Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babula90
5. jan 2010

katuska, ja tam nie som 😉
inak niektorí sú tam 7x aj 10x 😕

tin007
5. jan 2010
sozda
5. jan 2010

renettka, mamine želám skoré uzdravenie a ako satisfakciu veľaa...a výhier

titkovamiriam
5. jan 2010

ahojte dnes len metro katalog a som myslela ze pridu maggi misky a nic,kucharka nic-uz tam ani nechodim,maggi schvaluje kazdy den-super,budu dalsie darceky.

niekto mal dotaz navyhry -zacalo to vzorkami kozmetiky,detskej stravy-vela,vela,vzorkami vloziekmtamponov,vizitky-ti boli super,fotky canon -to bola mania a suprova,knihy s nabozenskou temou-tozne patricky,krize,svatena voda,potrava pre psy macky a potom zacali vyhry-kozmetika roznych znaciek,odmeny magi,moje dite,nadoma,emco,penazne vyhry z krizoviek,detke potrainy,mc donald kupony,....a uz si na viac nespomeniem ale vela vela 😀 😀 😀 ked bilancijem 2009 na taketo veci suprovyyyy 😀

titkovamiriam
5. jan 2010

a este mydla,sviecky,bueno vyhry....,pribinacik jojo... 😀 to my krical syn ked som povedala ze co som vyhrala-postarka total na nervy z nas 😀 😀 😀

avanka
5. jan 2010

Miriam, normalne mam komplexy, kam sa ja hrabem s 2 knihami, parfemom, Maggi, vzorkami, Moje dite, Nadoma a tak 😀 😀

babula90
5. jan 2010

miriam, super, ja sa chystám spočítať výhry za rok 2009 😀

ivako
5. jan 2010

tak to ja som napočítala okolo 100 výhier 😀 a to som nepočítala konkrétne veci,alebo kolko krát som vyhrala a to pri niektorej sutaži aj 5 veci prišlo 😀
dufam že aj tento rok bude aspon taký dobrý 😉

ivako
5. jan 2010

a to som ešte nepočítala maggi 😀

babula90
5. jan 2010

babenky z BA, chystáme sa zajtra do BA, budú otvorené obchody???

frida330
5. jan 2010

No baby teda super 🙂 take paradne vyhry.Ja som ich nemala tolko vobec.Tak s radostou sa k vam pridavam a budem sutazit s vami 😉

lipipipi
5. jan 2010

Ivako 100 výher 😲 😲 😲 😲
Tak to se nestačím divit.Já teda zatím vyhrála jen jednou,plus nějaké vzorky,balíček pedigree pro štěně,vložky,dětská výživa-té bylo dost..jinak žádná výhra.Teď mám teda na maggi schválené recepty za 500bodů tak čekám a nemůžu se dočkat.Oni napíšou nebo jak dají vědět?

ivako
5. jan 2010

maggi niekedy napíše a dá si vybrat ,aký chceš darček a niekedy pošle aký chce

http://www.nabytek-homemarket.cz/ft/soutez-o-da...

frida330
5. jan 2010

Vyhrali ste niekto aj na stranke fann alebo woman?

wighy
5. jan 2010

wow baby tak tomu teda hovorim obrovsky pocet vyhier

mam na vas otazku ako je to s danovym priznanim???teda s vyhrami???

ivako
5. jan 2010

no taku vyhru som nemala,že by som musela podavat danove,su to menšie výhry,ale o to viac potešia 🙂

http://fanfikce.cz/content/soutez-o-singlove-cd...

wighy
5. jan 2010

ivako a od akej sumy je to potrebne priznat???nevies nahodou

ivako
5. jan 2010

tak to naozaj neviem 😒 to by vedela betka ona vyhrala vačšiu cenu,skus jej napisat IP

babula90
5. jan 2010

uz to tu bolo neraz spomínané, tuším nad 5000 Sk sa platí daň z výhry, platila som ju aj ja, ked som vyhrala oblečenei zn. CHANTALL za 10 000 Sk 😖 , ale ako som na materskej, dane z výhier neplatím , nemám príjem, budem to riešiť v marci, inak niektoré firmy sú nespravodlivé- vyhrala som dovolenku a napísali, že je v hodnote 20 000 Sk- takže daň je z tej sumy a ked som priplácala druhu osobu, ten isty zajazd stal 10 000 Sk 😠 🙄 , riadne zavádzajú!!!!!!! bola som veľmi nahnevaná.

wighy
5. jan 2010

babula to fatk??to su poriadne svi.e 😠 😠

ja sa len preto pytam lebo na tej rulete od dahoferu som ten softver vytocila a muz si vybral nieco za 259€ tak ci to budem musiet niekde priznat 😕 zatial to sice neprislo tak sa uvidi a ci vobec sa to prizna za minuly alebo az za tento rok, ja sa vobec v tychto veciach nevyznam 😒 a odkial mam vediet aku to ma vlastne hodnotu,to by mi mali oni dat k tomu nejaky papier nie??????

titkovamiriam
5. jan 2010

fan a woman nic

penazne vyhry su hned zdanene a tie ostatne neviem,nevyhrala som tak drahu vec

titkovamiriam
5. jan 2010

a to som si nespomenula na vsetky-mapr vychsdzkove palice,rozne nalepky a samolepky, 😀 😀 😀