Vyhrali ste už niečo v Eurojackpote?
Ahojte. Vyhrali ste už niečo?
Hej už zopárkrát,ale do 100€,ale určite viac prehrala. U mňa je to taký kazdomesacny rituál po výplate.
Aj ja raz 23 a potom 12. Ale vo výsledkoch je písané že koľko Slovákov vyhralo. Myslíte, že je to klamstvo?
to ja si radsej kupim sem tam nejaky zreb. tam mam vacsiu sancu, ze sa mi vrati aspon to, za co som ho kupila 😀
Poznala som chlapa, ktorý vyhral 70 miliónov. Vtedy boli ešte koruny. Okamžite dal výpoveď v práci. Viem, len toľko,že hneď po ňom vystartovala mafia,žiadala výpalné. Potom riešil ešte dcéru,lebo k sebe pritiahla všetky individuá.
Ked si pozriete tie štáty kde sa vyhravaju najvyssie sumy tak su stale na prvych miestach bud Nemci, Fini, Svedi alebo Poliaci. Akoze chapem, ze je tam omnoho milioniv viac ludi, ale akonahle ide o nizsie sumy tak su tam len Slovaci. U nas vyhra niekto vysoku sumu raz za 5 rokov.
@kosicanka2018 Tak pre Nemca minut peniaze na cely tiket,nie je az taka strata.
Asi 100€ :D ale hodil som tam cca 1500€ ( za 3 mesiace cca :D ) ja to beriem len ako srandu, viem že šanca na vyhru je 0.000000001% .. kolega s tym začal ako preteky, kto skor vyhra. :D .. ale zaklad je minat len peniaze ktore nepotrebuješ a nebudu chybat..

max 20 euro.