Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

sisulik
10. jan 2009

aj aisha dostala v skolke knizku na tyzden...tak jej ju mame citat... 😀 to je sranda..este aj o ponikoch musim citat...onedlho mi zacina skola..tak dovtedy este ako tak mozem vegetit.. 😅 😅

janka196
autor
10. jan 2009

ivka ved ja nosim na charitu carline veci ktore nepopredam. teraz mam za gaucom tri velke tasky plne hraciek. ale kamoska tu v hull porodila v auguste tak pockam nanu a dam jej tie veci. len teraz je na svk lebo vybavuje papiere pre malu 😉

sisu 😀 😀 ja sa ucim s barnim taky fialovy dinosaurus pesnicky. jaj tak uz ich par viem a carla ma z toho taku radost a ani jej nevadi ked sa obcas pomylim alebo falosne zanotim 😀 😀

ivica2705
10. jan 2009

babky tak to hej s malou mi mamca pomoze aspon sa vklude najem 😀 😀
sisa ahojkak neviem kedz este pridem, pozdrav detickty..
babky koncim dnes mala je hore a to uz nejde len tak si tu vypisovat 😉
posielam boízteky, oyvem sa coskoro 😉 😉 😉

sisulik
10. jan 2009

baby...a je v poriadku poberat na SR ten rodicovsky prispevok do veku troch rokov dietata a zaroven child benefit tu v UK?

ivka19
10. jan 2009

jani,a kde predavas veci na ebay,alebo? odkladaj pre tvoje dalsie deticky 😉

sisulik
10. jan 2009

janka...a ty kde predavas carline veci? lebo ja fakt rozmyslam co tu budem robit s vecmi po detoch..ake su tu moznosti?

janka196
autor
10. jan 2009

ivica tak len si to doma uzivaj kym mozes. posielame bozteky 😵

sisu my tak poberame a je to ok. informovali sme sa doma 😉

ivka hej na ebay, ja to nemam kde odkladat ivka. ja uz nemam ani tie veci co mam kde davat. a zas tu je vsetko za par supiek. ked bude druhe tak bude mat vsetko nove 🙂

ivka19
10. jan 2009

ivi,tak sa majte krasne a uzivajte rodinku,posielame bozteky a ukaz sa zase niekedy 😉

jani,ja si myslim,ze nie,vsak to ako keby si brala dve podpory na job centre tu v uk aj na sr,mozes kym ti na to nepridu,potom ti to zrataju 😀

janka196
autor
10. jan 2009

inak teraz som skusila dat aj doma na minibazar ale nieje odozva. asi sa boja ze som v uk. lebo teraz ako klesla libra mi je to v podstate jedno.

ivka19
10. jan 2009

inak to mas pravdu,tu je vsetko pre deticky lacne,asi sa ani neoplati skladovat,lebo ked pride druhe budeme chciet mat aj tak vsetko nove 😉

janka196
autor
10. jan 2009

ivka ked sme boli doma na socialke takme sa nato pytali. ze ja neberem matersku iba mame child benefit. tak povedala ze ak jeden z nas pracuje tak mame nato narok. tak dufam ze nas neosalila.

sisulik
10. jan 2009

tu knizku co mam z kniznice je Ghost story...sa budem battttttttt hehehe

janka196
autor
10. jan 2009

joj bazmek teraz si mi dala chrobaka do hlavy 😠 idem mrknut na stranku ci sa daco nedocitam. lebo ta pani na socialke o tom vedela ze co poberame tu v uk tak snad by nas nenaviedla zle hmmmm

janka196
autor
10. jan 2009

sisu ejha neze sa ti zacnu skrine otvarat 😀

ivka19
10. jan 2009

jani,tak to potom uz neviem,ked vam tak povedali,ani ja nemam matersku,len ten child benefit,ktory zvysili £18.80 na £20 😖

ivka19
10. jan 2009

jani,tak to som nechela ☹

janka196
autor
10. jan 2009

ivka vidis este som zabudla doma mas pridavky na deti aj rodicovsky prispevok. to su 2 rozne veci 🙂 my doma pridavky na deti neberieme tak nam to ta pracovnicka vysvetlila. ze ten rodicovsky prispevok v uk nemaju takze preto nanho mame narok doma

ivka19
10. jan 2009

myslela som nechcela

janka196
autor
10. jan 2009

ivka tak potom mas narok na rodicovsky prispevok doma. ale mala musi mat doma trvaly pobyt

ivka19
10. jan 2009

a co je to ten prispevok,len jednorazovy

janka196
autor
10. jan 2009

ivka 😉 som si domyslela 😀 😀

janka196
autor
10. jan 2009

nie on sa vyplaca mesacne. je to 4700 sk

ivka19
10. jan 2009

tak to je uz celkom slusna suma 😉 mesacne do 3 rokov dietata?

janka196
autor
10. jan 2009

ivka ano. presne je skoda to nechat tak. doma sa mi pekne ukladaju na ucet 😉

no nic baby idem ja skusit zbuchat zas tu roladu 😀 😀 potom sem este nakuknem. pekny den 🙂

ivka19
10. jan 2009

janka,tak nie zbuchat ale jemne stocit do utierky 😉 😀 😀

sisulik
10. jan 2009

janka..a ked beries child benefit tu v UK tak by si nemala brat pridavok na dieta na SR??

ja este child benefit nemam odklepnuty..este skoro..bo som len koncom novembra podala on ziadost..tak to budem este cakat dost, co?

sisulik
10. jan 2009

janka..a ako sa predava cez ebay..ja som sa tam registrovala ale este som nic tam nerobila...a potom, kolko urcujes postovne? nejako dopredu uz vies ze kolko? a ako ti platia? na ucet ci ako?
zo SR mam skusenosti s MMB..ale najlepsie to islo cez MMA.. 😀

sisulik
10. jan 2009

zdrhli ste?

janka196
autor
10. jan 2009

ivka uz som ho krasne jemnucko stocila 😉 😀 😀 teraz mi vyslloo krasne. a hned sa mi aj odlepilo od papiera samo. len sem tam na kraji blo prilepene ale snad sa pekne odmoci v servitke 😉

sisu tam si das inzerat. my postovne uz zhruba vieme kolko co stoji. ale stale davame trosku vyssiu cenu 😉 a platia cez pay pal
ale ja na slovensku neberiem pridavky na deti ale rodicovsky prispevok a to je nieco uplne ine,.

ivka19
10. jan 2009

jani,vidis,vsak ti hovorim,ze nie zbuchat ale jemnucko 😀 aj posypavas ten papier?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre