Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
4. jan 2009

ne cosi este som nato ani neklikla 😀 😀 len sa smejem ze si to zabudla vlozit 😀

janka196
autor
4. jan 2009

mon 😀 😀 ale prestan ved sranda musi byt. on to tak vseobecne 😀 😀

monkula
4. jan 2009

no, čo už, dlho som tu nebola ,tak som zabudla, ako to tu chodí.... 😀 😀

no, idem sa mučiť Ďalej, ešte ma čaká druhá noha 😝 😝 ta ksnáď budem mať potom pokoj, lebo to holenie mi lezie na nervy.... 😝

dididi30
4. jan 2009

janka no sak ja viem,ze ani nekuknes 😀 😀

inak ma zaujal ten menstruacny kalisek, vyzera to zaujimavo, videli ste to?

monkula
4. jan 2009

blee, kalíšek 😝 😝
je tu o to mcelá téma, ta kštuduj... mne to pripadá nechutné 😅 😅

janka196
autor
4. jan 2009

mon auuuuc ja by som nato nemala odvahu. moja mama si depiluje strojcekom velmi si to chvali a je pravda ze jej rastu chlpy a polovicu menej ak predtym. ja zas mam len sem tam takze mi holenie nerobi az taky problem 😉

didi ale kuknem 😉 , tek kalistek som videla tu na mk tu temu. no neviem ci by som si ja nato vedela zvyknut 😅

janka196
autor
4. jan 2009

mon mne ani nie nechutne ale skor asi by mi to vadilo to mat dnu dajaky silikooon ci z coho to je 😅

monkula
4. jan 2009

janka, jedna baba to v téme tetovanie prirovnala k boelsti pri tetovaní, ta kteda neviem.....

Jarino mi kúpil veeľmi dobrý strojček ,ak nebudem chcieť depilovať ,tak má aj holiacu hlavu 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

mon sikovny je 😀 😀 , no a tetovanie boli fest. proble,m je v tom ze tam ti to robi niekto iny , myslim sposobuje bolest,

dididi30
4. jan 2009

monku sak aj mne ako taky prezervativ 😀 😉
ale tie latkove plienky to znie zaujimavo, kedze ja som taka chora stale dole...vraj ani tampony niesu zdrave a tie som mala rada 😖

monku aj ja depilujem, najma v lete a na jar, teraz depilujem len s kremom ,ale uz ani to sa mi nechce, som ako opicka 😀 ja mam ten reminton tusim sme sa o tom bavili 😉

janka196
autor
4. jan 2009

didi ja by som ani na tie latkove nemala nervy. je to sice ekologicke ale vyvarat to stale ci ako sa treba o to starat? inak tampony som aj ja pouzivala. teraz si uz ani neviem predstavit jak to bude ked sa mi vrati menzes. sak uz som bez 27 mesiacov 😲

dididi30
4. jan 2009

jani tak to ti zavidim, vidis ako ti fajne, len ja som taka nieviem co za sajtrajt mam v sebe, ked tak skoro som dostala, no nevadi, aspon nabehnem na normalny zensky zivot

janka196
autor
4. jan 2009

didi ale sak vobec nemusis mat ziadny sajrajt v sebe. to je tak ako niektore maju menzes uz v jedenastich a ine v sedemnastich 😉

janulka7
4. jan 2009

babule vy tu o vselicom. a ja som ako ovalena mechom. nie je mi velmi dobre. 😢 a ma boli brucho ako keby mi menzes isiel prist. ale vraj to je maternica. tak nic musim vydrzat. ale ked ja nervacim. lebo som chcela robit kolac a nemozem. sa citim velmi slaba. 😠
inak ja is bez tamponov neviem predstavit zivot. ja len to. ja som z vloziek bola podrazdena jak besny pes.
a co sa tyka holenia. mam strojcek. je to super. rastu pomalsie a nie su take tvrde ako ked holis ziletkou. na vos nemam odvahu. ale mne v tehotenstve strasne pomaly rastu chlpky tak mam vyhodu.aspon teraz.

dididi30
4. jan 2009

janulka 😕 , hadam len poslickovia 😒

janulka7
4. jan 2009

joj didi dufam ze nie. ja osm to spominala minule doktorke a povedala ze to je normalne, ze to sa roztahuje maternica. tak neviem. poslickovia nech sa mi vyhybaju. este je skoro a ja si drobca nedam. 😉
no ale este dobre ze je to dnes ked mozem lezat a nemusim robit. ale mna to vie nasrat lebo ja neposedim. tak zurim na cely svet. boze baby este dobre ze ja nemusim lezat ako niektore co su na takom rizikovom.mna by rezlo.

teodorka
4. jan 2009

babenky ,ako ste sa dostali do UK?A co tam vlastne robkate ? Myslim pracovne a ak nepracujete da sa vyzit z manzelovho platu?

janka196
autor
4. jan 2009

janulka zas ta boli brusenko, tak snad to nieje nic vazne

teodorka, my sme tu prisli za kamaratom. teraz ako mame malu tak zijeme z jedneho platu a v pohode. sice vela neusetrime ale to preto lebo sa ani nesnazime. myslim ze keby sme sa uskromnili tak by sme vedeli aj usetrit z jedneho platu 😉

teodorka
4. jan 2009

pytam sa preto ze moj manzel robil v UK 3 mesiace vodica na kamione pre tesco ale bal sa ze keby sme tam prisli ja a dve deti ze ako by nam to vydavalo.Moj ang.jazyk je velmi biedny takze ja by som si robotu nasla tazsie.Velmi tam chcem ist len neviem ako.

monkula
4. jan 2009

didi, hej, bavili sme sa o remingtone 😉
ja som depilovala aj podpazušie auuuuuuuuuu, len jedno, to druhé som oholila, aspoň budem môcť porovnávať, ako to rastie 😀 😀

ja používam tampóny, vložky mi zavadzajú.... 😀

dididi30
4. jan 2009

janka ty si kde 😀 😀 😀 nasla som ju v inej teme 😲 😀 😀 😀
monkula ja tiez mam rada tampony ale teraz po porode som akosi neskusala 😀

janka196
autor
4. jan 2009

teodorka o robotu by som sa nebala.aspon tu kde sme my sa v pohode zamestnas aj s biednejsou anglinou. jasne robota pri pase v masiarni ale tie su najlepsie platene 😉

monku cooo aj podpazusie boze to by som sa asi pokakala od bolesti 😅

janka196
autor
4. jan 2009

didi jaaaa? 😅 😀 😀 😀

baby aj ja radsej tampony ako vlozky ale zas na tie posledne dni mi je tampon neprijemny ked je menzes uplne slaby 😖

monkula
4. jan 2009

didi, ja som prvú MS dostala až rok a pol po pôrode, takže s tampónmi nebol problém 😀
ja na posledné dni MS používam intimky 😉 😉

janka196
autor
4. jan 2009

monku aj ja tak 😉 ale zas prvy den musim vlozky ved to ma tak boli vsetko ze by som si tam isto tampon nevtrepala 😅

janulka7
4. jan 2009

ta aj ja dufam ze nic vazne. uz teraz mi je lepsie ajked to nie je este ono, ale hadam to do zajtra prejde.

janka196
autor
4. jan 2009

janulka len si lahni vyloz nohy a oddychuj 😉

dididi30
4. jan 2009

momku aj ja tak
teodo....mesiaren je zabijak ak je to v chladnicke je tam zima
janka 😀

janka196
autor
4. jan 2009

didi je to zabijak ale da sa to vydrzat ked sa chce. a hlavne aspon u nas ta tam vezmu aj ked nevies vobec po anglicky

teodorka
4. jan 2009

joj ,do zimy ma neposielajte ,ja mam rada teplo .Ja na Slovensku podnikam ,mne ide skor o to ist tam na nejake 3-4 mesiace zit ,mozno si aj nieco zarobit ale hlavne speakovat ,pretoze tu sa vecne len ucim a h...o z toho 😒 .Neviem mozno opatrovat nejake bejby alebo tak ...to len keby sme isli cela family tak by muz musel robit riadne lebo na Slovensku by sme tym padom nepodnikali , ale ak by som isla sama nemusim vela zarabat.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre