Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
5. jún 2008

Ahojte 🙂
kde ste vsetky????

mouse
5. jún 2008

Ahojte maminy, tehulky a snazilky 🙂 .
Jani, to je super, ze mas doma internet. Mne hrozi materska bez internetu... Dnes som citala v cakarni v poradni na letaku, ze zena, ked prestane kojit, automaticky schudne 4kg - to je voda, ktoru hormonalny system zadrziava v tele v obdobi dojcenia. Takze Romi a Zuzka, mozete si 4kg odpocitat z vahy 🙂 . Zuzi, aku velkost ma teraz Filipko? Chystam sa nakupovat vecicky a hutam, do akych velkosti sa mam pustit.

katarinkad
5. jún 2008

mouse, ako bolo v poradni?
Najmensia velkost je tusim 56, potom 62, zuzkin maly bol ale dost velky chlap, tak sa mi zda ze nosil rovno 62.
Ale nase maminky ti poradia lepsie.

anamor
autor
5. jún 2008

caute tehulky, katarinka o kociku si uz rozhodnuta? mrkam akurat albumik... malinka mi spinka, idem na chvilu aj ja zalahnut dnes, bolo take uprasane pocasie, az teraz sa zacina vyjasnievat a slniecko svieti, tak ma to pocasie dnes akosi zmorilo....

najmensia velkost je inak 50 a da sa kupit aj mensia - 47 tusim pre nedonosene babatka. My sme celkom velka slecna, ale oblecieme aj 50 a 56 su nam aj velke, takze je to individualne, ale tieto prve dni je mala vo vsetkom utopena, takze ja odporucam kupit aj par 56 urcite. 50 az tak netreba, to mam ja len jednu supravicku a vynosime aj tu. Dolezite su hlavne bodynka - vam z kratkym rukavom na jesen netreba, z dlhym kupte iba. my potrebujeme aj aj 😉

katarinkad
5. jún 2008

My sme kocar uz vcera objednali 🙂
Boli sme vecer na 4D. Borko sa krasne predviedol, zival, vyplazoval jazyk, boxoval,...no podareny bol. 😀 😀 😀
A som prekvapena ze za dva tyzdne strasne narastol. V 21 tt mal iba 350g a vcera v 23 tt uz mal 585 g. To bude asi valibuk! Ved ten jeho narast uz aj patricne citim 😀 😀 😀

anamor
autor
5. jún 2008

super ako krasne rastie, deticky v brusku inak rastu ozaj rychlo. a videli ste ze je to ozaj borisko /krasne meno inak 😵 / Takze si ho aj niekde vyskusala?

katarinkad
5. jún 2008

Doktor nam vcera potvrdil ze je to Borisko 😀 . Dakujeme za pochvalu mena. Mne sa zda uz strasne velky, ved uz aj brucho mam obrovske. No neviem ako takeho obra potom porodim.
Kocar sme uz mali odskusany, ale vcera sme ho este poskusali zas a objednali, ved naco budeme cakat. Ja uz o chvilu nebudem vladat ani chodit po obchodoch. 😒

mouse
5. jún 2008

V poradni vsetko ok, Dr. mi robil nejake stery. Utz len v rychlosti asi 2sekundy. No a dostala som letak o odbere pupocnikovej krvi, dr. tak zlahka propagoval uskladnenie pre vlastne babatko. Ale ja uz som sa rozhodla pre verejny register. A Ty Katka? Chces darovat do verejneho registra, alebo odlozis pre drobceka?

katarinkad
5. jún 2008

mouse, ani jedno ani druhe. Povodne som chcela do verejneho registra, ale je to asi zbytocne. Aj po tom aku skusenost mala anamor, som sa rozhodla ze nebudem si davat odoberat.

mouse
5. jún 2008

Vobec sa mi nepaci ten pristup, podla mna by mali hlavne propagovat odber do verejneho registra, tak ako je to pri darovani krvi..

mouse
5. jún 2008

Ak mi nebudu odobrat krv do verejneho registra napriek dobrym vysledkom vysetreni, asi budem riadne zurit.

katarinkad
5. jún 2008

zase ste vsetky prec? 😒

mouse
5. jún 2008

ja som este tu, ale uz len chvilku, balim to uz nadnes v praci

katarinkad
5. jún 2008

joj, mouse, uz utekaj domov, si dnes akosi dlho? 😕

lilly
5. jún 2008

ahojte, dnes som mala pestry den. Doobeda sme boli na utz, tam bolo vsetko v poriadku sa tesim, no nebolo vidno este, co to je. Nemam ani fotku, zas tam bol taky nie velmi privetivy lekar, tak sme nepytali ani radsej. No aspon mi vsetko ukazal, krasne babo mame 🙂 😵
Potom sme v Saci kupili na trhu 6 kg jahod, tak som mala az do vecera o zabavu postarane, robila som lekvar. 😵
Potom som este prala jednu varku a susim a uz tuzim po posteli. Zajtra ideme rano do BB, prideme az vecer, to bude zas dost tazky den..Dufam, ze dobre dojdeme s tym kocikom 🙂
Katka, boli ste potom u toho Urdzika na 4D? Ako teda bolo, ako to prebiehalo a za kolko? 🙂

katarinkad
5. jún 2008

lilly, tak ty si sikulka. Jahody by som si dala, mnam 😝 😝 😝 . My este nemame zrele v zahradke. 😖
Boli sme vcera na tom 4D. Hodila som nejake foto nasho fesaka do albumu. Bolo fajn, Dr. Urdzik bol perfektny, taky mlady doktor, srandista, vsetko nam poukazoval, porozpraval,....boli sme spokojni. No ved za 2 tis. Sk, bodaj by nebol zlaty. 😀 A ten utz pristroj je fakt spickovy.

zuzanat
5. jún 2008

ahojte, ja som sa pustila do zehlenia, este ma cakaju plienky 😝
sme boli pobede vonku, o 19hod sa filipko napapal a akosi nervacil, potom som ho utisili dala do kolisky a mrmlal si, teraz uz buva aj s muzom 😀 ale o chvilu by mal jest, tak neviem kolko bude spat.
zajtra idem asi k nasim, muz tam ide na fusku z roboty, tak sa potom zvezieme spolu domov.

mouse, filipko zacina nosit vel 68, ale este nejake 62 su nam dobre. ja som nemala vela 56, asi jednu supravu, 1 dupky a 2 kosielky a to sme dlho nenosili. on je strasne dlhy, aj ked neviem po kom.
a v sobotu ideme do polska, sa tesim, dufam, ze dobre nakupim.

lilly si mi dnes chybala. zajtra drzim palce, aby ste dobre nakupili 😉

katka idem mrknut tie foto,verim, ze to bol krasny zazitok 😉

anamor
autor
5. jún 2008

ahojte krasky, vy tu este strasite? ja cakam ci mala vstane, predpokladam, ze do desiatej by mala, napame a budeme spinkat obe, zajtra nas caka to ockovanie.
Lilly skoda ze sa este neukazalo, ale ved este sa ukaze, zajtra dobre vybavte.

zuzi to uz v 6tyzdnoch nosite 68? 😨 😕 to cumim, no ale je pravda, ze drobci rychlo rastu.... kolko vazite? maly je inak uzasny. Zvladne to v sobotu iba s ocinkom?

anamor
autor
5. jún 2008

katarinka krasne foto malickeho zo 4d 😵 my mame jahody aj v zahrade, ale ked su silny alergen tuto sezonu som nemala ani jednu 😔

zuzanat
5. jún 2008

katka maly sa vam krasne ukazal 😵

ja uz len spracem veci a idem spat, maly tiez spi, a to mal o 22hod jest, tak asi nebudem dlho spat, lebo bude pytat.

romi ved hovorim, ze je nejaky dlhy, nechapem tomu, ale fakt nam je 62 mala 😅

anamor
autor
6. jún 2008

dobre ranko, ja iba kontrolujem e-maily, a ideme sa chystat "na vylet" hadam bude mala v pohode.
zuzi 62 ked mu je mala musi byt ozaj poriadne dlhy, ono tie veci /body, dupacky/ su vsetky na zapinanie dolu a potom deti z nich rychlo vyrastu....

zuzanat
6. jún 2008

romi a je to aj koli tomu, ze musime davat postolky 😖 drzim palce, aby to dobre dopadlo. ja ani neviem ci mali pri ockovani plakal, lebo ho ockovali este v nemocnici.
som bola prave v sprche, Filip lezi na deke a pocuva rozpravky, takze sa mu to celkom asi aj pozdava.
ja idem tak o dve hodinky k nasim, dnes bude opat pekne 🙂

katarinkad
6. jún 2008

Ahojte krasky 😀
dve zaneprazdnene maminky si tu kecaju? 😀

anamor, vy byvate v rodinnom dome? Tak naco stavate dalsi? 😀 Inak je to fajn, das dieta na dvor a moze byt vonku kolko chce.

zuzi, som zvedava co zajtra nakupis. A super si to maleho naucila, lezat na deke a pocuvat rozpravky. 😀 To by ma ani nenapadlo.

zuzanat
6. jún 2008

ja som tiez zvedava co nakupim.

no nejako ho musim zabavit, ak si chcem aj nieco porobit 🙂

katarinkad
6. jún 2008

zuzi, no dobre si si Filipka vycvicila 😀 ale to treba deti od zaciatku, takze super 😀

zuzanat
6. jún 2008

tazko povedat, ci som ho vycicila alebo je to nahoda 😀 teraz konecne zaspal, lebo bol od pol siemej hore a nevedel sa ulozit. ked mu vypadne dudka hned je hore, tak som mu dala deku tak, aby mohol dychat a aj drzala deku 🙂

mouse
6. jún 2008

Ahojte. Katka, idem hned pozriet Boriskove fotecky. Zuzi, tak Filipko je naozaj riadny chlap. Ale kamoska to ma podobne, ma marcove babo a je velky ako 6mesacny... Ake rozpravky si to kupila?

katarinkad
6. jún 2008

ahojky mouse, ako sa mas? Chce sa ti byt v praci? Lebo mne sa dnes nic nechce. Nejaku mam unavu posledne dni. 😔 Chystas sa nakupovat oblecko? Ale nevies akej farby 😕 😕 😕

mouse
6. jún 2008

Katka, Borisko je nadherny... 🙂 . Normalne aj ja zacinam uvazovat o 4D. No, budem nakupovat vsetko bielucke 🙂 , nie vela, len na zaciatok... Nasi videli kocik, pacil sa im, mama sa pytala na cenu - cakala som, ze bude zhrozena a bude to komentovat, ze naco tolke peniaze do kocika, ale povedala iba: super, su aj drahsie 🙂 . No a chcem objednat tie plienky. Tiez zatial zopar na skusku a potom manzel doobjedna.

katarinkad
6. jún 2008

Borisko, dakuje. 😀
My sme sa dlho rozhodovali ci ist na to 4D, ci nie. No nakoniec sme sli. Chcela som aby videl Boriska v brusku aj manzel. Ved ja som ho videla len raz na normalnom utz v 12 tt. To bol este malicky. No hlavne som chcela aby ho dr. prezrel ci vyzera OK. A je to aj pekna pamiatka mat take fotecky a videa.

Mouse, kolko vas stal ten kocik? To je fajn ze sa vasim paci. Mne moj mamina so segrou fajne skritizovali 😠 , ale ja im kaslem, ja si kupim taky aky sa paci mne. My sme ho uz objednali, tak som zvedava, ci nebudem potom nadavat, ze co sme to kupili. Nasa 3-kombinacia stoji asi 16.500,-, je to dost, ale su aj drahsie ako vravis...