Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
13. dec 2007

mixka, silvinka to riešila súrodeneckým kočíkom a oni majú väčší rozdiel (rok a 4 mesiace) a myslím, že ho dosť využili, ale oni majú ešte aj golfáče pre každého zvlášť a hlboký kočík pre lukiho zvlášť 😉

tilly
13. dec 2007

inak my sme mali strašnú noc, domčo je chorý a úplné kŕče mal, strašne ním triaslo a ťažko dýchal, febrilné krče to asi neboli, lebo nemal až takú teplotu, neviem, či to bol laryngitický záchvat, ale to už mal a nevyzeralo to tak, ideme k doktorke, uvidíme je mi z toho smutno, moje malinké choré ☹

tilly
14. dec 2007

hurrrráááááááááááá, už to ide, to je hrozné takáto odstávka 😀

malý má našťastie len zelené sople, je prechladnutý, máme len pamycon, ale predvčerom v noci to vyzeralo desne, som sa strašne bála

kattum
14. dec 2007

Tilly, skore uzdravenie, take krce sme i my mali pred rokom, je do dost hrozne, takze viem, co ste si prezili.

Prajeme vsetko naj naj Tomikovi a Matikovi k dnesnym 2.narodeninam! Este ze uz MK ide, myslela som, ze im uz ani dnes nezaprajeme.

Ena uz mas ten buggyboard? Ja este nie, cakam, aky vyberies ty a budeme opakovat...

eta
14. dec 2007

ak my sa pripajame ku gratulaciam,takze Brunkovi, Tomaskovi a Matikovi vsetko vsetucko najlepsie 🙂

eta
14. dec 2007

ups..ak=aj 😔

ena
14. dec 2007

aj my prajeme nasim 2 oslavencom vsetko najlepsie, ale teraz uz maju asi tortu zjedenu a spinkaju 🙂

Kattum: este sme nekupovali, budeme az v januari a pojdeme ho asi pozriet do Rakuska..

Tilly: mozem ta poprosit, ty si v Rakusku cstejsie ako my, ak by si nahodou zbadala takyto kiddyboard, nemrknes na cenu? http://www.buggyboard.info/page.php?buggy=81
dik 🙂

geegee
14. dec 2007

mozem sa vam sem pripliest? 😅
Kiddyboard je samostatna cast kocika? Zrejme na kazdy typ kocika iny typ boardu? Cize potrebujem na hlboky aj na golfac? Nikdy som sa o to nezaujimala, ani som veru nevedela donedavna ze nieco take je 😅

zuz11
14. dec 2007

ahojte, inak neviete ako sue? nerodi nahodou? 🤐
lebo ani na ICQ som ju cely den nevidela 🤐

geegee
14. dec 2007

ja som ju videla na MK dnes...takze nerodi...iba ak s notebookom na bruchu 😀

ena
14. dec 2007

geegee: na tej stranke, co som dala pred tvojim prispevkom je taky univerzal buggyboard, pozri si podla typu kocika aky mas, ci ti pasuje, lebo my mame trojkolku quinny speedi sx a golfac chicco ct 0,5 a pasuje na obidva..
inak v podstate su 2 druhy boardov, bud sa upinaju po bokoch na kocik alebo v priostriedku, len my musime napriklad mat ted z upinanim na bokoch, lebo tam kde sa dava ten druhy mame na kociku brzdu

ena
14. dec 2007

zuz11: sue ma termin az po mne.. sa nema co predbiehat a rodit skor 🙂)

mixka
14. dec 2007

eni, tebe sa ti uz blizi... 🙂 uz si dusevne pripravena ??? strasne to leti, pred chvilou som ta vymakla, ze mas v pase tehu a ty uz ides rodit... 😨

ena
14. dec 2007

mixka; ja pripravena, len babo asi nie, ked sa neotocilo tak ako ma.. alebo chce zlostit mamu hned od zaciatku, male tvrdohlave 🙂

geegee
15. dec 2007

ena dik, ja to budem riesit az na jar, tak dovtedy hadam zmudriem 😀 na zimu mame patron cesky a golfac chicco ct04

zuz11
15. dec 2007

ena 😀 😀 😀 tak dohovor Tvojmu chrustovi nech sa dobre otoci a na termin vyjde von aj sam lebo ze je za vami dlhy poradovnik 😀 😀 😀

tilly
15. dec 2007

boože, eni, že 39tt, to je strašné 😀 už to máš za pár... my sme sa začali snažiť, akurát, keď vám to vyšlo 😖

my tak skoro do rakús nepôjdeme, skús si to mrknúť na rakúskom ebay, dosť často sa tam takéto veci predávajú, alebo skús silvinku, inak nejaké boardy mali aj v babyone alebo v toys r us... len ceny ti nepoviem, aj keď som to pozerala pre janetku, ale už si nepamätám...

kattum
15. dec 2007

zuz11, teraz som si vsimla,ze tvoja Hanka mala rocik predpredvcerom, gratulujeme!

ja dufam, ze ku golfacu uz nebudeme board potrebovat...

geegee, tak to mas iste uz i od doktora?

kattum
17. dec 2007

Baby, co sa deje, vy to tu sabotujete? Kde ste vsetky?

tilly
17. dec 2007

ahoj, asi všetky oslavujú 😀 cat je bez netu... ja robím všetko možné, len to, čo mám nie, kurnik, sa trápim s excelovskou tabulkou 😝 milión údajov, dúfam, že sa mi posunie niekde nejaký riadok a bude to v ... hlavne, že sa tu zabávam, 😠

verulka
17. dec 2007

ja som tiez trosku rozlietana, ale mame novinku- cakame chalana a este bonznem enu, ze krpec sa otocil psravynm smerom 😉

tilly
17. dec 2007

ste sa stretli s eňou? tak teraz si budeme držať palce, aby to bolo prvé novorodeniatko roku 2008 😀

tilly
17. dec 2007

myslím to enine, nie verulkine preboha

mixka
17. dec 2007

verul, gratulujem 😵
eni, aj tebe... 😉

tilly
17. dec 2007

mixi, poriešili ste kočík? alebo detičky? 😉

geegee
17. dec 2007

kattum, potvrdil to uz aj doktorko 🙂 Videla som aj ciernu bodku na sone 😵

arabeska
17. dec 2007

verul teeda tak xlapcek?velka gratulacia 😵 😵 boli aj deti s tebou?

mixka
17. dec 2007

tilly, ip 🙂
geegee, krasna sprava 😉

tilly
17. dec 2007

je, geegee, gratulujem

kattum
17. dec 2007

no parada, hned sa to tu rozbehlo!

Vsetkym gratulujem, neviem, ktorej skor...

Verulka, ved piate bude dievcatko...
Ena, to si dal mlady pan nacas, dufam, ze i ten moj sa otoci, budfem vediet vo stvrtok!
Geegee, gratualcia!
Tilly, nech ta excel poslucha!
Mixka, ty mas nejaku novinku, ci som moc zvedava? Uz som citala, ze zhanas surodenecky kocik... prezrad, aspon cez IP