Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
16. jún 2011

@laulau prechádzala som pár stránok dozadu a až teraz som si všimla Tvoj príspevok, ale neporadím Ti nič...na tej stránke som nikdy nevyhrala, ani ju nepoznám, ale skús im napísať, kde to uviazlo...

slavka11
16. jún 2011

opat nove sutaze na http://www.ceske-souteze.cz/

martinka17
16. jún 2011

@angelheart ale príííde, neboj 😀

slavka11
18. jún 2011

WWW.NADOMA.CZ - DARCEKY
dievcatka objednavali ste si za body z nadoma darceky ked spustili novu verziu? A ak ano doslo vam uz nieco. Ja som im totiz pisala uz 3x ze kde mam darceky. Najprv mi napisali ze to preveria, potom mi napisali ze o darceky nepridem ze sa oneskorila dodavka a poslednykrat mi napisali ze rokuju s dodavatelom darcekov. Takze parada asi ich dostaneme az k vianociam ak vobec a to som si ich objednavala myslim isto medzi prvymi.

angelheart
19. jún 2011

@slavka11 ja som to tu písala, tiež mi napísali, že o darčeky neprídem, ale na 99,99% si myslím, že áno. Podľa mňa už nič nepríde 😠 a na stránky už nechodím. Oni len sľubujú, nič viac.

angelheart
19. jún 2011

Ozaj, prišla mi tá výhra z woman.sk 😀 Prišla nejaká retiazka, nie som doma, tak neviem presne, ale volala som s otcom, je to doma 😀 😀 a nemusela som ani urgovať 😝

martinka17
19. jún 2011

@angelheart ja som ani len nemala šancu si niečo objednať, vkuse je to bez darčekov 😲 😖

angelheart
19. jún 2011

@martinka17 aj tak si o nič neprišla 😒 Ja som objednala a nič z toho 😠 a už ani nič nečakám ... darčeky podľa mňa už nebudú, keď si pozrieš úvod, body môžeš čerpať na súťaže, v ktorých niečo vyhráš (ale také súťaže tam NIE SÚ!!!!) a na blog ... na to sa im môžem .... o darčekoch tam nie je nič. Takže nebudú. Ale...tie staré objednávky mali vybaviť, veď vtedy ich mali, alebo aj to bol podvod ... Unilever ide do hája, hlavne, že máme kupovať výrobky. No určite...

martinka17
19. jún 2011

@angelheart no super, tak som prerobila a neprerobila asi v jednom ťahu 😝

angelheart
19. jún 2011

@martinka17 asi tak nejako 😒

slamienka
20. jún 2011

ahojte, skuste, dalo mi tocit rimmel

labus
20. jún 2011

mne nedalo...

labus
20. jún 2011