Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
21. apr 2009

ja som ju tiez zobudila a nakoniec sa sla s nou popprechadzat a pohojdat, kym sa konecne upokojila.. 😖
jaj ozaj, dnes som posladny den na materskej dovolenke ☹

zuzanat
21. apr 2009

Mne vcera svagor zobudil maleho o 22h, lebo Mario si nechal mobil v spalni a volal mu brat 🙄 som si s nim musela lahnut, lebo nemohol zaspat.
a poslala som dnes dazdnik, poslala som to normalne ako doporuceny list a platila som 1,53Eur, takze celkom v pohode.

...koncia zlate casy s MD.... 😔

katarinkad
21. apr 2009

mne dnes dosla konecne ta clona na kocar 😉 ale este som ju nevyskusala 😵

veru, zlate casy na MD sa skoncili 😔 😔 😔

nas Boris sa tiez obcas tak budi v noci z nicoho nic a reveeeeeee, je to smiesne lebo on este ma oci zavrete akoby spal ale je v postielke na styroch a reveeeeeeeee. 😨 😒
Ale ked ho maminka zoberie na rucky a prituli k sebe tak sa utisi. 😵

anamor
autor
21. apr 2009

ahojte baby,
tie nocne budenia sme poznali a my a sem-tam pozname, ja som prisla na tieto zavery: 1.deje sa to ked sa klubu zuby 2. ked je prilis unavena a cez den malo spi 3. ma vela zazitkov a asi ich nevie spracovat... tak si vyberte, a este 4. boli ju brusko,lebo strasne prdikuje, ked ju vezmem na ruky. Takisto ako katka malu pritulim a vacsinou je dobre, ked nebolo dobre boli to zuby, to plakala dlho a bolo to strasne 😔

Dnes je naprd den u nas - mna chyta depka, mala sa dlho uspava, spi malo, skoncila v mdc som to psychicky nezvladala uz.... inak upratujem trosku dnes, so zimnymi satami robim poriadky, chladnicka a tak...

ZUZKE vsetko naj k tej 18tke 😉 😵 zdravicko, stasticko, EURACE, radost zo synceka a nech tatino pomaha a poslucha!

zuzanat
21. apr 2009

dakujem vam 😵

no neviem Romi, ale nam to trva uz pol roka, aj ked cez den spi dlho. tiez ho vacsinou hned utisim, tak si neviem vybrat ani jednu z tvojich moznosti 😅
ja som dnes akasi hladna 😔 filip zase zaspal pri obede v stolicke,ale uz sa budil, tak som si k nemu lahla...

katarinkad
21. apr 2009

ZUZI, FSECKO NAJLEPŠIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! NECH SA TI SPLNIA VŠETKY SNY A TUŽBY A NECH SI ŠŤASTNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

romi, som sa nechcela stazovat, ale ja mam dnes tiez odveci den. Sa citim taka vystavena, bez zivota, nic sa mi nechce, unavu mam, vyzeram jak debo, nemam cas si ani vlasy umyt, obocie zarastene..... 😔 😨 ☹

zuzanat
21. apr 2009

no obocie uz mam aj ja hrozne, som si to prave rano vsimla, ale musim si ho vytrhat az vecer, inak budem cervena ako rak 😀

by som mohla aj nieco robit, ale sak sa mi nechce 😝 Mame taky krasny kompletik z CA a Filipovi je taky LTT, asi ho dam na mmb, a uvidim, aj tam by som to mohla koncne aktualizovat 😖

lilly
22. apr 2009

ahojte, nikto sa tu neukazal?
mame za sebou prespatu noc, do 6:15 😵 len niekolkokrat trebalo dudu podat 🙂
dosla mi slnecna clona, no neviem, ci ju vyskusame, bo je zamracene.. a zajtra ideme do kosic na cely den, som zvedava, ako to zvladne drobec.. ma byt horsie pocasie, tak neviem, no.. snad bude dobre a nebude prsat vkuse

anamor
autor
22. apr 2009

ahojte,
rano sme boli na cviceni s detickami a super bolo, malej sa pacilo, tak v stedu rano mame program a som celkom rada - pride do kontaktu s detickami a trosku potrenujeme, pomasirujeme, popretahujeme svalstvo 😉

zavidime prespatu noc, my stale na svoju velku noc cakame 😅 😒

u nas je krasne slnecno, len pofukuje trochu, tak pojdeme von.

rychlo oskusajte clonu, aj my chcema 😉

katarinkad
22. apr 2009

Ahojky 😉

my sme dnes clonu odskusali 😵 moze byt, krasne to malemu tieni, takze uz si moze spokojne sedkat v kociku bez prevesenej deky 😀

romi, super ze mate taky program s inymi detickami a maminkami 😉 ....my furt len program co vymyslim ja, dookola to iste kazdy den. 😨
No poviem vam, nas Boris tak lozi, ze sa nestacim divit, uz dolezie vsade, vsetko taha, skusa co to spravi, akonahle sa niecoho chyti, uz sa taha na nohy 😀 😀 😀 no ja len davam pozor, nemozem ho ani spustit z oci 😕

katarinkad
22. apr 2009

lily, a co zajtra v Kosicoch? Celodenny vylet? 😀

lilly
22. apr 2009

no ideme do kosicoch odniest auto na splynovanie aj s mojim otcom, takze budeme mat cas od deviatej do piatej-siestej, kym to urobia.. takze pojdeme asi do cassovie, do mesta do aidy, k svorke na obed a neviem este kde.. no a moj otec neviem, kde bude.. asi u svojej mamy, mojej babky..

katarinkad
22. apr 2009

obed u svorky, hmmmmm........dala by som si 😀 😝 😀

lilly, ty sa nebojis jazdit? Si daaaka odvazna 😕 😨 ja by som po Kosicoch jazdit nemohla.

lilly
22. apr 2009

mojo, ja nebudem jazdit.. berieme otca, on nas dovezie do toho servisu, to je pri carrefoure, tam nechame auto, prerobia ho na plyn a do siestej vecer budeme bez neho...
a kedze som pol roka nesedela za volantom a uz vobec nie za feliciou, predtym len za trabantom, tak som sa bala ist teraz ja sama. Potom si budem zvykat na feliciu v moldave a tu na okoli a az tak kosice a vacsie dialky.. 😉

katarinkad
23. apr 2009

Dobre ranko 😵

romi, nadherne fotecky 😵 Naty je krasnucka, juj a ako si to uzivala v bazeniku 😅 😅 😅

u nas dnes skaredo, vyzera to na dazd 😒 no neviem co budeme robit dnu, sme zvyknuti byt cele dni vonku.

zuzanat
23. apr 2009

ahojte, Romi krasne fotky, ako vzdy 😉 ste sa uz kupali vonku?

My sme vcera boli u nasich, vecer som zehlila kopu pradla a este varila hrstkovu polievku. Filip mal vcera romanticky vecer, ma stale stiskal a bozkaval 😵
TEraz uz pekne spinka, tak idem rychlo este urobit spagety a nieco dobre k tomu. Pobede pojdeme k susede na kavu a aj von, ak nebude prsat, lebo tiez to tu vyzera vselijako, aj dost chladno je 😖

anamor
autor
23. apr 2009

ahojte,
tu dnes nezaprsalo, aj ked to vyzeralo kadejako... len fucalo veeeeeelmi, inak ok.
trosku zmateny a blby dne sme inak mali 😖 ale uz je za nami, tak to nechame tak 😉

rano sme kooooooonecne vyrazili mrknut golfky, videla som snad vsetky na nasom trhu co som vidiet chcela, no a po zvazeni vsetkych okolnosti /kedze 250euracov sa mi zda zbytocne dat za ne/ som kupila viper 3 od zopa - dokonala kopia moona - ktorych je neurekom /prihodim fotos/ normalne som z toho v soku, ze ja a hned kupila, musela som sa tam sice vratit, ale pre mna az rychle jednanie 😀
gesslein swift nazivo nevyzera ze je takmer za dvesto euracov... ja som bola sklamana, navyse ma tak kratky sed, ze Naty tam mala nozky od kolienok uz visace 😲 zatim som spokojna, uvidime dokedy 😉

zuzi vonku sme boli iba chvilu, tam je taky prechod z vnutra von, tak sme sli, bolo horuco, prazilo slnko, takze v poho, ked mala naty krytu hlavku a voda bola dost tepla, juuuuuuuuj super tam bolo

katarinkad
23. apr 2009

romi, no ja pozeram a pozeram....z nicoho nic novy kocar 😕 😵
a je v niecom iny ako nas MOON?

ja som inak spokojna s MOONikom /az na par detailov, ale vieme ze ideal neni/. Myslim ze aj B 😀 😀 😀

U nas zacalo ku veceru fajne prsat 😖...vyzera to ze tak skoro neprestane.

Zuzi, vies aku kopu pradla som ja mala ☹....no nastastie tatinko nas pozehlil ked dosiel z prace. 😅

anamor
autor
23. apr 2009

no veru... tolko som spekulovala, obrzela si prekrasne /peg perego si, tfka bugster - hrozne ocarujuce oba, nekukat na prachy a pouzivat golfky castejsie ako budu pouzitelne tieto moje tak ich urcite dnes mam doma 😉 a potom som sa vratila na zem a kupila tento 😀 /
v obchode mi povedali, ze oproti moono ma - pevnejsiu a tvrdiu opierku chrbta /zda sa mi celkom ok/, jednoduchcie polohovanie, zatahuje sa tam taka snurka s takym čudlikom, ktory je na snurke navleceny - ja si to v mensom pamatam ako decka sme to mali na bundach, neviem to opisat 😀
a ze je tam brzda len na jednej strane /na moonovi na dvoch?/
totiz tieto kocare, ze vcera dostali /ze vsetky golface idu teraz ako teple rozky/ takze moona nemali ani jedneho 😉 - inak vsetky ich mame z jedneho obchodu 😉
Jaj a este vy mate na madle dole tu cast medzi nozkami, co na tomto neni - mala my uz dnes bez priputania chcela stadial vystupit! /aj sa jej to spekulantke podarilo/

ja by som prijala kustik vacsi kosik este. A apropo skusala som aj 3kolku aj 4ku, 4ka sa mi ovladala lepsie, ale ked som tam nalozila malu sla uz dobre aj trojka a ked som nechcela ruzovy musela som brat 3ku, takze sa splnil moj sen o 3ke...
kati co tebe - kt. detajly prekazaju?
ideal neexistuje, to mas pravdu 😉 vzdy to je o kompromise.

juj pradlo mi nespominajte, v stredu som zehlila dve hodiny a skoro ma trafil slak 😠 😖

naty dnes ma za sebou 7 krocikov celkom sama 😵

katarinkad
23. apr 2009

romi, dobre si kupila. Dufam ze budes spokojna, aj Natalka. 😅

Mne sa peg perego si nepaci. 😒 Buggster by som brala - limited edition je pekna, ale za tu cenu neviem, neviem ci by som ho kupila 😀

Ozaj, a ta opierka je tiez taka kratka ako na MOONovi? Netrci vam hlavicka?

Mne vadi iba blby pristup do kosika, proste ked B sadne do kocara, tak do kosika ledva prepcham nejaku vec 😒 , a trochu mi vadi to polohovanie. My na to mame taky pasik s prackou, nic moc, ale takto to ma vacsina kocarov. Inak som veeeeeeeeelmo spokojna. 😵

Natalka je sikulka. 😉
My stale este len po styroch lozime. ☹ 😀 😀 😀 😀

sabicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anamor
autor
23. apr 2009

kati ze stala po styroch 😲 Naty chodi po styroch od 8m 😅 takze na Borka sa nechyta!
zatial sa zmesti hlavkou, ale nevidim to na nejaku dlhu buducnost.... ale nie je to zle, je dost siroky inak ten kocar, co ma svoje plus, gesslein mal aj o 5cm kratsi sed.

Peg perego sa mne aj celkom lubi - ma aj polohovacie nozky - sklapacie, vytahovacie rucky na vysku, vacsi kosik o moc, ale chyba madlo a zasa ta cena... bugstera juj ten je prekrasne priestrany - vysoky, siroky, lahky, lahko ovladaci, to polohovanie je celkom slusne... ale nemam zbytocnych 250euracov, ale inak je prekrasny.... keby som nemala sportak tak ho berem 😉 ale kedze ja golfky len vylety a cestovanie, tak castejsie budem mutsika vyuzivat.

do kosa sa nedostanes ked maly lezka?

katarinkad
23. apr 2009

ani ked sedka ☹ 😀
no napr. kluce sa daju, alebo tenka penazenka... 😀 😀 😀

no ved kto vie ci nebudeme este kupovat dalsi kocar.....sa mi to celkom zapacilo, jeden predat a sup kupit druhy 😀 😀 😀

zuzanat
23. apr 2009

ahojte, Romi kocar je krasny, hned by som taky brala. Ja lutujem, ze som kupila ten sportak co mame, sa mi absolutne nepaci! ale co uz, stal 2500sk tak co by som chcela 😖
Katka ja keby viem, ze predam tie dva kocare co mam, hned sa na to dam a kupujem novy 😀

My sme dnes boli stale vonku, Filipko uz krasne buva 🙂 Poriadne sa nam teraz na vecer ochladilo, normalne mi boal zima v mikine 🙄
Teraz mame s Filipkom take super obdobie, taky moj velky chlap je to, si pokecame, zahrame sa, no sranda je s nim 😵
Zajtra ideme asi zase k nasim,Mario ide hned z prace susedovi na zabijacku a v sobotu do prace, tak ma poslal k nasim, aby sme neboli sami 😅

katarinkad
23. apr 2009

zuzi, no ty uz mas doma riadneho partaka 😀 Mario nech si dava bacha, lebo F je jeho velka konkurencia 😀

zuzi, ved hod na bazare kocare 🙂 o , aky rym sa mi podaril navecer 😀

Mne je sem tam trochu smutno za 3-tecom, lebo bol pekny, ale uvedomujem si ze zbytocne by som ho doma skladovala. Ja neplanujem druhe dieta v blizkej buducnosti, mozno ani v dalekej...

katarinkad
23. apr 2009

zuzi, ty krkavcia matka!
To sa robi?! Poslat dieta do kuta so suchym rozkom? 😀 😀 😀

zuzanat
23. apr 2009

Katka ani v dalekej? 😕
sice ani ja zatial, najskor musim najst noveho otca 😅 😀

Katka to on si takto vezme rozok zo skrinky, sadne na koberec a je, ale dnes si zobral a bolo ticho a nasla som ho za linkou, posunul kos a schovaval sa 😀
by som ho zozrala, maznaka mojho 😵

Ja keby predam atlantic, tiez by mi bolo velmi smutno, lebo som s nim spokojna.Ale neviem teda, uz nad tym dost dlho spekulujem 😔

katarinkad
23. apr 2009

zuzi, no zlaty je F 😅

Nas B bude asi jedinacik, rozmaznany, obskakovany, proste je to nas maznacik a ineho nesceme 😀

zuzi, to je sranda s tym novym otcom, ze? 😕 😀 bo dam to precitat Mariovi!

mas chrobaka v hlave, co? Ti nedaju tie kocare pokoj? To ja poznam 😀

zuzanat
23. apr 2009

ja by som teda jedno dieta isto nechcela, nechcem aby tu raz ostal sam 😔

kludne mu to daj precitat, on to vie 😀

no veru vrta mi to v hlave, ale tak asi to ostane len pritom 😔

zuzanat
23. apr 2009

Moj drahy muz prave po sebe umyl riad. Som sa predvcerom nastvala, ze nie som ziadna upratovacka, ze ked uz je vsetko upratane a on ide vecerat, tak si po sebe uprace. Hadam z toho neumrie 😀