Výbuch v Topolčanoch. Ako to tam vyzerá?

sofinka30
25. aug 2009

je tu niekto z Topolcian ?Ako to tam vyzera?Pocula som ze tam vybuchla nejaka budova na vyrobu plastov...

sofinka30
autor
26. aug 2009

no je to take cerstve..tiez ma zamrazilo ked som 1.krat pocula o tomto vybuchu.to v handlovej ale bola tragedia.toto zrejme nejake svinstvo ..nastastie prezili vsetci co tam boli az na toho atentatnika

cessy
26. aug 2009

dievcata dnes som isla okolo, no ja by som aj viac mrtvych tipovala, ale nastastie len ten magor s bombou zomrel

sofinka30
autor
26. aug 2009

no a hovori sa ze je uplne na cucky.aj segra ze tam bola vecer a hovorila ze to tam vyzera hrozne.A ze sa tam tolko ludi islo poprechadzat...no co,rarita.Aj ja by som sa isla keby sa mi chce 😝 .

dzanka3
26. aug 2009

no ja som prave nasadala do auta so synom pred stavebninami - ktore poznate viete ze je to kusok od tej budovy.....naozaj riadna rana to bola a plna cesta skla - nastastie prave prechadzal tadial kamion - keby tam bol osobak tak neviem co by sa stalo aj s nimi.......

potom zhon na ceste, hasici, sanitky....ludia - zvedavci.......no nasadli sme a smer nitra pekne odtial prec 😒
raz za cas sa vyberieme do TO a aj toto tam zazijeme - nemala som chut tam zostat ani chvilu......maly ani nedychal ako sa prelakol velmi - este ze neplakal...

a tiez som videla ako ta mlada zena vonku sedela, cela sa triasla .......

nejakemu magorovi zasibe a ako pisete asi si to debilko zle vyratal a buchol aj on sam....

cessy
26. aug 2009

ja to neberiem ako raritu, ani som tadial cielene koli tomu nesla..... ☹ radsej sa takym miestam vyhybam 😒

dzanka3
26. aug 2009

cessy my sme sa boli pozriet v kupelnovom studiu co je v stavebninach - nesla som sa cielene pozriet na vybuch - prave sa nasadali do auta ked to buchlo - ist o 2 min skor sme prave pred tou budovou!!! 🙄

sofinka30
autor
26. aug 2009

myslela som celkovo akoze to je rarita cessy..zevraj to je na slovensku 1.pripad,kedy sa nechal takto s bombou vyhodit do vzduchu aj clovek samovrah.vo svete to je uz da povedat normalne,ale u nas ze sa to este doposial nestalo.

sofinka30
autor
26. aug 2009

mne sa vobec neukazal prispevok od dzanky 😠 ..tak to musi byt hnus zazitok,ale mali ste stastie..to je strasne co sa uz robi..som zvedava ake bude rozuzlenie-co zisti policia..nechapem ze takato myslienka co i len skrsne v mozgu niekomu..ved co keby isiel ozaj niekto okolo-deti..hnus !!!

cessy
26. aug 2009

ano viem ako si to myslela sofi, aj teraz tam boli ludia co tam ocumovali 😕

dzanka aj ste nieco vybrali???inak ste mali velke stastie

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia123
26. aug 2009

ono ťažko povedať, možno to všetko nemusí byť vôbec tak ako to vyzerá... Veď keby ten chlapík ktorý tam tú bombu niesol nejaký psychopat a ide mu o to, aby vyhodil danú firmu do vzduchu, prečo by nenechal bombu vybuchnúť keď bol vo vnútri, prečo až vonku. Čo keď tomu človeku len niekto dobre zaplatil, aby zaniesol kufrík alebo čo to vlastne niesol tomu a tomu v tej firme, možno tam ten dotyčný nebol, tak vyšiel von a tam mu to vybuchlo. Nechce sa mi veriť, že by niekto chcel takto nezmyselne zomrieť, keď má rodinu a s detmi sa chystal na výlet... 😒 Zdá sa mi to padnuté na hlavu... ale to všetko ukáže vyšetrovanie, ja zatiaľ nesúdim ani toho útočníka.

cessy
26. aug 2009

no je to cele divne 🤐

cessy
28. aug 2009

nic nove????neako nestiham pozerat spravy,neviete?? 😕

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cessy
28. aug 2009

majdzy dakujeem 😀 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cessy
30. aug 2009

ja zatial nie 😒

sofinka30
autor
30. aug 2009

cauko ani ja nic neviem 🙄 ked uz ani v spravach o tom nic nepocut...teraz by sa hodila nejaka kelišova a spol čo by sme sa dozvedeli nieco viac 😕

bocenka
31. aug 2009

ano prebrala sa ja som to počula celkom z dôvery hodneho zdroju 😉