Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
25. jan 2010

maggi mi schválilo recepty budú 2 balíčky 😀

roxynqka
25. jan 2010

Toto nahlavu.net má byť odpoveď c? 🙂

krinolina
25. jan 2010

peti ja neviem ja som dala acko na nete somnevedela najst a logicky som si tipla ze A

roxynqka
25. jan 2010

Ach kašlem nato 😝 😝 Idem sa radšej učiť 😀 😀

krinolina
25. jan 2010

peti aj ja idem a co sa ides ved uz su asi uzatvorene znamky ci nie???ja mam v pondelok skusku

roxynqka
25. jan 2010

No Dani uzatvorené sú, aleee nás už normálka skúšajú na druhý polrok ☹ ☹ Svinstvo 😒 😖
No tak sa len uč moja, budem držať potom palčeky 😉 😎

krinolina
25. jan 2010

dakujem to mam poslednu...vsak ale vam mohli dat trosku vydychnut...jaaaj uz co by som mala zimny semester za sebou a mohla sa sustredit na bakalarku ale zatial mi je takto fajn nechcem zazit to obdobie pred statnicami

ivako
25. jan 2010

dnes mi došla kefka

maggi nič 😠

buchta11
25. jan 2010

Baby :D mne to nedalo.. dnes mi ta vyhra este nerpisla tak som tam zavolala ze nech sa nesmeju ale za som sa nesptala ked sme telefonovali co som to vhyrala :D.. tak ze cimi nemoze povedat a velmi ochotne.. takze je to nakoniec kniha od Edity Sipeky - Kam sa podel Adonis ... :DDDDDD

krinolina
25. jan 2010

hmm zuzi knihu si nechcela ze?a kde si to vyhrala vlastne?

saisa1
25. jan 2010
ivako
25. jan 2010

s radostí Vám oznamujeme, že jste se stal/a výhercem soutěže na našem webu maxiluxus.cz o revoluční výrobek k úpravě vlasů Curlformers .

tak predsa niečo 🙂

mikalove
25. jan 2010

ivako super, mne dnes mail, že som vyhrala encyklopediu grécko

krinolina
25. jan 2010

saisa zahlasovane
ivako gratulka

krinolina
25. jan 2010

fiiiha stani to by som aj brala..gratulujem

mikalove
25. jan 2010

ved sa teším, grecko mame radi

susanap
25. jan 2010

Gratulujem k vyhram.
Mne samozrejme ako vzdy nic. Uz mi vychadza len jedno porekadlo.
Nestastie v hre stastie v laske 😀

glumdolf
25. jan 2010

Táák aj na mňa sa usmialo šťastie. Vyhrala som s filmom Sherlock holmes - lupu v koženom obale. No som zvedavá čo s ňou budem robiŤ. Ja som chcela vyhrať DVD. No ale vyhranému koňovi na zuby nepozeraj. 😀

krinolina
25. jan 2010

glumdolf...mozes potom s tou lupou patrat po nejakych super sutaziach gratulujem 😎

babula90
25. jan 2010

glumdolf 😀 nechaj na neskôr, moja Emma je bádateľka, skúma všetko možné, na dovolenke pri mori robila bádateľské objavy a mušle sme hľadali od rána do noci 😀 😀
ahojte, nestiham 5 dní súťažiť, závidím všetkým bezdetným viac času na všetko. 😉
Gratulka k výhram. Ja stále nič.

glumdolf
25. jan 2010

baby, nerada otravujem - ale chcela by som Vás poprosiŤ o kliknutie - totiž manžela chcem prekvapiť a rada by som ten bilboard vyhrala -
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=e7...

Viem že je to komerčený sviatok ale čo už keď inokedy by som sa k niečomu takému nedostala. 😉 Ďakujem.

titkovamiriam
25. jan 2010

ahojte ja dnes kniha z vyberu no tu musim zaplatit 🙂

mikalove
25. jan 2010

glum, máš hlas

krinolina
25. jan 2010

dala som ti bodik je to podla ip alebo ako???lebo zajtra by som mohla z ineho kompu 😀 😀 😀

glumdolf
25. jan 2010

krinolina ak to bolo na mňa tak nemám potuchu. Ale hlasovať sa dá každý deň. Rozbehla som normálne veľkú akcošku - všetkým kamošom som na FB nakázala hlasovať, tak som zvedavá, mohlo by to vyjsŤ. Aj lokalitu som si vybrala takú menej zaujímavú. (ešte šťastie že manžel robí na kramároch).

Mikalove vrelé dík. 😉