Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivka19
14. jan 2009

mohli by byt kludne tucny 😀 a my zienky krasne stihle bez diet 😎

janka196
autor
14. jan 2009

ivka jaj navstevy su zabijacke. ale to vam zavidim, v dobrom samozrejme. my furt len doma jak pecivali 😅

ivka19
14. jan 2009

no niekedy je to opacne,vsak mi sa starame o celu domacnost,deti,nakupy,minanie penazi a nic nespalit,tak to je vrchol 😀

janka196
autor
14. jan 2009

ivka no az tak velmi tucni nie. to by sa nam asi nepacili 😀 😀
boze ja pamatam ked bola na svk s carlou a robo dosiel mesiac nato na vianoce. som skoro odpadla jak som ho zbadala. no chuducky bol jak fras. bo on mesiac fazulu z konzervy jedol 😲 😀 😀

ivka19
14. jan 2009

jani,my niekedy ani jeden den teda vecer nemame kludny, muzik tu ma 2 bratrancov so zenami,a dobrych znamych s rodinkami mame asi tiez tak 5-6 ,tak chodime jak keby nas paty palili 😀 alebo teda mame tyzden ,ze kazdy vecer je u nas vecer otvorenych dveri 😀

ivka19
14. jan 2009

tak sa necudujem,aj nas tatino,ked idem domkov na 3 tyzdne po navrate ma vzdy dolu 3-4 kg,sice si uvarit nieco uvari,ale uz to nie je ako zienky a sladke len z obchodu tiez nie rolady a kolace 😀

janka196
autor
14. jan 2009

ivka jej tak to je super, aspon poklebetite a tak. no ale zas dakedy aj trosku byt sami nezaskodi vsak? 😉

ivka19
14. jan 2009

sami sme vacsinou v nedelu,ked je muzik doma,tak si niekam vyrazime a vtedy nevarim,vzdy ideme na veceru,kde sa zas len dorazim,lebo ja svoje varenie velmi nemusim,nejak mi nechuti 😒

janka196
autor
14. jan 2009

ivka no co ti poviem. pomreli by bez nas 😀 😀

ivka19
14. jan 2009

vsak inak uz cakam kedy pridete aj vy,uz si slubila,ze ked pojdete domkov potom,ze cez vianocne sviatky a nist,tak cakam 😔

ivka19
14. jan 2009

inak asi budeme musiet zmenit temu na VOLNA DISKUSIA PRE JANKU A IVKU 😀 kde ste ostatne babulky haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😒

janka196
autor
14. jan 2009

ivka 😀 😀 😀
jaj tak uz sa chystame. len vies teraz bolo trosku rusnejsie cez sviatky. ale pri najblizsom volne by sme hadam aj isli. aj vcera sa somnou skontaktoval sused zo svk a tiez zakotvili v manchestri tak by sme sa stretli aj s nimi. rada by som isla do toho trafford centra ci ako to bolo. musim hucat do robiho

janka196
autor
14. jan 2009

ivka uz spracuvavam roba zeby sme isli tuto sobotu co ty nato?

ivka19
14. jan 2009

jani,myslis na trafford,ak hej tak,to nie 😀 ,to je ten najhorsi den na trafforde,nemas sa kam ani len pohnut,ani si sadnut,je tam taky natresk,v nedelu to byva o trochu kludnejsie a cez tyzden v pohode,ale ak by ste chceli prist k nam,tak sa porozpravam vecer s muzikom,ci uz nieco nezorganizoval 😉

janka196
autor
14. jan 2009

ivka tak cez tyzden bez sance lebo robo robi. a on zas radsej v sobutu. joj vymysla tu. pockaj idem ho nakopat do ricky 😀 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

a nesal este muza bo vidis s nami to tazko. ja by som aj hned 😉 to vies nuda

ivka19
14. jan 2009

tak ho nakop a nech sa rozhodne 😀 😀 a mozno by to teraz ani tak v sobotu plne nebolo,co nemaju prachy ludia,co ich pominali na vianoce 😒

janka196
autor
14. jan 2009

ivka 😀 😀 ta vies to aj my tak 😀 😀 😀

ivka19
14. jan 2009

😀 😀 😀 inak v tych obchodoch ani nic poriadne este nove nie je,neviem ako u vas,ale tu jak v rusku 😀

janka196
autor
14. jan 2009

ivka neviem sa priznam ze som na renty ani nekukala. len na potraviny chodime 😀 😀

ivka19
14. jan 2009

jani,pod kuknut temu .....neviem co 70-80 roky...neviem co 😀

janka196
autor
14. jan 2009

no ivka idem robit tortillu na veceru. potom sem este nakuknem. pusinku malej herecke 😵

janka196
autor
14. jan 2009

ivka ju citala minule. som sa strasne rehnila. 😀 😀

ivka19
14. jan 2009

ok jani,tak prijemne varenie 😉

monkula
14. jan 2009

Janulka ,tak to je teda pecka.... zapáčila sa nám tá istá herečeka, a podľa nej majú naše princezné mená... 😵 😵
Chlapčenské? No, mne sa neskutočne páči meno marco... 😵 😵 😵
A ešte sme pri Chiarke rozmýšľali nad Eduardom 😅 😅 , mne sa páčilo aj marián, alebo Christian 😉

dididi30
14. jan 2009

caute baby ake dueta tu idu 😀

ivka, joj ja mam z coho chudnut, lenze ja som ako vaza, hore uzka dole siroka, 😝 hm ked schudnem bude vyzerat hrozne, preto som rada taka aka som, len brucho upravit a spevnit by som chcela, to je moj sen 😀 😀

janka alebo dvojicky este noooooo 😀 😉 a co by neboli, sak pockaj dostanes cousil house a bude aj druhe , tretie 😀

dididi30
14. jan 2009

monku moj muz je marian, inak ho volame maros a tamcu aj thomaska sem tam zavolam ,ze maros 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

no uz som tu tortilla urobena uz aj zjedena mnam fajna bola

didi 😀 😀 ja som myslela ze muz je maros a volate ho majo

mon veru aj marco je pekne meno

iwanka
14. jan 2009

babulky,

ako sa cistia tie papucove cizmy???ja som dnes moje poriadne zriafala a aj s kolesami od kociara som si presla 😉
Mozu do pracky???

Vidim, ze sa tu crta rande...
Ked tu o menach...Ja by som chcela Olivera alebo Kamilku 🙂

janka196
autor
14. jan 2009

iwanka ja som dala do pracky a prezili. a to mam len tie lacne za 10 libier 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre