Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
24. feb 2009

ahojte, ja som dnes bola 2x vonku, Filipkovi sa akosi lepsie dycha, ani nesopli tolko ako doma...
a pobede sme dokonca stretli dve mamicky, tak som si aj fajn pokecala 🙂 a mala som super mokre nohy, neviem naco nakydalo tolko snehu, ked sa to uz topi 🙄
Filip uz pred osmou zalomil, ale stale sa budi, lebo sa mu tazko dycha, tak spi s nami v posteli, takze opat spavam na 30cm 😅

idu mi smajlovia, huraaaa 😀 😀 😀
Natalka je naozaj krasnucka, aj Filpovi sa paci 😵
vsetky nase deticky su nadherne 😵 som mrkala albumy...

Som teraz dozehlila riadnu kopu pradla, hlavne mariove tricka, to neznasam.
Ja som tiez este nenasla nic pekne na leto, co by sa mi pacilo, okrem riflovych kratasov.z babybazaru mam tiez pocit, ze je to malo prehladne, tazko sa tam clovek orientuje 😖

Miska na MMB mozes hladat aj podla nicku alebo mena a priezviska... 😉

Zajtra idem na schodu volebnej komisie, tak tu moc nebudem, budem sa tvarit dolezito 😀
A chystam sa 1x robit sisky, tak som zvedava ako dopadnu 😅

mouse
24. feb 2009

Ahojte
Katka, ked tu nikoho niet, aj sama si pokecam 😵

my sme boli dnes na velkom vylete - najskor v mojej praci cele doobedie, bolo super. Potom na nozickach, vsetko ok. Z noziciek sme isli k svokrovcom, tiez bolo fajn. Este v nemocnici ma cakali 2 kamosky, nevidela som ich odkedy sme sa prestahovali. Robko cely den zvladol bravurne. Poslednu noc spal super 😵 . Teraz buntosim ja - prave som dopisala pracu do skoly. Idem ju este poslat a sup do perin 😵 😵 😵 .
Zajtra sa popasujem s tymi hodnotenia na MMB.

lilly
25. feb 2009

ahojte, no my sme hore dnes uz od siestej 🙄 Lilly vcera zaspala o 18:00, o 19:00 som pripravila veci na kupanie, ze asi za chvilu vstane, no nevstala ani do osmej, ked sla ordinacia, ani ked sa skoncila, tak som veci na kupanie spratala, kedze slecna sa rozhodla zalomit na nocny spanok uz o siestej.. Zobudila sa po piatich hodinach o jedenastej.. 😕 no a potom samozrejme bola casto hore v noci - o pol tretej a o piatej ju zobudil tato, kedze mu daco strasne treslo v skrini 😠 🙄 som sa zlakla aj ja 🙄 hodinu som ju presviedcala nech este zaspi, tak trosku podriemkavala, no metala sa, takze spanok aj moj o nicom a o siestej sa napapala a uz viskala a dzavotala od radosti.. a ja som ako mechom uderena 🤐
no uz sa mi robi v pekarnicke cesto na sisky, liluska mi zalomila, tak ich snad stihnem aj upiect 😵
a zase davova psychoza.. zuzka pytala recept na sisky cez skype, ja som jej ho dala a rozhodla som sa tiez ich dnes urobit, no to som planovala uz dlhsie, ze ich urobim, a romi navnadena nami, hoci nikdy sisky nerobila, ich urobila rovno vcera 😀 😀 😀

anamor
autor
25. feb 2009

Caute mamule! vidim, ze ma tu niekto hned z rana ohovaral 😉 sisky sme vcera zozrali a boli skveleeeeee 😎
juj som stastna, ze od vcera idu ti smajlovia, bez nich to bolo take neemotivne.

zuzik Natinka tiez lepsie spinka vonku, preto tam spi skoro stale cez den... v noci spava tiez s nami od polnoci zhruba a ja som priserne nevyspata, ale dnes v noci zasa plakala nenormalne, neviem preco, inak celkom v poho noc bola, rano vstala pred osmou a ja som stihla aj upratat byt, lebo ked idem vecer spat cca o 22,00 tak o siedmej som vyspata - ked nie sme 10x hore 😲

Cakama kamosku s kamosom malym,tesime sa na nich 😉 inak nic nove, dnes ziadny mmb balicek, cakam ich este 6. Akurat jednuv vec mam uz doma a dnes som zistila, ze som to na blbe cislo uctu poslala /o jedno cislo menej/ a cudujem sa ze to vzalo 😲 vratili sa mi peniaze, tak som sa tej holke rychlo ospravedlnila a poslala znovu, do kelu.... to as mi este nestalo 😅

katarinkad
25. feb 2009

Kde ste, kto ste???
My sme boli vonku na prechadzke, lebo Boris je nejaky umrncany, vsetko hryzie a hrozne slinta, ja myslim ze mu uz asi pojdu zuby. 😵 No chudatko, vsetko trepe do pusy. ☹
No v kocari sa on nudi, spanie nehrozi. No nastastie teraz zaspinkal dnu. Snad si trochen pospi. 😵

Ja sisky nemozem robit, nemam hak do pekarne. 😀 Ale dala by som si. No ale ved chudnem, tak radsej nie. Dnes som uz aj cvicila. 😀 😀 😀

mouse
25. feb 2009

Ahojte babulky,
kukla som albumy, Lilly, super pribeh, Romi, Natalka je nadherna v tych satockach.. Aj Borkovi tusim pribudli nove fotky, fesak je to. No a Filipko - to je smejko veliky s najkrajsimi ocami na svete. Ktovie ako sa ma Janka s Terezkou.. su uz odcestovani? Nestiham moc citat spatne
Ja Vas obdivujem, ze stihate piect, ja som rada, ked navarim, upracem... Je fakt, ze chodime kazdy den aj 2x von niekedy aj viac ako na 2 hodiny, tak potom moc nestiham. Ked Robko zaspi doma, vacsinou doobedny spanok - tak to spim s nim, dokonca mam pocit, ze niekedy zaspim skor ako on.... Leniva zienka som

anamor
autor
26. feb 2009

ahojte, idem ku kadernicke, ale nakukla som k vam 😉 iba trosku skratit asi, uvazujem o ofine, ale asi az pri buducej navsteve 😉 takze nic radikalne....
juj pozrala som Borka, no fesacisko velky to je 🙂 ale ma byt po kom, vsak ? 😉

miska nic si z toho nerob ze nestihas piect, ja ked chodim von nestiham ani veceru, resp. obed uvarit 😝 lebo my ked ideme von vzdy sa tam zabudneme, nastastie Naty spava vonku v kociku na dvore, aj ked nekocikujem a to stiham co treba /pravda ak nie som na mmb alebo na skype 😉 - ale aj relax obcas treba 😅 /

jankazaba
26. feb 2009

Ahojte,
Miska este sme tu, ideme az za tyzden, mala som teraz behacky... Tak som nestihala konika, a nemam uz pocitac, takze chodim Na internet len cez telefon a to neni ono... mala obrazovecka, musim si to stale posuvat, ani albumy poriadne nevidim ☹, ...
Romi - natalka bola krasna cinanka

zuzanat
26. feb 2009

ahojte, tak co dnes varime? 😀 sisky sa vcera podarili, aj ked vyzerali niektore divno, ale chutili super.
Filip zase vstaval pred siedmou, som sa prebrala na to, ze cuva z postele a uz isiel dole 😀 noc nebola nic moc, ale to nerisim, zvykam si. teraz uz buva, tak ja bludim na mmb, sa "vyskytli" korunky, tak to treba vyuzit 😀 som vyhrala vcera aukciu, rifle za 2,65eur - no nekup to 😀 aj krasnucke kratasove rifle na traky som objednala, tak sa tesiiim.
pobede hadam pojdeme von, sa zda byt celkom fajn...

jankazaba
26. feb 2009

Ahoj zuzi, terezka tiez buva, taksom Na internete... ja dnes mam spenat, a tiez sa chystam poobede von, len sa mi do tej cvachtanice moc nechce ☹

katarinkad
26. feb 2009

Caf babulky 😉

my sme dnes mali busy day. Od 05:30 bol Borko hore, sviezi ako rybicka a chcel sa hrat 😝 😠 😠 . O 08:00 sme uz boli na rehabilitacii, potom sme sa flakali po obchodoch, to on rad, ani nemukol 😀 , potom sme boli na chvilu u svokry, potom este ja u lekara a dosli sme domov s tatinkom mrtvi. 😝 Len Borko ma plno energie. 😵 Spat akosi nepotrebuje. Blazni sa na velkej posteli, rehli, vyska.....No mohol by brat aspon trochen ohlad na svojich rodicov. 😀 😀 😀

zuzi, no dobre si kupila. 😉

Fsetky mame krasne deturence, sa zadarili 😉

zuzanat
26. feb 2009

my sme nakoniec vonku dnes neboli, uz sme boli aj vychystany v kocari a zistili sme, ze prsi 🙄 Filipko bol z toho mimo, lebo cely den chodil ku dveram a hovoril PAPA 😔
Dnes mi spal len doobeda, aj to len hodinu. Vecer som mu dala kasu do flase, ale opat zacal protestovat, tak ho dala do stolicky a davala lyzickou a on mi pritom zaspal.Normalne zaklipal ocami a padla mu hlavicka 😔

Zajtra ideme na kontrolu s tym opuchnuty clenkom, predpokladam, ze nic nove sa nedozviem 😖
Na obed som nakoniec robila pizzu, som sa dobre napraskala 😝

anamor
autor
27. feb 2009

ahojte krasky,
my mame 6ty zub od vcera 😝 ako huby po dazdi, mala je patricne k tomu v noci nesvoja, inak poho.
zuzi s tou nozkou nevedia preco je opuchnuta? ani sa to nijako neriesi? pekne s mmb 😉 , pizzu by som si dala aj ja.
jani myslime na teba, zaciatok marca sa blizi 😉

dnes co varite 😉 nemam fantaziu

katarinkad
27. feb 2009

Ahojte babulky 😉

romi, tak vam tie zuby ale rastuuuuuuuuuu. No chuda Natinka, urcite je z toho nervozna. 😢 Ale ved cim skor vyjdu, tym lepsie. 🙂

co sa tyka varenia, som na tom tak ako ty. Vcera som mala niekolko navrhov, no drahy ich zamietol, takze dnes netusim co budeme jest. 😖

zuzi, daj vediet, ako s nozickou. Drzime palce.

kde je lilus??? Aj lasenka tu uz tak daaaaaaavno nebola. 😕 😕 😕

lilly
27. feb 2009

ahojte, dnes liluska prespala prvykrat celu noc.. od pol deviatej, do siestej 😵 😵 😵 romi sa skoro odmietla so mnou bavit cez skype, ked sa to dozvedela 😀 😀 😀 no ja som spala tak od pol jedenastej do polpiatej, ked som si musela ist odsat prso, bo sa to uz nedalo vydrzat...
dnes aj cez den dobre potiahla, tak som pratala
na obed som si robila mliecnu ryzu v pekarnicke, muzik je na 50-tke, tak on sa naje fajnotiek

katarinkad
27. feb 2009

no lilus 😠 tak to fakt nie je spravodlive, ze prespat si celu noc 😠 😠 😠 To sa nam este nestalo. 😖
My sa praveze horsime v nocnom spani. Dnes v noci o pol tretej sa uz Boris tvaril ze je vyspaty, sa skeril na mna a chcel sa hrat. No som mu to zatrhla. 😀 Tak este horko tazko pospal do siestej. 😢

Neviete mi poradit, ako mam Borisovi posunut nocny spanok??? On vzdy odkvecne vecer o siedmej a ja by som chcela aby aspon do osmej vydrzal 😢 😔 😔

ja som obedovala jogurt+2 banany. Sak dieta, ne? Som sa pokusala aj cvicit, no brusaky som musela vynechat, lebo mam svalovku jak slak. 😀

lilly
27. feb 2009

katka, tak sa s borkom este hoinu hraj a ta nech zaspi.. neda sa?

katarinkad
27. feb 2009

no keby sa dalo, tak nepytam radu 😀
Ved sa cely vecer snazime s muzom ho zabavat, robit s nim hocico, no on zaspi proste o siedmej v akejkolvek polohe a neda sa uz zobudit. 😖 😀
Minule sme sa ho snazili zobudit dokonca tak, ze sme ho isli kupat, no on bol K.O. Trochu sa prebral len pri vyzliekani a spal aj vo vani....

lilly
27. feb 2009

no teda... to si ja neviem predstavit.. je ked sa s malou hra vecer aj do desiatej, tak je hore.. a ked zaspi, v poslednej dobe jedine sama v postielke s cumlom, zriedka pri kojeni u mna na posteli, tak kebyze ju vezmem, tak sa zobudi.. aj ked ju prekladam z postele do postielky, tak sa tak napoli preberie, niekedy aj viac a musim ju uspavat znova.. to mi robi hlavne pri nocnom kojeni 🙄

mouse
27. feb 2009

AHojte, Katka, u nas je to presne tak ako pises - o siedmej zaspavanie, o pol siestej rano vstavanie... Lilly, super, ze Ti Lillus spinka celu noc. Aj Robko tak spaval / este pred nedavnom / teraz si v noci raz , dva krat sosne mliecko. Uz bola aj taka noc, ze soskal od vecera do rana...
Katka to je dobry rezim, nemen to, uzite si s muzom vecera, pozrite si dobry film... Ja som bola ovela viac unavena, ked Robko chodieval spavat o desietej.
Jani, stastnu cestu Vam prajem, rychlo sa aklimatizujte v novom prostredi. Tesim sa spravy z teplych krajin 😵 .

lilly
27. feb 2009

no podla mna to nebude pravidelne take celonocne spanie. uz asi 2x spala 7 hodin v kuse no predtym a potom uz len 5..

mouse
27. feb 2009

Skoro som zabudla, v piatok zaciname chodit na plavanie 😵

katarinkad
28. feb 2009

Dobre ranko 😉

misi, plavanie zavidime. Nasmu Borkovi by sa to urcite pacilo, on kupanie zboznuje. 😵
Ked mne taky nocny rezim ako mame teraz vobec nevyhovuje. Ja som spachtos, pre mna je to utrpenie vstat rano o 04:30, alebo o 05:00 a hrat sa s malym. ☹ ☹ ☹ Ja potrebujem spat aspon do siedmej. 😀 Inak som mimo.

Vonku to u nas vyzera na pekny den, neviem co budeme robit. Nemame ziadne plany na vikend. 😨

zuzanat
28. feb 2009

Pekny vikend 🙂
Vcera sme teda boli s nozickou u doktorky, pozerala ci nema Filipko skratene slachy, stlacala ci ho to neboli, chcela vidiet ako chodi, ale ako na potvoru, spravil dva kroky, dovtedy behal cely cas po cakarni 😅 😀 Vraj keby je to cieva, tak to ma fialove a pri dotyku by ho to bolelo, tak je to vraj isto tukove, o 2-3mes opat na kontrolu...

Romi ste sa rozbehli s tymi zubami, my nemame este stale ten jeden uplne prerezany 😖
Ale v noci teda spal dobre, zaspal o pol deviatej, pred 23h pomrkotal,tak som ho dala k nam a papal az o 6h, ale zase vstal o 7h, Katka pre mna aj to je skoro, ja by som potrebovala spat aspon do desiatej 😀 som myslela, ze pojde doobeda spat, ale kdeze, zaspal az po obede, som si k nemu lahla a za tri minuty spal.

Som prave poupratovala, este potom povysavam a hotovo.Sak mam pocit, ze je stale na zemi bordel a to vysavam kazdy druhy den. Mi dnes Mario povedal, ze som horsia ako moja mama 😀

Dnes konecne neprsi, tak sa pojdeme pobede prejst, dufam, ze aj s tatinom.Ten uz ide od pondelka do prace, celkom dobre nam s nim bolo 🙂 😀

Miska na to plavanie budete chodit sami, ako sme sa bavili alebo s nejakym kurzom?

jankazaba
28. feb 2009

miska- budete chodiy Na noviny?
Katka- ja som tiez spachtos-terezka sa budi okolo osmej a to by som si ja pravdze este potiahla aspon hodinku...

Dnes som bola s kamoskou v meste, je tehu, boli sme kuk kocare... A nasli sme super sekac- nakupila som plnu tasku letnych veci- suknicky, satecky, klonuciky, tenke nohavice... - no bude ta terezka paradnica 🙂

mouse
28. feb 2009

Ahojte,
je fakt, ze mi dobre padlo, ked Robko spaval rano do deviatej, ale zas vecer som bola total utahana a on sviezi... Teraz zaspinka o siedmej a ja sa mozem ucit, venovat manzelovi 😵 ... Rano vstane presne s manzelovym budikom, niekedy o par minut skor, to ich necham doma, nech sa spolu jasia a ja si idem zabehat so psom. Teraz si teda moc nezabeham po snehu 😵 , ale ranne prechadzky su perfektne, kazde rano stretaveme srnky 😵 😵 😵 .
Zuzi, nasi Robkovi kupili jeden kurz, potom budeme chodit sami, ako sme sa bavili a je dost mozne, ze sami pojdeme plavat uz zajtra, aj s manzelom.
Janka budeme chodit do DCA, nechcelo sa mi cakat, kym nas v Hupse zaradia. Kde je ten sekac?

jankazaba
1. mar 2009

miska-sekac je v byvalom laugariciu-oproti predavaju kocare
Robi tam mila pani... Obskakovala nas, stale nieco vytahovala a ukazovala...
Ak by si chcela ist Na letne veci, budu mat este tovar

zuzanat
1. mar 2009

ahojte, Miska mohli by sme sa ist niekedy pozriet do toho sekaca 😉
Ja som prave dala robit cesto na osie hniezda 😝 Filip dnes sice spal celu noc, ale o pol siedmej bol hore, na porazenie, sak ja nie som schopna sa prebrat 😅

Kde ste vsetky?

katarinkad
1. mar 2009

Ahojky 😉

zuzi, nas Boris je hore od 05:00 😀 😀 😀 .
Zuzi, nerob chutky s hniezdami. 😝 😝
My dnes nevarime, mame od vcera - masko na sampinonoch s ryzou. Ale treba mi zehlit taku kooooopu, ze az. 😕

zuzanat
1. mar 2009

Ja varim na obed Kalifornske dazdovky 😀 si Mario vybral na MMB.
Som maleho dala vcera spat az pred 21h, som myslela, ze potiahne dlhsie rano, ale ani omylom. Teraz mi o 11h zaspal, ale to bude len na chvilu, lebo bude obedovat, on ma v sebe hodinky 😀 Len potom sa mu pobede uz nebude chciet spat, tak neviem kedy sa vecer ulozi.

Dnes vyzera opat celkom fajn vonku, tak dufam, ze pojdeme, lebo nas taticek isiel na trening, tak zase bude "unaveny" ako kon a nebude sa mu chciet.