Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
30. mar 2009

ahojte,
no podbradnickova foto nema chybu! ja podbradnicky stale nemam 😒 ale cakam ich 😉
natinke sme kupili nove topanocky 😵 prvucicke, tak mozme uz za rucky aj vonku pobehovat /konecne neprsi !/ sa tesim.

katarinkad
30. mar 2009

romi, kraaaasne topanocky. 🙂 🙂 🙂 Ozaj, a Naty vie v takych chodit? Lebo je to ine ako take capackove, nie?

Mam vaznu zaujemkynu na kupu kocika, tak drzte palce. 😉

lilly
30. mar 2009

kati, no drzim palce s kocikom, som zvedava, ci ho aj kupi 😵

anamor
autor
30. mar 2009

kati myslime na teba s kocikom. Som zvedava...

No v capackach sa moc chodit neda, v papuckach chodi /s pomocou zatial alebo sa pridrziava stola ci sedacky/ a v tychto topanockach je to este lepsie 😉 taka pevnejsia nozicka.
Tieto su v tom ine, ze maju pevnu podrazku a je to ake nase topanky, akurat zmensene 😀

zuzanat
30. mar 2009

Katka drzim palce, aby si ho predala 😉

My sme boli vonku s kocikom a potom chvilu aj peso sme sa presli. Muzov kamarat uplietol Filipkovo korbac, tak uz sme nachystany na velku noc 😀
Bola tu uz aj svokra, som jej povedala, aby mu na narodky kupila vkladacku, tak som zvedava....

katarinkad
30. mar 2009

ja mam straaaaaaaaaaaaasnu unavu. POMOOOOOOOOOOOOOOC 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

Aj my sme boli vonku, B si super pospal v kocari 1,5 hodku, co je na jeho pomery teda vykon. 😀 A potom bol u nas na navsteve byvaly kolega z prace. Sa mu celkom pacil, tak sa popredvadzal, pokrical, polozil, ....no podarene to decko. 😀 😀 😀

zuzanat
31. mar 2009

ahojte, ja som sa zase zobudila s hlavou na prasknutie, to uz nie je ani normalne 🙄 Pocasie nic moc, je akosi pod mrakom.dufam, ze sa vycasi, muz ma pobede trening, tak chcem ist s Filipom na ihrisko, nech si pobeha.
Som ho vcera chcela ulozit az pred 21h, ale nedalo, uz o 20.15 zaspal... Ale dnes je akysi divny, stale len na mne nalezeny, zase poriadne nejedol..

Katko co kocik??

katarinkad
31. mar 2009

Bre ranko 😉

zuzik, ja ako migrenarka, sucitim s tebou. Bolenie hlavy je hroza. 😨 😨 😨
Aj u nas pod mrakom, no aspon neprsi.

U nas hrozna noc, boli sme hore aspon 10x. 😔 😔 😔

Neviem ci z toho predaja kocara daco bude. Uvidime. Mi pisala ta baba,ze ona ho velmi chce, ze nech jej ho rezervujem, ale ze najprv potrebuje predat nejaky kocar co ma a tak by si prisli pre ten nas. 🤐

lilly
31. mar 2009

ahojte, u nas je krasne vonku, pojdeme sa potom prejst. Teraz asi hodinku spala lilly na mne v tom zavesnom kresle, ked je velmi nespokojna, tam sa zarucene ukludni, niekedy aj zaspi. Ja som si zatial citala knizku 🙂 som ju chcela pred chvilou preniest este spiacu, no cestou sa zobudila, nabuduce ju tam necham vyspinkat. A vstavali sme o siestej ako stale... asi ma v sebe nejake hodiny, ci co

lilly
31. mar 2009

haloo, haloooooo, co tu skapal pes?!
my sme boli asi 1,5 hodky vonku, bolo krasne, akurat mi mala najprv strasne revala, kym zaspala, tusim jej bolo teplo.. musim jej obliekat uz asi nieco ine, ked bude take pocasie..
zuzi, tak si ma nazhavila na tie rezne, ze som kupila v bille kurca a chystam sa ho este dnes vyprazit. Zatial je len naporcovane, mala vyzera, ze zaspala, tak sa idem do toho pustit 🙂 😵 😝

anamor
autor
31. mar 2009

ahojte,
kati verim u vas v zlepsenie noci - presne v 6-7m u nas sa to takto dokaslalo, ale treba vydrzat, neznasala som ked mne to niekto povedal, ale: budu to zuby. Uvidis ze vylezu, skor ci neskor, trva to dlho... je to vecny boj, nam vsetko doteraz pošahali vždy zuby 😝
dnes naprd den ako pocasie... ale podbradnicky prisli su uzasne 😵 inak po starom vsechno.

ake boli rezne? 😉

katarinkad
1. apr 2009

Ahojky zdochlinky 😉

Dnes podstatne lepsia noc, len 2x hore sme boli na papanie. 😵 No isiel spat vynimocne neskoro, az okolo 21:00 a pred siestou uz bol hore. 😔

romi a coze taky na prd den? Dnes bude hadam lepsie.....u nas svieti slnko ako sialene 😅

katarinkad
1. apr 2009

to co je toto? ha?
To akoze kde sa flakate vy flakacky?

U nas je dnes LETO 😵 😵 😵

anamor
autor
1. apr 2009

dievcata dnes hlasia leto vsade okrem na juhozapade, cize u nas nie ☹ - stara znama klasika, vsade slnko a tu mraky, ale aspon nie je kosa. Zajtra to ma prist aj k nam, no som zvedava .... 😎
Nechcem provokovat, ale my sme dnes vstavali o 8,30 - par zobudeni nocnych bolo, ale celkom sme sa vyspali 😉 - kati u nas 2x zobudenie je skvela noc 😉
vcera mi bolo nejako nanic, nic som nebola schopna urobit.... ani sa mi nechcelo, tak naprd den sa z toho vyklul, uvidime co dnes 😉

zuzanat
1. apr 2009

ahojte, my sme uz aj stihli prechadzku, slnko sice nesvieti, ale je teplo, som mala len tricko a vestu. Normalne nas prisla zavolat suseda von,som nechapala. Sme najskor pobehali pri bytovke a potom sme boli na prechadzke.

Nechcem provokovat, ale my sme mali budicke o 8.15, len raz bol hore, nieco povypraval, najedol sa a zaspal 😀

Pobede pojdeme do tesca, lebo doma nic nemame 😅

lilly
1. apr 2009

no dievcata, nedrazdite.. my sme dnes vstali o 6:30 / no aj to je lepsie na nase pomery/ v noci vstala raz na jedenie a asi 2x mrnkala asi zo sna, bo som jej strcila dudu a zaspala.. no take srandy nezvykla robit..
u nas je tiez pekne, nie sice uplne slnecno, su aj mraky, no je to fajn 🙂 pojdeme potom niekedy von

katarinkad
1. apr 2009

lilly, no hente dve su riadne provokaterky 😠 😀

babulky u nas je tak teplo ze na minisuknu a triko na ramienka 😵 , ale co s tymi kg navyse 😖 😕 😕 😕

zuzanat
1. apr 2009

katka preto nosim vzdy nejaku bundu, aby nebolo vidiet to koleso okolo pasa 😀

Filip spal len hodinu, no nic moc. Uz stihol natrusit rozok, vyhodit plienky zo sacka, no radost s nim 😀

katarinkad
1. apr 2009

mne dnes spadol B z gauca ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 moj zlatusik malinky, snad sa mu nic nestalo, si to vycitam cely den 😔 😔 😔 😔 😔

zuzik, a v 30 stup. horucavach budes stale nosit tu vestu?
Lebo ja mam tiez 3 take vesty bez rukavov, velmo oblubene moje oblecenie 😀 😀 😀

zuzanat
1. apr 2009

Katka neboj, isto je v poriadku.Aj mojmu muzovi padol Filip z gauca, ked bol mensi. Tym asi prejde kazde dieta 😔

No ked neschudnem tak budem aj v 40st horucavach chodit vo veste 😅 😀
Idem sa naobedovat, lebo som hladna ako pes a uz ani nevidim 😀

lilly
1. apr 2009

borko bude urcite v poriadku 😉
ja mam tiez pneumatiku na bruchu, neviem, co s nou v lete urobim... a este romi /spravna provokaterka 😉 / mi povie, ze ona ma brucho ako by nikdy nerodila... 🙄 no o tom ja ani snivat nemozem 😔 ☹
u nas je uz 17,6 stupnov v tieni.. pojdeme von, ockovi oproti, tesim. Lilly mi uz dnes taha 3. spanok 🙂

zuzanat
1. apr 2009

To mozem Romi len zavidiet, ja mam strasne brucho 🙄

My tiez asi pojdeme na chvilu von, lebo po 16h pojdeme do tesca, len som sa stale este nedostala k tomu obedu 😖

katarinkad
1. apr 2009

ja sa s vami nerozpravam, lebo vy ste fsecky chude akoby ste ani nerodili 😠 😠 😠

A ja som este furt ani kg neschudla od porodu 😢 😔 😢 Budem sa gulat za chvilu. 😔

zuzanat
1. apr 2009

Katka o to ti kto povedal, jediny kto nam kazi priemer je Romi 😠 😀

Mne je dnes zase blbo, hlava sa mi toci, chrbat ma boli ☹

katarinkad
1. apr 2009

sak vidim 😉

no u mna to bude asi vekom 😀 😀 😀

lilly
1. apr 2009

ale katka, sak ty tiez vyzeras jak vychrtlina, tak co bojis?
no ale zasa su na tom zeny aj ovela horsie ako my... ked vidim taku fajne tucnu mamicku tlacit kocit, tak sa tesim, ze az take sadlisko nie som 😀

katarinkad
1. apr 2009

no hej lillus, ide o to s kym sa porovnavas 😀 😀 😀
tak ja sa tiez budem len s tymi tucnejsimi 😀

anamor
autor
1. apr 2009

dievcata klidek - a inak ja brucho nemam /mala som fakt iba ako tehotna/ ale zato mam krasnu ritku a stehniska, takze sa to u mna kompenzuje. Cele poobedie sme boli vonku, mala mala dnes len 1 spanok 2,20hod lebo vstala neskoro, cerstvy vzduch ju zmoril, takze uz spi! baby ona o osmej nespala uz dva mesiace 😉 som ju znicila dnes 😝

mouse
1. apr 2009

Ahojte,
dakujeme za gratulacie k polroku 😵 a dodatocne prajem vsetko naj Borkovi. Nedavno mali tyzden, chlapi nasi 😵 .
Lilly neboj, Lilluska si privykne na spolocnost spontanne, aj u Robka to tak bolo, len tomu nechaj volny priebeh a daj jej cas. A v tomto veku je prirodzene, ze najlepsie a najbezpecnejsie je pri mame a tatinkovi.
Dnes u nas boli cely den moji rodicia, potrebovala som pohnut s dipl., tak boli s Robkom, ja som iba kojila. Boli s nim aj vonku, skoro 2,5 hod. Uz mame vyskusany aj zemiak, chutil prevelice. Dnes bola mrkva so zemiakom. Zajtra bude cukina.
Vcera sme mali poradnu, 6660g a 79cm. Boli sme aj na kontrole u nefrologa, este oblicky nie su celkom v poriadku, je to lepsie ako minule, teda je to na dobrej ceste 😵 😵 😵 , snad sa to do buducej kontroly celkom upravi.
Ked uz sme boli v meste, stavili sme sa u kamosky, poobede sme spolu isli von, Robko bol prvy krat na chrbate v satke v batohu, na moje velke prekvapenie zaspal, len co sme vysli von a spal skoro 2 hodiny. Len mna dnes chrbat priserne boli, Zuzka, mala si pravdu, ze sa lepsie nosi na bruchu.. Chcela som pridat fotky, mam take super akcne este z minuleho tyzdna ale neviem najst fotak 😕

mouse
1. apr 2009

Lilly, aku stolicku si teda vybrala? Tu co sa Ti najviac paci ale zda sa TI draha? Ja som rada, ze manzel zauradoval a doniesol v nedelu barboru, usetril mi cas, urcite by som doteraz labzovala po nete a spekulovala a porovnavala...
Co sa tyka postavy, no neviem, co za bludy tu pisete, Katka, s kym sa prosim Ta porovnavas? Ved na fotkach vyzeras ako 18tka, akoby si nerodila. Romi, Teba si pamatam so stretavky, to si mala 3 mes. po porode a ako modelka... Zuzi Ty takisto a Lilly Ty podla foto v albume vyzeras vyborne, ako tehulka si mala naviac len brusko s Lilluskou. Ja to neriesim, zapnem iba jedny nohavice, ale chystam sa na nakup nohavic a bude po probleme.