Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
16. dec 2008

didi tak ja chcem robit do posledneho dna. lepsie povedane budem musiet a dufam ze vydrzim lebo inak bude riadny problem. uz teraz mam problemy ked treb odtiahnut a urobit postele ale dajak musim vydrzat. ☹ joj len dufam ze obaja vydrzime.
joj baby ani nepiste viac o bordeli lebo nerada spominam na podobne domacnosti kde som robila.fuj humus.

timinka1984
16. dec 2008

ahojte, zdravim vas vsetky 😉 😉 😉 😉
tak to aj u nas uz dva krat boli, co sme tu nastahovani od konca jula, no nastastie, opravili a ide to 🙂 tiez nam wcka kvapkali po splachnuti 😠 😠 😖 😖 😲
tak didi, na ci si ty len kucharka 🙂 zabal aj mne tych sulancov ak este mas, co pochybujem 😉
baby, tak my sme boli na tej party a fajne, aj santa tam bol a kazdemu dietatu balicek dal, tak vsetci maju knizky, no podla veku kupovali, tak sa tesim, bo my radi citame 😉 a malej bedtime bol a jej sa ani nezyvlo, a ked sme uz odchadzali, len co som ju dokocika posadila uz spala, chuda... 😉 no a po ceste domov som nasla 5 libier, tak som sa potesila, ze aspon nieco 😉
didi,tamarke uz lepsie?o chvilu ma meniny, aj timea ma na tamarku, no ja som jej dala na timoteja, to je dva dni skor 😉

janka196
autor
16. dec 2008

ahoj timi tak super ste sa zabavili na tej party co 🙂

timinka1984
16. dec 2008

ano, dobre bolo, este pojdeme vo stvrtok nieco namalovat a potom az po novom roku ☹
no zasa budeme mat stale nejale navstevy, takze bude ok..... 🙂
len sa mi nepaci, rano mala teplotu 38, snad len od zubov 😒 😒

janka196
autor
16. dec 2008

timi moze byt ze od zubkov je vybehla, tak len nech jej uz nevystupi. daj jej calpolik preventivne

timinka1984
16. dec 2008

no uz som jej dala vcera vecer sa mi uz zdala, tak som jej dala na noc, a dnes rano som jej az merala, no sak to ona este taku teplotu nemala, aj ked chora bola najviac 37, 5, tak som kukala, no stale vymsla, iba cielko ma teple, no teraz jej dam opat na noc, 🙂

dididi30
16. dec 2008

jani no pisala si,ze boli sme, tak ze s kym si bola na tom solarku 😀 😀 😀 chaaaaapes 😀 😀

hej aj robi chodi? fuha, no ja by som na toto marosa nenahovorila 😀 😀 ale on by siel, len si sadnut a kukat na zeny, toto on lubi, najme ked ideme do riveru 😀 😀

jankando, ty kokos, ta radsej ostanem v starom dome 😕 aj nam pretieklo, ale to my sme na vine, bo vies, tu naju oddelene teplu a oddelene studenu a tak sme kupili totu pripojku a v tom bol tlak a tak tieklo, pod kupelkou mame kuchynu, tak tam mame vlakyska na hornej stene, ale neva, sak to ne moje 😀 snad mi to nedaju zaplatit, ale muz to nejako zakryje 😉

janulka aj ja som chodila do konca do roboty, je to dobre, bo tu musis mat na matersku odrobene poslednych 15 tyzdnov, tak som to vydrzala....

timi, mne sa paci meno timea a kebyze mam nahodou, cisto nahodou nejake dalsie babo, tak bude timea a ked chlapec, tak tiez na t, ale neviem este ake 😀

baby ja som vycuchala koberce, vsadeeeee, mame krasne vonavucko, ale svalovku mam uz teraz, ble to je roboty, ale zas raz za cas, dva krat do roka vycistim, rucne🙂

janka196
autor
16. dec 2008

didi jaajjj tak si to myslela 😉 ta dajako mi mozog zateplilo v tom solarku. ale fajne teplo bolo. ta robi nechodil naprv ale som sa smiala z neho aky je biely tak sa odhodlal. je to super bo taka aspon nemoze pindat ked treba dokupit minuty 😀 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

jani 😀 😀 😀

juj niekto sa pytal na tamarku, je jej lepsie dala som atb a zitra pada do skoly bo mam jej dost 😝

katarinauk
16. dec 2008

joj baby vy tolko stale popisete, ze clovek ma co robit cele hodiny.haha.. Elizabethm ako si na tom? Ja este 2v1, ale dnes mi uz odteka voda po troske, po kontrakciach ani chyru..tak bola midwife, pozrela ma a ze ked nic nenastane, takze zajtra mam volat do nemocnice, ako rozhodnu co so mnou.. tak dufam ze v noci to dojde.... lebo cely ten system tu v uk mi moc nevonia....

dididi30
16. dec 2008

kati jej supis,tak pocitaj aj tyzden, mne tak zacala a rodila som o tyzden......neboj, si prvorodicka,tak to tak skoro nebude, ale moze byt....vydrz doma co najdlhsie 😉
juj drzim palec 🙂

katarinauk
16. dec 2008

didi ani nevrav, ze az tolko.... ale vdaka..

