Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
17. nov 2008

dobre ranko prajeme

dididi30
17. nov 2008

caute pipiny 😀

sisku hej dala no ale uz me na druhej tak je dobrrrrreeeeeeeeee 😀

co budeme dnes robit?

u nas prsi 😠 neviem kedy pojdem do toho maxxa, sadnem na bus s malym a ficime 😀

dididi30
17. nov 2008

jej ake pekne fotky si dala jani, ja neviem ale mne sa zda,ze mala sa zacina podobat na tatinka 😀

janka196
autor
17. nov 2008

caves didi, u nas zatial neprsi ale tiez to vyzera vselijako. pridala som foto carli v tom vianocnom outfite. teraz som jej rano skusala.. no skoro som ju zozrala jaka je zlata 🙂

sisulik
17. nov 2008

bra ranko...cez vikend sme tu mali navstevu z uk..s mojimi detmi sme tu mali pat malych deti..hehe..ale bolo fajn..len ma to nenormalne vycerpalo...vstala som vtedy ked uz bol MM vo dverach...odchadzal do prace...no jaka som to ja manzelka... 😅 ani som ho neprichystala do tej prace 😕 som sa tvarila ze joooj....a on ze, ved nevadi, chod si lahnut..si unavena... 😀 ale ja ked uz vstanem, tak uz nezaspim...

janka196
autor
17. nov 2008

sisi no pat malych deti taka ani necudujem ze si unavena a manzelik je aspon chapavy bud rada 😉

janka196
autor
17. nov 2008

hehe didi si ma predbehla a neser ma ani ja chcem aby bola na mnaaaa 😀
😀 😀

janulka7
17. nov 2008

ahojte babulky. tak ako vidim pisete jak dive.
jani mala je uzasna joj tak by som ju pokusala keby tu bola. zlatucka je. mne jednes nejako divne od zaludka. dufam ze nebudem mat dajaky virus , lebo vsetci ludia naokolo zvracaju ahnackuju ☹ . uz len to by mi chybalo. v stredu idem na krv tak drzte paluchy aby bolo vsetko o.k. vcera osm si urobila teda ja a aj MM 3,5 hodinovu siestu. sme sa zobudili o siestej vecer. 😅 no fasa.
dnes mame celkom fajn 13 stupnov ale poprcha. no ae aspon ze nie je kosa. taka som dajaka okrepena ani robit sa mi nechce ale musim este ze dnes len jedna robota. no nic idem makat potom vas este kuknem.

janka196
autor
17. nov 2008

dobre ranko janulka, vsak je zlata ne 😵 pocuj ta co uz si vcera nezavolala?

janulka7
17. nov 2008

jani poslala som ti ip

iwanka
17. nov 2008

Dobre ranko,
Janka, male je krasna Mrs Santa , o chvilku pridam aj mojho Mr. Santa, nech uz su parik 😀 Len musim dat Santika hajat. 🙂

Didi, stolicka je super, aj ja mam podobnu, tiez z argosu za 19.90 a tvoja je za kolko???

My sme boli tiez v sobotu shopping, len s mojim malym, sadli sme na vlak a isli sme. Dopadlo to dobre, len este musime doladit par veci a bude, tuto sobotu pojdeme asi opat, lebo este mi treba daco dokupit 😉

U nas je zamracene a asi aj prsi.....

janka196
autor
17. nov 2008

ahoj iwanka no vidis mame parik santovsky 😀 😀 😀 ja idem daco uvarit. dnes to asi len odbijem grenadirom lebo sa mi nic nechce dajako 😖

dididi30
17. nov 2008

jani grenadirom ci granadirom 😀 , inak ja ho mam rada, ale hlavne ked je tam aj klobaska 😀 😝

iwanka, kde mas foto 😲
no nasa je mamas &papas, tala 29 a uz stoji len24 ale uvazujem nad drahsou, a nat takou, co sa da na stolicku pripvenit aj tie maju v argose, ale chcem farebnu a tu co je farebne to drahe jak slak 😠

a ked ja pridem naseho santu, koho bude mat za parik? 😀 jaj sak malu misehlku 😵

sisulik
17. nov 2008

baby..u nas sa prave kosi trava 😅

sisulik
17. nov 2008

my sme tu malemu kupili tuto stolicku http://www.wilkinsonplus.com/invt/0271847
ale moc ju nevyuzivame...bo este nemame stol ale tento tyzden by uz mal dorazit aj stol pre nas so stolickami...

