Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
2. dec 2008

sisa fuuha tak to sa tesim s tebou ked sa takto stretnes s kamaratkou, inac to je teda naozaj nahodicka ze je odtialto teda myslim taky kusok 😉
my uz letime 12,12. tak sa uz neviem dockat , odratavam dni ako somar, ahahahah
teraz v piatok ide bobo niekde na fodbal, hra tu Zilina, to je cooooooooooo, no uz sa chudak nevie dockat a pridu tu aj jeho kamarati, tak to bude komedia, dufam ze sa mu nist nestane.....
s tou maminou ti verim, ja som rodinu tiez tristvrte roka nevidela,joj uz sa moc tesim...

no idem spat, zatra sa uvidme, papap
krasne snicky aj malym 😉 🙂

sisulik
2. dec 2008

tak dobru noc a sladke snickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sisulik
2. dec 2008

ja som nasich naposledy videla pred odletom do kuvajtu..cize..august 2007.. ☹ ale za to vykecavame skoro kazdy den 😀 skype je uzasna vecicka...kdekolvek sme, spoji nas 😀

janulka7
3. dec 2008

ahojte. krasne uprsane rano zo spanielka.. ako sa vytesujem leje a ja som happy. 😀
dnes je Chiara so mnou v praci o jednej ideme haldat nejake lacnejsie cizmycky tak dufam ze nieco najdeme. na ciganskych trhoch maju vzdy dobry vyber. tak sa nechame prekvapit len dufam ze aj jej cislo bude. 😖
braska je dnes na skkuske v praci tak som zvedava ako to pojde. chudak mal ista na deviatu a ma to 10min z domu a uz od pol siedmej buntosil. tak velmi chce aby ho vzali tak hadam sa boh nad nami uz zlutuje a zoberu ho.
ja osm vcera vecer dosla taka unavena domov ze som sa nevladala drzat na nohach a tak som si napusitla teplucku vanu s kopcom peny a potom som v postielke zaspala ako mimino. 😅
ale co mije velmi divne ze ste sem dnes rano este ani jedna nanakukli. zeby nakupy?????????? 😀
sisu tak to mas fajn ed mas blizko aj kamosku aj bratranca. ja som tu sama akoprst. este kym tu bola janka tak to bolo super. to ako keby som mala rodinu pri sebe ale teraz...........no co ti budem hovorit je to na prd.no nic idem makat. papa

janka196
autor
3. dec 2008

cafte kocky, no ja som teraz dosla od gp. v noci mi carla zacala horuckovat no chora je jak blato. isla som na emergency tak ma dali k inemu gp. nedal nam atb len paracetamol v sirupe ze to je len nejaky virus. ale preistotu mam prist zajtra ze sa na nu pozrie ci sa jej nepohorsilo
... inak taka je unas poladovila ze som dvakrat skoro usta polozila 😠 😀 😀 😀

iwanka
3. dec 2008

cafte 🙂

Tak mna dnes caka zubarka 😉 Opat ma zacal boliet zub, joooj maly ma cicia a potom tak s mojimi zubami.

Janka, nech sa Carlinke cim skor polepsi 🙂

Janulka a vy nech kupite pekne cizmicky a aj tvoj brat nech uspeje 🙂

pekný dnik 🙂

janulka7
3. dec 2008

cau jani.joj ta zelame carlinke skore uzdravenie. tona slaktrafenie take pocasie. kazdy chorlavie.
a ty davaj pozor na zuby , bys i ich nenechala dakde na chodniku. no sak ale aj tak si chcela vybielit nei? 😀 ta tak si uz po jednej ceste das porcealanove.nonie? 😀

ivka19
3. dec 2008

ahojky

jani,tak zas carlinka chorucka ☹ tak nech ten sirup zabere,inak aj nam raniya pokoslieva,tak jej asi nieco naordinujem 😉

o tej poladovici ani nehovor, u nas na ulici je normalne lad,deti maju radost az az,skole tu hore pri nas je zatvorena od vcera 😅 sranda,nasnezi a maju prazdniny 😀

ivka19
3. dec 2008

janulka,drzim palce v kupe a j braskovi na skuske 😉

ivka19
3. dec 2008

iwanka,tak sa drz u zubarky a pekny dnik aj tebe 🙂

janulka7
3. dec 2008

dakujem babulky. vecer podom info ako sem dopadli. dufam ze po vsetkych strankach dobre. 😉

janka196
autor
3. dec 2008

dakujem babule je to na nervy fakt. to chytila od bratovej malej. ta stale daco donesie zo skoly a aj ked sme ich drzali od seba tak za dva dni to aj carla chytili

ivka19
3. dec 2008

jani,tak to ti fakt nezavidim ☹ ale dufaj,ze to za den dva prejde a bude ok 😉

janulka7
3. dec 2008

kocky ja som si nahodiu otvorila temu vidia deti duchov a zacala citat. pani ja sa asi dnes pototo.... 😅 joj aj zimomriavky po mne chodia. este zu tu mam moju malu so mnou lebo keby osm tu bolasama tak sa vazne po.....

monkula
3. dec 2008

Krásny slnečný deň zo Slovenska.... 😉 😉
Na logopédii sme dopadli fajn, učil sa č, až lekrke oprskal zrkadlo, ho musela umývať.... 😅 😅 😅 😀
Pediatrička nám dala odporúčanie na alergologické vyšetrenie, aj k psychologičke som si vypýtala, na posúdenie laterality.... 😉
Janulka, aj ja musím Chiare kúpiť čižmy, chodí v botaskách, ale veď tu je teplo a ani vločka snehu 😖

janka196
autor
3. dec 2008

monku tak som rada ze ste dobre dopadli

iwanka brrrr ku zubarke 😅 ja musim zatial poklopkat ze mam zuby v poradku no uvidime dokedy 😀 😀 😀

janulka sa smej ludia jak hrusky padali 😀 😀 este ze som mala kocik len to ma zachranilo

ivka no dufam aj ja ze ju to prejde. zajtra zase rano utekat bude ku gp. teraz jak sme sa prestahovali tak ho mam kusa dalej a robi robi ranne tak musim ist zase pesko

monkula
3. dec 2008

janka, ja som jarka vozievala do škôlky v kočíku, bo sme bávali ďaleko od centra a potom som vždy išla aj s prázdnym kočíkom do roboty a raz som sa ponáhľala a spadla aj s kočíkom.... tiež sa šmýkalo 😀 😀 😀

dididi30
3. dec 2008

hehe caute 😀

nakupujete? 😀

janulka7
3. dec 2008

jani ty si sa kedy zas prestahovala a kde prosim ta? co som zaspala na koni ze som nic nevidela. 😀
monku tak ja som dnes obehala kopec obchodov a nic. vsetko prehnane drahe a okrem toho ani nic moc. a co bolo lacne tak smejd. 😠 a to jej nekukpim . e¡uz ked mam dat za to penaize tak za nieco poraidne.
braskovi povedali ze do 7 dni mu zavolaju. ale sef sa ho pytal ci sa mu paci robota a tak a povedal ze hej velme. ze je to v pohode nie je to vobec tazke, tak mam nadej ze ho zoberu.

dididi30
3. dec 2008

jani preboha co zas je carlinke, no ja odpadnem,zase je chora?? bozenko, toto anglicke pocasie jej asi nerobi dobre..jaj a to je kojena ako aj nas a tiez uz bol 2 krat chory, joj sila to je ☹
skore uzdravenie 😉
monku a ty si na sk? to kedy si sla 😅
jankula, veru zizli by sa nam uz riadne zlavy 😉

dididi30
3. dec 2008

a ozaj, uz zajtra po 2 tyzdnoch mi pride kocik a stolicka 😀 😀 😀 😀 😀 😵

monkula
3. dec 2008

dididi, ja som sa z SK ani nepohla 😀 😀 😀 😀 😀

ivica2705
3. dec 2008

ahojte babenky...
janka tak malinka je zasa chorucku, chudiakto malinke, prajem vam nech sa coskoro uzdravite, posielam jej pusinku 😉
didi ze sa ti aj ozvali, no hadam bolo aj nacase, nie? 😅
sisa aj ja mam zehlicku uz strasne dlho, ja si to bez nej uz ani neviem predstavit, vsak si videla ja mam dlhe vlasy a mne sa brckaveju, no potom to mam strasne 😠 tak len zehlim 😝 😀
janulka braskovi drzim palce nech mu to vide, a ty len pekne sa snaz nakupovat 😀 😀

dididi30
3. dec 2008

jaj baby ja sa tak tesiiiiiiiiiim
monkula, boze mne uz sibe, ja ze si v uk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no neva zabudla som 😅

inak baby ja som urobila mandlovy rez, hehehe 😵 jaky fajny

no a masove gulky v paradajkovej omacke aj plnenu papriku a robim aj knedlik 😵 😵 😵

no co zapadla som?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
3. dec 2008

jani196..
to ti lekari maju snad nacvicene vsetko rovnako....paracetamol v sirupe.. 😠 a kazdy jeden ti to da...i petkovi presne toto iste naordinovali a toto iste povedali, ze to nejaky virus.. 😠 ☹
prajeme skore vyliecenie Carlinke a pusku jej posielame...

jankando
3. dec 2008

no a Jani, tu tiez taky brutalny lad.. 😠
tiez by som dnes pysky vytrela, ale este ze som kociar mala...ten ma chranil.. 😉

dididi30
3. dec 2008

veru aj tu dnes riadna zima, boze lad cely den.....a doma teplo 😲

ivica2705
3. dec 2008

jani aj petko je chorucky? joj to ma mrzii ☹ my sme mali len sopliky, ale klop klop uz to preslo 🙂

didi zradila si ma, ty si pieklaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

dididi30
3. dec 2008

ivica sak ty minule 😀 😀 😀 😀

dididi30
3. dec 2008

idem pridat foto aj z novin 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre