Vybratie nastrelenej náušnice

29. feb 2024

Ahojte, asi blbá otázka ale neviete mi náhodou poradiť? Vybrali sme dcére nastrelenu nausnicu. Ale to už asi v novembri bola nastrelovat. Ma 4 roky. Ale nechcela si dat vymeniť lebo sa bála preto až teraz. Keď som vybrala mala trochu nahnisane a išla jej krv. Stačí keď počkám trosku, vyčistím a môžem jej dat náušnicu alebo sa to musí poriadne zahojit? Teda v zlatníctvo nám vtedy vraveli ze sa nemá dlho čakať aby som nemala problém jej ju tam dat. Ale keď jej išla krv tak neviem. Môžem? 🙊

zuzkaa1991
29. feb 2024

Tak ak nema na druhy den nic urcite dajte detom velmi rychlo zarasta dierka a hlavne ked je "cerstva"

autor
29. feb 2024

@zuzkaa1991 ved to, že aj v zlatníctve vraveli ze nemám čakať. Tak rozmýšľam, že keďže som teraz vybrala tak dám hneď ráno 🤔

sejbipi
29. feb 2024

Vyčistiť aj ucho aj náušnicu a dať naspäť. Denne to kontrolovať a čistiť aj s náušnicou v uchu.

autor
29. feb 2024

@sejbipi ale dat tu co bola nastrelena alebo už striebornu?

domka222
29. feb 2024

Daj striebornú, vyčistiť liehom a natrieť framykoinom.

nataly420
29. feb 2024

Čistiť poriadne aj kľudne vybrať a dať taku antibioticku masť. Ja som si dala nastreliť pred rokom a nečistila som si to … a problémy ešte dva mesiace na to som mala. Nastrelenie je najhoršie.: lepšie je prepichnutie s ihlou

sejbipi
29. feb 2024

Záleží ako dlho tam má tú prvú. Ja som menila cca po 3 mesiacoch
Ale teda pokiaľ sú už tie prvé vonku, tak by som hneď menila za strieborné

noha_bolava
29. feb 2024

Ísť za profesionálnym piercerom čo aj predáva šperky a u neho si nechať poradiť, nechápem prečo si stále nechávajú ľudia nastrelovať náušnice keď je to ihlou bezpečnejšie