Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
12. dec 2008

tak to by aj mna monkula, ved mozes mat vlastny nazor a ja si inak myslim to iste 🙂 😀
nedaj sa, do boja.... 🙂 🙂 🙂 🙂
jani, tak aj ja som kukla tvoje nove vytvory, no sikovnucka si a carlinka ako pozuje, zlata je 😉 😉

ivka19
12. dec 2008

monkula,sice tu temu nesledujem,ale nic si z toho nerob,to tu uz bolo nazorov a pomenovani,kasli na to 😉

monkula
12. dec 2008

timi, nestojí mi za to, aby som sa s ňou hádala.... ak si myslí, že je Paviel úžasný 😖 😖

timinka1984
12. dec 2008

cosi som si tam teraz precitala, no presne len aby vsetci pritakavali na niekoho nazor,, ved kazdy mame svoj..... 🙂 🙂 🙂 ja ho nemozem ani pocut.... 😝

timinka1984
12. dec 2008

inak co uz mas napecene? 🙂 🙂 a darceky pokupene?

ivka19
12. dec 2008

monku,tak tam to teda iskrilo 😀 vykasli sa na tu temu a pod si pisat sem 😀

dididi30
12. dec 2008

janka ivka dakujem za pohledy 😀 juj take krasne verse a ja som vam ako doktror napisala a ani som sa nepodpisala 😕 😅

monkula
12. dec 2008

ivka, hlboko ma urazilo, keď napísala, že mám v hlave nakakané.... a ešte viacm že sa ako matka dvoch detí mám hanbiť za svoje názory

ivka19
12. dec 2008

monku,to sa stalo aj nam babam co chodime do islamskych mamiciek,prisla jedna herecka bez akeho kolvek pozvania a vynadala nam do vymletych hlav,pretoze v islame sa robi chlapcom obriezka a ona debilka ju porovnavala so obriezkov dievcat v afrike,tak sme ju dali adminkou zmazat 😀

ivka19
12. dec 2008

monku a este, nemas sa zaco hanbit,urcite si skvela mamina a a uz vobec nie za svoje nazory,su tvoje a basta to skor ona by si mala vstupit do svedomia 😉

ivka19
12. dec 2008

didi,tak uz prisiel,super,tak to bola rychlovka 🙂

timinka1984
12. dec 2008

no tak ta obriezka asi nie len v islame, to bola riadna.....
bo aj moj partner ju ma a to je z afriky a poznam vela dalsich, dokonca moja kamoska ide davat chlapcekovi ktory sa jej narodi vo februari 🙂

monkula
12. dec 2008

ďakujem vám babenky moje...
timinka, mám už vanilkové rožky, medvedie labky, medovníky, linecké koláčiky, zázvorníky a včera som uurobila orieškové praclíky, len ich musím ešte ponamáčať do čokolády...

timinka1984
12. dec 2008

presne ako hovori ivka monku, kasli na nu, nechapem ju 🙂 :

timinka1984
12. dec 2008

no vidis, tak si od nervou zaze nieco upec, ved taka si ty sikovna mamina, o deti sa vies skvele postarat, ked citam ake hlasky maju, je mi na smiech, no musia byt zlate a este aj napecene uz mas....no co tam po takej.... 😉

ivka19
12. dec 2008

monku,ty si sikovna,ja az buduci tyzden,lebo my by sme ich pojedli 😀

timi,vsak prave to,ze niektore nemaju ani sajnu o debate a tresknu tam taky prispevok,ze mas cely den v haji 😠

monkula
12. dec 2008

veď hej timinka.... divná je.. 😅 😅 🤐

ivka19
12. dec 2008

babulky idem,lebo raniya mi tu trha kable 😝

timinka1984
12. dec 2008

to presne.....no co narobis, 100 ludi 100 chuti 😉 😉 no mne tu mala vsetky gombicky na ktore dociahne stuka...
akurat mi kamoska pisala ze jej ukradli kocik kym vyzdvihla malu zo skolky, behom 2 minut ☹ 😠 😠

ivica2705
12. dec 2008

babulky ja sa uz lucim, ozvem sa cez tyzden 😀
dakujem vam vsetkym za krasne pohladnice velmi ma to potesilo 😉 a dala som ich pred boba na stenu, ze ked mi bude smutno no nech aj vam napise 😀 😀 😀 😉 😉 😉
drzkajte sa babulky a vystiskajte deturence za mna...
pa pa

janka196
autor
12. dec 2008

cafte kocky

ivica moj auz idete joj este raz stastnu cestu a pusinky malickej, davajte na seba pozor

timinka, didi a jankando dakujem vam krasne za pohladnice 😵 😵

janka196
autor
12. dec 2008

jej didi gratulujeme thomaskovi k poolrociku ci pana ta to chlapina 🙂 possielame pusinky

antoniab
12. dec 2008

ahoj babbenky
didi blahoželam malemu k pol ročiku všetko naj naj 😉
joj babenky ja som zas dnes skor s roboty doma ja sa tak vytešujem no ešte do tej jedne ale dnes taka rychlovka bo idem odvies ocina na letisko tak by som menila 😅 no nič ešte si počkam

janka196
autor
12. dec 2008

antoni ahojky

antoniab
12. dec 2008

jani ahoj mame sa ako ešte chore či už lepšie 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

antoni dikes za opytnie, carli uz ovela lepsie ale ja som teraz chora takze sme v jednom kole

antoniab
12. dec 2008

jaj jani ta čo stebou a berieš nejake lieky či si si urobila cibulu s cukrom 😀 sorry si utahujem
ja neznašam ked som chora bo som taka leniva ale vy si to asi pohadzujete tam od bratovej malej na tvoju a teraz na teba ta pošli dalej nie už si to mala dost 😉

janka196
autor
12. dec 2008

antoni 😀 😀 😀 neberiem ni ale poctivo zjem tri surove cibule kazdy den a nato strucik cesnaku 😀 😀
... pocuj jak prides do hullu ta to mozes odniest potom 😀 😀 😉

antoniab
12. dec 2008

ta pribal ta čo už stebou možno nekde po ceste vytratim 😀 jaj už sa tešim 😉
inak daj si pokoj už od tej cibuele a cesnaku bo si budem musiet doniest ruško cez pusu aby sme si pokecali alebo tebe 😖 😀 😀
no nič idem do roboty 😠
zajtra idem nakupovat som sa dneska rozhodla že mi ešte suknu treba taku po kolena a ked mi nebudu ladit k mojim čižmam tak si kupim nove 😀 😀 len mužik otom ešte nevie 😲 😀

janka196
autor
12. dec 2008

antoni neboj ja by som surovu cibulu nedala do huby ani keby co bolo 😀 😀 😀
... my ideme zajtra na darceky a ja sa tesim na boxing day. ozaj sak keby ze dojdes toho 26 ta mozme ist aj spolu shopingovat co ty nato?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre