Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
1. aug 2008

emjee, no to teda budem,budem mať bližšie na ku kapuste a kaprom. Ale hlavne mi zídu z očí títo sídliskov asociáli s kapucňami na hlave, ožratí ako dogy, no je to tu des-bes. Pred 8 rokmi ako sme sa nasťahovali tu bol kľud ako v raji, a teraz všetci sú ako utrhnutí z reťaze.

barunka
1. aug 2008

no môj chlap síce pracuje teraz v totálne inom obore a rozhodne odmieta makať manuálne, ale v čase, keď on chodil na strednú bolo "IN" študovať za murára, takže je murár 😀 😀 takže vymurovať, omietať, sadrokarton montovať, strešnú krytinu a takéto pakoviny zvládne, keď ho budem celú dobu kopať do zadku, aby ním hýbal..

mixka, my hľadáme celé okresy GA a DS, zajtra ideme mrknúť jeden pozemok do lúča na ostrove (pravdupovediac ja ani neviem kde to je, len som teraz vygooglila, že tam nie je pošta, ale škôlka a škola áno, tak neviem, neviem)... je za celkom slušnú cenu, tak uvidíme, čo z toho nakoniec bude...

mixka
1. aug 2008

tak to drzim palce barunka 🙂 inak si ma pobavila, aj ja mam sikovneho manzela, len tiez ho treba do vsetkeho nenormalne tlacit, aby nieco chcel spravit... a ked je hotovo a sa spokojne obzera, ze ake je to super, tak ma ide rozdrapit, lebo minimalne pol roka donho musim hustit, nech sa do toho da, ze to bude dobre 😀

barunka
1. aug 2008

mixka, no to poznám. ja mu musím mesiac píliť uši, aby mi raz opravil defekt. a potom sa chváli, ako je on šikovný...

mixka
1. aug 2008

mame rovnakych manzelov 😀

barunka
1. aug 2008

mixka, pekné fotky, kočky vám už pekne narástli a tatinko je veľmi šikovný, keď zvláda nosiť obe naraz. 😀

inak ja sa už pol roka snažím lámať chlapa na byt, ale on čo celý život bez cca 3/4 roka žil v rodinnom dome sa bráni zubami nechtami.

sranda
1. aug 2008

barun, Lúč na ostrove znie každopádne exoticky, bude to napínavé.... 😉 .

barunka
1. aug 2008

exotické to bude najmä vtedy, keď chlap na prvý raz netrafí (to on chytá nervy) a ja zabudnem dať simi tabletku proti nevoľnosti 😀 😀 😀

emjee
1. aug 2008

sranda no len stupava je tiez tak trochen drogovy raj

mixka
1. aug 2008

barunka, nas ocko ma 197cm a 100kg, takze nosit obe krpate zvlada uplne hravo 😀

sranda
1. aug 2008

Simi býva zle v aute? Som počula, že homeopatikum cocculine je výborné na tieto veci. A neboj hlavne že triafa iné veci na prvý raz, budeš trošku predýchavať a hneď tam budete.

barunka
1. aug 2008

emjee v tom súhlasím. chlap tam robil šesť rokov a dosť katastrofa...

mixka, no tak to budú mať baby potom ťazké keď začnú behať za chlapcami. Privedú si ich domov a tatinkovi bude stačiť len škaredo na nich pozrieť a už budú utekať kade ľahšie...

barunka
1. aug 2008

srandi, presne to nám naposledy v lekárni ponúkli, takže už sme vybavený 🙂 Jej bolo asi posledné tri razy v aute zle, odkedy to tatko švihol do stupavy cez babu 😖

mixka
1. aug 2008

to dufam barunka 😀 😀 😀

barunka
1. aug 2008

aspoň sa budú chlapci báť im ublížiť 😀 😀 😀

náš tato sa práve chystá ublížiť Simonke. v priebehu pol hodiny ide cikať 6-ty krát a preklína ma, že som ju odnaučila od plienok 🙂 😀
teraz sa tu na chodbe dohadujú, či chce určite cikať.

emjee
1. aug 2008

inak ja byvam v uplnej pr... a tu tiez ked chces drogy zozenies 😝 takze v tomto smere asi dobra lokalita neexistuje

sranda
1. aug 2008

barun, som myslela, ze mi odpíšeš, že simi príde zle z toho že jej tatino nevie trafiť na prvý raz. Aj petra tak cikajluje kd pije ako dááááábel.
emjee, ááááále čo by bol.

mixka
1. aug 2008

ja suhlasim s emjee, ma asi zial pravdu ☹

barunka
1. aug 2008

veru, my bývame v dedine kde je do 5tisíc obyvateľov a drogy sú aj tu... 😠 😠

sandri, no simi je väčšinou zle z tatinkovho štýlu jazdy, keď ideme od nás do BA, tak sú tu samé zákruty a takto čo jazdí túto trasu už 10 rokov keď berie zákrutu 100 (hádam policajti nečítajú) tak Simi jačí na tatinka, že má dávať pozor, lebo spadne a bude grcať 😀 😀 😀
a ja na neho väčšiu časť jazdy hučím, aby spomalil načo mi on len odvetí, źe máme veľký motor a treba ho prevetrať. 😠

emjee
1. aug 2008

barunka a ty nemas vodicak? zeby si jazdila ty

sylvie
1. aug 2008

ahojte,
barunka, v Modre sme kupili byt.. my sme chceli len tu.. neviem ci si spominas, sme chceli pred 2 rokmi kupit byt este od investora ktory ho postavil, ale niekto nam ho vyfukol.. no a ti ktori nam ho vyfukli, nam ho teraz predali.. takze tak..

verim, ze mate problemy zohnat dobry pozemok za prijatelnu cenu.. je to des v dnesnej dobe.. no a ten pozemok co si pisala, ze je moc velky, nepredal by polovicu?

a inac aj Ejko sa nam uz par grat pogrckal v aute..

sandri, s tym sidliskom s tebou uplne suhlasim, ja som tiez strasne rada, ze sme vypadli z devinskej, je to hruza, nielen ti asociali ozrati, ale aj mi uz liezlo na nervy to preludnenie.. tu v Modre je ovela vacsi klud, aj ked nebyvame v rodinnom dome, ale aj tak som rada.. my by sme tiez chceli casom rodinny dom, lenze v tejto lokalite je to normalne paranormalny jav zohnat pozemok..
no a to kam idete byvat je na konci Stupavy, vsak? Lebo chodievame dost casto okolo, pretoze za Stupavou je taka biofarma-salas, je tam super. paradne ihrisko pre Ejka, zvieratka, restika.. poznas to tam?

sylvie
1. aug 2008

teraz neviem, kto sa pytal aky velky byt sme kupili.. je to 3-izbovy, ale da sa prerobit na 4-izbovy, lebo je tam komora a satnik a ked sa medzi nimi prebura stena, tak vznikne dalsia miestnost o rozlohe asi 12 m2.. byt ma spolu 115 m2, v tom je jeden balkon a jedna loggia.. takze celkom priestranny..

sandri, u rodicov byvame este.. vacsinou prideme v pondelok vecer a odchadzame vo stvrtok vecer.. aj na ihrisko obcas skocime a pozeram, ci vas tam nezazriem, aj ked idem z prace, tak vzdy pozeram ci tam nie ste, ale zial som vas ani raz nevidela.. raz som vas zahliadla pred vasim domom, ale to sme isli aj s mojou mamou a strasne sme sa ponahlali, takze som sa nemohla pri vas ani pristavit.. s niekym si sa rozpravala pred vasim domom.. ozaj a ten vas domcek bude ako velky? a pozemok?

barunka
1. aug 2008

sylvie, práveže nechcú predať ani na polovicu. Jedine kúpiť celý a potom si ho rozparcelovať ako chceš ty. Stojí bez pár tisíc 2,5 miliona a toľko nedám za pozemok ani keby začali z neba padať tisíckorunáčky. Ak by som dala, rovno ma môžu zavrieť do blázinca 🙂

mne sa modra tiež páči, pozerala som tam byty a tie ceny ešte celkom ujdú, ale manžel nechce. takže buď sa s tým zmierim, alebo vymením manźela 😀 😀 😀

emjee, no mám, ale Simi nechce sedieť s tatinkom vzadu, lebo tatinko škaredo spieva a nevie sa hrať 😀 😀 😀 a šoférovať pri tom chlapovi je katastrofa, frfle to do všetkého 😀 😀

sylvie
1. aug 2008

emjee, a teba som sa chcela este opytat, kde to na zahori byvas?

barunka
1. aug 2008

sylvie, tak to máte pekný byt, dosť veľký. tam sa vám bude dobre bývať

emjee
1. aug 2008

ja uplne na zapade 😀 zahorska ves

sylvie
1. aug 2008

barunka, hlane Ejko tam bude mat celkom dobry vybeh.. 😉 chudaci susedia sa zblaznia, su to taki starsi manzelia.. ale zase by mali byt zvyknuti, lebo ti pred nami mali az 2 deti..

emjee, tak to poznam, aj jedna kamoska tam byva, ale ona ani jej manzel nie su povodne odtial.. uz je to par rokov co tam kupili domcek.. ona sa tam prestahovala tiez z devinskej.. a su tam spokojni..

emjee
1. aug 2008

tak to asi nebudem poznat, lebo ja tu uz skoro nikoho nepoznam, okrem spoluziakov a par dalsich ludi 😅 je tu inak vela dostahovanych, takze asi sa paci, aj ked mne sa vela veci nepaci, no ale muz odmietol ist byvat do blavy, tak sme kupili blizko pri nasich

barunka
1. aug 2008

emjee, ja mám tiež rodinu na záhorí a tiež sa im tam páči. Prisťahovaní sú tam, a nechystajú sa odsťahovať 🙂

sylvie, a možno sa budú tešiť. Deti sú lepšie ako telka, v tej teraz poriadne nič nedávajú, tak budú pozerať na Erika 😀

sylvie
1. aug 2008

emjee, a tvoj manzel je odtial origos? ze odtial nechce ist? ale vsak dobre robi.. mate tam pekne, vela prirody.. a co sa tebe nepaci?

barunka, skor budu pocuvat ako pozerat.. 😉