janka ja som taka hlupana,ze nerobim nic 😠 a ked pridu tak na koberce davam gumy, bo vyzuvanie im nic nehovori 😠 jaj a ked mi davali novy sporak vrtali a bordel jak svina, vonku blato a ja som mala vycisteny koberec, tak skoncilo tak to riesim.....no ale aj niektore osobky co k nam chodia sa neradi vyzuvaju, tak ja im surovo, u nas sa vyzuva a bohuzial 😀 😝

timinka1984
8. dec 2008

no kde ste vsetci? ☹
co ste dnes porabali?ja uz mam napecene pizzove kolaciky, mnam mnam 😝 😝 😝

ivica2705
8. dec 2008

babky tka ja som tu uz, teda az teraz som sa tu dostala , som sama, kym navarim a okolo malej , vsak to vam nemusim hovorit, ahahha ale este stale nespi ja neviem ci zo mna to citi ze ideme prec, ale chodi neskoro hajat a ja som vcera zaspala az o pol druhej, tak si viete predstavit ako som rano vizerala, tak som zvedava kedy dnes zalahnem 😒
jani tak to by ma porazilo keby pouzili tie uteraky, boze oni su taky tupiiii ach, ale s tym vyzuvanim, teda skor nevizuvanim, to je sila, aj ka nam ked pridu ani bu proste rovna ciara k tomu co je pokazene, a vsade blato, somary, by ma zaujimalo ci sa aj doma nevyzuvaju, ze???? 😠 😠
timi pizzove kolaciky by som si ja ja dala, teda uz sa tesim kedy segra napecie, ahahha

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre