Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

gaja
14. dec 2009

aj ja sa pripájam a želám Tomáškovi aj Matúškovi a dodatočne aj Brunkovi všetko najlepšie k narodeninkám a hlavne veľa zdravíčka a poslušnosti 😎

babulka
14. dec 2009

Jeej, dakujeme 😵
A samozrejme, Brunkovi dodotočne všetko naj, naj!!!!!! 😵
Ja uz viac menej len facebookujem, takze vsetko riesime tam 🙂 Vratane foto, takze kto chce, kuk tam.
Straaasne to leti, nedavno sme sa chystali rodit, pamatam si, ako keby to bolo vcera a dnes ma moje babatko uz 4. roky 😲 😀

cat
autor
15. dec 2009

dakujeme🙂

barunka
16. dec 2009

ahojte, dievčatá, potrebovala by som trošku poradiť. Raz som si z MK odkladala super recept na lososa... lenže ja hlava deravá som ho kdesi stratila a teraz ma nijako nenapadá, ako ho správne pripraviť... neviete poradiť?? ďakujme

megg
18. dec 2009

ahojte holky,
no vidím, že všetky usilovne pečiete vianočné koláčiky a niet času na net 😀

Tilly, ako sa mávate s drobčekom? už má aký taký režim? A čo Dominik na neho? Nám sa to tiež kráti, strašne rýchlo to beží a zrazu bude február 🙂

janett310
10. júl 2015

VRATENIE CAST PENAZI PRI NAKUPE CEZ INTERNET A BONUS PO ZAREGISTROVANI 2€.

Pisem ohladne refundo prace 🙂 Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam)za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete 🙂 mne uz poslali 200 € na ucet takze overene 🙂
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130

lucia0211
30. jún 2022

@certica viem že si dávno písala svoj príspevok no môžem sa spýtať,tebe potom pichli teda spinal? Že od pása dole si nič necítila a bola si pri cisárskom hore?Kde si rodila ak sa môžem opýtať? Mňa teraz čaká pôrod,mala som papier na celkovú anestézu od ortopedičky kvôli skolioze no v Ružinove mi ju prednosta neschvalil,vraj na čo.. že v pohode porodim prirodzene a keď budú bolesti že mi budú vedieť pichnúť Epiduralku a ked nie,tak dajú niečo iné 😔alen tak s krivou chrbticou ako mám ja neviem ako chcú pichnúť aj Epiduralku 😔tak mám teraz strach,lebo pri skolioze pichať spinal a riskovať že ochrniem 😔 anestéziológicka v Ružinove ma ubezpečovala že nie je čoho sa báť 😔tak teraz neviem 😔