Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
21. aug 2008

katarinka svokry su svokry, mne moja dnes dvakrat volala a vtlkala somariny dohlavy, desat minut o tom istom... ach jaj, nebola taka, ale ako je mala na svete asi si mysli, ze ma pravo mudrovat 😠 no nic, este ze je daleko.

zuzi a kam sli vasi? juj aj ja by som vypadla aspon na par dni. Ale momentalne si uzivam, ze dnes a zajtra ziadna navsteva, nic robim si co chcem, upratane ako-tak mam, papati tiez co, malinka mi zaspala az pred chvilou, ked vstane pojdeme trosku na prechadzku, teraz je este horuco. to s tym mmb je podozrive, ale hadam to poslala doporucene, nie?

zuzanat
21. aug 2008

romi moja svokra nas mala totalne na haku a zrazu je tu maly a tvari sa tak milo, ako nas ona vlemi zboznuje a mne je z toho na grc! 🙄
ja som sa pred chvilou zobudila 🙂 ked maly vstava tak zavcasu, tak si s nim pobede aj ja lahnem. on este buva, tak idem spratat riad a pojdeme potom von.
nasi sli na kretu, veru hned by som tam sla, na par dni zmena, dufam, ze o rok sa nam podari chorvatsko,bolo by to super!!
pisala som tej babe, nech mi posle podacie cislo toho balika a este sa neozvala, pritom ma same dobre hodnotenia, to sa mi este nestalo ☹

anamor
autor
21. aug 2008

zuzi hadam neprides o korunky a vyriesi sa to. Ja zatial tez z objednavanim z netu len pozitivne skusenosti 😉

anamor
autor
21. aug 2008

pozerala som fotky, ten tvoj filipko je krasny 😉
ozaj co lilly a mouse, maju vela roboty?

zuzanat
22. aug 2008

dobre ranko, kdeze ste vsetky?
my uz pekne buntosime, o hodinku bude filipko papat a pojdeme do vedlajsej dediny do stanku kupit zivot, potom do potravin, aspon sa trosku prejdeme.
romi tiez dufam, ze sa to vyriesi, aj ked sa mi to zda divne, ked sa stale neozyva.
a dakujem 😉

anamor
autor
22. aug 2008

ahoj zuzi a dobre rano vsetkym, ak sa tu niekto vobec ukaze 😉
my sme vstali o siedmej a mala este trosku zalomila teraz....
my dnes poobede cakame na ocina, inak mam v plane iba poriadok s topankami, lebo sa mi vcera kvoli preplneniu skoro pokazil botnik /a to nemam co obut 😅 /

zuzanat
22. aug 2008

tusim ty chodime uz len my dve 😖 filipko sa uz hra na deke, ale pojde papat a potom budem aj ja ranajkovat, kavickovat 🙂
ja som tiez upraotovala botnik, vavsinou su tam moje topanky, hlavne zabky, tych mam vela, ale v lete nie je nic lepsie 🙂 mna caka upratovanie skrin, ale zatial to nechavam tak, az ked omalujeme sa do toho pustim, len obyv. stena stala nechodi, tak dufam, ze uz coskoro bude.

anamor
autor
22. aug 2008

na skype uz nechodis vobec? akurat tam mam lilly 😉

anamor
autor
22. aug 2008

no mna skrine tiez cakaju 😒 ale sa neviem rozhybat, neviem na co stale cakam, lenze ja po navstevach potrebujem vdzy oddych 😅

zuzanat
22. aug 2008

ma prave napadlo, ze miska uz je na MD a doma asi nema net, dufam, ze sa ozve!
na skype chodim malo, a ked pisem lilly tak mi to nejde dorucit, mi to stale blbne.

mouse
22. aug 2008

Ahojte 🙂 ,
nestihnem si Vas precitat, tak aspon napisem... Som uz na MD, vcera som bola prvy den, ale v utorok a v stredu som cerpala aspon 2 dni dovolenky. Doma net nemam, ale riesi sa to. V podstate mam na manzelovom firemnom netebooku, ale akosi to nefunguje, treba to rozchodit. Vcera sme zacali s prerabkou bytu - podnajmu, aby sme sa tam vmestili aj s babom. Manzel bol vecer kupit 2 skrine v Ikei, staru z izby sme vytrepali na chodbu, nove skrine este nie su zlozene. Ale vytesujem sa, uvolnime komodu pre babo a mozem zacat prat, zehlit... a hlavne dokupit, co este chyba. Bola som aj v sklenarstve dat zaramovat 2 malby, jedna pojde do kuchyne, druha na detsku postielku. Este mam odlozenych zopar uz zaramovanych obrazov, velmi sa tesim, ako to nase docasne hniezdo ozivy - chcem tam riadne zutulnit, nech sa tam vsetci dobre citime. Doteraz to bolo take provizorium. Posielam pusu vsetkym aj babatkam aj tym v brusku. Opatrujte sa, priebezne sa ozvem takto z prace - prisla som si stiahnut postu a este na jednu malu poradu. A potom, ked sa ten net rozchodi, tak sa ma zas nezbavite 🙂

lilly
22. aug 2008

ahojte, som tu nebola par dni, vidim, ze ma postradate 🙂
ale od pondelka ideme do strecna, takze mam kopu roboty v praci a aj tak neviem, ako to stihnem, tak chcem co najviac porobit.. no uz mi to ide na nerv. Vcera sme vykupili babetkovo, dnes este skocim na nejake drobnosti do DM, no plienky klasicke som stale nekupila, lebo sa mi zdali riedke.. a tetka v predajni sa na mna divala ako na exota, ze ich chcem pouzivat aj na cikanie, nie len na pampersku.. ze ved teraz kazdy pouziva pampersky a na to plienku na siroke balenie........ 🙄

zuzanat
22. aug 2008

lilly pisala som ti na skype, ale zase to neodoslalo. co pekne ste nakupili v babetkove?
na kolko idete do strecna? my sme boli na hrade asi pred 3rokmi.
akurat mam maleho na rukach a vrti sa ako blazon, je vykruteny ako paragraf 😀

lilly
23. aug 2008

ahojte, ma nasral ten notebook, si stiahol nejake updaty a sam sa restartol, ked som mala skoro vsetko uz sem napisane 😠 🙄
takze este raz, ale asi si nespomeniem na vsetko... zuzi, v babetkove sme kupili napr. postolky, plienkovu osusky s obrazkami, odsavacku soplikov, mlieka, chranice bradaviek, dve podprdy na kojenie, sietovane nohavicky po porode aj jednorazove nohavicky po porode, noznicky na nechty pre babo, kefku a hreben na vlasy, dudel a snurku na neho, kefku na cistenie flias, mantinel okolo postielky, lyzicku pre babo... a neviem co este, take prkotinky.. 🙂 dokopy za cca 3000 sk, dostali sme este taku karticku na 3% zlavu pri dalsich nakupoch 🙂
do strecna ideme na tri noci, od pondelka do stvrtka, na hrad sa neviem ci vystveram, este uvidim. Pozrieme si este Zilinu, mozno Vrutky a do Piestan by sme chceli ist jeden den a bude po dovolenke.. a este sa tam budeme vyvalovat v krytom bazene kazdy vecer 😵

lilly
24. aug 2008

ahojte, no zase nikde nikoho....
cez tyzden tu nebudem, najskor niekedy vo stvrtok vecer, alebo az v piatok. Tak sa majte krasne 🙂

anamor
autor
24. aug 2008

ahoj lilly krasnu dovolenku ti prajem 😉

lilly
24. aug 2008

dik romi 🙂 ty si tu?

anamor
autor
24. aug 2008

som, chystam sa zehlit, vidis ako sa mi chce 😉

zuzanat
25. aug 2008

ahojte,tak lilly nam uz cestujte na dovolenku 🙂
nejako nam to tu mrzne, nikoho tu niet 😕
nas maly sa stale prevraca na brucho, lebo tak lepsie vidi, len zrovna ked je najedeny mi to moc nevyhovuje a ked ho mame na rukach, tak len do sedu sa taha, strasne s nim 😀

anamor
autor
25. aug 2008

cau zuzi, filipkovi dodatocne vsetko naj k sobotnajsim meninkam. bola oslava?

mna dnes caka zubarka 😝 moje nervy, dufam, ze to dobre dopadne. Natalka sa tiez stale taha do sadu, vrti hlavou, odraza sa z boka na bok /z chrbatika na brusko este nie/, ale asi riadny hyperaktivec.... sranda s nou 😉

zuzanat
25. aug 2008

dakujeme romi, oslava nebola, len tak troska. ved napr. svokra ani nevedela, ze ma meniny 😅 ale kaslat na to. je to nic, oproti inym veciam co sa stavaju...
ozaj, malemu davam na noc tesco plienku a ma ju suchu vydrzi do rana 🙂 tak cez den lidl, v noci tesco...
rano o 6h sa mi zobudil s nenormalnym placom, chudatko moje,neviem co mu bolo. teraz uz je dobre, skeri sa ako opica. prave sme spolu vesali pradlo, som mu musela kupit body v.74, lebo ked mu 68 zapnem, tak ma uz velky vystrih. take to ma natiahnute.
ja musim ist tiez zubarke, v maji mi skoncila ta rocna prehliadka, tak ma to caka asi bud tyzden.

tie nase deticky su zlatunke 😵

zuzanat
25. aug 2008

ahojte, katka co je s tebou? dufam, ze si v poriadku 😔

anamor
autor
25. aug 2008

presne dnes som myslela na katku, dufam, ze je ok a ze nam neskoncila v nemocnici, alebo co...

zubarka dopadla dobre, bez kazov, chvalabohu.

nasa mala sa tiez dnes budila s hroznym placom a zuzi momentalne riesim podobny problem ako ty a to precikana rano ☹ a to ju okolo tej stvrtej aj prebalim ak sa pocika a rano je mokra, aj plachta 😒 neviem preco, asi su jej tie trojky stale volne okolo nozky a tadial to vybehne alebo neviem uz... tusim musim kupit tesco a vyskusat.
teraz je inak slusna akcia na huggiesky v tescu - cca 5sk, aj v bille na helen harper /ani jedny som este namala/, ale mame teraz zasobu nejake bella, pampersy za super cenu a este jedny z rakuska, do ktorych dorastame....

zuzanat
25. aug 2008

romi ja dam vecer o 20h tesco plienku a vydrzi az do rana. vobec nie je mokry ako predtym, to mal vsetko precikane. ja mam este lidl plienky a tesco jeden balik, potom kupim tie v DM.
ine som ani nemala este.

zuzanat
26. aug 2008

ahojte, my sme dnes boli v poradni, Filipko vazi 7850g, aj ho ockovali, trosku zaplakal, ale potom uz bol v pohode, sa usmieval, prisli sme domov a zaspal, spi od pol druhej 😅 dufam, ze sa zaobideme bez horucky 😔 musime ist na urologiu, lebo dokine sa zda, ze ma jeden semennik vacsi, ale dufam, ze je to v poriadku 😔 o tyzden ideme na pneumokoka...
romi dnes rano bol filipko zase precikany, ale papal viac ako inokedy, asi preto. a pozri aky kocar som nasla na nete
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&id=3460 🙂

anamor
autor
26. aug 2008

dobry vecer,
zuzi dufam, ze kontrola u urologa dopadne dobre, my ideme do poradnu o tyzden uz sa hrozim kam nas poslu....
ma super vahu, v 4 mes, velky chlapisko a plne kojeny, dobra mamina 😵 😉 🙂
nas ockuju o tyzden, aj hexa aj pneumo, dufam, ze to ustojime 😅 drzim palce, nech to zvladnete aj vy....

to nocne cikanie, my sme dnes neboli a mala spala od 8 do 4tej, fiha, normalne som nechapala. Ale precikana nastastie nebola.
Inak snazim sa odsat mliecko, ked pojdem pozriet tu kamosku, ale nedari sa mi, strasne dlho to robim a ledva 20ml, mala ma riadny tah, odsavacka neodsaje skoro nic, tak si neviem dat s tym rady, potrebujem zamrazit zasoby.... ale nemam ani cas tolko odsavat a ked mi to ide tak pomaly.... juj neviem co budem robit.

ten kocar fakt riadne okopčeny mutsik, nechapem, ja inak mrkam uz po golfkach, o rok v lete chcem nejake kupit, teda na jar, ked este mala nebude chodit, ma to sice cas.... a momentalne riesim aj stolicku na papanie, asi kupim drevenu - aj ked sa mi nepacia, pacia sa mi plastove, ale no uvidim....

zuzanat
27. aug 2008

ahoj romi, no Filipko bol vcera riadne nervozny a dnes to nie je inak. vecer som mu dala panadol, mal sice iba 37st, ale pre istotu, ale rano od 6h uz ho akosi trhalo zo spanku a teraz stale mrnci. takze nalada nic moc, dufam, ze sa to zlepsi 😔

ja som si tiez chcela odsavat mlieko, v sobotu po malovani bude treba upratat a este idem pozriet na urad, kamoska sa vydava, tak som chcela nechat maleho segre, aby nemusel byt u svokry, ak by sa vtierala.ale neviem ci tolko odsajem, mam pocit, ze mam mlieko tak akurat.

my uz sme nahodili sportak a samozrejme, ze sa mu tam paci, lebo vsetko vidi, uz si tam aj zdriemol, sice sa tu na mna pozeraju ako na zjavenie, ale co uz. a ked niekam pojdeme autom, tak zoberiem ten kocar co sme kupili, ten zaberie minimum miesta.
tiez pozeram stolicky, sice mozno je skoro, ale ak by som nejaku nasla. neviem ale aku, najskor som chcela drevennu, da sa rozlozit a myslim, ze ju dlhsie vyuzijeme, napr. maly sused sa tam hrava s platelinu, kresli a pod, aj ked ta umela je zase krajsia, tak neviem, co myslis?

zuzanat
27. aug 2008

som prave skumala stolicky, v obchode som videla taketo nieco za 1600sk, len s inym potahom, je celkom pekna
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

aj ked mam pravdu povedat, tato sa mi strasne paci, len ta cena ma odradza,zda sa mi strasne draha a ako som pisala, ta drevenna sa mi zda viac pouzitelna, fakt neviem 😅
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zuzanat
27. aug 2008

vediem si tu monolog 😅 😀
romi pozerala som foto, mala je nadherna 😵

anamor
autor
27. aug 2008

dakujeme za pochvalu.
Ja mam mlieka dost, mala nikdy nevycuca vsetko.... dnes mi slo odsat lepsie, ale zacinam mat uz opat problem s upchatou mliecnou zlazou 😒 ach jaj... uvidime ako bude
kasli na tych, co cumia na sportak.... aj ja by som ho uz najradsej dala, ale asi az v oktobri alebo tak, zatial sa zmestime.

nemal filipko suchu pokozku na hlavke? ak ano, co si robila? do poradne idem az o tyzden tak sa spytam

dakujem za pochvalu 😉

stolicka? no mam dilemu, videla si drevenu nazivo? je dostatocne vysoka? lebo vraj su nizsie ako tie plastove. Z praktickeho chcem aj ja drevenu, ale plastove maju ten pultik vacsi a na jedenie sa mi zda lepsia... je pravda, ze drevena sa vyuzije aj na hranie.... mam rovnaku dilemu ako ty, ale stale mam pocit, ze mna to ma cas trapit okolo Vianoc...