Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
18. mar 2011

@nikoletkaa ak hráš intenzívne rok všetko možné a nič nikde nevyhráš...tak ta viera ťa prejde 😉

ela2710
18. mar 2011

@angelheart ahoj, ten casopis som dostala 🙂 a kukla som su tam skvele vyhry za krizovky 🙂 vcera mi priatel bol kupit kopu kritoviek. tie co vzdy, uz mam hotove napinave krizovky aj krizovky do vrecka, takze budem posielat

ajulienka81
18. mar 2011

@martinka17 a co jete na veceru? ak sa mozem opytat... 😅

nikoletkaa
18. mar 2011

@martinka17 tak to verim preto, ja už tak často nehrám, len sem tam skôr som za členstvá v kluboch a vernostné programy, ako súťaže

martinka17
18. mar 2011

@ajulienka81 teraz v podstate niekedy nič, len mlieko, niekedy chlieb. Samko má svojský režim, ráno nič, desiata trošku chleba alebo niečo podobné, potom polievka, mlieko pred spaním, okolo 14.30-15 pokus niečo zjesť, asi tak 3 lyžičky z druhého jedla. O 16-16.30 väčšinou zje druhé jedlo a ak mám šťastie, tak sa ešte pozrie na chlieb a dá si malý kúsok, večer mlieko 😉

martinka17
18. mar 2011

@nikoletkaa ak je vernostný, to hej, to ja vyhrám,lebo nazbieram body, ale ak sa losuje, hlasuje....bez šance 😉

zuzka2010
18. mar 2011

neviete kde by som nasla casopis napady a rady s tematikou velka noc?myslim niekde na nete

nikoletkaa
18. mar 2011

@martinka17 vďaka aspoň za vernostné programy no nie, lepšie ako nič

ajulienka81
18. mar 2011

@martinka17 mam tu nieco pre teba, ty si z KE, toto je sice PO, ale tak ak ides prerabat kupelnu.. 😀
http://www.jemnemelodie.sk/cms/front_content.ph...

ajulienka81
18. mar 2011

@martinka17 tak asi mu to staci. nasa mala papa pomerne pekne, niekedy sa aj bojim, aby jej zle nebolo... 😉 ale vecer mavame vacsinou este tu kasu, lebo ona achlieb a rozky iba mrvi, odhryza iba tu natretu cast a ja nie vzdy mam chut s nou bojovat a po kuskoch jej to vkladat do ust, k ed ona vsetko "sama". a ja este dojcim.

martinka17
18. mar 2011

@ajulienka81 ja tiež dojčím, aj ke´d už len v noci a mlieko cez deň...a bojovať s jedlom, iný spôsob krmenia zatiaľ poznám len raz do týždňa🙂

angelheart
18. mar 2011

@majina1974 - môžem sa spýtať...aký veľký alebo aký malý je ten maskot? Ja rozmýšľam, či chcem tričko alebo maskota. Tričko ma sklamalo v tom, že tam vlastne nie je napísané, že je k MS 2011 - ja som do hokeja a futbalu fanatik /nie iba keď sú MS, ale nonstop už okolo 15 rokov/ 😀 😀

angelheart
18. mar 2011

@martinka17 - súťažíš ešte na nete alebo si to po pár pokusoch vzdala? Lebo ... poznám veľa takých, čo povedali, že NIKDY nevyhrajú a vyskúšali (lebo som ich presvedčila, že nevyhrá len ten, kto nehrá 😅 ) a pár výhier už majú doma. Aj malé, aj väčšie. Ja som od súťaží asi závislá alebo čo 😝 😀

martinka17
18. mar 2011

@angelheart ja som všeeetky súťaže na nete aktívne hrala vyše pol roka, teraz občas a niiiiiič, ani jedna výhra, len nadoma.cz jedna fotka vyhrala 😀 Ja proste fakt nevyhrávam, mňa šťastie obchádza 😵

slavka11
18. mar 2011

@angelheart maskot ma 25 cm

angelheart
18. mar 2011

@martinka17 to faaaakt? Ja keď nevyhrám dva- tri mesiace po sebe, už šomrem, že kde to viazne 😀 ale nie, to len tak zo srandy... minule som sa rozhodla, že všetky výhry budem fotiť a evidovať, mám to v Exceli. Je toho poriadne veľa, až sa niekedy hanbím 😝 😅
@slavka11 ďakujem. Myslela som, že to bude niečo menšie. Vezmem ho aj ja, keď na mňa ostane 🙂
@ela2710 som rada, snáď sa Ti pritrafí aj výhra, držím palce

majina1974
18. mar 2011

@angelheart nemerala som ho no tak asi 30cm,taky nie moc velký.Mne to vyhovuje,aspon nezabere vela miesta,je celkom chutny.Prišiel v malej krabičke kde mal zložené telo a bol na podpis,takže by sa nemal stratit po ceste.ahoj.

majina1974
18. mar 2011

@adulikka mam internet krátko,zatial fotky posielat neviem,somcele dni v robote nemam sa kedy učit.ahoj.

majina1974
19. mar 2011

prišla som v noci z práce a chcela som íst na bueno.Nevete ako je možné že dávno po polnoci mi nahdzuje,že moj komentár už nebude obodovaný a že som už písala do poradne,aj ked to bolo už včera pred obedom naposledy?Už sa vám to niekedy stalo?Potom mi už komentáre napísat išli,aj tip na výlet,no to ostatné nie.Odpovie mi niekto,čo mám robit?ahoj.

dad25
19. mar 2011

ahojte na buene je nove mesto v googli mi vyhodilo kodaň a je aj nova hadanka.

ajulienka81
19. mar 2011

@dad25 hadanku som dala tchýně, mesto neviem, napadol ma Pariz

martinka17
19. mar 2011

@majina1974 niekedy to ešte blbne, skús cez deň ešte raz 😉
@angelheart blahoželám 😵 😵 😵 😵 , ja mám v takých veciach od narodenia smolu, ale nevadí,aj tak tostále skúšam, že raz sa moooožno niečo podarííííí

@ajulienka81 mňa už nebaví súťaže vyplňať, keď to tak biedne hodnotia🙂

@dad25 radšej počkaj na druhú indíciu, aj tak tie body asi nestihneš použiť, ak to vôbec vyhodnotia 😠

rencha1986
19. mar 2011

Soutěž o porcelánovou panenku (soutěžit mohou všichni s adresou v ČR)

http://www.dejsinaprofil.cz/?page_id=8306