iwanka
17. nov 2008

mate to tam...mojho santika 😀

sisulik
17. nov 2008

janka..sorry...ale fakt carla je cely tatino...najma v tom santa obleceni... 😀 ale hrozne rozkosna 😉

sisulik
17. nov 2008

jeeej iwi..filipko je tiez krasny santik... 😉
my santikov nebudeme mat kedze ani vianoce neoslavujeme ale za to sa tesim s vami 😉

iwanka
17. nov 2008

vdaka sisulik 🙂

janka196
autor
17. nov 2008

iwanka aj carle sa maly paci 🙂 rozkosny je

sisu uz aj ty zacinas 😠 😀 😀 , ozi sisu a nechyba ti to ked neoslavujete vianoce? 😲

didi hej ta to tak sa povie 😅 to je jedno hlavne ze nam to chuti. ja robim bez klobasy bo ja klobasu velmi nemusim. ale vysiel mi skvely dnes

janulka7
17. nov 2008

jani tak ais pridem na obed. co ty na to? 😀 ja nemam ani potuchy dnes co idem varit. asi zbucham ryby. aj ked ja ic velmi nemusim ale vraj tehotne by mali. tak sa musim pre miminko obetovat. ja by som totiz to kazdy den jedla len cestoviny a ryzu. a este zemlovku. tu uplne zboznujem. 😅 no ale chlapi by mi asi od takych jedal kazdy den podochli. 😀
tak uvidime ,, mozno ma este napadne nieco ine a tym rybam sanakoniec vyhnem. 😀

sisu aj mna by zaujimalo ci ti nechybajuv ianoce. mne by teda hrozne chybali. ale urcite mate daco podobne, kde si davate darceky ci nie?sorry ze som taka zvedava.ale tosom cela ja. 😀

janka196
autor
17. nov 2008

janulka pod kludne velky hrniec som navarila co asi tri dni to budeme jest 😀

janulka7
17. nov 2008

ty varis jak ja uz ked tak poriadne. niekedy mam pocit ze pre rusov. ale kedze len co sa k tomu dostanu moje kobylky to moji chlapi tak je hned po rusoch a vyzera to tak ze som varila pre trpaslikov. 😀 sa prezenu kuchynou a nic neostane. no ale aspon sa nestihne pokazit. 😀 😀 😀

janka196
autor
17. nov 2008

janulka 😀 😀 ta ale robo si urcite zabali aj do roboty mala laura ta tiez zboznuje to jedlo takze zajtra asi budem musiet varit znova 😠

sisulik
17. nov 2008

tak ja sa dnes nechystam varit...brnknem mm nech nieco donesie z vonku..alebo mozno objednam cinu...cely vikend som tu pre nas vyvarala (kedze aj navsteva bola)..a dnes mam ine veci na starosti...sak i prat treba..

a trava uz pokosena 😀

ivica2705
17. nov 2008

ahojte babky.....
Jani , Iwi deticky su bombasticke 😀 😀 😀 😀 uplne su na spapanie, joj aj ja musim nieco take kupit malej 😉
tak krasne ste si ich vyfintili 🙂
tak u nas je dnes tiez skaredo, tak uvidime ci pojdeme von, lebo ked je takto nejak sa mi ani nechce, este stale ma bolia nohy 😅 😝
inac ja tu ten MAXX asi ani nemam, je pravda ze ja sa po nazvoch nedivam, ale asi nemam 😒
podte mi niekdo navait ☹ sa mi nechce, od rana pozeram rozpravky 😀 😀

sisulik
17. nov 2008

iwica tu neni???

ivica2705
17. nov 2008

sisu uz len aby uz bolo lepsie nech aj tu zahradu deti vyuziju co? 😀

ivica2705
17. nov 2008

tu sooooooooooooooooooooom 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
17. nov 2008

sisi china je dobra. u nas fajnu robia aj velke davky stale mame na dvakrat. ja zboznujem tu ich fried rice s vajickom mnam

ivi pod aj ty na obed k u mne 😀 😀 a dakujeme. a pre take jak mas ty malicke maju este krajsie tie vecicky. no ja som vahala aj nad snehuliakom ale to bolo ako dupacky tak to sa mi velmi nelubilo sak uz mam velku kocku doma ne

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre