Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
7. nov 2012

@stina super, ja som minulý týžden skúšala a nič ☹ a tento týžden to v tom čase nestíham....

janulka54
7. nov 2012

@stina gratulujem 🙂 a ako si hrala, presne v tu hodinu si sa prihlasila a začala odpovedať na prvú otázku? alebo ako? daj tip nech sa podarí aj nám vyhrať 🙂 ďakujem 🙂

petka1982
7. nov 2012

@bluen ahoj,ja som posielala a ako pozerám,tak je to samí čech,a zoznam je dosť dlhý,takže ich asi bolo 200 ☹

stina
7. nov 2012

@janulka54 proste som to v ten čas, kedy chceli..7,15 poslala. neviem recept...skúsila som a podarilo sa. Držím Vám palce, nech každý vyhrá 🙂

samulsonka
7. nov 2012

@stina ja hrajem kazdy den a nic ☹ no neviem lebo ked pozriem presny cas na nete a ten co mam v pc je tam rozdiel 2 min, tak neviem ktoreho casu sa mam drzat

putney
7. nov 2012

Ahojte, dnes mi prisla sms, ze som vyhrala balicek Elseve od Lorealu, tak sa tesim, musim ale postou poslat uctenku, tak dufam ze ju najdem 🙂 A tiez mi prisla Nivea, ale nemala som tam diar, ale vzorky boli, ale som v klube len velmi kratko, tak asi preto.....alebo neviem. Kazdopadne zo samponov sa tesim 😉

moname
7. nov 2012

@putney diár bolo treba objednať-aj ja som len prvý rok-tak do toho prídeme

darymorka
7. nov 2012

Dnes mam super den 🙂 podarilo sa mi na lose vyhrat 20 eur 🙂 🙂 🙂

bluen
7. nov 2012

@petka1982 toto si pozerala? http://www.corega.sk/sutazte-s-coregou/?termsAc... ja tam vidim samých slovákov a iba 54, písala som im a povedali že na sr bol malý zaujem.. nechapem ja som to posielala..:/

petka1982
7. nov 2012

bluen no super,tento som nevidela,len ten na českej stránke corega.cz...na tejto som medzi výhercami,tak super...kam si to posielala? ja som posielala do Prahy sa mi zdá

petka1982
7. nov 2012
rossio
7. nov 2012

dnes som pisala spolocnosti kras preco mi neprisiel album a prisla mi takato odpoved....
Vasu zasielku sme skutocne obdrzali dna 14.9.2012. Album sme Vam zaslali uz
19.9.2012. Bohuzial s touto zasielkou sme mali trochu problem, nakolko nie
ste jedina, ktora neobdrzala album posielany prave 19.9.2012. Informovali
sme sa na poste, vyzera to tak, ze sa stratila nejaka cast celej tejto
zasielky. My bohuzial nevieme, ktora cast to bola, takze mozeme len cakat,
kto sa nam ozve zo vsetkych adresatov, ktorym v ten den boli albumy
posielane. Mrzi nas vzniknuta situacia, a album Vam samozrejme posleme opat.
Prosim vsak o chvilku strpenia, nakolko albumy chodia od nas obycajne v
piatok.
davam to tu ak by nahodou niekto tiez v tedy posielal a neprisiel mi album, keby ze sa neozvem tak mi ani nepride

alexandra33
7. nov 2012

@adulikka
v tom lenprezeny.sk nikdy neviem ci som uz poslala odpoved, nevyradia ma, ked nahodou poslem do jednej sutaze dvakrat odpoved 😒

jadi
7. nov 2012

dnes i mne prisla nivea so vzorkami, aj diar 🙂

moname
7. nov 2012

bóže nech už nikdy nevypĺňam oriflame súťaž,práve ma telefonicky znásilňovali že katalóg donesie, že nech robím poradkyňu a nespomenula žiadny hojivý zázrak ☹ -no proste ja už má poradkyňu a katalóg len výhru nie 😀

alexandra33
7. nov 2012

baby nevie niektora kolko otazok mala ta dignostika matriciane co prisli zadarmo vzorky od biodermy ?

miriiama
7. nov 2012

@moname ako si potom potvrdim spravnu odpoved ???

putney
7. nov 2012
darymorka
7. nov 2012

@moname aj mne volali-ale som jej jemne naznacila,ze nech neotravuje,tak ma moc neobtazovala,ale ten zazrak tiez nemam ☹

moname
7. nov 2012

@miriiama nehnevaj sa ale kde?

moname
7. nov 2012

@darymorka čo naznačila jednoducho sa nedalo vtieravá darmo som jej hovorila že objednávam a mám katalóg len hustila a hustila a to už tu robí každá druhá poradkyňu 😀

alexandra33
7. nov 2012

a ja robim s oriflamom, prave dnes som bola po tovar, co sa tyka predaja je to dost bieda ponukat ☹

bluen
7. nov 2012

@petka1982 ja som to posielala normalne na slovensko... ale nahnevalo ma to.. hned som to poslala, som sa tešila že budem mať pre maminu, aspon aj ked maličkosť.. a oni ich tolko uverejnia...:(

gituserik
7. nov 2012

dnes som vyhrala na fb-u vo figaro pexeso cokoladku tatiana. skusala som to niekolko dni, nikdy sa nedarilo a dneska hned na druhykrat. tak aj cokoladka potesi, mnam 🙂

ready880
7. nov 2012

baby,prisla uz niekomu vyhra z buena ostrovy? nemali posielat mesiac po ukoncení sutaze?

petrav78
7. nov 2012

@vera1132 dakujem ti, mam uz aj rukavice, aj sal aj tasku aj ozdoby a aj baby balicek :DDD a k tomu darceky pre 4 clenov rodiny :D

samulsonka
7. nov 2012

@ready880 mne este nie, cakam kazdy den na postarku a nic ☹

1ingrida1
7. nov 2012

@stina gratulujem 🙂 dufam ze aj nam sa uz konecne postasti 🙂