dididi30
16. dec 2008

kati, sexik sexik sexik a sa pekne otvoris a vela chod, zobera aj teraz draheho a taho vonku , ja som v den porodu bola odniest malu do skoly to bolo 9 hodin, potom sme sa isli z muzom prejst, ja som to uz citila, prisli sme domov o 12 na obed o 1 poobede sme sli do nemocky, len tak ku a ja na 3 palce a tak ze mame casu......no a potom sa to rozbehlo 5 ma kuk ja tlaky a uz som bola na 9 a za pol hodky bol maly vonku, niezeby som ho dlho vytlacala, ale cakali sme na ten jeden palec a vselijake ceremonie, bo ja som mala straaasne vysoky tlak, ale zvladli sme to aj s drahym 😀

timinka1984
16. dec 2008

presne ako didi pise, ze sexik, mne to tiez pomohlo, vsetko mozne som skusala, chodila som hore dole, ananas mi radili, cely som zjedla 😀 😀 aj ked mam nan alergiu, no co by som nezjedla ak by malo pomoct, no a nakoniec ten sexik bol najlepsi a druhy den som uz do porodnice utekala, aj ked plodovu mi museli pretrhnut 🙂

dididi30
16. dec 2008

timi aj ne prethli bo ja som uz vytlalacala a nic, tak mi museli pomoct, inak by som davno porodila len ta voda brzdila a este aj to,ze maly bol trocha inac otoceny tvaricku mal nie k pipine ale zadku, no tak laicky som napisala 😀

antoniab
16. dec 2008

joj baby to fak sexik pred porodom ty ma človek aj chut či to tak nasilu 😅 no si to neviem predstavit 😝

elizabethm
16. dec 2008

ahojte .....
kati ja mam kontrakcie uz asi 6den pravidelne dve hodiny a hlavne v noci no dnes som sa ja sprosta dotrepala s malym do mesta bo som taku chut dostala nakupovat a asi po hodine som take kontrakcie chytila ze som nevedela co skor a tota hanba sa ma len kazdy pytal ci som ok a ja najradsej by som na zem sadla ale som vydrzala a nevolala MM bo by mi dal ze kam som sla,vo stvratok idemem ka midwaif tak uvidime co povie
a didi ten sexik velmi nepomaha alebo zeby preto tie kontrakcie?hm tak to musime pritvrdit ked chuda MM maju pred vianocami tolko roboty ze chodi az vecer unaveny
no a kati ked si prvorodicka tak to moze trvat dlhsie mozno ta aj predbehnem......

dididi30
16. dec 2008

elizabet pomaha ked mas kontrakcie ja som mavala vzdy v noci, od tej osmej do pol noci a potom ako keby utalo nic.....eliza, tak vela chod a chod, najlepsie mat niekoho pri sebe.....hoci ja som chodila aj sama, nebala som sa, noco ja viem, asi som bola odvazna 😀

elizabet, hehe, ja mam kamosku co rodila 3 babo a vraj to bolo najhorsie, ale ja verim,ze ty to budes mat lavou zadnou, sice bolesti ako svina ale rychlovka ako ja do 2 hodin bol maly von, ale to boli tlaky nenormalne, pri malej som nic take necitila 😲

mati,vies jak to fajne sexik pred porodom, to uz si uzivas, bo vies ,ze uz aj maleho odtial nejako vymlatis a aj ty mas radost aj muz 😀 😀

antoniab
16. dec 2008

didi 😅 😅 no neviem ale nikdy nehovor nikdy 😀 😀

timinka1984
16. dec 2008

katka a odkial je tvoj manzel?vidim, ze tiez cernosko 🙂 , budete mat krasne babo 😉 , malu cokoladku 😀 😀 😀
a kde ste v uk?tak nech to mas uz rychlo za sebou
elizabeth, no ty si riadna, sa este po obchodoch obzerat 😀 😀 , no ale to riadne dlho mas, boze ja si to neviem ani predstavit, ani nechcem, ma boli za teba, ked si na svoje spominam 🙂 🙂 🙂

timinka1984
16. dec 2008

a mne vtedy viac chutilo ako teraz 😀 😀 😀 myslim to sexovanie 😀 😀 😀 😀 😝

timinka1984
16. dec 2008

inak jani, ved vy dnes mat rok a pol, tak zelame vsetko najlepsie 🙂 😉

elizabethm
16. dec 2008

no timi ja musim obcas bez MM nakupovat lebo sa ma nepyta kazdu minutu so strachom ci mi nieco nieje
didi ja chodim vela ved pri malom sa inak ani neda a 2posch.dom da zabrat aj vecko az hore ale tak to uz chcem mat za sebou ze pojdem aj ked nevladzem a nestras ze 3je bolestivy ja sa len toho bojim aby mi dali epi lebo pri maximkovy som trpela dost vo stvrtok ma MM volno koli midwaif tak nieco porobime hm......

monkula
16. dec 2008

didi, ja šúlance nerobím.... 😀 bo ich neviem... 😅
no, veru, idem sa ja hanbiť do kúta, ta to čo ja za kuchárku 😅 😅 😔 😔

janka196
autor
16. dec 2008

jej timi dakujeme

vidim babule ze tu sa coskoro bude rodit. drzim tehulkam palceky

monkula
16. dec 2008

janka, tak bordel a steny do šregu? 😀 😀

janka196
autor
16. dec 2008

mon ta to nechapem 😅 boze asi som bola dlho v solarku a fakt mimozog zapieklo 😀 😀

monkula
16. dec 2008

že angličania majú bordel a krivé steny 😀 😀
A mňa solárko nechytá... 😠 😠 😠 a to mám na permanentke ešte 700 Sk... 😅

dididi30
16. dec 2008

eli jaj sak aj my tam 2 schodov doma a veru som sla 4 dni po termine ale rychlovka 😀

monku, ale vies sak to je jednoduche, ked uz ja som ich zmakla ty to dokazes na sto pro 😀

monku, to ti treba na solarko partacku, skoda,ze tam nemas janku a ja janku tu, to by som bola asi ako uhol 😅

monkula
16. dec 2008

asi... janka, no hybaj sem, skočíme do solárka 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre