Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
16. sep 2010

ja som bueno dala donutila ☹ , ale asi mate pravdu bude to bolek polivka

martinka17
16. sep 2010

@zuzin78 aj mne tam sedí donutil, ten je taký aj sem aj tam...uvidím zajtra, aj tak tie body pripisujú rýchlosťou šprintujúceho slimáka 😠

martinka17
16. sep 2010

@titkovamiriam pustilo mi to len jeden hlas, tak aspoň to 😉

miracko
16. sep 2010

@martinka17 kedy to konci ???

nankaa2
16. sep 2010

@titkovamiriam zahlasované 😉

miracko
16. sep 2010

myslim bueno? Na konci septembra ?

zuzin78
16. sep 2010

@martinka17 mne hned vyskocil na google donutil,ked som tak zadala indicie. ja som to tam uz napisala, ved uvidim kto bude mat pravdu. 😵 ale uz by mohli nieco vyhodnotit, ide im to strasne pomaly.

zuzin78
16. sep 2010

@miracko to som aj ja zvedava kedy to konci,ale podla mna az na konci oktorbra, nikdy to nebolo len mesiac a nikdeto ani nevidim napisane.

martinka17
16. sep 2010

@zuzin78 joj, neviem, ja to len beriem tak, že za chvíľu budú čokoládky preč a potom strartím motiváciu bojovať ďalej, dnes ich už nestíham, mi chýba asi 80 bodov, ale mám pocit, že mi nepridalo body za test.

zuzin78
16. sep 2010

@martinka17 tak to si sikulk,a mne chba este velmi vela na cokoladky.
teraz som citala v novinkach, ze sutaz zacala 1.9 a dva mesiace mozeme zbierat body.

mas pravdu ja okrem cokoladiek nechcem nic ine a tie sa za chvilku vykupia. 😒

martinka17
16. sep 2010

@zuzin78 fakt je to slabá ponuka, šperky na nohu som nosila, teraz som už "stará" a pílnik, jeden sklenený mám, je super, druhý kúpim čokoládky mňam 😀

ajulienka81
16. sep 2010

bueno bude asi do konca oktobra, aj minule bolo 2 mesiace...nestraste s koncom🙂 ale cokoladky uz teda dost ubudli.. 😒

martinka17
16. sep 2010

som grogy, ale babenky, mám BUENO ČOKOLÁDKY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jupííí, na konte svieti čistá nula 😵

miracko
16. sep 2010

@martinka17 to si dobra, mne chyba este vyse 1000 bodov ale este mi nepriratalo ziadnu hadanku ani nic,,,
ale ak nestihnem cokoladky tiez stracam motivaciu, chcem ich pre decká a ostatne su blbosti pre mna nepotrebne

martinka17
16. sep 2010

@miracko no tie body za hádanky, tiež sila, jasné je, ide o to udržať čo najviac ľudí dlho online a získať body za príspevky, ale načo dali tie hádanky potom toľko, akurát oblbovali 😠 Sa priznám, asi 200 bodov mám spolu za pridávanie komentárov, ale pomalá stránka, umelé témy, to ma nebavilo 😒 Koník je lepší 😀 a čokoládky sú pre mňa, tak na týždeň vydržia. A som zvedavá, kedy pošlú, či by som stihla tú súťaž o topy🙂