Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lasenka
7. júl 2008

dobre ranko
anamor - no, aspon si si zatancovala, ale trosku si ma pobavila tym, ako si to rozpisala 🙂

zuzka - a co mas dnes v plane? ci zavarat tie marhule? ani nemam predstavu, kolko stoji kilo marhul... aj mne by sa bolo treba zhanat 😒

lilly - a v akej farbe si to vsetko nakupila? 😉

lilly
7. júl 2008

lasenka, snazila som sa v neutralnych farbach - biele, zelenkave, bezove, sivaste, hnede, svetlo modre, oranzove.. kedze zatial nevieme co cakame 🙂

lasenka
7. júl 2008

lilly - a chcete alebo nechcete vediet pohlavie?

lilly
7. júl 2008

chceme. Mali sme ist na utz v piatok, ale vo stvrtok to sestricka zrusila, ze doki ma cely jul dovolenku, a od 14.7. ho bude zastupovat iny, takze ideme 15.7. na morfologicky utz k tomu druhemu. Dufam, ze sa drobec ukaze 🙂

lasenka
7. júl 2008

aha, tak to ti drzim palce 😉 a to cakanie je hrozne, nie? velmi dobre to poznam 😒

lilly
7. júl 2008

to teda je... tak sme sa uz tesili, ze ho uvidime a nakupime podla toho co cakame a nic z toho.. no tyzden este vydrzime nejak 🙂

anamor
autor
7. júl 2008

ahojte kočky,
lilly to ma tesi, ze ste boli uspesni 😉 a kde ste najviac nakupili? to ma zaujima, ja by som teraz v lete chcela este skocit mozno na vypredaje, ale uvidim, najpr musim mat malu v pase /lebo bezo mna je stratena/ a musi trosku spolupracovat 😉 ale musim ju pochvalit, na svadbicke bola uzasna 😵

vidim, ze sa tu ide zavarat vo velkom, tak nech sa vam dari

mouse
7. júl 2008

Ahojte,
Lilly, uz sa tesim, ked buduci tyzden pridas do pasu pohlavie 🙂. My ideme na utz 17.7, mozno saj nam ukaze malicke nase, co tolko pred nami skryvalo 😵 .
Anamor, tak si uzili svadbu, to je dobre 😉 .
Zuzka, kde ste boil na konoch? V Chocholnej? Zas sme to prepasli..

lilly
7. júl 2008

najviac sme nakupili v H&M, potom aj v Babyone a nakoniec sme boli v C&A, tak tam sme dominali zvysok penazi 🙂 Najviac vypredajov je ale v H&M, na letne vecicky sa tam urcite oplati ist 😉

lilly
7. júl 2008

anamor a na hraniciach nas nikto nekontroloval, vobec ani neviem, kedy sme nimi presli.. neviem sice ako je to autom, ked ides, ale teraz sme v Schengene, tak uz by nemali kontrolovat

zuzanat
7. júl 2008

teraz ta uz nikto na hraniciach kontrolovat nebude, my sme tak boli v polsku 😉 ale asi treba mat nejaky doklad aj pre dieta, my dame malemu asi spravit pas, lebo ja pas nemam.
som volala so segrou cez skype a maly pozeral na monitor a usmieval sa na nu 🙂

anamor
autor
7. júl 2008

kocky vy mate vsetky kamery na PC, takze sa cez skype vidite????

lilly nekontroluje sa, ale dieta by malo mat doklad v zahranici - bud svoj pas, alebo v pase rodica....

lilly
7. júl 2008

jaj, no tak to ano.. Doma mame kamerku na oboch PC, ale vidime sa len s tym, s kym chceme 🙂 teda, ked niekomu zavolas, tak ho aj vidis

zuzanat
7. júl 2008

my sme kameru kupili pred 2 tyzdnami, vlastne nam ju kupila mama, akoze mne na meniny, aby mohli vidiet maleho 😵

mouse
7. júl 2008

Zuzi, trosku v predstihu. Ale dobre to Tvoja mamina vyhutala 😀

zuzanat
7. júl 2008

to ona ma vzdy take napady aj pyzamo na narodky som dostala v marci, lebo to bola nocna kosela 😀

inak ako to vyzera so stretkom? o kolkej sa stretneme? ved to uz je na buduci tyzden 😵

mouse
7. júl 2008

No, ja sa plne prisposobim, rozhodujuce slovo mate Vy maminy a Lilly, kedze cestuje z vychodu.

zuzanat
7. júl 2008

lilly daj vedeit ako ti ide vlak, aby sme sa nejako dohodli. aj moja segra chcela ist, ale prave vtedy oslavujeme na chate mamine a tatove meniny, tak treba pomoct mame.
dufam, ze pocasie sa umudri!

anamor
autor
7. júl 2008

takze vy sa vidite ked skypujete ? /viem ako to funguje,len chcem vediet, ci sa vidite aj vy 😉 /
lilly pride do TT o 12tej, uz sme to riesili 😉 a o 16tej jej ide vlak domov

lilly
7. júl 2008

presne tak anamorcek 🙂 muzov beriete niektora okrem mna? Teda mouse teda, zuzka viem ze nie, a romi mozno

anamor
autor
7. júl 2008

ja beriem 😉

zuzanat
7. júl 2008

ahojte, ja som sa uz presunula k nasim, takze dnes mam po planoch 😀 volal mi muz, ze tu robi, tak som sadla do auta a je to 😀
anamor videli by sme sa len ak by sme spolu volali, ked si piseme tak nie 😉
takze o 12hod v TT? no musime to s mouse naplanovat 🙂 moj muz nechce ani za svet ist, takze beriem len jedneho chlapa, toho krajsieho 😵

anamor
autor
7. júl 2008

zuzi uz mi to lilly vysvetlila - s kamerou a chatom, jasne 😅 je to logicke 😉

zuzi a co si mala v plane robit? lebo som to akosi nepochopila.

tesim sa na vas dievcata 😵 dufam, ze nam to vide

zuzanat
7. júl 2008

no mala som na plane zavarat marhule a urobit dzem, ale plany sa presunuli na zajtra, lebo vecer sa mi asi nebude chciet 😀
a kde sa stretneme? to treba potom dojednat s mouse, ona to tam pozna, teda aspon sa mi zda, ze to lilly spominala, lebo ja to tam nepoznam vobec alebo pojdeme uz v piatok, aby sme trafili 😀

anamor
autor
7. júl 2008

to vazne pojdete v piatok? srandujes nie
no ja viem o jednej restike, kde je vonku pekna terasa - da sa aj s kocikmi, ale ak ma mouse iny, lepsejsi napad nech urcite napise, ja to tam poznam, ale unie az tak uplne dokonale

zuzi si sikulka, marhule lubim, aj dzemi. Robis klasikus? ci taky 3:1. 2:1 tie zelirovacie prostriedky?

zuzanat
7. júl 2008

jasne ze srandujem, koli tomu, ze to tam nepoznam. mamm zelirovaci cukor, 2:1, min. rok som robila slivkovy, ale marhulovy lubim viac 😉
idem sa najest a ideme sa flakat do mesta, papa

lilly
7. júl 2008

mnam marhulovy dzemik s obrovskymi kuskami marhul 😝 😵 U nas este tusim nie su.. Vy ste vseobecne s urodou nejak dopredu.. ja som zas len ziiirala, ako okolo blavy je uz zatva, kvitne kukurica /u nas je tak zabom po oci 😀 / aj slnecnice take krasne rozkvitnute mate, u nas este nekvitnu...
idem tusim pofotit vecicky 😵
my to v trnave tiez vobec nepozname.. no prinajhorsom, ked poviete adresu, tak tam trafime.. na horsie miesta sme trafili 😎 😀 Pripadne rovno na stanici mozeme stretnut 🙂

lilly
7. júl 2008

no uz su pridane fotky s vecickami. Prvych 21 fotiek je z viedne, ostatne su zo slovenska, spred tehu, aj teraz, co som pokupila 🙂

zuzanat
7. júl 2008

ahojte, lilly mas nadherne vecicky, oplatilo sa tam ist, fakt nadhera 😉
ja som este hore, lebo filipkovi sa akosi nechce spat, zaspal pri papani a potom sa prebral, nosila som ho na rukach-zaspal a teraz je v postielke a stale podudkava, ked mu vypadne dudka, strci do ust palec, nechapem co mu je ☹
zavaranie ma caka zajtra, pride aj muzova babka, moc tomu nie som rada, ale co narobim, ked sa nanutila 😅
a objednali sme obyvacku z aska, pride sice az za 5-7tyzdnov, ale ked som 4roky vydrzala, tak tych par dni ma nezabije.
muz pojde koncom jula na 3tyzdne do rakuska na zarobok, tak budeme sami ☹ ale asi sa nasackujem nasim, hadam im to nebude vadit 😀

dobru noc 😉

lilly
8. júl 2008

ahojte 🙂
zuzi, dik 🙂
dnes mam poradnu, tak sa ulievam z prace 😀 Takze zatial som bola v obchode, periem a susim a urobim asi trochu poriadok, lebo ma prist aj svokra na navstevu